Chcę sexu ale nie mogę:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 23:43   #1
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471

Chcę sexu ale nie mogę:((


Witam,
odczuwam ból przy dotykaniu - sromu, łechtaczki, dalej wejścia do pochwy, pozniej ocieranie w pochwie - pieczenie

problem mam od kilku lat. Bylam u kilku ginekologow, zalamuja rece. Badania wszelkie mam ciagle robione, miejscowe wymazy, jakies chlamydie, cytologie. Wyniki dobre-nic nie wychodzi
Kilkanascie razy mialam usg robione, bylam badana - diagnoza kazdego lekarza- wszystko ok, jestem zdrowa, dobrze tam zbudowana itd

pewnie bym im uwierzyla..zapewne, ale kidys bylo ok, nie czulam zadnego bolu, teraz moj chlopak nie moze mnie tam dotknac;/
sa momenty lepsze, gorsze...od 2 miesiecy chyba jestem w najgorszym momencie, pieczenie, bol nawet bez dotyku. Typowe objawy zapalenie...tylko wymazy bakt idealne...

ja juz psychicznie tego nie wytzymuje, martwie sie poprostu
prosze lekarzy o pomoc, nie otrzymuje jej, juz bylam u najlepszych

sami twierdza ze no rzeczywiscie cos jest podraznione, ja tez to widze w pewnym miejsciu mam łechtaczke zaogniona, ale oni nie moga leczyc skoro nie ma choroby

kiedys naprawde bylo dobrze, mialam kilu chlopakow, i bez problemu moglam sie oddawac jakims tam pieszczota, co sie zmienilo?
oczekuje moze znacie jakies choroby ktoych objawem moze byc wlasnie takie cos?

Juz nie szukam przyczyny tam w pochwie w jakies infekcji, tylko juz szukam jej ogolnie w organizmie
co do psychiki-niepowiedzialabym, bo to sa objawy poprostu podraznienia, jak sie myje to mnie boli;/ zreszta kocham swojego chlopaka, i jak sa lepsze momenty i mniej boli to jest wspaniale (ale wszystko w towarzystwie bolu) psychicznie nie wytrzymuje tego problemu;/ to jest flustracja jakas, tylko robie uniki, on twierdzi że moze nie jestem przyzyczajona do pieszczot, że to trzeba sie przyzyczaic ze to normalne itd, tylko ja mialam przed nim chlopakow i bylo ok;/
jestem gotowa juz zerwac z nim, chociaz go kocham, i nie dawac juz szansy zadnemu
nie nadaje sie na zone ani na matke(


dodam ze kiedys mialam w przeszlosci kilka infekcji, mialam 2 razy bakterie i kilka razy grzybice... ale od ostatniego leczenia minal szmat czasu, ja sobie nie daje nic wciskac do pochwy (czasem lekarze mimo dobrych wynikow cos mi daja zebym sie odczepila) bo podejrzewalam ze to od tych lekow podraznienia i musi wrocic do normy...ale to dawno bylo napewno by wrocilo...

ja jestem zalamana, wiec nie dolujcie mnie jeszcze bardziej mowiac że to zaden problem itd, bo to dla mnie jest problem, ja rozumiem ze sex to nie priorytet ale od tylu lat wieczne flustracje że chce a nie moge??;/
zreszta ja mysle o przyszlosci, czy kiedykolwiek bede mogla jak lekarze nic nie umieja poradzic?
ja juz probowalam sobie wmawiac, że mnie nie boli, przyjac to jako fakt - że ooo to normalne, zapewne kazda tak boli, ale to nie pomoglo
pomozcie

moze nie do lekarza ale do szarlatana powinnam isc;/ <zart> ale tez boli mnie to że lakarze patrza na suche dane, dobre wyniki - jestes zdrowa(
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:48   #2
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Może psycholog by pomógł? Nie wiem jak, ale może warto spróbowac...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 07:07   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Witam,
odczuwam ból przy dotykaniu - sromu, łechtaczki, dalej wejścia do pochwy, pozniej ocieranie w pochwie - pieczenie

problem mam od kilku lat. Bylam u kilku ginekologow, zalamuja rece. Badania wszelkie mam ciagle robione, miejscowe wymazy, jakies chlamydie, cytologie. Wyniki dobre-nic nie wychodzi
Kilkanascie razy mialam usg robione, bylam badana - diagnoza kazdego lekarza- wszystko ok, jestem zdrowa, dobrze tam zbudowana itd

pewnie bym im uwierzyla..zapewne, ale kidys bylo ok, nie czulam zadnego bolu, teraz moj chlopak nie moze mnie tam dotknac;/
sa momenty lepsze, gorsze...od 2 miesiecy chyba jestem w najgorszym momencie, pieczenie, bol nawet bez dotyku. Typowe objawy zapalenie...tylko wymazy bakt idealne...

ja juz psychicznie tego nie wytzymuje, martwie sie poprostu
prosze lekarzy o pomoc, nie otrzymuje jej, juz bylam u najlepszych

sami twierdza ze no rzeczywiscie cos jest podraznione, ja tez to widze w pewnym miejsciu mam łechtaczke zaogniona, ale oni nie moga leczyc skoro nie ma choroby

kiedys naprawde bylo dobrze, mialam kilu chlopakow, i bez problemu moglam sie oddawac jakims tam pieszczota, co sie zmienilo?
oczekuje moze znacie jakies choroby ktoych objawem moze byc wlasnie takie cos?

Juz nie szukam przyczyny tam w pochwie w jakies infekcji, tylko juz szukam jej ogolnie w organizmie
co do psychiki-niepowiedzialabym, bo to sa objawy poprostu podraznienia, jak sie myje to mnie boli;/ zreszta kocham swojego chlopaka, i jak sa lepsze momenty i mniej boli to jest wspaniale (ale wszystko w towarzystwie bolu) psychicznie nie wytrzymuje tego problemu;/ to jest flustracja jakas, tylko robie uniki, on twierdzi że moze nie jestem przyzyczajona do pieszczot, że to trzeba sie przyzyczaic ze to normalne itd, tylko ja mialam przed nim chlopakow i bylo ok;/
jestem gotowa juz zerwac z nim, chociaz go kocham, i nie dawac juz szansy zadnemu
nie nadaje sie na zone ani na matke(


dodam ze kiedys mialam w przeszlosci kilka infekcji, mialam 2 razy bakterie i kilka razy grzybice... ale od ostatniego leczenia minal szmat czasu, ja sobie nie daje nic wciskac do pochwy (czasem lekarze mimo dobrych wynikow cos mi daja zebym sie odczepila) bo podejrzewalam ze to od tych lekow podraznienia i musi wrocic do normy...ale to dawno bylo napewno by wrocilo...


ja jestem zalamana, wiec nie dolujcie mnie jeszcze bardziej mowiac że to zaden problem itd, bo to dla mnie jest problem, ja rozumiem ze sex to nie priorytet ale od tylu lat wieczne flustracje że chce a nie moge??;/
zreszta ja mysle o przyszlosci, czy kiedykolwiek bede mogla jak lekarze nic nie umieja poradzic?
ja juz probowalam sobie wmawiac, że mnie nie boli, przyjac to jako fakt - że ooo to normalne, zapewne kazda tak boli, ale to nie pomoglo
pomozcie

moze nie do lekarza ale do szarlatana powinnam isc;/ <zart> ale tez boli mnie to że lakarze patrza na suche dane, dobre wyniki - jestes zdrowa(
A skad pewność, że lekarz zapisuje ci leki abys sie odczepiła? Jakoś wątpie, że którykolwiek Ci to powiedział. Skoro widać podrażnienie, Ciebie boli to mimo pozytywnych wyników można przyjac leki. Wiele środków mozna brać zapobiegawczo. Jesli Ty bierzesz recepty i rzucasz w kąt to nie dziw się, że nikt Ci pomoc nie moze.

edit: A czy Twój partner leczy sie rownolegle z Tobą?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2010-03-30 o 07:08
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 07:45   #4
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

czasami czopki na bakterie moga ci pomoc, one nie zaszkodza bo oczyszczaja wszystko i mozesz je stosowac np po miesiczce wiec nie powinno byc problemu.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:35   #5
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
dodam ze kiedys mialam w przeszlosci kilka infekcji, mialam 2 razy bakterie i kilka razy grzybice... ale od ostatniego leczenia minal szmat czasu, ja sobie nie daje nic wciskac do pochwy (czasem lekarze mimo dobrych wynikow cos mi daja zebym sie odczepila) bo podejrzewalam ze to od tych lekow podraznienia i musi wrocic do normy...ale to dawno bylo napewno by wrocilo...
A powinnas. Byc moze by Ci to pomoglo. Dziwne. Tak Ci zalezy na tym, zeby sie pozbyc pieczenia, a nie chcesz nic uzywac.
I na pewno nie sa od lekow. Leki sa wlasnie po to, zeby Cie nic nie pieklo.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:37   #6
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
ja juz psychicznie tego nie wytzymuje, martwie sie poprostu
prosze lekarzy o pomoc, nie otrzymuje jej, juz bylam u najlepszych
Nie wiem za bardzo, jak można Ci pomóc, skoro nie dokonali tego najlepsi lekarze, ale spróbuję
Cytat:
sami twierdza ze no rzeczywiscie cos jest podraznione, ja tez to widze w pewnym miejsciu mam łechtaczke zaogniona, ale oni nie moga leczyc skoro nie ma choroby (...)

dodam ze kiedys mialam w przeszlosci kilka infekcji, mialam 2 razy bakterie i kilka razy grzybice... ale od ostatniego leczenia minal szmat czasu, ja sobie nie daje nic wciskac do pochwy (czasem lekarze mimo dobrych wynikow cos mi daja zebym sie odczepila) bo podejrzewalam ze to od tych lekow podraznienia i musi wrocic do normy...ale to dawno bylo napewno by wrocilo...
Jeżeli masz zaognione punkty to znaczy, że nie jest wszystko w porządku mimo dobrych wyników. Piszesz, że "nie dajesz sobie nic wciskać do pochwy ", ale przecież istnieją tabletki dopochwowe, które niejednokrotnie najlepiej leczą kobiece przypadłości. Jeśli wytrzymujesz mimo bólu stosunek, to i tabletkę sobie zaaplikujesz.

A tak poza tym, to już wyżej koleżanka poradziła psychologa, ja ze swej strony polecałabym raczej seksuologa. Może faktycznie ból ma źródło w psychice, a niekoniecznie w infekcji?
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:40   #7
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Stan zapalny i zero bakterii? Najprawdopodobniej masz na coś uczulenie które się objawia w ten sposób. Gruntowne testy alergiczne. To może być wszystko!
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:01   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Stan zapalny i zero bakterii? Najprawdopodobniej masz na coś uczulenie które się objawia w ten sposób. Gruntowne testy alergiczne. To może być wszystko!
Otóż to. Możesz mieć uczulenie na jakiś detergent, na materiał, na cokolwiek. Alergolog.

No i po cholerę chodzisz do lekarzy, skoro nie dajesz sobie pomóc??? Skoro Ci coś przepisują, to nie bez powodu.

Nawet clotrimazolem się posmaruj, on łagodzi zaognienia. Chłodne okłady może spróbuj...?

Ale przede wszystkim alergolog.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:06   #9
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Dokładnie, mi to wygląda na alergię. Może zmień proszek w którym pierzesz majtki, zmień specyfik którym myjesz tamte miejsca. A jak Cię piecze po stosunku to może masz uczulenie na spermę.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:10   #10
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Moja koleżanka ma też podrażnienia, przez nadżerkę chyba, w każdym razie teraz zamówiła sobie jakieś zioła ( do przemywania, irygacji), które są podobno rewelacyjne. Zapytam się jakie. Albo sama się zorientuj. Warto spróbowac.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:58   #11
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Stan zapalny i zero bakterii? Najprawdopodobniej masz na coś uczulenie które się objawia w ten sposób. Gruntowne testy alergiczne. To może być wszystko!
Zdecydowanie! Pierwsze co mi przyszło do głowy to alergia. Poza tym leki na prawidłową florę bakteryjną pochwy - doustne i dopochwowe. A jak jest z nawilżeniem tamtych okolic?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 22:31   #12
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A skad pewność, że lekarz zapisuje ci leki abys sie odczepiła? Jakoś wątpie, że którykolwiek Ci to powiedział. Skoro widać podrażnienie, Ciebie boli to mimo pozytywnych wyników można przyjac leki. Wiele środków mozna brać zapobiegawczo. Jesli Ty bierzesz recepty i rzucasz w kąt to nie dziw się, że nikt Ci pomoc nie moze.

edit: A czy Twój partner leczy sie rownolegle z Tobą?
bylam u wielu ginekologow, wiec wiele przypadkow leczen, nie wiem ktore opisywac

ale ogolnie, opinie że dolegliwosci sa od tych lekow przeciwbakteryjnych są od lekarzy

oni nawzajem siebie krytykowali, mowie że mimo, że mialam dobre wyniki to poprzedni ginekolog zapisal mi jakies tam dopochwowe antybiotyki, plus duza kolejna dawka przeciwgrzybicznych, plus antybiotyk, to od kolejnego lekarza slyszalam, że to błąd, że mam juz tego nie stsowac, bo to nie ma sensu skoro nic nie wychodzi na wymazach

i opinie, że mam wyjałowiony organizm przez antybiotyki i od tego tez moga byc dolwgliwosci tez byly od lekarzy.
wiec powiedziane że mam nie stosowac antybiotykow, bo to mija sie z celem. teraz jestem juz troche inaczej "leczona" jakimis probiotykami, tak od ponad pol roku nic nie pomaga;/

moj partner sie nie leczy razem ze mna...no bo a co ma sie leczyc? nic mi nie wykryto..

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
czasami czopki na bakterie moga ci pomoc, one nie zaszkodza bo oczyszczaja wszystko i mozesz je stosowac np po miesiczce wiec nie powinno byc problemu.
nie wiem o jakich czopkach mowisz?
teraz biore gynafor - jest to kwas mlekowy plus estrogen


Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
A powinnas. Byc moze by Ci to pomoglo. Dziwne. Tak Ci zalezy na tym, zeby sie pozbyc pieczenia, a nie chcesz nic uzywac.
I na pewno nie sa od lekow. Leki sa wlasnie po to, zeby Cie nic nie pieklo.
no wlasnie jak wyzej pisalam, jest mozliwosc że gdy pochwa jest wyjałowiona to sa objawy dyskomfortu
ale u mnie sie to nie potwierdzilo. bo teraz mam flore bakteryjna ok(to wychodzi na badaniach), i dawno nie bralam zadnego antybiotyku

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Nie wiem za bardzo, jak można Ci pomóc, skoro nie dokonali tego najlepsi lekarze, ale spróbuję

Jeżeli masz zaognione punkty to znaczy, że nie jest wszystko w porządku mimo dobrych wyników. Piszesz, że "nie dajesz sobie nic wciskać do pochwy ", ale przecież istnieją tabletki dopochwowe, które niejednokrotnie najlepiej leczą kobiece przypadłości. Jeśli wytrzymujesz mimo bólu stosunek, to i tabletkę sobie zaaplikujesz.

A tak poza tym, to już wyżej koleżanka poradziła psychologa, ja ze swej strony polecałabym raczej seksuologa. Może faktycznie ból ma źródło w psychice, a niekoniecznie w infekcji?
aplikuje do pochwy rozne rzeczy...czasem daje jej odpoczac i życ wlasnym zyciem, czasem probiotyki, kwas mlekowy...jakies srodki wlasnie tego typu nieinwazyjne...
na rzerzączke tez stosowalam, slowem duzo mozliwosci rozwazalam

a o stosunku nie ma mowy...jak cos to mowie o pieszczotach zewnetrznych, ewentualnie palacach...
niewiem...nie wydaje mi się, bo gdyby jakas trauma przed sexem, to by nie bolalo mnie na codzien...w ciagu dnia mnie ciagle piecze itd


Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Stan zapalny i zero bakterii? Najprawdopodobniej masz na coś uczulenie które się objawia w ten sposób. Gruntowne testy alergiczne. To może być wszystko!
bralam to pod uwage, ale do niczego nie doszlam
a mozna takie testy zrobic? ja jestem alergiczka na pylki, wiem że testy sie robi odnosnie kilku konkretnych rzeczy, wiec nie wiem jak trafic na to, na co moge byc uczulona?
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:34   #13
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Ja też pomyślałam, że to może być uczulenie na płyn do higieny intymnej, albo na proszek do prania.
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:45   #14
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Otóż to. Możesz mieć uczulenie na jakiś detergent, na materiał, na cokolwiek. Alergolog.

No i po cholerę chodzisz do lekarzy, skoro nie dajesz sobie pomóc??? Skoro Ci coś przepisują, to nie bez powodu.

Nawet clotrimazolem się posmaruj, on łagodzi zaognienia. Chłodne okłady może spróbuj...?

Ale przede wszystkim alergolog.
clitrimazolem ma antybiotyk w skladzie...wiec bez sensu, nie po to aplikuje paleczki kwasu mlekowego, ale czasem jak nie wytrzymuje juz tego pieczenia to sie nim smaruje bo chociaz jakos lagodzi i daje ulge...

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dokładnie, mi to wygląda na alergię. Może zmień proszek w którym pierzesz majtki, zmień specyfik którym myjesz tamte miejsca. A jak Cię piecze po stosunku to może masz uczulenie na spermę.
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma też podrażnienia, przez nadżerkę chyba, w każdym razie teraz zamówiła sobie jakieś zioła ( do przemywania, irygacji), które są podobno rewelacyjne. Zapytam się jakie. Albo sama się zorientuj. Warto spróbowac.
możesz sie jej zapytac?
bylabym wdzieczna
ja w internecie duzo szukalam, te specyfiki co ludzie polecaja na podraznienia w necie to juz stosowalam

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zdecydowanie! Pierwsze co mi przyszło do głowy to alergia. Poza tym leki na prawidłową florę bakteryjną pochwy - doustne i dopochwowe. A jak jest z nawilżeniem tamtych okolic?
caly czas biore cos na flore (no poza kilkoma przerwami żeby sprawdzic czy to przypadkiem od tych probiotykow nie mam tych objawow...) plus estadiol...od niedawna...

z nawilzeniem jest ok, nawet jesli z tym nawilzeniem bylby problem, to wlasnie ten estrogen powinien zaradzic..



dzieki dziewczyny za odpowiedzi

co do alergi wczesniej o tym myslalam
a wiec tak- proszek zmienilam, kilka razy wsumie zmianialam, obecnie piore swoje ciuchy w proszku dla dzieci, ponoc hipoalergicznym

plyn do mycia mialam lactacyd, zmienilam na pliva fem, teraz myje sie ziaja, macie jakies pomysly na jaki jeszcze moge zmienic?
podpaski tez zmienilam na jakies beznadziejne grube;/ to byla meczarnia dla mnie, ale myslalam że mam uczulenie na siateczke dry

i zadna ta zmiana nie pomogla;/ juz skonczyly mi sie pomysly, rzeczywiscie to moze wygladac na allergie, tylko na co?
wsumie caly czas biore loraytne - tabletki na alergie...wiec sama nie wiem, teraz doszlam do wniosku że nie mam allergi, bo loratyna by rozwiazala moje problemy, bo chyba dziala ogolnoustrojowo?
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 23:14   #15
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Przyszło mi do głowy coś jeszcze. Jest zdaje się taka choroba autoimmunologiczna, gdzie układ odpornościowy atakuje komórki własnej śluzówki, tzn. błon śluzowych. Nie znam szczegółów, bo się nie interesowałam, ale jeśli hipotetycznie jest coś takiego, to może jakieś sterydy przeciwzapalnie by pomogły. Może by się trzeba do dermatologa na poradę zgłosić...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:43   #16
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
moj partner sie nie leczy razem ze mna...no bo a co ma sie leczyc? nic mi nie wykryto..
I to jest błąd. Na prawie każdej ulotce jest napisane, ze nalezy równolegle leczyc partnera bez względu na to czy ma jakieś objawy czy nie. Moja ginekolog za każym razem kiedy mi cos dolega przepisuje rowniez leki dla partnera. Zazwyczaj krem Clotrimazolum. Na pewno nie zaszkodzi a jest "wszechstronny" tzn. działa na wiekszość bakterii i grzybów.

Może to on nosi jakiegoś wirusa/bakterie i skutecznie Cie nimi zaraża. Był u lekarza? Robił badania?

W sumie dziwne, że żadne badania nic u Ciebie nie wykrywają. Może to faktycznie jakaś alergia. Idz do alergologa i opisz mu problem. Na pewno bedzie wiedział jakie testy Ci wykonac.

Co do żelów do higieny intymnej. Kup sobie taki z nagietkiem. Łagodzi podrażnienia.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:34   #17
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

ZAcznij jeść jogurty naturalne, zero słodyczy, jakieś nawilżone chusteczki do higieny intymnej np. z Rosmanna facelle, są naprawdę dobre.
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 23:05   #18
pindapindacool
Raczkowanie
 
Avatar pindapindacool
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tu i Tam
Wiadomości: 427
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

polecam LACTACYT płyn do HI
pindapindacool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 16:24   #19
sylwiao931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 275
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

a przeciesz twoj men niemusi ci wkladac penisa do pochwy. sa inne metody na blizkosc...np..calowanie sutkuw,musniecie lub ocieranie penisa miedzy piersiami... chyba ze tam tez cie boli??? bo wtedy to juz sama niewiem... poczytaj troche w necie...moze cos znajdziesz
sylwiao931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 16:30   #20
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
a przeciesz twoj men niemusi ci wkladac penisa do pochwy. sa inne metody na blizkosc...np..calowanie sutkuw,musniecie lub ocieranie penisa miedzy piersiami... chyba ze tam tez cie boli??? bo wtedy to juz sama niewiem... poczytaj troche w necie...moze cos znajdziesz

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 22:20   #21
Weronika K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez sylwiao931 Pokaż wiadomość
a przeciesz twoj men niemusi ci wkladac penisa do pochwy. sa inne metody na blizkosc...np..calowanie sutkuw,musniecie lub ocieranie penisa miedzy piersiami... chyba ze tam tez cie boli??? bo wtedy to juz sama niewiem... poczytaj troche w necie...moze cos znajdziesz

a jak pieczesz ciasto i nie masz mąki to dodajesz więcej jajek?
nie zastąpi się tym seksu i tej absolutnej bliskości jaką daje.
__________________
"Nie widziano jeszcze, by kto był nieszczęśliwy z tego powodu, że nie troszczy się o to, co się dzieje w duszy innego człowieka. Ci zaś muszą być nieszczęśliwi, którzy nie śledzą z rozwagą drgnień duszy własnej."

Marek Aureliusz
Weronika K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 10:11   #22
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Używacie prezerwatyw ? jeśli tak, to może masz uczulenie na lateks? jeśli nie to być może jesteś uczulona... na swojego partnera? Skoro piszesz, że będąc z innymi nie odczuwałaś takiego dyskomfortu. Nie wiem tylko jak zbadać takie coś, ale może warto się dowiedzieć i poszperać trochę w tym temacie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:08   #23
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość

Co do żelów do higieny intymnej. Kup sobie taki z nagietkiem. Łagodzi podrażnienia.
Ostatnio właśnie już trzeci lekarz powiedział mi, że obecnie te płyny już nie są takie bajeranckie. Wszyscy mi tłumaczyli, że w wyniku różnych zmian cywilizacyjnych typu środki czystości, jakość wody w kranie etc. zmienił się rodzaj bakterii, jakie mogą potencjalnie powodować problemy. I wszyscy mi polecili najzwyklejsze mydło w kostce, najlepiej oliwkowe. I muszę przyznać, że odkąd go używam (3 miesiące), rzeczywiście jest lepiej. :|

A żaden lekarz nie zalecał Ci nasiadówek na złagodzenie podrażnień? Trudna sprawa, chyba rzeczywiście zostaje tylko alergolog.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 08:55   #24
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Cytat:
Napisane przez Fruchtgeele Pokaż wiadomość
Ostatnio właśnie już trzeci lekarz powiedział mi, że obecnie te płyny już nie są takie bajeranckie. Wszyscy mi tłumaczyli, że w wyniku różnych zmian cywilizacyjnych typu środki czystości, jakość wody w kranie etc. zmienił się rodzaj bakterii, jakie mogą potencjalnie powodować problemy. I wszyscy mi polecili najzwyklejsze mydło w kostce, najlepiej oliwkowe. I muszę przyznać, że odkąd go używam (3 miesiące), rzeczywiście jest lepiej. :|
To mój lekarz powiedział podobnie, tylko zalecił stosowanie płynów do higieny intymnej koniecznie z kwasem mlekowym (czyli na przykład popularny Lactacyd). Z tego, co widzę w drogeriach, coraz więcej płynów ma w składzie właśnie ten kwas, czego wcześniej nie było.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 09:44   #25
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Chcę sexu ale nie mogę:((

Autorko wątku może mimo wszystko spróbuj udać się do psychologa lub seksuologa. To nie chodzi nawet o to, że możesz mieć jakieś lęki na myśl o stosunku, zwłaszcza, że tak jak piszesz objawy dokuczają Ci cały czas a nie tylko podczas zbliżeń. Moja koleżanka z roku była kiedyś leczona na SM, a okazało się po jakimś czasie, że wszystkie objawy były na tle psychicznym...Z kolei druga chodziła po lekarzach, bo miała ciągłe bóle brzucha, robiło jej się słabo i wymiotowała, zapisywali jej różne leki, które nie pomagały, w końu stwierdzili jej zespół jelita drażliwego i na to leczyli, co też nie przyniosło rezultatów. W końcu za naszą namową poszła do psychiatry i okazało się, że to wszystko jest na tle psychicznym. Lekarz podjął odpowiednie leczenie i teraz ona wreszcie normalnie funkcjonuje
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.