Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 14:15   #2606
GumaCzekoladowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: London
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cześć dziewczyny.
Trochę czasu już biorę tabletki "Cilest" i działają dobrze przynajmniej tak myślę od kilku lat.
Ale od razu : W ostatnim opakowaniu zdarzyło mi się zapomnieć 2 tabletek pod rząd w 2 czy 3 tygodniu i w tym czasie jak już wzięłam kolejną to pojawiło mi się krwawienie i utrzymało się może 2-3 dni w trakcie brania tabletek. Gdy skończyłam opakowanie spodziewałam się od razu okresu ( jako, że ostatnią biorę w piątek to zawsze mam w poniedziałek, ale tym razem nastawiałam się już na sobotę), jednak w sobotę rano jakby tak coś mi zabarwiło, ale potem przestało i już do dziś nie mam okresu, a jutro znów powinnam wziąć tabletkę. Nie mam żadnych objawów, tak sądzę, ale to i tak niewiele daje, tym bardziej, że wiem, że moja mama zaszła w ciążę w trakcie brania tabletek z moim bratem Dodam, że w tym 3 tygodniu kochałam się z moim mężczyzną jak również teraz w tym w którym powinnam mieć okres i mam jakąś wzmożoną chęć seksu :x
Więc takie pytanie właśnie czy któraś miała podobną sytuację i jaki był jej wynik ? Może jakieś porady

Pozdrawiam .
GumaCzekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora