Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to będzie? - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 09:43   #2881
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

apsiiiiiiik, hello all ;*

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
doszło masz bardzo ładny kolor oczu


Znieczulają

Zrobiłam całą maturkę z matmy którą nam zadał ( no ok kolega mi pomógł ale cicho przynajmniej wiem co skąd się wzięlo ;D)

Teraz poczytam coś z biologii jeszcze i idę spac
no nareszcie
dziękuję


a ja nie jadłam, a wstałam dzisiaj z bólem gardła i z katarem lol

dzień dobry martus

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
doszły, wysłałam swoje jedno ale masz super duże niebieskie oczyjutro jadę robić do świadectwa, więc jak zeskanuję to wyślę też
chociaż pewnie wyjdę tak ->


pomogły mi na chwilę
a wychodzenie na dwór to w ogóle pomaga mi najlepiej, dziwne no nie ?


właśnie
nareszcie doszło

i tu Cię zaskoczę, bo oczy mam zielone
kocie

ślicznotka z Ciebie, wiesz?

wychodzenie na dwór?!? ale z Ciebie okaz
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:14   #2882
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
Widziałam, będę zajadać ze smakiem nadal
Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny od ang. rozszerzonego- Martyna, Justyna, Ala, Karolina, nie wiem kto jeszcze - kiedy macie ustny R?
17 maja.
Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
lodyyyy na gardło ?!?
Podobno pomagają


Na polskim byłam tylko. Starczy

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

http://rozrywka.msstudio.com.pl/cgi-bin/murphy.cgi
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:10   #2883
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cześć!

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ja mam dopiero 27 maja niestety.
Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
18. maja moja ostatnia matura.
Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Dlatego ja już telewizor wyłączyłam.... Rodzice byli wczoraj na pogrzebie i mama: "jak jeszcze tam usłyszałam tego marsza żałobnego, to już miałam naprawde dosyć"
Słyszałyście (już nawet nie wiem, gdzie to czytałam...) że Marta Kaczyńska chciała od samego początku Powązki?

26, maja o 9.30 Weronika, Olga
Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Widziałam,
17 maja.
Kurde, to wychodzi na to, że ja i Karolajn mamy najwcześniej. jak mi dadzą np. lotnisko, bramkę i Murzyna, i będą kazali powiedzieć, co się robi na lotnisku to się zachlastam.

A Karolina, 17 maja o której godz.?


---

Dzisiaj tylko 5 lekcji. Miły dzień, ale jak wróciłam, to.. ech.


Tata jest strasznie smutny. Dawno go takiego nie widziałam.. ciężko mu się pogodzić z tą sytuacją. Tak mi go szkoda..
A mi nie. Nie wiem, dlaczego, jestem jakaś bezuczuciowa. Momentami mi tylko ciężko.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:47   #2884
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość


Kurde, to wychodzi na to, że ja i Karolajn mamy najwcześniej. jak mi dadzą np. lotnisko, bramkę i Murzyna, i będą kazali powiedzieć, co się robi na lotnisku to się zachlastam.

A Karolina, 17 maja o której godz.?
Nawet nie wiem.

A ustnym R to się nie przejmuję, żeby to 30% było i starczy.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:58   #2885
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem.

A ustnym R to się nie przejmuję, żeby to 30% było i starczy.
A właśnie, a jak się nie zda ustnego R, to co? Chyba nic. bo to przecież przedmiot dodatkowy. To tak, jakby się np. wosu nie zdało, masz jako dodatkowy i żadnych konsekwencji z tego nie ma. Dobrze rozumiem?
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:14   #2886
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
A właśnie, a jak się nie zda ustnego R, to co? Chyba nic. bo to przecież przedmiot dodatkowy. To tak, jakby się np. wosu nie zdało, masz jako dodatkowy i żadnych konsekwencji z tego nie ma. Dobrze rozumiem?
Według mnie też nic, masz jeszcze ten podstawowy ustny przecież.
kiedy ja jakieś scenki czy obrazki ostatnio ćwiczyłam .


I coś z mózgiem mi się zrobiło. Co noc mi się śni, że się z kimś kocham
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:14   #2887
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Dzień dober ;*

Idę do fryzjera zaraz;D Chce ładnie jakoś te włosy ściac zanim zrobię zdjęcie, chociaz pewnie skonczy się na podcieciu koncowek ;P

Oddał nam nasze super matury z matmy ( napisaliśmy je w 90 min yeah) miałam całe 32 % Ale właściwie nie mam sobie dużo do zarzucenia bo na więcej czasu mi nie starczyo, robiłam przez to szybko i nie sprawdzałam tego co piszę, na normalnej będzie lepiej

Dzisiaj mieliśmy dzień otwarty w szkole I oprowadzali gimnazjalistów po klasach. Wpadają do nas na religię, siedzi nas może z 3 dziewczyny i 15 chłopaków czyli połowa klasy. Częśc gra w karty, cześc robi matmę a jeszcze inni maluja coś po tablicy. Katechetka tak patrzy na tych gimnazjalistów, potem na tablicę gdzie mnóstwo głupich haseł plus wymalowane męskie organy rozrodcze () i mówi: nie piszę się udyniec tylko odyniec, po czym dalej sprawdza kartkówki. Mina gimnazjalistów bezcenna :brzyda l:

Ok ide bo po fryzjerze od razu na angielski biegnę do domu, a jeszcze musze w pokoju posprzątac Miłego dnia;*
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 14:28   #2888
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
Ja wiedziałam wcześniej o tym.
Ale mnie to nie rusza, bo nie jem słodkich jogurtów, tylko naturalny.

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Słyszałyście (już nawet nie wiem, gdzie to czytałam...) że Marta Kaczyńska chciała od samego początku Powązki?
Tak, pomysł Wawelu nie wyszedł od rodziny, jak chyba większość sądzi.

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
I coś z mózgiem mi się zrobiło. Co noc mi się śni, że się z kimś kocham
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:49   #2889
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Według mnie też nic, masz jeszcze ten podstawowy ustny przecież.
kiedy ja jakieś scenki czy obrazki ostatnio ćwiczyłam .


I coś z mózgiem mi się zrobiło. Co noc mi się śni, że się z kimś kocham
No właśnie.
My ćwiczymy, ćwiczymy, bo nam na lekcjach spokoju nie daje. Ale to dobrze.


O nie. dawno cyberka nie było i to dlatego !
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:17   #2890
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość

I coś z mózgiem mi się zrobiło. Co noc mi się śni, że się z kimś kocham


Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
A właśnie, a jak się nie zda ustnego R, to co? Chyba nic. bo to przecież przedmiot dodatkowy. To tak, jakby się np. wosu nie zdało, masz jako dodatkowy i żadnych konsekwencji z tego nie ma. Dobrze rozumiem?
Też mi się zdaje, że nic, ale chyba ciężko go nie zdać, więc sie nie ma co martwić

Ja to się boje z ustnego Ang takiej sytuacji, że będę miała ten cały materiał a tam będzie jakiś obrazek np. na którym coś będzie, a ja nie będę wiedziała jak to jest po angielsku

idę się uczyć
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:25   #2891
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Jeszcze 2 cegły i 2 butelki mi potrzebne
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 16:11   #2892
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
ja chyba też dzisiaj pójdę zrobić zdjęcie do świadectwa, póki mam pieniądze i póki mam ładne włosy (maska stapiza robi cuda) haha.

a tego, można te same zdjęcia do świadectwa i takie same do leitymacji studenckiej? (do legitymacji chyba nie ma znaczenia rozmiar bo i tak się wysyła elektronicznie)
haha. też mam dzisiaj ładne, więc poszłam zrobić gliss kur daje rade

właśnie nie wiem

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Zbyt ładnie to nie wyglądam, bo smarkam cały czas i mam nos czerwony, ale jakoś to zatuszuję Zdjęcia do środy musimy przynieść, więc nie mam wyjścia
też mam truskawe na nosie, więc wzięłam zdjęcia z retuszem

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
i tu Cię zaskoczę, bo oczy mam zielone
kocie

ślicznotka z Ciebie, wiesz?

wychodzenie na dwór?!? ale z Ciebie okaz
też mam kocie oczy, chociaż wydają się brązowe
dużo osób mówi, że mam czarne

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
I coś z mózgiem mi się zrobiło. Co noc mi się śni, że się z kimś kocham
jakie sny

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Idę do fryzjera zaraz;D Chce ładnie jakoś te włosy ściac zanim zrobię zdjęcie, chociaz pewnie skonczy się na podcieciu koncowek ;P


Dzisiaj mieliśmy dzień otwarty w szkole I oprowadzali gimnazjalistów po klasach. Wpadają do nas na religię, siedzi nas może z 3 dziewczyny i 15 chłopaków czyli połowa klasy. Częśc gra w karty, cześc robi matmę a jeszcze inni maluja coś po tablicy. Katechetka tak patrzy na tych gimnazjalistów, potem na tablicę gdzie mnóstwo głupich haseł plus wymalowane męskie organy rozrodcze () i mówi: nie piszę się udyniec tylko odyniec, po czym dalej sprawdza kartkówki. Mina gimnazjalistów bezcenna :brzyda l:
musisz nam się potem pokazać w nowej fryzurze




dobry bobry ;*
pisałam, pisałam.. była burza, piorun trzasnął i światła nie było
jem pierogi
nic mi się nie chce

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Tak, pomysł Wawelu nie wyszedł od rodziny, jak chyba większość sądzi.
no jakby nie patrzeć, to Marta Kaczyńska ma teraz daleko do grobu rodziców.
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:14   #2893
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość

Dzisiaj mieliśmy dzień otwarty w szkole I oprowadzali gimnazjalistów po klasach. Wpadają do nas na religię, siedzi nas może z 3 dziewczyny i 15 chłopaków czyli połowa klasy. Częśc gra w karty, cześc robi matmę a jeszcze inni maluja coś po tablicy. Katechetka tak patrzy na tych gimnazjalistów, potem na tablicę gdzie mnóstwo głupich haseł plus wymalowane męskie organy rozrodcze () i mówi: nie piszę się udyniec tylko odyniec, po czym dalej sprawdza kartkówki. Mina gimnazjalistów bezcenna :brzyda l:
w tamtym roku gdy gimnazjaliści nas odwiedzili, dyrektorka oprowadza ich po szkole i mówi "teraz zaprowadzą was do największej małpy w szkole. Módlcie się, by nie mieć z nią polskiego" I zaprowadziła ich do mojej polonistki, gimnazjaliści w szoku nie wiedzieli co powiedzieć


W ogóle mam dzisiaj szczęśliwy dzień
Okazało się, że nie muszę jutro pisać sprawdzianu (specjalizacja), bo nauczycielka wystawiła mi 3 na koniec (taaak z 3 i 1 wychodzi )
z polskiego odpowiedziałam na 4, z wosu napisałam na 4+ i jest świetnie
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:24   #2894
Weronika112
Zadomowienie
 
Avatar Weronika112
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 660
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

W ogóle mam dzisiaj szczęśliwy dzień
Okazało się, że nie muszę jutro pisać sprawdzianu (specjalizacja), bo nauczycielka wystawiła mi 3 na koniec (taaak z 3 i 1 wychodzi )
z polskiego odpowiedziałam na 4, z wosu napisałam na 4+ i jest świetnie
Uła gratulejszyn.


Moja baba od matmy jest %^&$%&%#@#%@^%8 !
Zadała nam na jutro klejenie graniastosłupów i ostrosłupów ( w sumie 4).
I teraz, zamiast uczyć się biologii, kleję te ***.ane figurki.

A angielski ustny mam 20 maja dopiero.

Do 14 leżałam w łóżku, praktycznie cały czas spałam. Nie wiem co się stało, ale jestem strasznie osłabiona i jakby wymięta, mam objawy grypy. Teraz jest trochę lepiej. Podejrzewam, że to efekt szczepionki.

Boję się tej cholernej matury. Wszyscy nam o tym mówią, jakbyśmy nie wiedzieli.
__________________

I'd like to talk
But you know i hate
All ordinary words
Weronika112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:53   #2895
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
W ogóle mam dzisiaj szczęśliwy dzień
Okazało się, że nie muszę jutro pisać sprawdzianu (specjalizacja), bo nauczycielka wystawiła mi 3 na koniec (taaak z 3 i 1 wychodzi )
z polskiego odpowiedziałam na 4, z wosu napisałam na 4+ i jest świetnie
gratuluję

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Do 14 leżałam w łóżku, praktycznie cały czas spałam. Nie wiem co się stało, ale jestem strasznie osłabiona i jakby wymięta, mam objawy grypy. Teraz jest trochę lepiej. Podejrzewam, że to efekt szczepionki.

Boję się tej cholernej matury. Wszyscy nam o tym mówią, jakbyśmy nie wiedzieli.
zdrowiej ja też jestem osłabiona. katar mam. mama moja też ma i się śmieje, że to chyba przez ten pył.

właśnie wszędzie "matura" bla bla bla
__________________

bziii ♡.

Edytowane przez rehab4181
Czas edycji: 2010-04-19 o 18:12
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:56   #2896
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
a tego, można te same zdjęcia do świadectwa i takie same do leitymacji studenckiej? (do legitymacji chyba nie ma znaczenia rozmiar bo i tak się wysyła elektronicznie)
Ja mam do świadectwa: dwa 37x52,a na uczelnię trzy o wymiarach i wymaganiach takich ja do dowodu.
Poza tym, to ja chyba nie mam tego IRK(?) bo muszę podanie osobiście albo pocztą dostarczyć
Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Aa wysyłajcie mi cegły, deski, gwoździe, butelki i koce
Ok
Mi potrzeba czterech gwoździ od Tżta sobie wysyłałam, a tu mu zmienili na cegły i dechy
Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Tak, pomysł Wawelu nie wyszedł od rodziny, jak chyba większość sądzi.
Jeszcze zależy, co kto określa pod pojęciem najbliższa rodzina. Dla mnie to Marta, która straciła oboje rodziców, a nie J.K. (on ma takie inicjał jak ja! ), który nie przepadał ani za bratową, ani za bratanicą, nawet na jej drugim ślubie nie był
Pomysł pochowania na Wawelu podobno od Dziwisza wyszedł... Dzisiaj jak rozmawialiśmy o tym w klasie, to aż mnie że większość ma o nim lekko mówiąc nie najlepsze zdanie.
Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
No właśnie.
My ćwiczymy, ćwiczymy, bo nam na lekcjach spokoju nie daje. Ale to dobrze.

O nie. dawno cyberka nie było i to dlatego !
U nas tylko tępi tych, co to mogą nie zdać 2,5 roku musieliśmy wszystko pisać skomplikowanymi zdaniami, ambitnymi, a teraz podstawowe słowa, bo 2-3 osoby mogą nawet nie zdać. Co tam, że reszta zdała Operon >75% i siedzi, nic nie robi, nawet sobie innych lekcji nie można wyjąć

Kolejna spragniona

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Boję się tej cholernej matury. Wszyscy nam o tym mówią, jakbyśmy nie wiedzieli.
U nas za to tabu
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:31   #2897
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość

Też mi się zdaje, że nic, ale chyba ciężko go nie zdać, więc sie nie ma co martwić

Ja to się boje z ustnego Ang takiej sytuacji, że będę miała ten cały materiał a tam będzie jakiś obrazek np. na którym coś będzie, a ja nie będę wiedziała jak to jest po angielsku

idę się uczyć
Nie no zdać to chyba zdam, ale wynik <10 to będzie totalna porażka. Liczę na lepszy.

Zmobilizowałaś się tym, że możesz nie wiedzieć, jak coś jest po ang. i poszłaś się uczyć?

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Pomysł pochowania na Wawelu podobno od Dziwisza wyszedł... Dzisiaj jak rozmawialiśmy o tym w klasie, to aż mnie że większość ma o nim lekko mówiąc nie najlepsze zdanie.

U nas tylko tępi tych, co to mogą nie zdać 2,5 roku musieliśmy wszystko pisać skomplikowanymi zdaniami, ambitnymi, a teraz podstawowe słowa, bo 2-3 osoby mogą nawet nie zdać. Co tam, że reszta zdała Operon >75% i siedzi, nic nie robi, nawet sobie innych lekcji nie można wyjąć

Kolejna spragniona
No ja też słyszałam, że od Dziwisza.

U mnie z ang. dwie osoby w klasie "mają szansę" nie zdać. reszta zda, z lepszym bądź gorszym rezultatem, ale zda.

Jaka spragniona, ja mam tżta!
A szczerze mówiąc to mu momentami współczuję, bo nieustannie mu truję o maturze, a on musi tego słuchać.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-04-19 o 19:32
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:11   #2898
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

mam okropnego doła

jest mi przykro, smutno i źle

czuję się sama i do d...

byłam w Klinice, mam tego wszystkiego dość

dość mam swojego stanu zdrowia, studiów, pracy, a nawet Tż-ta
;(
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:22   #2899
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
mam okropnego doła

jest mi przykro, smutno i źle

czuję się sama i do d...

byłam w Klinice, mam tego wszystkiego dość

dość mam swojego stanu zdrowia, studiów, pracy, a nawet Tż-ta
;(
co się dzieje?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 20:28   #2900
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
co się dzieje?
własnie

Ściełam te włosy, oczywiście przyszłam do domu i poprawiałam Musze je umyc i po swojemu ułożyc Wydrukowałam sobie 5 matur z chemii i idę robic, a jutro pobudka o 5

A Olga będzie przez pewien czas niedostepna tutaj, jakby co bywa na gg więc jak któraś chce jej nr to pisac
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:38   #2901
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
własnie

Ściełam te włosy, oczywiście przyszłam do domu i poprawiałam Musze je umyc i po swojemu ułożyc Wydrukowałam sobie 5 matur z chemii i idę robic, a jutro pobudka o 5

A Olga będzie przez pewien czas niedostepna tutaj, jakby co bywa na gg więc jak któraś chce jej nr to pisac
Ja tez musiałam ściąć włosy po swojemu
o 5??? Wyśpij się kobieto

Olga ogranicza Wizaż, by uczyć się do matury?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:05   #2902
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
mam okropnego doła

jest mi przykro, smutno i źle

czuję się sama i do d...

byłam w Klinice, mam tego wszystkiego dość

dość mam swojego stanu zdrowia, studiów, pracy, a nawet Tż-ta
;(
co się dzieje ?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Olga ogranicza Wizaż, by uczyć się do matury?
myśli, że przezwycięży to uzależnienie
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:18   #2903
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
własnie
Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
co się dzieje ?

eh,
dobiła mnie dzisiaj rozmowa z lekarzem, w ogóle ta wizyta w klinice.

dobija mnie mój dziwny związek, mój tż ciągle pracuje (codziennie od 13 do 24 lub nawet do 2-3 gdy ma nadgodziny, a ma je częściej niż często, wrr), ciągle się mijamy, nawet nie wie co u mnie i jak się czuje.
zero jakiegokolwiek oparcia z jego strony. co prawda nie mogę narzekać, kiedy ma czas rozpieszcza mnie jak może, ale ja już mam dość takiego życia.

wynajmuję mieszkanie w Łodzi, (nie chciałam mieszkać ciągle u rodziców mimo że mają duży dom, chciałam się usamodzielnić i być Panią swego losu) mieszkam w nim już 5 rok, będę musiała zmienić lokum, co dla mnie jest jednoznaczne z tym że albo wracam do rodziców albo inwestuję w mieszkanie. pieniążki mam, resztę dołożą rodzice lecz nie mogę się z nimi dogadać co do kwestii samego mieszkania oraz położenia.

ogólnie czuję się dziś jakaś samotna i smutna.

zawiodłam się na przyjaciółkach, ale o tym już nawet nie ma sensu pisać. ludzie są tylko wtedy koło nas kiedy czegoś chcą... przykre.

przykro mi, że nawet nie mam komu się dzisiaj wypłakać w rękaw.
a jest mi wyjątkowo źle. jeszcze mam gorączkę i okropny katar. jakby mi mało było.

ale nie zdołujcie się moim gadaniem.
uczcie się, jesteście młode, ładne i szczęśliwe.

Edytowane przez chiddy
Czas edycji: 2010-04-19 o 21:21
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:08   #2904
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Jaka spragniona, ja mam tżta!
A szczerze mówiąc to mu momentami współczuję, bo nieustannie mu truję o maturze, a on musi tego słuchać.
Mówiłam Ci kiedyś, że się niepotrzebnie czymś zamartwiasz i wynajdujesz problemy?
Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
dość mam swojego stanu zdrowia, studiów, pracy, a nawet Tż-ta
;(
Rzułfik
Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
myśli, że przezwycięży to uzależnienie
Jestem Olga, uzależniona od Wizażu nie no, wierzymy w Olgę
Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
eh,
dobiła mnie dzisiaj rozmowa z lekarzem, w ogóle ta wizyta w klinice.

dobija mnie mój dziwny związek, mój tż ciągle pracuje (codziennie od 13 do 24 lub nawet do 2-3 gdy ma nadgodziny, a ma je częściej niż często, wrr), ciągle się mijamy, nawet nie wie co u mnie i jak się czuje.
zero jakiegokolwiek oparcia z jego strony. co prawda nie mogę narzekać, kiedy ma czas rozpieszcza mnie jak może, ale ja już mam dość takiego życia.

wynajmuję mieszkanie w Łodzi, (nie chciałam mieszkać ciągle u rodziców mimo że mają duży dom, chciałam się usamodzielnić i być Panią swego losu) mieszkam w nim już 5 rok, będę musiała zmienić lokum, co dla mnie jest jednoznaczne z tym że albo wracam do rodziców albo inwestuję w mieszkanie. pieniążki mam, resztę dołożą rodzice lecz nie mogę się z nimi dogadać co do kwestii samego mieszkania oraz położenia.

ogólnie czuję się dziś jakaś samotna i smutna.

zawiodłam się na przyjaciółkach, ale o tym już nawet nie ma sensu pisać. ludzie są tylko wtedy koło nas kiedy czegoś chcą... przykre.

przykro mi, że nawet nie mam komu się dzisiaj wypłakać w rękaw.
a jest mi wyjątkowo źle. jeszcze mam gorączkę i okropny katar. jakby mi mało było.

ale nie zdołujcie się moim gadaniem.
uczcie się, jesteście młode, ładne i szczęśliwe.
A Ty już jesteś biedactwo w podeszłym wieku

A z tym mieszkaniem, teraz już chcesz kupić? Wiesz, że chcesz zostać w Łodzi? A mogłabyś coś więcej napisać, za jakim się oglądasz i gdzie? Bo mnie ogólnie teraz interesuje zakwaterowanie w Łodzi

Z Tżtem, sama mówisz, że rozpieszcza gorzej, jakby miał czas, ale twierdził, że po co ma się starać, przecież już 4 lata jesteście razem i w ogóle, to po co ma być czuły, miły, itd
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-04-19 o 22:11
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:37   #2905
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Mówiłam Ci kiedyś, że się niepotrzebnie czymś zamartwiasz i wynajdujesz problemy?
Oj nie płacz przecież ja wcale się tym nie zamartwiam, rzuciłam to mimochodem.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:38   #2906
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Rzułfik

A Ty już jesteś biedactwo w podeszłym wieku

A z tym mieszkaniem, teraz już chcesz kupić? Wiesz, że chcesz zostać w Łodzi? A mogłabyś coś więcej napisać, za jakim się oglądasz i gdzie? Bo mnie ogólnie teraz interesuje zakwaterowanie w Łodzi

Z Tżtem, sama mówisz, że rozpieszcza gorzej, jakby miał czas, ale twierdził, że po co ma się starać, przecież już 4 lata jesteście razem i w ogóle, to po co ma być czuły, miły, itd
rzułfik

a żebyś wiedziała, że w podeszłym wieku
przekonasz się jak czas zapierdziela po 20-stce.

wiem, że chcę zostać
mieszkam tu już tyle lat, że nie wyobrażam sobie innego miejsca na ziemi...

szukam mieszkania na osiedlu Ustronie niedaleko CZMP jednak mieszkania są tutaj najdroższe i o strasznie dużym metrażu sięgającym nawet 120m2, a w takim bym się zgubiła mieszkając sama jak na razie.

znalazłam piękne M na Nowosolnej, ale troszkę mi stamtąd za daleko wszędzie, mimo że mam auto.
rozglądam się też na Nowym Widzewie bądź Retkinii.
na pewno nie na Bałutach, Teofilowie, Dąbrowie, Górnej i Śródmieściu.

jeśli mieszkanie używane to czyste, wyremontowane, urządzone od A do Z gdzieś z dala od tłoku i hałasu, ale jednocześnie z dobrym dojazdem

jednak bardziej skłaniam się ku decyzji na zupełnie nowe mieszkanko od developera, cenowo wychodzi (o dziwo!) podobnie, a miałabym urządzone tak jak chcę, w nowiutkim bloku, na strzeżonym osiedlu

jestem wymagająca troszkę, koniecznie musi mieć balkon i nie może być to parter bądź ostatnie piętro i w wieżowcu

mieszkanie to nie zabawka, którą można wymienić kiedy się znudzi
skoro teraz mam wkład finansowy to chcę dobrze zainwestować, nie chcę później stresować się duperelami. teraz mam czas na myślenie o swoim miejscu na ziemi


co do tż-ta, to ja nie czuję że to ten jedyny...
choć naprawdę bardzo mnie kocha i zrobiłby dla mnie wiele
nie czuję już motylków

tkwimy ze sobą jak w starym małżeństwie. ostatnimi czasy nawet współżycia między nami nie ma
praca, dom. praca, dom. wynagradza mi to, stara się jak żaden mój eks.
na Walentynki zabrał mnie do SPA. 4-dniowy pobyt. potrafi być romantyczny jak chce i widzi, że ten związek mnie nie cieszy, ale...

zawsze jest jakieś ALE ?!?

Edytowane przez chiddy
Czas edycji: 2010-04-19 o 22:41
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 05:13   #2907
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Chiddy nie ma co narzekać
wyobraź sobie, że masz tżta, który może ale nie chce się z Tobą spotykać, zapomina o walentynkach i przypomina sobie o Tobie tylko kiedy Cię potrzebuje.
i że jesteś ze wsi, w rodzinie nieciekawie, nawet na studia nie możesz wyjechać, bo Ci nikt grosza nie da nawet na bilet.

wiesz, takie rzeczy się zdarzają i całe szczęście większość z nas jest w milion razy lepszej sytuacji
tak pomyśl następnym razem i w każdej gorszej chwili

i na takiego tżta proszę nie narzekać
jestem z Łodzi i odstąpię jak coś
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 05:25   #2908
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Kurde, to wychodzi na to, że ja i Karolajn mamy najwcześniej. jak mi dadzą np. lotnisko, bramkę i Murzyna, i będą kazali powiedzieć, co się robi na lotnisku to się zachlastam.
ja już bym wolała Murzyna i bramkę na lotnisku niż drużynę pierścienia dzikiego plemienia.. i opisywać jakieś rytuały dzikich ludzi

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Według mnie też nic, masz jeszcze ten podstawowy ustny przecież.
kiedy ja jakieś scenki czy obrazki ostatnio ćwiczyłam .


I coś z mózgiem mi się zrobiło. Co noc mi się śni, że się z kimś kocham
my scenki na podstawę to ciągle w szkole tłuczemy. -.-"


nie mogie
Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość

Też mi się zdaje, że nic, ale chyba ciężko go nie zdać, więc sie nie ma co martwić

Ja to się boje z ustnego Ang takiej sytuacji, że będę miała ten cały materiał a tam będzie jakiś obrazek np. na którym coś będzie, a ja nie będę wiedziała jak to jest po angielsku

idę się uczyć
i właśnie w takiej chwili, w której nie wiesz co jest na obrazku jest DUŻA szansa na to, by nie zdać


Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Boję się tej cholernej matury. Wszyscy nam o tym mówią, jakbyśmy nie wiedzieli.
ja też zaczynam sr.ać żarem.
jeszcze jak zobaczyłam terminy na uczelniach i to, że forum rekrutacji na UG już działa to ...

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Nie no zdać to chyba zdam, ale wynik <10 to będzie totalna porażka. Liczę na lepszy.

U mnie z ang. dwie osoby w klasie "mają szansę" nie zdać. reszta zda, z lepszym bądź gorszym rezultatem, ale zda.
ja też liczę na to, że dostanę na ustnej R łatwy zestawik i zdam w miarę dobrze.

u mnie na angolu próbne podstawy zdali wszyscy na 60+ , więc w sumie myślę, że na właściwej też sobie wszyscy poradzą.
w mojej szkole rzadko ktoś nie zdaje matury (1-2 osoby w ciągu roku, najczęściej na ustnym polskim, jak mają takiego jednego faceta w komisji, chociaż w tamtym roku jedna osoba nie zdała chemii R jako tego przedmiotu obowiązkowego; ja się też zaczęłam o ustny polak dygać bo mam z taką babą, że )
Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
rzułfik

a żebyś wiedziała, że w podeszłym wieku
przekonasz się jak czas zapierdziela po 20-stce.
mi tam czas od 18stki już zapierdziela



cześć i czołem, zamiast czytać o filozofiach to siedziałam na wizażu i was nadrabiałam 20 minut

miłego dnia ;*
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 09:47   #2909
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
ja już bym wolała Murzyna i bramkę na lotnisku niż drużynę pierścienia dzikiego plemienia.. i opisywać jakieś rytuały dzikich ludzi

my scenki na podstawę to ciągle w szkole tłuczemy. -.-"

ja też liczę na to, że dostanę na ustnej R łatwy zestawik i zdam w miarę dobrze.

u mnie na angolu próbne podstawy zdali wszyscy na 60+ , więc w sumie myślę, że na właściwej też sobie wszyscy poradzą.
w mojej szkole rzadko ktoś nie zdaje matury (1-2 osoby w ciągu roku, najczęściej na ustnym polskim, jak mają takiego jednego faceta w komisji, chociaż w tamtym roku jedna osoba nie zdała chemii R jako tego przedmiotu obowiązkowego; ja się też zaczęłam o ustny polak dygać bo mam z taką babą, że )

cześć i czołem, zamiast czytać o filozofiach to siedziałam na wizażu i was nadrabiałam 20 minut

Takiego tematu to jeszcze nie widziałam jak przeglądałam zestawy. Wyobraziłam sobie swoją minę, jakbym dostała taki zestaw..

My na podstawie też, do tego odpowiedź z obrazka była na ocenę, która liczy się jak sprawdzian. (5 )

U mnie też wszyscy zdali próbną, ale jest jedna dziewczyna, która była w 1sem. zagrożona i w 2-gim też jakoś sobie nic z tego nie zrobiła, znów jest zagrożona. A jeden chłopak ledwie na 2 wyciągnął, jego wiedza z ang. jest dość niewielka. Ale myślę, że zdać na te 30% mimo wszystko dadzą radę. W końcu moja wiedza z matmy też jest mało imponująca, a bez problemu matury zaliczam.

A jakie to filozofije? Bergson, Nietzsche? Czyżby spr. z polaka?



---

Nie poszłam do szkoły. Powiedziałam tacie, że od dzisiaj nie będę go uprzedzała, że nie idę, po prostu pójdę albo nie. Zgodził się - "tylko żebyś nie przesadziła".

Miłego dnia Żbajkosławy. ;**
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 11:21   #2910
Weronika112
Zadomowienie
 
Avatar Weronika112
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 660
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Nie poszłam do szkoły. Powiedziałam tacie, że od dzisiaj nie będę go uprzedzała, że nie idę, po prostu pójdę albo nie. Zgodził się - "tylko żebyś nie przesadziła".

Miłego dnia Żbajkosławy. ;**
Ja jutro nie idę.

A dzisiaj taaaaakie nudy.
Poszłam wyrobić to zdjęcie do świadectwa. Jakoś chyba wyglądam.

W ogóle chora żem. Muszę matmę odwołać.

Idę do łóżka, Villeego poczytam może.

Miłego.
__________________

I'd like to talk
But you know i hate
All ordinary words
Weronika112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.