Guarana w proszku, nasiona , gdzie w Warszawie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 03:16   #1
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 723

Guarana w proszku, nasiona , gdzie w Warszawie?


Dziewczyny, gdzie kupię w Warszawie guaranę w formie sproszkowanej, nie tabletki? To bardzo ważne, proszę o pomoc.
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:27   #2
januszwww1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Guarana w proszku, nasiona , gdzie w Warszawie?

A po co w dzisiejszych czasach szukać sklepu po całej Warszawce? Nie lepiej troszkę poszperać w necie, porównać ceny, zaznajomić się z producentem i właściwościami preparatu? Z tego co słyszałem ostatnio w tv mówili, że dosyć sporo jest oszustów i nie każdy suplement diety, wprowadzony i atestowany jest zdrowy.

Warto więc wpierw poczytać skład, zaznajomić się z produktem. Poza tym z tego co wiem to guarana w proszku dobrze działa na potencje, ale należy ją przyjmować rzadko bo jest o wiele bardziej mocniejsza od kawy.

Stąd pewnie w Brazylii same ogiery piją dużo guarany!

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-11 o 19:36 Powód: Link.
januszwww1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-06 12:27:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.