|
|||||||
| Notka |
|
| Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia. |
![]() |
|
|
Narzędzia |
|
|
#1 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
|
Usuwanie żylaków
Dziewczyny, czy wiecie może jak wygląda zabieg usuwania żylaków. Zauważylam dwa "minizylaki" na stopach. Od niewygodnych butów chyba. W tym miejscu gdzie pojawiły się żylaki buty się zapinały(już ich nie noszę). Zyły nie są zielone ani błękitne, nie prześwitują przez skórę tylko są takie nabrzmiałe i wystające. Proszę o pomoc!
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
|
Re: Usuwanie żylaków
Żylaki oczywiście usuwa się operacyjnie. Można tradycyjną metodą (brrr - odradzam - jest bardzo nieprzyjemna). Najlepsza moim zdaniem jest kriochirurgia. Zabieg jest bezbolesny, krótkotrwały, szybko wraca się do "normy". Jedyna wada - wysoka cena.
|
|
|
![]() |
Nowe wątki na forum Forum plotkowe
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.






