Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilna pomoc w odchudzaniu!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 10:18   #2
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Pilna pomoc w odchudzaniu!!!

Witaj
Najlepszym sposobem na schudnięcie jest ograniczenie kalorii w połączeniu z aktywnością fizyczną. Dziwi mnie tylko jak to możliwe że na diecie 1000 kcal schudłaś tylko kilogram w ciągu miesiąca. To naprawę rzeźnicza dieta i przynajmniej na początku kilogramy powinny lecieć dość szybko. Moja rada jest taka: kup sobie wagę kuchenną, wydrukuj tabelę kaloryczną, załóż dziennik posiłków i trzymaj się określonego limitu kalorii. 1000 kcal to za mało, masz dzieci, musisz mieć dla nich energię. Proponuję ci 1400-1500. Podziel sobie ten limit na 4-5 posiłków i trzymaj się tego. Potrzebny jest tu nawet pewien rygor. Pamiętaj tylko że kcal to także napoje, mleczko do kawy, olej na którym smażysz itd. Ponadto jedz o stałych porach.
Wszelkie suplementy, czerwona herbata itp. mogą cię wspomóc ale podstawą odchudzania jest dieta! Jeśli zaczniesz już teraz (nie od poniedziałku czy przyszłego miesiąca) to już na wakacje będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Musisz uwierzyć że warto
A co do Meridii to ja bym nie ryzykowała, może i lek działa ale słyszałam że wyniszcza trochę organizm. Poza tym jak tabletki się skończą znowu zaczniesz tyć bo nie nabierzesz nowych nawyków żywieniowych.
Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując