Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-24, 22:43   #3579
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A moim zdaniem laeila od takich tematów jak seks są rodzice, a nie jakaś nauczycielka/nauczyciel. Dzieciaki i tak będą sobie z tego robić jaja - pamiętam jak ukrywałyśmy w podstawówce, że dostałyśmy na wdżwr podpaski bo inaczej chłopcy by nas wyśmiewali kilka dni.

W każdym bądź razie niech sobie takie zaęcia będą - ale nie obowiązkowe. Bo jak będę mieć dziecko to będę mu sama tłumaczyć pewne rzeczy tak jak ja chcę i tak jak ja wiem, że ono zrozumie - bo o w końcu moje dziecko i chyba najlepiej wiem jak do niego dotrzeć

z resztą dziwią mnie te ciążę i nie jest to wg mnie spowodowane brakiem takich lekcji - jakoś moje roczniki nie wpadały w ciąże i nie przemywały pochwy colą - to się dzieje dopiero teraz, ale tyko dlatego, że wszędzie pełno elektroniki i cyców będących wszędzie - dostep do seksu jest niezmiernie łatwy - łatwiejszy o 100% niż np 10 lat temu. Za wcześnie się w to w nich budzi a sporo rodziców.. nie powinno mieć dziec. I tak to się kończy

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2012-12-24 o 22:45
chwast jest offline Zgłoś do moderatora