Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy V
Wątek: Niemcy V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 19:03   #800
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Dziękuję Kasiu. Ostatnio Mężowi z pensji zabrali sporo kasy, za 3 miesiące od razu, bo przy meldowaniu mnie, Pani zmieniła grupę z 3 na 4. Musieliśmy na szybko jechac do urzędu i zmieniać grupę podatkową..... Człowiek cały czas się uczy.
ps są w Waszych miejscowościach uchodźcy?
My po ślubie sami składaliśmy wniosek do urzędu o zmianę klasy podatkowej, wysłaliśmy go listem. Pani na gminie nic z tym wspólnego nie miała, bo pytaliśmy, jak to rozegrać. Ponoć kiedyś to było, jak była Lohnsteuerkarte wydawana na gminie.

U mnie uchodźców jest multum Rowery podostawali, jeździć na nich nie umieją, pod prąd jeżdżą, pod samochody wpadają. W domach, gdzie oni są, co chwilę jest wzywana policja, bo się tłuką i awanturują.
Niedawno musieli Aldi zamknąć w pobliskiej miejscowości, bo kradli w nim na potęgę. Ludzie się boją, że im kogoś do domu/mieszkania wrzucą. I mogłabym tak pisać i pisać...bo sporo się u mnie dzieje w tej kwestii
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując