Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 14:04   #2191
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dzem dobry

W koncu milo wchodzic na watek! Jak sie wszystkie rozpisaly

Mamrotko Jestes sliczna dziewucha i macierzynstwo ci sluzy... a kg musza odpoczac, ale pewnie same poleca Mialam ci wlasnie pisac, zebys nie jadla mleka i jego pochodnych bo one w duzej mierze powoduja kolke u dzieci, ale wlasnie doczytalam, ze nie jeszA peeling kosteczka mi zorbila 10% i robi mi na prawde dobrze, bo nie wygladam jak burak, nie luszcze sie jak stary recznik a geba gladka jak pupa niemowlaka... zupelnie inaczej niz mialam z 7,5%AHA bo te mi robily maxymalnego buraka na gebie

a jak ma sie ten kwas do naczynek na twarzy? Bo wiem ze migdalowy to robily dziewczyny z naczynkami i nic sie zlego nie dzialo ale wiadomo trzeba sprobowac na sobie, ja bede migdalowy w przyszlym tyg robic jak juz zalicze pediatre i gina bo teraz sie boje ze nie zdaze wyliniec o ile w ogole cos sie bedzie dzialo Na naczynka nie wolno glikojakiegos tam kwasu pakowac czytalam, no nic ide sie doksztalcac na watek kwasowy




Olus
jeszcze raz Ci zawroce pupe. Czy mieliscie problemy z odpazeniami? Bo pieluchy zmieniam czesto, smaruje kremem pupine i mimo tego mala miala odparzenie, a jak wyleczylam to sudokremem i to nakladajac gruba warstwe bo smarowanie nic nie dalo to dzis znow zauwazylam ze cos zaczyna sie robic, a smarowalam alantanem, a dzis wzielam masc benpanthen bo nie chce caly czas na sudokremie jechac bo jak sie przyzwyczai to pozniej mi nic nie pomoze No i boje sie oby mala nie miala tej skazy bialkowej
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:07   #2192
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

powinnysmy od nowa wprowadzic tabelke+ za kazde zrzucone 5 kg pstrykac swoje fotki ii wklejac na biezaco bo wiadomo ze WAGA KLAMIE a tak powaznie.. to zbierzmy sie w kupe i zmobilizujmy sie do odchudzania razem jak za dawnych czasów bo znowu nowy rok nas zaskoczy a my w najlepszym wypadku bedziemy wazyc tyle co teraz
wiec pomozecie bo do wiosny chce wazyc z 65 kg a samej bedzie mi tak nudno sie chudlo

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

mamrotko wiec jako doswiadczona matka polka powiem ci ze u mnie w rodzinie to bylo czeste ja swoja podopieczna przy kazdym przewijaniu pudruje pudrem i to pomaga ale wiadomo ze tego calkowicie nie zlikwidujesz, bo np przy antybiotyku to zawsze ja tak wysypuje wiec to juz taka uroda i nie da sie tego calkowicie uniknac, musisz tylko starac sie to wysuszac. moja mama stosowala jeszcze masc tormentiol + kapiele w szalwi i rumianku i czyms tam jeszcze

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2010-01-06 o 15:19
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:41   #2193
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Mamrotko nie wiem ktore dobre a ktore nie...salicyl na przyklad nie robi mi buraka A po aha jestem czerwona i srednio mnie oszzyszczaja... ale to chyba sprawa bardzo indywidualna jak jaka skora na co zareaguje....

Co do odparzen.. to pamietam jak moj brat byl maly i mial odparzenia to mama go kremowala i zostalwiala zeby sobie "wywietrzyl" wiec moze poprzewinieciu tez zostaw malutka z gola dupcia na troche... przykryj tetrowa pieluszka zeby nie wymarzla albo cienkim kocykiem...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

zaraz ide na to durne zlliczenie... a wolalabym sie juz grzac w domku
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:57   #2194
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
powinnysmy od nowa wprowadzic tabelke+ za kazde zrzucone 5 kg pstrykac swoje fotki ii wklejac na biezaco bo wiadomo ze WAGA KLAMIE a tak powaznie.. to zbierzmy sie w kupe i zmobilizujmy sie do odchudzania razem jak za dawnych czasów bo znowu nowy rok nas zaskoczy a my w najlepszym wypadku bedziemy wazyc tyle co teraz
wiec pomozecie bo do wiosny chce wazyc z 65 kg a samej bedzie mi tak nudno sie chudlo

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

mamrotko wiec jako doswiadczona matka polka powiem ci ze u mnie w rodzinie to bylo czeste ja swoja podopieczna przy kazdym przewijaniu pudruje pudrem i to pomaga ale wiadomo ze tego calkowicie nie zlikwidujesz, bo np przy antybiotyku to zawsze ja tak wysypuje wiec to juz taka uroda i nie da sie tego calkowicie uniknac, musisz tylko starac sie to wysuszac. moja mama stosowala jeszcze masc tormentiol + kapiele w szalwi i rumianku i czyms tam jeszcze
z tymi zdjeciami to dobry pomysl

a co do pupci to nie lubie zasypek ale jesli nic nie pomoze to nie bede miala wyjscia i sprobuje i moze ta masc tormentiol dzieki


Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Mamrotko nie wiem ktore dobre a ktore nie...salicyl na przyklad nie robi mi buraka A po aha jestem czerwona i srednio mnie oszzyszczaja... ale to chyba sprawa bardzo indywidualna jak jaka skora na co zareaguje....

Co do odparzen.. to pamietam jak moj brat byl maly i mial odparzenia to mama go kremowala i zostalwiala zeby sobie "wywietrzyl" wiec moze poprzewinieciu tez zostaw malutka z gola dupcia na troche... przykryj tetrowa pieluszka zeby nie wymarzla albo cienkim kocykiem...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

zaraz ide na to durne zlliczenie... a wolalabym sie juz grzac w domku
z kwasami to wyprobuje i migdala i salicyla ale to pozniej


a pupe wietrzymy kilka razy dziennie






a tak w ogole to przepraszam ze Was drecze swoimi problemami bo watek jednak zupewnie o czym innym jest
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:56   #2195
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Mamrotko....ten watek od dawna nie jest o tym o czym powinien co do odparzen to.... moze sproboj baby dreama nagietkowego z cynkiem... on tez na odparzenia


wrocilam i zabieram sie za robote.... okres mi sie zbliza i juz sie czuje napompowana jak baloonik
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 19:32   #2196
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Mamrotko....ten watek od dawna nie jest o tym o czym powinien co do odparzen to.... moze sproboj baby dreama nagietkowego z cynkiem... on tez na odparzenia


wrocilam i zabieram sie za robote.... okres mi sie zbliza i juz sie czuje napompowana jak baloonik
nagietkowego powiadasz, sprobuje, wydatek nie duzy wec nawet jesli nie wypali to nic, mam niebieskiego bb i tez chce sprobowac


tak sie zastanawiam kiedy ja okresu dostane
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:14   #2197
olcia_czwa
Raczkowanie
 
Avatar olcia_czwa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 118
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Olciu jak chcesz to ci przesle te platki bo mam pol opakowania na zbyciu a raczej ich juz nie zuzyje A taki peeling to nie wiem jak kostka robi, zdaje sie ze sie kupuje salicyl w proszku i rozpuszcza w spirytusie Musze sie tez zaopatrzyc w kwasik i kupic przy okazji witaminke C bo serum tez swietne a ja lewa i nie ogarniam tych stezen itd Po kwasie smaruje sie zazwyczaj hialuronem+aloesem a jak sie wchlonie to BabyDream extrasensitive Fajnie nawiliza
Jeśli naprawdę masz zbędne, to może to dobry pomysł co bym sobie wypróbowała. Ale jeśli naprawdę go nie zużyjesz...
Ja też się przymierzam do zakupów z BU Bebydream faktycznie są fajne.
Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość

Olus
jeszcze raz Ci zawroce pupe. Czy mieliscie problemy z odpazeniami? Bo pieluchy zmieniam czesto, smaruje kremem pupine i mimo tego mala miala odparzenie, a jak wyleczylam to sudokremem i to nakladajac gruba warstwe bo smarowanie nic nie dalo to dzis znow zauwazylam ze cos zaczyna sie robic, a smarowalam alantanem, a dzis wzielam masc benpanthen bo nie chce caly czas na sudokremie jechac bo jak sie przyzwyczai to pozniej mi nic nie pomoze No i boje sie oby mala nie miala tej skazy bialkowej
Problemy z odparzeniami jakoś nie były u nas zbyt dotkliwe. Co prawda zdarza się, że jak tylko kupa jest w pieluszce odrobinę zbyt długo, to pupa zaraz robi się czerwona, ale my od początku używaliśmy Special Wundschutz Creme z Bubchena i szybciutko przechodziło (ma sehr guta z oko testu). Nawet latem nie było żadnego problemu, ale kremik używamy za każdym razem. Sudocremy mam kilka próbek i są prawie nie tknięte, bo jakoś mnie nie przekonuje ten krem. Kiedyś porównywałam działanie i zdecydowanie wolę Bubchena. Ostatnio używamy też babydream (za sprawą wizażu oczywiście ) właśnie nagietkowy z cynkiem i też jest bardzo dobry. Zasypek nie używałam nigdy, bo nie lubię ustrojstwa. Pediatra nasza też stwierdziła, że kremik lepszy. Wałkuje się toto i potówki się robią, więc po co. Kremiki są super.

A że się tak zapytam skąd podejrzenie o skazę białkową?

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
a tak w ogole to przepraszam ze Was drecze swoimi problemami bo watek jednak zupewnie o czym innym jest
eee, ja tam lubię jak nas/mnie dręczysz i proszę o więcej

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
nagietkowego powiadasz, sprobuje, wydatek nie duzy wec nawet jesli nie wypali to nic, mam niebieskiego bb i tez chce sprobowac
nagietkowy zdecydowanie fajniejszy, chyba nawet fajniejszy od białego extrasensitive

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam kiedy ja okresu dostane
karmisz, więc zapewne nieprędko farciara. Daj sobie troszkę czasu. Toż to dopiero miesiąc minął...

Edytowane przez olcia_czwa
Czas edycji: 2010-01-06 o 21:00
olcia_czwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 20:21   #2198
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

dzieweczki tak strasznie mnie się chce spać ze szokus;//
wiec udaje się na spoczynek do mojej komnaty
P.S. u mnie nic ciekaweco.

CIUM Wam
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:39   #2199
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez olcia_czwa Pokaż wiadomość
Problemy z odparzeniami jakoś nie były u nas zbyt dotkliwe. Co prawda zdarza się, że jak tylko kupa jest w pieluszce odrobinę zbyt długo, to pupa zaraz robi się czerwona, ale my od początku używaliśmy Special Wundschutz Creme z Bubchena i szybciutko przechodziło (ma sehr guta z oko testu). Nawet latem nie było żadnego problemu, ale kremik używamy za każdym razem. Sudocremy mam kilka próbek i są prawie nie tknięte, bo jakoś mnie nie przekonuje ten krem. Kiedyś porównywałam działanie i zdecydowanie wolę Bubchena. Ostatnio używamy też babydream (za sprawą wizażu oczywiście ) właśnie nagietkowy z cynkiem i też jest bardzo dobry. Zasypek nie używałam nigdy, bo nie lubię ustrojstwa. Pediatra nasza też stwierdziła, że kremik lepszy. Wałkuje się toto i potówki się robią, więc po co. Kremiki są super.
A gdzie tego Babchena kupic? Czemu sudokrem Cie nie przekonuje? A do zasypek tez nie mam przekonania
A że się tak zapytam skąd podejrzenie o skazę białkową?
Mala ma krostki na twarzyczce i to pojawiaja sie a to ich niema ale nigdy nie gina bezpowrotnie myslalam ze to potowki ale raczej malej nie przegrzewam i dzis zauwazylam ze na klatce piersiowej zrobila sie strasznie sucha skora, na reszcie cialka tez sucha ale najgorzej na klatce i taka zaczerwieniona jest


eee, ja tam lubię jak nas/mnie dręczysz i proszę o więcej
dzieki za pozwolenie


nagietkowy zdecydowanie fajniejszy, chyba nawet fajniejszy od białego extrasensitive
musze wyslac kogos do ross skoro tak chwalicie


karmisz, więc zapewne nieprędko farciara. Daj sobie troszkę czasu. Toż to dopiero miesiąc minął...
juz 6ty tydzien leci nie wiem kiedy to zlecialo a pamietam jak dzis jak balam sie porodu a tu juz moja mala guga do mnie

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
dzieweczki tak strasznie mnie się chce spać ze szokus;//
wiec udaje się na spoczynek do mojej komnaty
P.S. u mnie nic ciekaweco.

CIUM Wam
mi tez chce sie spac ale niestety nie moge, dobrze ze tz mala sie zajmuje



Niunius czekalam na Ciebie az wpadniesz do mnie z mopem ale cisza, chyba bede musiala jutro sama ogarnac jesli nie dofruniesz do mnie bo dom zamieni sie w wysypisko smieci A tz mi mopa rozwalil i bede musiala na kolankach
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:56   #2200
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Na kolanach oj mamrotko

Mamrotko sprawdz dla malej tej baby dreamy, extrasensitive i ten z cynkiem nagietkowy Maja na prawde przyjazny sklad i na pewno jej nie zaszkodza a noz pomoga


Stan zdenerwowania w jakim jestem nie da sie kulturalnie opisac.... dlatego powiem... jestem WKUR....

do godz 23.59 musimy dzisiaj wyslac biznes plan...(jakies 15-20 stron) fakt, ze obudzilysmy sie z kolezanka wczoraj ze to juz na jutro... ale wyobrazcie sobie ze jedochodzi 23.. ja nasmyralam prawie 4 strony znalazlam materialy.... a ona nie zrobila jeszcze NIC!!!!!! Ba... nawet nie raczyla sie odezwac...!!! A o godzinie 18 sie widzialysmy i dzieliysmy praca....! Nie wiem czy musze miec zawsze takiego pecha i trafiac zawsze na tak nieodpowiedzialnych ludzi


oooo wlasnie sie odezwala... z super pytanie.... " I JAK CI TAM IDZIE....?"
__________________

Edytowane przez Malinn
Czas edycji: 2010-01-06 o 21:58
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:19   #2201
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Na kolanach oj mamrotko

Mamrotko sprawdz dla malej tej baby dreamy, extrasensitive i ten z cynkiem nagietkowy Maja na prawde przyjazny sklad i na pewno jej nie zaszkodza a noz pomoga


Stan zdenerwowania w jakim jestem nie da sie kulturalnie opisac.... dlatego powiem... jestem WKUR....

do godz 23.59 musimy dzisiaj wyslac biznes plan...(jakies 15-20 stron) fakt, ze obudzilysmy sie z kolezanka wczoraj ze to juz na jutro... ale wyobrazcie sobie ze jedochodzi 23.. ja nasmyralam prawie 4 strony znalazlam materialy.... a ona nie zrobila jeszcze NIC!!!!!! Ba... nawet nie raczyla sie odezwac...!!! A o godzinie 18 sie widzialysmy i dzieliysmy praca....! Nie wiem czy musze miec zawsze takiego pecha i trafiac zawsze na tak nieodpowiedzialnych ludzi


oooo wlasnie sie odezwala... z super pytanie.... " I JAK CI TAM IDZIE....?"

sprobuje tego z ross kremiku




Malinn tylko mi nie mow ze znow z ta kretynka co w zeszlym roku robilas pracy znow wspolpracujesz




Olus ja znow Cie podrecze, jaki kremik do buzki na zime uzywaliscie/uzywacie?
a tego Babchena to mozna w jakims sklepie kupic czy tylko net? Bo patrzylam na all i jest ale to bede musiala czekac na wysylke





A teraz pytanie jeszcze jedno mam, wybieram sie na koniec stycznia. poczatek lutego na wieksze zakupy bo z mala nie pojde do sklepu a i tz bedzie mial wyjazdy wiec musze zaliczyc albo makro albo selgrosa, ale albo jedno albo drugie bo nie mam kierowcy zeby mnie wozil a ja do warszawy swoim sztruclem nie pojede wiec musze wybrac
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 22:24   #2202
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Mysza teraz juz sie nie opłaca tak jak kiedys w makro... ceny maja bardzo normalne

Nie z ta z inna..przyszla i ma pretensje, ze w materialach ktore jej podeslalam nie ma jednej analizy.... i ma wielkie pretensje!! az mi sie plakac chce, bo wczoraj spedzilam nie malo, zeby znalesc dzisiaj zeby opracowac... a ta idiotka ma pretensje i mysli, ze przyjdzie na gotowe o 23!
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:50   #2203
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Mysza teraz juz sie nie opłaca tak jak kiedys w makro... ceny maja bardzo normalne
No wlasnie juz ze sto lat w tych sklepach nie bylam i pytam, szkoda ze juz sie nie oplaca ale i tak chyba przejade zobaczyc

Nie z ta z inna..przyszla i ma pretensje, ze w materialach ktore jej podeslalam nie ma jednej analizy.... i ma wielkie pretensje!! az mi sie plakac chce, bo wczoraj spedzilam nie malo, zeby znalesc dzisiaj zeby opracowac... a ta idiotka ma pretensje i mysli, ze przyjdzie na gotowe o 23!
No naprawde laska wanieta ale ja w szkole taka kolezanke mialam co tez czekala kiedy sciagnac bo miala wazniejsze sprawy np randki, imprezy i td.
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 23:36   #2204
kamakama89
Raczkowanie
 
Avatar kamakama89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 151
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

hej skarbeczki
przepraszam ale nie przeczytam co pisalyscie bo nie mam juz na nic sily, wpadlam tylko na chwile.
Mam taka kaszane na studiach ze ja nie wiem za co sie zabrac. A jeszcze czajcie to razem z kumpela na przyszly piatek mialysmy przygotowac prezentacje na polityke gospodarcza a babka dzisiaj maila napisala ze jednak na ten pt mamy sie przygotowac bo sie nie wyrobimy bo ona cos zle obliczyla... No i wez tu sie przygotuj w 2 dni, pfff... jakie tam 2 dni, dzisiaj zajecia do 16 a jutro do 18 no to rzeczywiscie przygotuje sie ze azzz 5 poswieje.... Myslalam ze rozwale komputer jak to przeczytalam, ona smieszna jest, przed chwila skonczylam ta dyrna prezentacje, jutro troche poczytam i pojde to przedstawic... a ona jedzie po ocenie jak sie czyta, nie ma mozliwosci zebym sie tego nauczyla na pamiet, sorry mialam miec 1,5 na przygotowanie a nie 2 popoludnia! wiec ja nie wiem jak to bedzie ;/

takze 2 ostatnie dni zaliczam do mega nie udanych pod wzgledem diety!!! zero zdrowego jedzenia, zero cwiczen!! i jak ja mam sie odchudzac jak nie mam czasu! no poprostu nie mam czasu na zdrowy tryb zyci grrrrrrrrrr;/;/;/;/

a tak pozatym zaliczylam kolo ze staty

caluje*
kamakama89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 04:18   #2205
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

mamrotko wg mnie makro sie oplaca ale nie na wszystkim np wodka, proszki sie oplaca kupowac i plyny do plukania, ale wiekszosc jest pakowane po 2, 4 czy 6 sztuk i musisz kupic cale opakowanie na jakas wieksza imprezke sie oplaci ale ceny juz nie sa tak niskie

hello jakos spac nie moge zaserwowalam sobie super sniadanko kanapki z serkiem bialym + cebula+ szklanka mleka jakos tak mnie naszlo

a co wy sie tak nie odzywacie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 07:44   #2206
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Heja Banana
Ja sobie wstałam, rozpaliłam w piecu, zjadłam sniadanko z TŻtem i teraz zbieram sie bo jade na miasto do Urzędu Pracy na jakieś dziwne spotkanie.
Moje dni pod żadnym względem nie przypominają jakiejkolwiek diety. Wręcz przeciwnie! Dziś rano wstałam i zjadłam kasze na mleku i mam zamiar przez cały dzień jeść tylko kasze. Bo nie wiem przypadkiem czy mój holesterol nie jest za wysoki, dziwnie mi tak serce skacze i mnie pobolewa a jak już coś zrobie szybciej to mało mi nie wyskoczy z mej lewej piersi
Nie wiem co jest,może warto wybrać sie do kardiologa... Jak bede wracać z mista to wstąpie chyba do lekarza i zarejestruje sie na badanie krwi i moczu.

P.S Tysia dziś Ci prześlemyu pieniązki, pzepraszam ze tak dłuuugooo
P.S.1 Słuchajcie zróbmy jakies zbiorowe odchudzanie!!! Która więcej schudnie czy co?? Spiszmy jakis jadłospis.... Pozbierajmy informacje z wszystkich diet, jakies menu. My musimy jakoś schudnąć!!!!!!!!!!! Dołączmy ćwiczenia! Dziewczyny nothing can stop us now!


O już mnie sraczka po kaszce dopadła... Lece
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 07:51   #2207
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Hello

ale tutaj napłodzone postów nadrobiłam

fiolusku - masz racje to nasza wina najczesciej ile wazymy czlowiek jakby sie opamiatel we wlasciwym czasie to byloby mu latwiej to ja teraz chyba waze najwiecej z Was ja sie przylaczam do akcji mobilizacji trzymam sie juz od poniedzialku...

virginio - zazdroszcze spa nigdy nie byla, musi byc przyjemnie ta czekolada, sauna mmm rozmarzylam sie

ines - daj sobie troche czasu, moze uda Ci sie pogodzic prace ze szkola, szkoda byloby tego pol roku naukimoze wszystko uda sie ulozyc

limonko - Ty wulkanie optymizmu i wiary w siebie daj trochezarazaj mnie i zycze zeby ten rok nalezal do Ciebie i zebys wszystko co zamierzasz zrealizowala

olcia - Ty tez wulkan optymizmuwpadaj do nas jak najczesciej

mamrociu - mała kluseczka słodka co do pilingu/toniku na mnie migdal slabo dzialal nie czulam za bardzo nic, a po salicylu cud miod buzia ale malinn ma racje to sprawa indywidualna ja kupilam w mazidlach salicyla i mieszam go ze spirolem
a co do makro/selgros to malinka ma racje, nie jest tam juz tanio i malo rzeczy wychodzi taniej, a jeszcze musisz kupic duzo i chocby z tego powodu kiszka, ja sie zlapalam na tym, ze np. jak mam 4 plyny w zapasie do mycia naczyn to szybciej go zuzywam/mniej oszczednie bo mam zapas, wiec to nie dla mnie...

aliczka- do boju z nami do boju

malinn - masz jakiegos pecha do wspoltowarzyszek na studiach wspolczuje, a jak tam zaliczenie??

ja wczoraj nawet nie mialam czasu Was poczytac, jechalam rano do pracy, potem kupic prezent kumpeli z powodu urodzenia dziecka, a potem jechalysmy ją odwiedzic i przesiedzialysmy tam chyba z 4 godziny, Kumpela urodzla 28 grudnia Madzie, slodka jest tylko taka malutka, jak sie urodzila to wazyla 3000g i 54cm, wiec jest dluga i chudziutka jak kurczak, ale slodziak a niej, nie mogla sie wczoraj opedzic od ciotek i nawet ja niezbyt woelka fanka dzieci sie w niej zakochalam moze mi sie instynkt budzi a kumpela tez nigdy dzieci nie lubila i jak juz byla w ciazy to szla w zaparte, ze karmic nie bedzie a teraz matka polka ach ta matka natura
wina sie polalo troche tez i w nocy mnie suszylo

pozatym z nowosci to weszlam na wage a tam 86,5 czyli (-1,7kg)pewnie to sama woda ale i tak sie ciesze i ze zdwojona energią dalej dzialam musze Was dogonic

virginio - po mnie tez widac te moje kilogramy (mam 170 cm) i to bardzo a najbardziej w sklepie jak chce cos kupic wczoraj zahaczylam o sklep z wyprzedazami ale nic na mnie nie pasowalo makabra, tyle jest ladnych rzeczy na szczuple kobitki
a ile Ty masz wzrostu?

ja za pare dni mam urodziny i znowu bede wygladala jak wieloryb a co tam trudno, za rok bedzie lepiej

lece bo mam mase zajec i w tym sprzatanie zarosnietego po swietach mieszkania czas najwyzszy, ale bedę tu zagladala robie tez nowa herbaciarkemoze wystawie je na All

a jeszcze mam pytanie bo Wy dobre jesteście na wszystko
robie na przyjeciu urodzinkowym jakies cieple danie ale cos oryginalnego, bo robie co roku urodziny dla znajomych i mam wrazenie, ze juz wszystko robilam, macie jakies pomysly na cieple dania?? dla ok. 14 osob wiec raczej nie królewskie krewetki

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2010-01-07 o 07:55
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 08:22   #2208
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Aliczka88 oj ten pomysl z calodziennym jedzeniem kaszy to zly pomysl, prowadzacy szybko do jojo i anemi wiec prosze opamietaj sie, ja cholesterol mialam okolo 380 a po niecalym roku diety spadl mi do normy czyli ponizej 200 wiec nie powinnas sie glodzic ani jesc takich jednoskladnikowych posilkow
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 08:40   #2209
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Aliczka88 oj ten pomysl z calodziennym jedzeniem kaszy to zly pomysl, prowadzacy szybko do jojo i anemi wiec prosze opamietaj sie, ja cholesterol mialam okolo 380 a po niecalym roku diety spadl mi do normy czyli ponizej 200 wiec nie powinnas sie glodzic ani jesc takich jednoskladnikowych posilkow

Ja nie mówie tu o żadnej głodówce, przeciez po jednym dniu jedzenia kaszy nie zrobi mi sie jojo W dodatku kasza jest bardzo odżywcza i nawet dzis w tv mówili że po świątecznym obżarstwie TRZYdniowa kuracja z kaszy to rewelacyjny pomysł na ospałe jelita. A ja robie JEDNOdniową. A cholesterol z tego co pamietam jak robiłam badanie około pół roku temu miałam 210 i to była dla mnie masakra. Ale Twoje 380 mnie przeraziło

Oki pędze moje kochane na miasto
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 09:05   #2210
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dobry...jestem wesoly kostek- kostko powinas sie tak z nami witac


Wstalam nieprzytomna polozylam sie spac chyba o 2 a o 5 obudzilam sie z bolem brzucha... znaczy sie okres mnie dorwal Mam brzuch jak balooooooooooon

DIete trzymam, dzisiaj na wadze 1,2kg mnie niz w poniedzialek Ale, ze okres sie mnie trzyma to nie jest to zbyt miarodajne wiec zobacze za pare dni jak bede miec normalny brzuch....

Wczoraj w sumie zbyt zdrowo to nie bylo...ale pilnowalam sie... do obiadu np.darowalam sobie ziemniory a do kolacji pieczywo ale dzisiaj w domku to sie przypilnuje bardziej

Kostko co do urodzin to moze jakis strogonow, pierozki z ciasta francuskiego z barszczykiem, albo duzy kawal pieczonego miecha z surowkami i sosami?

Aliczka ma racje...zrobmy jakies wspolne odchudzanie Chociaz ja juz jestem zmobilizowana Na czasie mi nie zalezy... ale zeby w koncu wygladac jak czlowiek a nie jak wieloryb
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 09:38   #2211
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Hej ho, Dobry dzień
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 11:28   #2212
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dobry...jestem wesoly kostek- kostko powinas sie tak z nami witac
dobre dobre

ja mam chyba kaca po wczorajszym winku bylam w sklepie i musze sie brac teraz za sprzatanie, na obiad mam galabki bo zrobilam ich tyle, że jeszcze na tydzien nam starcząa teraz szamam kanapke z bialym serem wedlinka drobiowa i ogorkiem i kapka majonezu...pycha

malinn w tym sęk, że robiłam już z tego co pamiętam: bogracz, strogonowa, paszteciki z ciasta francuskiego z zupa cebulową, lasagne, zapiekanki z makaronu, nalesniki z porami, bigos,
i tyle pamietam...

moze rzeczywiscie miecho pieczone surowami nie wiem sama
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 11:30   #2213
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

virginio mam do ciebie prosbe zastanawialismy sie z TŻtem gdzie spedzimy wakacje i ja bym chciala pojechac na mazury moglabys nam polecic jakies miejscowosci ktore warto zobaczyc i jakies w miare tanie pensjonaty czy pokoje do wynajecia jest jeszcze szansa ze wyjedziemy w marcu czy kwietniu przed sezonem
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:00   #2214
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Aliczko, dobry pomysł z tym zbiorowym odchudzaniem. Ale nie kto szybciej, bo to może okazać się niezdrowe, tylko np. każda ustala sobie próg ile chce w miesiąc czy np 2tyg schudnąć i się z tego będzie spowiadała

Muszę się pochwalić, od ok 10 grudnia schudłam 3kg ahhh normalnie szaleństwo! I to nie cierpiałam dużo ćwiczyłam trochę, uważałam na to co jem, w święta co prawda troszkę zaszalałam... no cóż.. ale 3 kg już nie ma

Buziaki laseczki, odezwe się wieczorem
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:09   #2215
olcia_czwa
Raczkowanie
 
Avatar olcia_czwa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 118
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Witam
Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Mala ma krostki na twarzyczce i to pojawiaja sie a to ich niema ale nigdy nie gina bezpowrotnie myslalam ze to potowki ale raczej malej nie przegrzewam i dzis zauwazylam ze na klatce piersiowej zrobila sie strasznie sucha skora, na reszcie cialka tez sucha ale najgorzej na klatce i taka zaczerwieniona jest
A jak za uszkami?
To wcale nie musi być skaza białkowa. Może to np uczulenie na jakiś kremik albo proszek do prania?
Właśnie, tak a propos uczulenia. Od trzech lat używam w zasadzie tylko niemieckich proszków. Tzn odkąd moja siostra tam mieszka. Zawsze uważałam, że są o niebo lepsze od naszych. No i teraz we wrześniu jak byliśmy też przytaszczyłam wielkiego persila (wcześniej miałam zazwyczaj ariele). No i tak jakoś zeszło, że otworzyłam go dopiero jakoś przed świętami. No i się okazało - ja, która nigdy w życiu nie byłam na nic uczulona (nie licząc niklu) dostałam jakiejś cholernej wysypki . Długo nie mogłam dojść od czego. Podejrzewałam kremy, owoce, ale nie proszek. Ale to ewidentnie proszek. Najlepsze jest to, że Niuni nic nie jest, mojemu mężowi alegrikowi tysz, tylko mnie dopadło. Buuu. No i bratanka mojego męża, któremu też przywieźliśmy proszek, choć inny. Nie wiem, może się jakieś przepisy w Niemczech zmieniły i pozmieniali składy, albo co . W ogóle jakiś alergik się robię - nawet serkiem pleśniowym ostatnio się zatrułam a był super świeży. Najgorsze jest to, że ta świąteczna wysypka zeszła, a tu pojawiła się jakaś nowa, co prawda dużo łagodniejsza, ale jednak. teraz to podejrzewam babydrema extrasensitive bo już normalnie innej opcji nie widzę . Aaaa, jakaś masakra normalnie. Skąd to się bierze???
Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Olus ja znow Cie podrecze, jaki kremik do buzki na zime uzywaliscie/uzywacie?
a tego Babchena to mozna w jakims sklepie kupic czy tylko net? Bo patrzylam na all i jest ale to bede musiala czekac na wysylke
Bubchena można kupić w sklepach dzicięcych. W marketach ich nie ma. Choć w Polsce są dość drogie. (W Niemczech to chyba najtańsze kosmetyki dzieciowe). Ja o nich wiedziałam od siostry, która tam mieszka i wszystkie jej koleżanki zawsze dla dzieci używały właśnie bubchena. Tak więc my cały "zestaw startowy" mięliśmy właśnie tej firmy. Ja jestem przezadowolona. Np szampon mamy ciągle pierwszą butlę i wcale nie chce się skończyć. Tyle, że niektóre ich kosmetyki do mycia zawierają slsy i te chce wymienić. I tu wymieniam na babydreama. Sprawdza się.
Tak więc krem do pupy (moja siostra dla swoich dzieciaków uzywała właśnie sudocremu, ale sama stwierdziła, że bubchen lepszy), krem do buźki (ooo, te jest superowy), kremik na mróz mamy bubchena. Mam też krem z filtrem 50tką, ale nie lubię go, bo plami ubranka i nie da się tego sprać. Tak więc filtrów używamy polskich - daxa i bielendy ecocare - fotostabilne, dobre i tańsze od avenek.
Czyli na mróz bubchen wind and wetter a na słonko dax lub bielenda.
Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
do godz 23.59 musimy dzisiaj wyslac biznes plan...(jakies 15-20 stron) fakt, ze obudzilysmy sie z kolezanka wczoraj ze to juz na jutro... ale wyobrazcie sobie ze jedochodzi 23.. ja nasmyralam prawie 4 strony znalazlam materialy.... a ona nie zrobila jeszcze NIC!!!!!! Ba... nawet nie raczyla sie odezwac...!!! A o godzinie 18 sie widzialysmy i dzieliysmy praca....! Nie wiem czy musze miec zawsze takiego pecha i trafiac zawsze na tak nieodpowiedzialnych ludzi
I jak Ci poszło Biedaku?
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość

P.S.1 Słuchajcie zróbmy jakies zbiorowe odchudzanie!!! Która więcej schudnie czy co?? Spiszmy jakis jadłospis.... Pozbierajmy informacje z wszystkich diet, jakies menu. My musimy jakoś schudnąć!!!!!!!!!!! Dołączmy ćwiczenia! Dziewczyny nothing can stop us now!
Oooo, dobrze gada dać jej wódki!!
Ja zaczęłam się kształcić w temacie wspomnianej wcześniej diety dukana. Zbieram info i zamówiłam książkę. Może to naprawdę nie jest zły pomysł, skoro lekarz, który leczy mnie ładnych parę lat mi ją polecił. Swoją drogą profesor.
Wiem, że Ineska się do niej przymierzała, bo gdzieś mi mignęła na wątku dukanowym, ale chyba się nie zdecydowała. Inesko można wiedzieć dlaczego?

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
olcia - Ty tez wulkan optymizmu wpadaj do nas jak najczesciej
Jeszcze częściej? A poważnie - dziękuję staram się jak mogę

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
co do pilingu/toniku na mnie migdal slabo dzialal nie czulam za bardzo nic, a po salicylu cud miod buzia ale malinn ma racje to sprawa indywidualna ja kupilam w mazidlach salicyla i mieszam go ze spirolem
Qrczę ja jakoś nie mogę się zdobyć na odwagę co by sobie samej takie cudo ukręcić...
Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ja wczoraj nawet nie mialam czasu Was poczytac, jechalam rano do pracy, potem kupic prezent kumpeli z powodu urodzenia dziecka, a potem jechalysmy ją odwiedzic i przesiedzialysmy tam chyba z 4 godziny, Kumpela urodzla 28 grudnia Madzie, slodka jest tylko taka malutka, jak sie urodzila to wazyla 3000g i 54cm, wiec jest dluga i chudziutka jak kurczak, ale slodziak a niej, nie mogla sie wczoraj opedzic od ciotek i nawet ja niezbyt woelka fanka dzieci sie w niej zakochalam moze mi sie instynkt budzi a kumpela tez nigdy dzieci nie lubila i jak juz byla w ciazy to szla w zaparte, ze karmic nie bedzie a teraz matka polka ach ta matka natura
hihi, no tak to już jest. Ja też się zapierałam, że nie wyobrażam sobie siedzenia w domu z dzieckiem i co??? Wszystko się zmienia...
Ej, a Ty mi nie mów, że taka malutka - Niuńka ważyła 2400g.
Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ja za pare dni mam urodziny i znowu bede wygladala jak wieloryb a co tam trudno, za rok bedzie lepiej
Kiedy? Kiedy? Przyznawać się tu proszę natychmiast!!
Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Hej ho, Dobry dzień
Sie rozpisała...
Dżem dobry

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
DIete trzymam, dzisiaj na wadze 1,2kg mnie niz w poniedzialek Ale, ze okres sie mnie trzyma to nie jest to zbyt miarodajne wiec zobacze za pare dni jak bede miec normalny brzuch....
1,2kg mniej podczas okresu?? I Ty narzekasz? To super

Zmykam gaduły
olcia_czwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 15:18   #2216
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
virginio mam do ciebie prosbe zastanawialismy sie z TŻtem gdzie spedzimy wakacje i ja bym chciala pojechac na mazury moglabys nam polecic jakies miejscowosci ktore warto zobaczyc i jakies w miare tanie pensjonaty czy pokoje do wynajecia
o wakacje się Wam szukują zazdroszę
a co virginia robi na mazurach

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, od ok 10 grudnia schudłam 3kg ahhh normalnie szaleństwo! I to nie cierpiałam dużo ćwiczyłam trochę, uważałam na to co jem, w święta co prawda troszkę zaszalałam... no cóż.. ale 3 kg już nie ma
trzymaj tak dalej z nami

Cytat:
Napisane przez olcia_czwa Pokaż wiadomość
W ogóle jakiś alergik się robię - nawet serkiem pleśniowym ostatnio się zatrułam a był super świeży. Najgorsze jest to, że ta świąteczna wysypka zeszła, bo już normalnie innej opcji nie widzę . Aaaa, jakaś masakra normalnie. Skąd to się bierze???
Ja zaczęłam się kształcić w temacie wspomnianej wcześniej diety dukana. Zbieram info i zamówiłam książkę. Może to naprawdę nie jest zły pomysł, skoro lekarz, który leczy mnie ładnych parę lat mi ją polecił. Swoją drogą profesor.
ja tez nigdy alergii nie mialam a teraz coraz czesciej cos mnie uczula, ale ja nie na skorze tylko katar sienny i kichanko tak to juz jest na starość coraz gorzej
Wiesz też ostatnio spedzilam sporo czasu na watku dukanowym, dziewczyny tam duzo wiedzą, mam ksiązkę nawet zeskanowana z netu - moge Ci przesłac, ale do tej diety trzeba podejsc z rozwagą chyba bo trzeba miec napewno zdrowe nerki - przy tej ilosci protein trzeba miec pewnosc, że sie je wydali, duzo pic i nie grzeszyć za bardzo a co to za dieta bez grzechow takze ja narazie podczytuję i mysle nad nia powoli, pozatym ja sie robi najwyzej dwa razy w zyciu bo to uderzenie protein nie dziala co chwile podobno dlatego jak sie juz podejmie decyzje trzeba isć na calego, no i jest jeszcze jeden aspekt jest dosc droga narazie testuje rozne przepisy z forum "przepisy dukanowe" powiem szczerze fajne sa

olcia - a powiedz czego sie boisz w ukreconych kosmetykach?? przeciez mozesz wyprobowac gdziekolwiek niekoniecznie na twarzy pozatym wiesz co dajesz i masz sprawdzone przepisy, naprawde polecam na mazidlach jest tego pelno

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2010-01-07 o 15:20
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:23   #2217
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Witeejcie.
padam na pyszczek;(
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 16:51   #2218
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Muszę sie z Wami podzielić bo zrobiłam dzisiaj babeczki dietetyczne, pierwsze które zrobiłam byłyzreszta opowiadam malinn wziete z diety dukana tylko nie miałam proszku do pieczenia i dalam sode i nie dalo sie ich jesc i za malo fryktozy
Teraz je zmodyfikowalam troche i tak: na 6 mufinek/babeczek dalam pol szklanki mleka odtłuszczonego, łychę otrąb, 1/2 aromatu waniliowego, 2 łyżki oliwy rzepakowej, i 3 łyzki fruktozy( mozna dac słodzik lub xylitol), jako, lyzeczke proszku do pieczenia i wszystko rozmieszałam i do tego mąki kukurydzianej tyle, zeby było dośc geste ciasto jak na nalesniki i to wylalam do mufinek posmarowanych i pieklam do zbrazowienia ok15-20 minut, wiecie, ze calkiem dobre jak sie chce cos slodkiego to w sam raz i np. z mlekiem sa pyyycha tylko trezba je tak poslodzic zeby byly wyraznie slodkie bo inaczej smakuja jak trociny
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:20   #2219
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Czesc lasencje

wracam do Was no poki co sie nie odchudzamy tylko startam za bardzo nie przytyć - ale nieubłaganie dooopsko rośnienawet w sumie nie wiem czemu bo nawet ładnie jem a tu już tyle na plusie - ech będe sie martwić w czerwcu
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:17   #2220
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Bry
Odpowiem tylko tym, którzy wywołali mnie z imienia .

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
virginio - a ile Ty masz wzrostu?
167

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
virginio mam do ciebie prosbe zastanawialismy sie z TŻtem gdzie spedzimy wakacje i ja bym chciala pojechac na mazury moglabys nam polecic jakies miejscowosci ktore warto zobaczyc i jakies w miare tanie pensjonaty czy pokoje do wynajecia jest jeszcze szansa ze wyjedziemy w marcu czy kwietniu przed sezonem
Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
o wakacje się Wam szukują zazdroszę
a co virginia robi na mazurach
Hihi Kosteczko. Fiolusiu, jak Kostka trafnie zauważyła nie jestem szczególną ekspertką od Mazur, ale mi osobiście podoba się Ryn ze względu na położenie i zamek i jeszcze jedna malownicza wioska, tylko nigdy nie pamiętam jej nazwy, coś na W - Wydminy chyba . Zresztą warto pojechać i do Giżycka, i do Mrągowa, i do Mikołajek (mają fajne kąpiele na basenie w Gołębiewskim). Jeśli chodzi o pensjonaty to niestety Ci nie pomogę. Ale myślę, że taniej Ci wyjdzie nocleg w kwaterach prywatnych . A jeśli jedziecie przed sezonem to na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca, możecie nawet urządzić spontan .
No i oczywiście zapraszam do siebie, skoro już będziesz w 'moich okolicach'.

Cześć piękne
Dziś dzień jak co dzień - basen, korki. Mogę Wam tylko polecić wygładzający miód do ciała Farmony - jest super , pięknie pachnie, i choć smarowałam się nim rano czuję się ciągle jak otulona rozgrzanym miodkiem. Ciałko jest jedwabiście gładkie.
A ja już żyję jutrem .
A tak w ogóle to w niedziele jedziemy z TŻetem, bratem, kumpelą i jeszcze jakimś towarzystwem na prawdziwą saunę, tj. taką nad jeziorem czy rzeką, na banię. I mam zamiar się odważyć i jak ten mors wyjść w samym stroju na śnieg . Tylko do przerębli nie wlazę, bo jeszcze utkwię i będzie .

Cmokam!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.