Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 17:17   #3487
Chudy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Wojtus900 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak jak Ty, ja zapachu nie czuję, rodzina też nie, natomiast znajomi dają mi znać, że źle pachnę. Lepsza dieta nic nie dała. Od przyszłego tygodnia zaczynam swój Tour de Lekarze . Pierwszego obstawiam gastrologa, potem dermatologa. Do Łodzi mam dość niedaleko, a jest tam lekarz Dr. Mamczur, który trzy lata temu opisał problem brzydkiego zapachu ciała: https://www.dr-mamczur.pl/blog/2016/...ach-czlowieka/

Najgorsze jest to, że nie wiem z czym walczę, bo sam swojego smrodu nie czuję (podejrzewam też, jeżeli rodzina tego nie czuje, to może wychodzić to z domu). Obecnie przechodzę też klęskę psychiczną, na pewno mam depresję, a czasem nawet myśli samobójcze. Z domu wychodzę jak najmniej, przestałem studiować, pracować - ROBIĆ COKOLWIEK byleby nie wychodzić z domu. Otwieram się tylko na przyjaciół i to coraz rzadziej, bo jak mi mówią, że śmierdzę to od razu chcę uciec do domu...

co masz na mysli lepsza dieta ? ja wyeliminowalem calkiem gluten i cukry staram sie nie jesc smazonego i innego swinstwa przetworzonego oraz rzeczy alergennych . nie wiem nie mam nic do stracenia wiec proboje z dieta . u mnie gastrolog przepisal tabletki na wytepienie bakterii potem probiotyki ale za duzo to nie dalo . A co do twojej depresji to polecam jak najszybciej wybrac sie do psychiatry, ja po 3 miesiacach brania Pralexu i ranofrenu czuje sie psychicznie o niebo lepiej juz tak nie mysle o tym 24/7 . co nie zmienia faktu ze nie pracuje i moje kontakty towarzyskie umarly i spotkania ze znajomymi ograniczylem do minimum i siedze ciagle w domu
Chudy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując