Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy V
Wątek: Niemcy V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-05, 20:13   #806
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez dolinka881 Pokaż wiadomość
No podejście jest tragiczne... jak na początku ciąży plamilam, to babeczka chłodno powiedziała, że jak zacznę mocno krwawic to mam się nie martwić, bo PO PROSTU poronilam... w Polsce od razu jakieś globulki wypisują na podtrzymanie, a tu nic..
Ja też chciałam zmienić ginekologa na najlepiej ocenianego, ale jak obdzwoniłam pierwsze dziesięć najlepszych klinik i wizyta była na za pół roku albo prywatnie, to zrezygnowałam.. teraz zapisze się do najlepszej kliniki żeby przy następnej ciąży móc tam chodzić..
W Polsce podtrzymuje się KAŻDĄ ciążę. Tutaj uważają, że jeśli się na samym początku poroni, to organizm wie co zrobił - pewnie był to uszkodzony zarodek.
drugiego gina miałam świetnego, w klinice też było inne podejście niż w pl. Leżałam tam bo walczyli o każdy dzień dla mojego synka i dzięki temu nie urodził się wcześniakiem. Nacierpiałam się, a jak było zagrożenie, zrobili cc. W pl miałabym cc pewnie już początkiem 8 miesiąca.

Są różnice z pl, ale często właśnie na plus.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
dziwił kubeczek do picia [emoji14] bo pojemniczek to taka norma, ale kubka plastikowego jak do grillowania to jeszcze nie dostałam nigdy.. [emoji14]
Ja dostałam

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
Mocz oddaje się z porannej próbki, środkowy strumień, takie są zalecenia. Dlatego w PL zawsze dostajesz lub kupujesz kubeczek-pojemniczek i zanosisz go rano Nie spotkałam się nigdy, żeby ktoś mi z marszu kazał sikać do plastikowego kubka z którego normalnie to się pije.. xDD a jednak miałam dużo badań w Pl. No ale co kraj to obyczaj
Bo tutaj robią ogólne badanie moczu papierkami a nie szczególne laboratoryjne. Nie pamiętam jak ten test się nazywa, ale nie trzeba go robić z porannego moczu. Za to trzeba ze środkowego strumienia

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
zacznę chodzić z butlą wody w torbie nie ma opcji wtedy żeby nie siknąć na zawołanie [emoji14]
Poczekaj do trzeciego trymestru
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując