Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-24, 09:35   #70
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2019- dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Wizualizacje z Windowsa pojawiły się u Mai Hyzy (takie przynajmniej określenie padło w filmiku który zrobił Chucky), ale fakt, dobre to było
A Marylka rzeczywiście kozacka była, nawet kapelutek miała podobny jak Gromee
Z tymi eliminacjami byłoby pewnie teraz trochę jak i z Białorusią rok temu- niby preselekcje, a i tak wiadomo było że pojedzie Alekseev aka zaginiony brat bliźniak Filipa Lato , tylko innym (i ludziom których piosenki innych się spodobały) niepotrzebnie narobiono nadziei...
Beka z Brzozy w 2017 też dobra była...i ogólnie jak tam Carmell porównano do Magdy Gessler czy tą Polko-Szwedkę od Delirium i Voiceless do Wandzi/Wendy z Bliźniaków Cramp... Ajajaj, te filmiki z 2017 i 2018 to wręcz kopalnia śmieszków...
Syrenka, czyli Ola, ogólnie nie śpiewa źle, w Twoja twarz brzmi znajomo {mimo że jury często ewidentnie jej nie doceniało) była bardzo dobra, ale to coś zwane Mysynju było straszne...i ten ogon
Z Wielkiej Brytanii to tak na razie nie wiem, zresztą występ na żywo może i tak wiele zmienić...
Z Czech może dla mnie jechać i ta Lama Blu Rej, byle nie Space Sushi...to jest jakieś masakryczne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

A, i mam nadzieję że Pablosson nie pojedzie na Konkurs, już wolałabym Sławomira czy kogoś tego pokroju...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie. Chucky zrobił mi wtedy dzień tymi wizualizacjami.

A co do Białorusi - podobno swojego reprezentanta wybiorą dopiero 8 marca.

A to Space sushi to jakaś tragedia. Chociaż sushi nie pogardzę..

--
edit:
Wstawiał ktoś tutaj występ reprezentantki Albanii? jeśli nie, to łapcie bo pojawiło się na kanale Eurovision Song Contest:
https://www.youtube.com/watch?v=-vZDCw9Pedw
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2019-01-24 o 09:40
leille jest offline Zgłoś do moderatora