Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 09:41   #312
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Nie wcale nie brzmi strasznie. Strasznie by brzmiało gdybyś Ty to wszystko sfinansowała i zapisała Was oboje [emoji4] Życie jest przewrotne, lepiej być zabezpieczonym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, strasznie to by było, jakbyś nie daj Boże miała zostać na lodzie, czego absolutnie tfu tfu nie życzę. Mam taką parę w otoczeniu- chłop wniósł chaupę, kasę na remont, auta i inne szmery, potem darował jej połowę z wielkiej miłosci a ona go puściła w trąbę. I z majątku zrobiła się nagle połowa

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość

My jesteśmy razem od września 2017. Mieszkanie kupilam sporo przed tym zanim się poznaliśmy. Kredyt mam na siebie, mieszkanie umeblowalam też za swoje pieniądze, teraz TŻ dokłada mi się do kredytu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to jest spoko postawa TŻ mój brat ma taką dzewczynę, która też zanim sie poznali kupiła mieszkanie, teraz się do niego obydwoje wprowadzają (developer dopiro oddał) a on chyba tak średnio się poczuwa, żeby jakiś hajs dorzucić. Ok, może nie być pewny, czy chce z nią być, no ale za wynajem i tak by musiał płacić komuś. Muszę go trochę wyedukować społecznie

Wiecie, że jest już wątek marcówek 2020? Czas zapierlala konkretnie

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2019-07-04 o 09:42
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora