Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2015 (część II)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-27, 22:12   #3999
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy Grudniowe 2015 (część II)

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Pojawiła sie u nas podwyższona temperatura, dziś trzeci dzien troche Marcelinkę trzyma ale oprócz tego poza tym nic. Apetyt jej dopisuje, samopoczucie ma dobre więc mam nadzieje ze szybko przejdzie. ogólnie dziwna sytuacja i nie wiem czy do końca wiązać to wszytsko z mmr bo mąż tez zle sie czuł po weekendzie i miał gorączkę, ja wymiotowałam w niedziele, teściowa tez z gorączką i bratowa męża tak samo jakies rewolucje żołądkowe miała, tak jak ja (a wszyscy się widzieliśmy w sobotę). Wiec może jakiś wirus?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze pewnie wirus skoro tyle osob takie same objawy ma. U nas w rodzinie dwa tygodnie temu to cholerstwo zaatakowalo, najpierw tesciowa, potem tz i na koncu mala, mnie jakos nie siegnelo. Na szczescie malutka przeszla najlzej.
Wazne zeby coreczka sie nie zarazila od was lub w dniu szczepienia nie byla chora bo wtedy moze ciezej przejsc, oby nie i oby na tej podwyzszonej temp sie skonczylo. Zdrowka dla Marcelki [emoji8]
U nas akurat po mmr nie bylo zadnych objawow, podobnie po wczesniejszych szczepieniach, tylko po tym w 6 tyg miala podwyzszona temp. Teraz nas czeka w maju ostatnie dtp hib polio i pneumokoki i koniec ze szczepieniami na jakis czas, szczerze mam juz serdecznie dosc tematu szczepien i bede szczesliwa jak juz bedzie po wszystkim, pozatym mala strasznie placze na widok lekarzy pielegniarek ale tak jej zostalo po szpitalu.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując