Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-09, 18:30   #57
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 50
Dot.: błagam o pomoc ! wyszły mi rude włosy !

hmm o siwych włosach nie mam pojęcia ale maluję swojej mamci włoski ba blond i wychodzą tak jak zawsze normalnie bez żadnych złych efektów w sumie to jej zazdroszczę koloru. idź po poradę do kliku fryzjerów i zobacz co powiedzą chociaż ja tam ich nie ufam wszyscy mówili że nigdy nie będę blondynką że to niemożliwe i co jakoś powoli daję radę a włosy nie są tragiczne.Ty juz mi lepiej nie mów o patrzeniu na karmelki bo mi się zaraz w głowie poprzestawia karmelowe piękne włosy z ciemniejszą karnacją to cud miód. faktycznie ciemniejsze nie wyglądają dobrze w bardzo jasnych włosach chociaż w sumie patrząc na swoje zdjęcia było to ciekawe połączenie u mnie ale kolor już nie będzie taki. myslałaś nad zmianą fryzury na taką co będziesz mogła inaczej dbać aby wyglądać dobrze a te drogeryjne rzeczy do prostowania włosów nic nie dają ? z doświadczenia wiem co robi prostownica lepiej gdybyś ograniczyła włosy robią się szorstkie i szytywne właśnie po niej musisz je nawilżać żeby lepiej wyglądały ja się tak ratowałam po tym jak odstawiłam prostownicę na dobre nie użyłam jej ani razu od 4 lat mnie pomaga ujarzmić włosy czesanie jak są wilgotne potem lepiej nad nimi panuję. nawilżaj korzystaj z dobrodziejstwa olejowania ,maseczek najwilżających napewno to dobrze wpłynie na sztywniaki
Ayca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując