Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staramy się o maluszka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-13, 16:56   #2410
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Hej,
Bianeczka może faktycznie za wcześnie.
Ja znajduję tylko stronki na których prowadzenie wykresów jest płatne...a na telefon nie mam żadnej fajnej aplikacji, bo wszystko co fajne jest na androidy takie mam wrażenie. Kupiłam sobie papier milimetrowy i rozrysowałam wszystko i wydaje mi się, że nawet bardziej czytelnie to będzie wyglądać, bo tam można zaznaczać dwa miejsca po przecinku
Z tymi kamieniami mnie nastraszyłyście, skąd ja mam wiedzieć że mam kamień? Chyba pójdę wyprosić usg coś mi się z tego nfz w końcu należy
Dowiedzies sie mozesz dopiero jak juz masz ataki wtedy baaaaardzo boli. A tak to tylko usg jamy brzusznej.

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Bianeczka a jak tam objawy? U mnie 20 dzień cyklu, w brzuchu zaczynam czuć się przedokresowo, piersi nie bolą tym razem wogóle jedynie brodawki bardzo wrażliwe. Bardzo chciałabym być w ciąży ale wiem, że im bardziej się chce tym jest trudniej. Jakoś nie potrafię wyluzować , nie myśleć o staraniach a w moim otoczeniu pełno ciąż, kuzynki, koleżanki z pracy, nawet sąsiadka, która zarzekała się że nie chce mieć dzieci jest w ciąży...
Mialam w dniach 6-8 po owu klucie w jajnikach takie szarpania, glownie w nocy. W 6 dniu mialam okropne zawroty glowy i bylam potwornie oslabiona. Pamietam ze w 2 ciazy takie bole obudzily mnie dwa razy w nocy. Do tego cmi mnie podbrzusze glownie wieczorem i jak cos dzwigam. Piersi to tak bola i nie bola. Raz na jakis czas zaboli i puszcza ale tym sie nie sugeruje bo mbie zawsze przed @ bola za to brzuch nie. Ja jestem po 2 cc takze powiekszanie sie macicy moze mnie bolec bardziej. Ale to rownie dobrze moze byc jajnik bo tez mnie pobilewa (chyba) chociaz nigdy nie mialam z nimi problemow typu zapalenie itp, boli mbie tez pachwina. Tym razem lewa [emoji23] tak dla odmiany.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując