Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sprzedać stare domy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 19:29   #12
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jak sprzedać stare domy?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. W każdym temacie o budowie domu pojawia się głos, że dom ciężko wynająć, jeszcze trudniej sprzedać. Ileż to ja domów na sprzedaż mijam, które stoją tak latami i nic - a są to domy kilkunastolenie ledwo. Wybór jest ogromny, domów na sprzedaż więcej niż nabywców, więc czas zejść na ziemię - skoro od ponad 5 lat nikt nie kupił domu w bardzo złym stanie, to już nie kupi. Przenegocjuj z rodziną, naprawdę lepiej sprzedać same działki, podzielić się tymi pieniędzmi niż kolejne lata czekać na cud.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Ilu jest spadkobierców do podziału pieniędzy za te działki/domy?
5 osób.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tinker, ale oni to naprawdę chcą sprzedać, czy tylko Ty chcesz odkopać ten temat, a reszcie to wisi, niech se na razie działki i domy są. Bo wiesz, jeżeli głównie Ty masz motywację, nalatasz się za tym, nagadasz, oni niby się zgodzą, ale potem znowu staną okoniem, że za tanio, to tylko (znowu) stracisz czas i nerwy.
Teoretycznie chcą, ale tak jak piszę, chcą za to sporą kasę (ten większy dom był wystawiony za 200 tys!), i moje tłumaczenia, że nikt im tego nie kupi nawet za 100 tys nic nie daje, bo to OJCOWIZNA!!! Próbuję namówić, próbuję rozmawiać. Planuję zwołać spotkanie całej familii i porozmawiać na ten temat.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując