Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 09:56   #22
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Makijażowy świat Milvuni - moje makijaże, inspiracje

Witam, w poniedziałkowy mroźny poranek

Jak się okazuje konkurs się skończył... lecz napiszę jeszcze parę zdań na koniec

Pisałam, że inspiruje mnie makijaż nawiązujący do lat 60-tych... makijaż gdzie główną rolę gra czarna kreseczka. Po drugie jak wiele kobiet uwielbiam smokey eyes - odkryłam go i pokochałam... W wersji jasnej, delikatnej na dzień i jako intenstywny wieczorowy makijaż... w szarościach, w kolorach... UWIELBIAM!
I trzeci typ makijażu - możnaby nazwać "makeup no makeup" - na co dzień, zwłaszcza latem mam ochotę wyglądać świeżo, ale tak by nie było widać makijażu... Idealna cera, cień w naturalnym odcieniu lekko rozjaśniający powiekę, ewentualnie cieniutka kreseczka eyelinerem i tusz.... Wbrew pozorom taki makijaż wcale nie jest łatwy... ma być a jakby go nie było


Dziękuję wszystkim którzy napisali miłe słówko... Dziękuję wszystkim, którzy ocenili mój wątek.

Konkurs się skończył... lecz zainteresowanie makijażem nie... wręcz przeciwnie... Przeglądałam wątki innych dziewczyn i to uświadomiło mi jak wiele możliwości daje makijaż! Makijaż to pewiem rodzaj sztuki i pasja

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój wątek
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora