życzliwość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 14:30   #1
goniadzidzia
Raczkowanie
 
Avatar goniadzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 31

życzliwość?


hmm spotkałam się z opinią ze na tym forum jest wielu zyczliwych i pomocnych ludzi, który odpowiedza na kazdy watek... No wiec nie zgadzam sie z tą opinią w nawet najmniejszym stopniu.Napisałam juz kilka wątków w ktorych prosiłam o pomoc i porade i jak dotad nie otrzymałam ZADNEJ odpowiedzi... To przykre, ze kiedys tak cenione forum i osoby na nim zalogowane teraz całkowicie traci swoją dobrą opinie.Przynajmniej u mnie straciło.
goniadzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:40   #2
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: życzliwość?

Cytat:
Napisane przez goniadzidzia
Napisałam juz kilka wątków w ktorych prosiłam o pomoc i porade i jak dotad nie otrzymałam ZADNEJ odpowiedzi...
Ja widzę w Twoim profilu tylko jeden założony przez Ciebie wątek.
Jeśli nie uzyskałaś odpowiedzi to może trzeba go było podbić, bo czasami tak jest, że wątki spadają na dół i giną w czeluściach wizażu.
A może odpowiedź na Twoje pytanie kiedyś już została udzielona i trzeba było poszukać w wyszukiwarce?

edit: po wpisaniu w wyszukiwarkę "dermaknel" pojawia się parę wątków, może tam znajdziesz pomoc

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=624617
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:45   #3
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: życzliwość?

witaj

nie rozumie Twojego posta, napisalad dotad dwie wiadomosci ta i dermaknelu na ktora nikt nie zareagowal, czasem poprostu watki przemijaja, jak to w zyciu co nie znaczy iz dermatologia jest malo popularnym forum, ale masz prawo to wlasnej opini!

mysle ze jesli na dluzej zadomowisz sie na forum uzyskasz wiele informacji, a na twoje pytania padna odpowiedzi, udzielone zarowno przez osoby zwiazane z medycyna z farmakologia, kosmetologia jak i tych ktorzy sami mieli podobne problemy i chca sie nimi podzielic!
pozdrawiam
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:45   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: życzliwość?

Przykro mi, że nikt nie odpowiadał na Twoje wątki, ale w profilu widze, że napisałaś do tej pory tylko 2 wiadomości i założyłaś jeden wątek (?).
Moim zdaniem rzeczywiście jest tu wiele życzliwych osób gotowych w każdej chwili rozpisać sie na jakiś temat i udzielić porady, jak do tej pory nie mam powodu do narzekania ...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.