Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilna pomoc w odchudzaniu!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 21:47   #1
lola1988lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7

Pilna pomoc w odchudzaniu!!!


Witam was
Chciałabym prosić o pomoc najpierw was a później najwyżej zgłoszę się do lekarza! Urodziłam dwójkę dzieci i dużo przytyłam! A teraz jest wielki problem ze schudnięciem po drugim dziecku!
Oczywiście mój problem to otyłość przy wzroście 165cm ważę 77kg!!
Stosowałam diety różnego rodzaju np. Kapuściana zero skutków chudnięcia, 1000kcal schudłam 1 kg w miesiąc, stosowałam suplementy i piłam czerwoną herbatę 1 kg w 1 mies... i zazwyczaj było tak a na ostatniej wyszukanej w internecie przytyłam a nie schudłam! Błonnik też nie pomaga!!!
Wdodatku boję się że z tego powodu wpadam w depresję: jestem bardzo nerwowa, widząc siebie w lustrze swój brzuch, uda, pośladki płaczę jak dziecko, niemogę znieść już swojego wyglądu choć mąż w kółko powtarza że jestem tak samo atrakcyjna jak wcześniej ale nie potrafie w to uwierzyć, poprostu już nienawidzę siebie, każdego dnia cierpię z tego powodu! Czy to początki depresji??
Co myślicie o leku "meridia" lub jego odpowiednikach?? Czy dalej jest w aptekach dostępny?? Raz lekarz po pierwszym dziecku powiedział że mnie skieruje do poradni dietetycznej w Krakowie ale mam bardzo daleko do Krakowa i nie bardzo mam z kim dzieci zostawiać!!! Jeśli możecie to doradźcie coś???? Bo jestem w konkretym rozbiciu z tego powodu!! Nie mam już sił na diety!!
lola1988lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując