Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 11:56   #1261
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Po takiej zachęcie i rekomendacji aż żal byłoby nie spróbować Ale nie mam ekspresu Ale pokombinuję jakoś inaczej z tymi fusami od kawy
Dzięki
A zwykłą kawe pijesz? Bo jak wypijesz, to fusy zostają Zbieraj z całego dnia do miseczki i powinno wystarczyć
Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Też mam serum Eveline chłodzące więc chyba spróbuję i tego magicznego przepisu ala hihi
A później prysznic? Czy ma się toto spokojnie wchłonąć?
Jak porządnie będziesz wmasowywać i na koniec się zawiniesz, to nie powinno zbyt wiele zostać do wchłaniania na koniec po zdjęciu folii, ale dla własnego komfortu polecam prysznic (bo ja się smaruję i fioliuję wieczorem jakbym prysznica nie wzięła to by mnie tz do łóżka nie wspuścił, bo o jejku, jak Ty sie kleisz, jak Ty sie lepisz, jak ja mam sie do ciebie przytulic...).. No właśnie...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:01   #1262
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Ja używam kawy jako peelingu. Słyszałam, że po wypiciu kawy, fusy trzeba wysuszyć i używać jako peelingu (na cellulit dobre bo zawiera kofeinę - tak mi się zdaje).
Ale ja kiedyś dostałam kawę z jakiejś egzotycznej wyspy, gruboziarnistą i ona nadaje się tylko do ekspresu a że u nas w domu rzadko się go używa to stała bezużyteczna, jak się przeterminowała to ją zaczęłam używać po prostu jako peelingu i muszę przyznać, że jest o wiele lepsza niż cokolwiek co do tej pory używałam! Skórę mam gładziusieńką! Co prawda troszkę drapie ale nie aż tak, żebym miała potem jakieś czerwone zadrapane miejsca czy coś
Jak mi się skończy to będę bardzo płakała bo w Polsce jest niedostępna więc trzeba będzie poszukać jakiejś innej gruboziarnistej kawy do peelingu


EDIT: ta, widzę, że się troszkę spóźniłam z postem ale to nic :P
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik




Edytowane przez Alexandraa
Czas edycji: 2009-05-14 o 12:03
Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:08   #1263
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A zwykłą kawe pijesz? Bo jak wypijesz, to fusy zostają Zbieraj z całego dnia do miseczki i powinno wystarczyć
Jak porządnie będziesz wmasowywać i na koniec się zawiniesz, to nie powinno zbyt wiele zostać do wchłaniania na koniec po zdjęciu folii, ale dla własnego komfortu polecam prysznic (bo ja się smaruję i fioliuję wieczorem jakbym prysznica nie wzięła to by mnie tz do łóżka nie wspuścił, bo o jejku, jak Ty sie kleisz, jak Ty sie lepisz, jak ja mam sie do ciebie przytulic...).. No właśnie...
Pijam zwykła kawę Dziękuję bardzo, na pewno to przetestuję, bo przecież niedługo trzeba odkryć nogi
Co do prysznica, to wiem, że trzeba go wziąć by do łóżka wejść Myślałam, po prostu, że może całą akcję robisz już po wieczornym prysznicu

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Ja używam kawy jako peelingu. Słyszałam, że po wypiciu kawy, fusy trzeba wysuszyć i używać jako peelingu (na cellulit dobre bo zawiera kofeinę - tak mi się zdaje).
Ale ja kiedyś dostałam kawę z jakiejś egzotycznej wyspy, gruboziarnistą i ona nadaje się tylko do ekspresu a że u nas w domu rzadko się go używa to stała bezużyteczna, jak się przeterminowała to ją zaczęłam używać po prostu jako peelingu i muszę przyznać, że jest o wiele lepsza niż cokolwiek co do tej pory używałam! Skórę mam gładziusieńką! Co prawda troszkę drapie ale nie aż tak, żebym miała potem jakieś czerwone zadrapane miejsca czy coś
Jak mi się skończy to będę bardzo płakała bo w Polsce jest niedostępna więc trzeba będzie poszukać jakiejś innej gruboziarnistej kawy do peelingu


EDIT: ta, widzę, że się troszkę spóźniłam z postem ale to nic :P
To nic, że się spóźniłaś Ważne że napisałyście za co bardzo dziękuję
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:16   #1264
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Hehe, ale polecam peeling z kawy Jest super, potwierdzam
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:33   #1265
la fraise des bois
Raczkowanie
 
Avatar la fraise des bois
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

To ja sie wypowiem jako osoba której zmagania z własnym ciałem tak weszły w krew ,że nie wyobrażam sobie niesystematyczności. Oczywiście są rejony o które dbam bardziej lub mniej ale generalnie robię wszystko co trzeba.Tak wiem ,że zawsze można więcej i lepiej ale z powodów o których będzie napisane niżej nie mogę sobie pozwolić na zbyt wiele szaleństw. Dbam o siebie bardzo mocno bo mam to wpojone jako alergik i atopik-chwilowe zaniedbanie przysparza mi pozniej zbyt wielu problemów i w efekcie muszę poświęcić jeszcze więcej czasu na pielęgnację/leczenie.
Włosy:
myję codziennie delikatnym szamponem(własciwie naprzemiennie trzema bo nie znalazłam do tej pory żadnego który stosowany przez dłuższy czas by mnie nie uczulał). Odżywki nie nakładam bo włosy mam mocne, zdrowe, niefarbowane same sobie radzą.Mam krótką fryzurę co miesiąc odświeżaną u fryzjera więc nawet codzienne prostowanie i układanie nie zmienia stanu mojej czupryny.
Twarz:
Rano zmycie twarzy olejem z pestek winogron(olej na twarz, waciki, woda, micel biodermy)-sposób może się wydawać dziwny ale od dłuższego czasu mi służy a cera pięknieje.Pod oczy Flavo C, na całą twarz Auriderm XO(genialny!! mimo alkocholu w składzie), krem nawilżający lub filtry jeżeli planuję dłuższe przebywanie na powietrzu. Miejscowo podkład kryjący, odrobina pudru(ulubiony Isa Dora matujący), baza pod cienie, eyeliner, tusz, kredka do brwi, Carmex lub Tisane na usta, rozświetlacz na skronie i policzki.Uff. Wieczorem demakijaż czyli znowu olej i to samo co rano, Auriderm, Flavo, Dermolibour na podrażnienia.(Po napisaniu tego jestem odrobinę przerażona bo nie myślałam ,że tego aż tyle).A do tego dochodzi jeszcze peeling raz w tygodniu + maseczka 2 lub 3 razy.
Ciało:
Depilacja kiedy potrzebna(minimum 2xtydzień). Balsam po porannym prysznicu i balsam lub oliwka po wieczornym. Antyperspirant rano, krem do stóp 2xdziennie, łokcie, kolana, suche miejsca traktowane maścią z wit.A, krem do rąk po każdym myciu. Przed dłuższymi pobytami na powietrzu filtry na wszystko co odsłonięte. Peeling 2 razy w tygodniu. Pedicure raz na tydzień, manicure co 4 dni+malowanie paznokci.
Dieta i sport:
No i tu jest moje najsłabsze ogniwo-dieta co prawda zdrowa w granicach rozsądku, dużo warzyw i owoców. Zdrowe tłuszcze-mają ogromny wpływ na skórę także od wewnątrz i przekonałam się na własnym ciele, że to nie tylko slogan reklamowy różnorakich suplementów. Odkąd jem spore ilości oliwy i oleju z pestek i z orzechów i z czego tam jeszcze ataki atopii zdarząją się rzadziej ,są słabsze i szybciej mijają a moja skóra daje sobię sporadycznie radę 12 godzin bez balsamu(tylko kiedy zaśpię rano). Ale jedynym sportem są spacery, sporadycznie rower, kiedyś basen ale moja skóra przestała sobie radzić z chlorem i odpuściłam. I plany zapisania się na aerobik przekładane od poł roku z miesiąca na miesiąc.
Systematyczność w moim przypadku jak pisałam wyżej podyktowana jest rozsądkiem i wieloletnim wdrożeniem-nowe elementy pielęgnacji które pojawiły się z czasem dokładam z łatwością bo jestem przyzwyczajona ,że praktycznie od zawsze dbanie o siebie zajmowało mi dużo czasu. Więc co za różnica dużo czy więcej?
Pozdrawiam te bardziej i mniej systematyczne.
la fraise des bois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:28   #1266
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

A ja chciałam tylko napisać, że kawowy peeling jest bosssski
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 07:22   #1267
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
A ja chciałam tylko napisać, że kawowy peeling jest bosssski
Rozumiem, że przetestowalas i jesteś nam dozgonnie wdzięczna, że uświadomilyśmy Cię, że takie coś istnieje?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 09:14   #1268
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Rozumiem, że przetestowalas i jesteś nam dozgonnie wdzięczna, że uświadomilyśmy Cię, że takie coś istnieje?
Dokładnie

__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:42   #1269
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

a ja niedługo lece się kąpać i zrobie peeling z kawy
juz go robie systematycznie co 3dni tak sie ostro tre że mowie wam ;p
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:51   #1270
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
a ja niedługo lece się kąpać i zrobie peeling z kawy
juz go robie systematycznie co 3dni tak sie ostro tre że mowie wam ;p
hej też jestem zwolenniczką peelingu kawowego. Ja robię to w ten sposób, że ponieważ sama piję tylko kawę rozpuszczalną więc specjalnie do tego celu kupuję kawę z niższej półki i zaparzam niewielką ilość w miseczce, dodaje do tego olejku lub żelu pod prysznic co i tak wychodzi znacznie taniej niż każdy inny specyfik z drogerii Kupne peelingi się chowają przy tym sposobie Będę musiała do niej wrócić, żeby nogi lepiej wyglądały... Dołaczam do was Od miesiąca wzięłam się za generalny tuning własnej osoby, bo się strasznie zapuściłam, niestety mam słomiany zapał Fryzjer chociaż w czerwcu będzie trzeba się znowu wybrać (przestałam farbować włosy), dieta (schudłam4 kg) dzięki prawie całkowitemu wyeliminowaniu cukrów z diety, nie jem chleba, słodyczy, nie słodze, czasem pozwalam sobie na banana lub garść winogron, nie zajadam smutków i jestem dumna ze swojej konsekwencji i wreszcie przestaje przypominać szafę trzydrzwiową odpukać od 4 tygodni nie zgrzeszyłam niczym , zażywam belisse i tabletki wspomagające spalanie tłuszczyku z Bioactive, herbatki ziołowe i owocowe, dużo wody, ruch chociaż na polu aktywności fizycznej jest jeszcze sporo do zrobienia Zaopatrzyłam się w kilka fajnych maseczek rossmanowskich na twarz i od półtora tygodnia regularnie smaruje brzuch i ramiona kremem wyszczuplającym Perfecty chociaż nieprzepadam za wszelkimi smarowidłami kupię sobie krem na cellulit na dolną część ciała zwłaszcza łydki, krem do stóp i krem do dłoni, które zamiast być moim atutem są wiecznym utrapieniem przez skórki, itp. Zaopatrze się też w tabletki z tłuszczami omega-3 Mam nadzieje, że za jakieś trzy miesiące bedę mogła się pochwalić efektami :P Szczupłą sylwetką, zdrowymi i lśniącymi włosami i gładką i nawilżoną skórą Czy mogłybyście mi polecić jakiś fajny i niedrogi krem nawilżający do twarzy, mam krem nawilżający garniera podstawa pielegnacji do normalnej i mieszanej, ale niezbyt spełnia swoją rolę i szczerze mówiąc szczypie () Mam jeszcze hipoalergiczny krem łagodząco-nawilżający z tej serii i zaraz go przetestuje. Teraz nałożyłam rossmanowską maseczkę (firma RIVAL de Loop) Hydro cośtam z olejkem migdałowym i wyciągiem z avocado i panteolem, który ponoć łagodzi podrażnienia i też cholera na poczatku też mnie szczypie i do tego zapachem łudząco przypomina krem nivea, dobrze się wchłania i znacznie dłużej cera jest "tłustsza" od tego nieszczęsnego garniera (Wogóle mam uraz do tej marki) Więc wychodzi na to, że mam cerę suchą i wrażliwą, łatwo się czerwienie, ale nie mam wyprysków. Wiem, powinnam poszukać czegoś na KWC, ale może wy mi coś na poczatek doradzicie?
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:53   #1271
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
hej też jestem zwolenniczką peelingu kawowego. Ja robię to w ten sposób, że ponieważ sama piję tylko kawę rozpuszczalną więc specjalnie do tego celu kupuję kawę z niższej półki i zaparzam niewielką ilość w miseczce, dodaje do tego olejku lub żelu pod prysznic co i tak wychodzi znacznie taniej niż każdy inny specyfik z drogerii Kupne peelingi się chowają przy tym sposobie Będę musiała do niej wrócić, żeby nogi lepiej wyglądały... Dołaczam do was Od miesiąca wzięłam się za generalny tuning własnej osoby, bo się strasznie zapuściłam, niestety mam słomiany zapał Fryzjer chociaż w czerwcu będzie trzeba się znowu wybrać (przestałam farbować włosy), dieta (schudłam4 kg) dzięki prawie całkowitemu wyeliminowaniu cukrów z diety, nie jem chleba, słodyczy, nie słodze, czasem pozwalam sobie na banana lub garść winogron, nie zajadam smutków i jestem dumna ze swojej konsekwencji i wreszcie przestaje przypominać szafę trzydrzwiową odpukać od 4 tygodni nie zgrzeszyłam niczym , zażywam belisse i tabletki wspomagające spalanie tłuszczyku z Bioactive, herbatki ziołowe i owocowe, dużo wody, ruch chociaż na polu aktywności fizycznej jest jeszcze sporo do zrobienia Zaopatrzyłam się w kilka fajnych maseczek rossmanowskich na twarz i od półtora tygodnia regularnie smaruje brzuch i ramiona kremem wyszczuplającym Perfecty chociaż nieprzepadam za wszelkimi smarowidłami kupię sobie krem na cellulit na dolną część ciała zwłaszcza łydki, krem do stóp i krem do dłoni, które zamiast być moim atutem są wiecznym utrapieniem przez skórki, itp. Zaopatrze się też w tabletki z tłuszczami omega-3 Mam nadzieje, że za jakieś trzy miesiące bedę mogła się pochwalić efektami :P Szczupłą sylwetką, zdrowymi i lśniącymi włosami i gładką i nawilżoną skórą Czy mogłybyście mi polecić jakiś fajny i niedrogi krem nawilżający do twarzy, mam krem nawilżający garniera podstawa pielegnacji do normalnej i mieszanej, ale niezbyt spełnia swoją rolę i szczerze mówiąc szczypie () Mam jeszcze hipoalergiczny krem łagodząco-nawilżający z tej serii i zaraz go przetestuje. Teraz nałożyłam rossmanowską maseczkę (firma RIVAL de Loop) Hydro cośtam z olejkem migdałowym i wyciągiem z avocado i panteolem, który ponoć łagodzi podrażnienia i też cholera na poczatku też mnie szczypie i do tego zapachem łudząco przypomina krem nivea, dobrze się wchłania i znacznie dłużej cera jest "tłustsza" od tego nieszczęsnego garniera (Wogóle mam uraz do tej marki) Więc wychodzi na to, że mam cerę suchą i wrażliwą, łatwo się czerwienie, ale nie mam wyprysków. Wiem, powinnam poszukać czegoś na KWC, ale może wy mi coś na poczatek doradzicie?

hej
no ja mam mieszaną cere i uzywam kremu ziaja do mieszanej cery z białą herbata
czasem wygładzający czarny bez do kazdego typu cery tez z ziaji albo nivea soft
no to sa takie tansze ale przy moich wydatkach duperelach i pomysłach i tak cud że mi kieszonkowego starcza
no ja ogólnie jestem szczupła a nawet chuda mimo ze jem wszystko i sporo....słodycze chce mocno ograniczyc bo po prostu sa niezdrowe ...chipsów jem mało od dłuzszego czasu....sport uzadnego nei uprawiam jedynie taniec w klubie no ale zawsze jakis ruch jak sie z 3h potanczy
zrobilam sobie peeling(tez mam słomiany zapał ale o dziwo tym razem sie udaje mi trzymac planu ) masaz rekawica,balsam,krem na stopy + skarpetki ..taki chłodzacy ten krem
no i cóż aaa msaz syrenka tez był!! ale ta ostra strona tylko na uda brzuch i pośladki
peeling i maseczke robilam tydzien temu narazie buźke trche opaliłam i nie chce jej rozjaśnic peelingiem

a Wy dziewczyny jak tam?
poćwiczyłabym coś...ma ktos jakies fajne ćwiczonka?;p
chociaz nie zazwyczaj po 2-ówch razach mi sie odechciewa ;d
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:16
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 12:18   #1272
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

o oo oooo!
to i ja muszę przetestowac w końcu pelling kawowy !
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:20   #1273
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
o oo oooo!
to i ja muszę przetestowac w końcu pelling kawowy !

no koniecznie
przecież to hit wizażu
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:51   #1274
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
no koniecznie
przecież to hit wizażu
Jak syrenka
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:54   #1275
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Jak syrenka

ojj tak syrenka też wymiata
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:07   #1276
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Tak sobie kiedyś myślałam, że pewnie rossmanowcy się zdziwili jak nagle zwiększył się popyt na syrenkę Nagle zaczęła w szybkim tempie znikać z półek :P

change
- może szczypie bo masz bardzo wysuszoną skórę albo bardzo wrażliwą? Mnie też szczypało parę balsamów bo miałam tak wysuszoną skórę, że mi popękała. Ale do było dawno na szczęście
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:30   #1277
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Zaczęłam robić z Bratem a6w
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 22:03   #1278
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Zaczęłam robić z Bratem a6w
też się będę musiała zabrać za brzusio :P bo inaczej będzie kiepsko Nie wiem czy kiedykolwiek udało mi się przetrwać więcej jak 2 dni 6 weidera... Za to dzisiaj takze jak Snieżka wymoczyłam w soli, wytarłam pumeksem i wypeelingowałam stopy jeszcze musze krem kupić, ale kupie raczej taki apteczny przeciwbakteryjny bo te drogeryjne mnie nie przekonuja Kupilam sobie tez w koncu ten hicior 2007 roku lotion do wypadajacych wlosow Seboradin NIGER z czarna rzepa i juz sobie go wtarlam we wlosy, na marginesie to kolejny wizażowy kosmetyczny myk Śnieżko jestem zwolenniczką Ziaji, uwielbiam odżywki z tej firmy i kosmetyki do twarzy też mają świetne i też się zastanawiałam, żeby po prostu na początek chociaż dwa różne kremy jeden lżejszy na dzień drugi tłustszy typu kozie mleko, krem nivea visage też nie jest drogi. Na razie na liście bedzie krem do stóp, regenerujacy i nawilzajacy krem do rąk (dzisiaj poużywam siostry :P) , perfecta na cellulit, krem ziaji Dzisiaj jestem padnieta po pracy ale jutro peelingowi kawowemu nie odpuszcze )
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:33   #1279
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

U mnie na razie jeden dzień był a6w ale myślę, że wytrwam. Chyba dobrze ćwiczyłam bo jak się napnę to czuję brzuszek, nie mam zakwasów ale po prostu czuję Mojego Brata kolega dzięki a6w stracił w talii 5 cm

Wczoraj się zapuściłam. Nic nie zrobiłam. Ale miałam imieniny to mogłam sobie odpuścić
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 19:24   #1280
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
U mnie na razie jeden dzień był a6w ale myślę, że wytrwam. Chyba dobrze ćwiczyłam bo jak się napnę to czuję brzuszek, nie mam zakwasów ale po prostu czuję Mojego Brata kolega dzięki a6w stracił w talii 5 cm

Wczoraj się zapuściłam. Nic nie zrobiłam. Ale miałam imieniny to mogłam sobie odpuścić
no a ja tym razem zaszalalam kupilam w koncu i kremik do stop i spray ziaji do stop, krem do rak chociaz jednak kupie jeszcze jeden,bo zauwazylam w innym sklepie kuracje parafinowa bielendy a to podobno zabieg ktory stosuje sie w salonach kosmetycznych Swoja droga macie jakis ulubiony krem do rak? Teraz jest taki wybor,ze mozna kociokwiku dostac bo sa zblizone cenowo ;P Bede tez miala problem z wyborem kremu/serum na cellulit jest nowa seria czarna Ziaji (nawet spray do ramion!! ) lub Perfecta, bo jestem zadowolona ze specifku z tej serii... Kupilam tez kremik ziaji niebieskie opakowanie olej z avocado, krem tlusty do cery wrazliwej - g - e - n - i - a - l - n -y moim skromnym zdaniem Konstystencja tlusta, ale szybko sie wchlania, jest wydajny, super pachnie i naprawde blyskawicznie dziala, a cena marzenie, ma tez chyba filtry uv Dzisiaj tez znowu seboradin niger na umyte wlosy (mam tez wypatrzone serum radical w rossmanie za niecale 10 zl, opis brzmi kuszaco, moje wlosy sa niestety straszne :/), stopki wypeelingowane, zesprayowane i wykremowane, rece kilkakrotnie kremowane, brzuch potraktowany Perfecta wyszczuplajacym, wewnetrznie belissa, no i jeszcze peeling kawowy Czuje sie jak nowonarodzona
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 19:38   #1281
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

change pozazdrościć... ja mam jeszcze wszystko przed sobą...
A co do kremu to nie mam ulubionego chociaz lubię ten z Avonu z gliceryną i Dove na noc jest niezły... no i Garnier.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 22:12   #1282
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

ale się tu cisza zrobiła..

ja sobie dzisiaj zafundowałam nowe pazury, teraz wysmaruje łapki gruuubą warstwa kremu i do rekawiczek na całą noc... a oprócz tego dzisiaj standard był: mycie głowy itp itd....
i ostatnio systematycznie krem na noc na buźkę.. jakos na razie sie udaje nie zapomniec
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 05:56   #1283
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ale się tu cisza zrobiła..

ja sobie dzisiaj zafundowałam nowe pazury, teraz wysmaruje łapki gruuubą warstwa kremu i do rekawiczek na całą noc... a oprócz tego dzisiaj standard był: mycie głowy itp itd....
i ostatnio systematycznie krem na noc na buźkę.. jakos na razie sie udaje nie zapomniec
o dobrze, że ktoś wątek odgrzebał bo już o nim zapomniałam, a jest się czym pochwalić
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 08:03   #1284
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Ja wczoraj od nowa zaczęłam robić a6w, może teraz wytrwam I całe ciałko nabalsamowane, stópki też
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:44   #1285
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Ja też wzięłam się za ćwiczenia dodatkowo, zakupiłam shape z ćwiczeniami i jeszcze jedną gazetkę z ćwiczeniami bo mi gdzieś wcieło mój ulubiony aerobik z Herbapolu. Ponadto paznokcie pomalowane, rzęsy, o włosy codziennie dbam wzmacniając je seboradinem i belissą, balsam wyszczuplajacy i do biustu tez codziennie, kupilam tez mnostwo kosmetykow, mam 4 kremy do rąk i nawet balsam do ust... tonik do twarzy, pianka do mycia, krem to juz rytual bez ktorego nie klade sie spac, nie poznaje siebie ale fajnie mi z tym, gdy o siebie dbam.
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:44   #1286
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Change, tylko pozazdrościć Ja aż tak ambitna nie jestem, nie mogę się nauczyć systematyczności a bardzo bym chciała mieć kilka takich rytuałów bez których nie idę spać czy nie wychodzę do domciu
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:14   #1287
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

A tu znowu cisza, wszystkie się wypielęgnowały na lato i uciekły

Dziewczyny mam pytanie, gdzie można kupić te produkty...?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17721
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:17   #1288
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Ja od 7 miesięcy systematycznie dbam o włosy. Po tym, jak wypadały garściami i musialam sciac na krótko, a mialam do pasa zmobilizowalam sie i weszlo mi to w krew.. Wydalam majatek na serie odzywek, cementów itp..ale za to prostuje wlosy i farbuje i sa one zdrowsze, rosna i zapuszczam.

Depilację tez mam we krwi- co 2 dni, i balsamowanie ciała tez staram sie robic regularnie po kapieli.

Z pazurkami gorzej, mam krotkie i lamliwe przec co nawet mi sie malowac icc zbyt czesto nie chce.

Edytowane przez Mocny Akcent
Czas edycji: 2009-06-29 o 10:34
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 00:25   #1289
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

Up Up, czy tez watek wymarl
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:46   #1290
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Wypielęgnowane i zadbane... ale niesystematyczne

No właśnie też się zastanawiam co się dzieje, wszystkie pouciekały na gorące wyspy czy co?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.