Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-01, 14:28   #51
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: "Bo w oczach tkwi siła duszy" – ukaż ją razem z marką Rimmel

Makeup #4 - nutka zmysłowości

Dzisiaj zaprezentuję Wam dość łatwy makijaż wykonany trochę inną techniką niż wcześniejsze. Postawiłam na lekkie podkreślenie górnej powieki i skupienie się na mocnym obramowaniu oczu.

Standardowo na bazę silikonową i korektor, który zakrył niedoskonałości, nałożyłam podkład
Rimmel Lasting Finish #103. Zmatowiłam cerę pudrem Rimmel Stay Matte #004. Kości policzkowe podkreśliłam różem. Natomiast na powieki nałożyłam bazę pod cienie, w załamaniu powieki na całej długości zaaplikowałam cień Rimmel Colour Rush #030 Siren, w zewnętrzny kącik lekko przyciemniłam fioletem. Resztę powieki wypełniłam matowym beżowym cieniem. Na górnej powiece kredką zrobiłam kreskę, natomiast dolną powiekę podkreśliłam czarnym cieniem. Linię wody dolnej i górnej powieki przyciemniłam czarną kredką. Ostatnim etapem jest wymalowanie rzęs.Przy tak mocnym makijażu wręcz musiałam zastosować "3" stopień maskary Rimmel 1-2-3 Looks. Z ustami już nie szalałam, muśnięte są błyszczykiem Rimmel Stay Glossy #120 Non-Stop Glamour

Miłego oglądania
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora