Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? Część XXI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-18, 07:37   #3
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Co robicie na obiad? Część XXI!

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
To ja od razu wrzucam wczorajszy dodatek do kalafiorowej: smażony drożdżowy placek a'la tureckie gozleme, w środku ziemniaki, smażona cebula, pul biber, pietruszka i mięta. Racuchy przegrały bo TŻ wybierał, a jako rekonwalescent miał pierwszeństwo
Aaaa i zrobiłam jeszcze szybkie ciasto bez pieczenia na herbatnikach - dla teściowej do kawki

A jeszcze w temacie gier to ja kiedyś byłam fanką Simsów 2, mam nawet wszystkie oryginalne płyty z dodatkami kupione za jakiś bezcen na Allegro jak już wchodziły kolejne części. Tylko kurczę kiedy czas na to wszystko? Gotowanie, fitnessy, książki (kolejne tomy Diany Gabaldon mają po przeszło 1000 stron ), życie rodzinno-towarzystkie, a gdzie tu jeszcze gry, że już nie wspomnę o filmach czy serialach bo w tej chwili TV mogłoby dla mnie nie istnieć. Oglądam powtórki Kuchennych rewolucji bo akurat są w naszej porze obiadowej i to tyle
Ło Pani, jak to brzmi i wygląda a smakuje pewnie jeszcze lepiej.

Ja też Byłam wielką fanką simsów, już od pierwszej części teraz mam The Sims 4 na PS i czasami sobie zagram, ale to jest bardzo czasami, bo tak jak piszesz - nie ma czasu.
Dlatego wykorzystałam L4 i ogólną niedyspozycjność na takie "głupoty", bo normalnie nie mam czasu.
Aktualnie na przykład jedna koleżanka na urlopie, druga ma covid (a jesteśmy tylko trzy na tym stanowisku) i tak sobie pracuję 9-19 wczoraj ledwie głowę miałam czas umyć, bo z dojazdem wychodzę o 8:10 i wracam o 20:30
Byle do poniedziałku.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując