pasta goldwella do loków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 10:55   #1
diana_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 133

pasta goldwella do loków


DZiewczyny proszę Was o opinie. Wiem, ze jest na KWC ale moze są osby zadowolone z tego produktu.
Będe wdzieczna za odpowiedź
diana_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:33   #2
diana_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 133
Dot.: pasta goldwella do loków

Bardzo proszę Was o opinie na pewno ktoś używał.
diana_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 09:03   #3
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: pasta goldwella do loków

Swojego czasu namowilam mame aby kupila mi ta paste, choc nie jest tania bo kosztuje cos okolo 50zl. Nakladalam ja, ugniatalam wlosy i suszylam dyfuzorem. Efekt byl extra, bo mialam wtedy buurze pieknych mieciutkich i blyszczacych loczkow. Wlosy byly puszyste, wydawaly sie geste i odbite od nasady. No extra poprostu. Ale kiedy tylko wyszlam na dwor i doszlam do szkoly, to wchodzac do toaely i patrzac w lustro zalamywalam sie: mialam na glowie jedna wielka szape, loczki sie spuszyly i wlosy wygladaly okrrropnie. Takze nie polecam ci jej kupowac, choc moze sprobuj, bo przeciez kazde wlosy sa inne i tobie akurat ta pasta moze sluzyc dobrze.
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.