Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-15, 19:53   #2662
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam podkład Giorgio Armani i w gratisie dostałam mini kosmetyczkę, 2 próbki podkładu i 1 korektora. Z zamawianych próbek też wszystko dostałam. Wzięłam w ciemno jaśniejszy kolor, mam nadzieję, że będzie trafiony

A poza tym opłaciłam właśnie Teneryfę, zobaczymy, co będzie za miesiąc
i kciuki za wyjazd

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88207004]Ja mam w całym domu (poza kuchnią i łazienkami) drewniane deski firmy Kaczkan, są przewidziane do ogrzewania podłogowego. Bardzo jestem z nich zadowolona. Też się wszyscy dziwili, że bierzemy drewno na podłogówkę, straszyli, że gorzej przewodzi ciepło, że rachunki będą za gaz gigantyczne itd. Ale to nieprawda.
Tzn. ja nie potwierdzam.
Problemem jest oczywiście cena takiej podłogi, wiadomo.
A, no i jeszcze trzeba dodać, że ta podłoga jest bardzo deliktna - łatwo ją uszkodzić, czyli imprezy w szpilach odpadają, i jak masz małe dzieci, to też [/QUOTE]

o to dzieki za ostrzezenie - u nas musi byc wytrzymała podłoga

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Panele to nie drewno i inaczej zachowują się przy podłogowym. W drewnianej podłodze połączonej z ogrzewaniem podłogowym najważniejszy jest dobór kleju do deski podłogowej - żeby się nie rozkleiła. Panele robisz najczęściej 'na klik'. Ja mam takie quasi ogrzewanie podłogowe, bo pod moim mieszkaniem idą rury grzewcze do garażu podziemnego i mam drewnianą dębową podłogę. Efekt jest taki, że zimą nie włączam nawet kaloryferów, bo jest ciepło. Podłoga ma się dobrze, ciepło jest dobrze przewodzone.
ale masz fajnie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Karola drewno sie kurczy, to naturalne. Stad trzeba dobrze wybrac I dostosowac posadzke. Na przyklad Deski sosnowe calkowicie odpadaja. Musi byc twarde chyba min to polskie dab. Przystosowane do tego typu ogrzewania. Cena oczywiscie juz bedzie wyzsza.
pomysle

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Co za piekny dzien...co za piekny prezencik. W tle kawa I....miotla!!!



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to macie atrakcje











ale super
u nas zawsze cos

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Stałam przed tym samym wyborem kilka miesięcy temu, do samego końca miał być gres drewnopodobny. Ale pomyślałam o dzieciaku, który jak upadnie to potrzaska się bardziej niż na panelach i ostatecznie wybraliśmy panele. Przy małym dziecku szkoda kasy na drewno. 🤪 Stwierdziłam, że jak dzieciak będzie starszy to zmienimy podłogę. Rozważałam też mikrocement, ale jakoś ten temat ucichł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoje argumenty sa przekonujace Z małymi dziecmi tak jest
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora