Matura 2010-Studia - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 13:19   #1621
elodia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
A ja słyszałam zupełnie coś innego... Komisja ma już podobno wymyślone pytania dużo wcześniej, bo niby po co oddaje się konspekty itp. ? Nauczyciele też muszą się jakoś do tego przygotować. Oczywiście podczas naszej prezentacji mogą im się nasunąć inne pytania, albo po prostu, na te które mieli zapisane na kartce - odpowiedzieliśmy poprzez prezentację i wtedy wymyślają coś innego. Ale ogólnie już dużo wcześniej mają to przygotowane.
nie zgodze sie bo u nas mozna przyniesc nawet na ostatnia chwile, kiedy wchodzi sie na ustna, zreszta slyszalam nawet o takich pojedynczych przypadkach, gdzie w ogole nie przyniesli konspektu dla komisji a do ustnej byli dopuszczeni. takze wszystko zalezy od szkoly
elodia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:22   #1622
patQa1512
Raczkowanie
 
Avatar patQa1512
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 82
Dot.: Matura 2010-Studia

Dzisiaj miałam polski ustny... uff.. jest to 15/20 straszne pytania dostałam i myślałam że to już mój koniec... miałam temat o metamorfozie i w literaturze podmiotu dwa opowiadania Tadeusza Borowskiego. Dostałam pytanie: jaka historia była z butami Tadka... coś tam pozmyślałam... pookręcałam. i jeszcze inne podobne szczegółowe.
A i miałam pytanie do literatury PRZEDMIOTU do jednej z pozycji. 'Czy mogłaby pani streścić szczegółowo co z tej pozycji pani zaczęrpnęła?' To była jedyna książka z prezentacji której nie miałam w domu tylko mniej więcej wiedziałam co tam jest... i jak pech to pech... powiedziałam dwa zdania, bo tylko ogólne pojęcie miałam a tu jeszcze:' to może troche bardziej szczegółowo, jakieś ciekawostki..' no to się zestresowałam...

U mnie wszystkie dziewczyny z klasy które pisały gegrę były niezadowolne.
patQa1512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:26   #1623
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Matura 2010-Studia

Dziewczyny! Mam 100% z polskiego
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:37   #1624
la_porte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 273
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Mam 100% z polskiego
gratuluję! to jest coś

a geografia... była wyjątkowo trudna!! w porównaniu z poprzednimi latami... mam kilka błędów, ale np. wiedziałam że w Brazylii mówi się po portugalsku Albo zad. z rzeką Jangcy dobrzze zrobiłam. dziwne było z Tybetańczykami...

są już gdzieś odp?!
la_porte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:40   #1625
silencemyheartx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 105
Dot.: Matura 2010-Studia

geografia była tragiczna... miałam ochotę rzucić tym arkuszem i wyjść
silencemyheartx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:45   #1626
la_porte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 273
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez silencemyheartx Pokaż wiadomość
geografia była tragiczna... miałam ochotę rzucić tym arkuszem i wyjść
nie tylko Ty!
moja koleżanka się popłakała jak wyszlyśmy
la_porte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:47   #1627
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Matura 2010-Studia

Była trudna :/ Aż się boję sprawdzać odpowiedzi .

Teraz żałuję ,że nie pisałam podstawy ...
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 13:58   #1628
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez elodia1991 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie bo u nas mozna przyniesc nawet na ostatnia chwile, kiedy wchodzi sie na ustna, zreszta slyszalam nawet o takich pojedynczych przypadkach, gdzie w ogole nie przyniesli konspektu dla komisji a do ustnej byli dopuszczeni. takze wszystko zalezy od szkoly
U mnie nie było obowiązku dostarczania konspektu. Kto chciał mieć jakąś pomoc przed sobą, ten dawał, inni nie. W sumie ok. połowa osób nie dała. Ja myślałam, że mi to pomoże w trakcie mówienia i zaniosła, ale okazało się zupełnie nieprzydatne, nawet do tej kartki nie zajrzałam.

A pytania wydaje mi się, że miałam zadawane raczej na bieżąco, może coś tam wcześniej troszkę panie z komisji miały przygotowane, bo jedna rzuciła jakimś cytatem z III części "Dziadów".
Ale jakoś nie wierzę w to, że wszystkie pytania mają dokładnie zaplanowane, bo w sumie nawet mając plan naszych prezentacji nie są w stanie dokładnie wiedzieć, o czym będziemy mówić, zresztą nie wiem, czy chciałoby im się tak wszystko przeglądać i się wcześniej zastanawiać nad pytaniami

Najważniejsze, że mam to już za sobą. Dziś się tak spokojnie nad tym wszystkim zastanawiam, a wczoraj od rana przeżywałam strasznie ale mam 100%


Cytat:
Napisane przez Maddelaina Pokaż wiadomość
Była trudna :/ Aż się boję sprawdzać odpowiedzi .

Teraz żałuję ,że nie pisałam podstawy ...
Podstawa w tym roku, z tego co przejrzałam, też była trudniejsza niż w poprzednich latach. No, ale rozszerzenie to już zupełnie
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:18   #1629
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Matura 2010-Studia

U nas paniom z komisji się akurat chciało hehe Miały na kartkach napisane pytania dla nas. Aa i konspekt u nas oddawało się wcześniej. Jeden dla komisji i jeden dla nas. Ale ten drugi dostawałyśmy oczywiście dopiero kiedy wchodziłyśmy do klasy
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:46   #1630
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez elodia1991 Pokaż wiadomość
Cześć, moj temat prezentacji to: " Motyw kobiety w literaturze i sztuce".
Wybrałam takie pozycje jak: Ewa("Adam i Ewa. Stworzenie Ewy" Michała Anioła), Izabela Łęcka("Lalka" Bolesława Prusa), Małgorzata Gautier("Dama kameliowa" Aleksandra Dumasa), "Macierzyństwo" Wyspiańskiego i "Lubię, kiedy kobieta..." Stanisława Przerwy-Tetmajera.
Moja teza to: Różne sposoby przedstawiania kobiety, która może piękna, opiekuńcza i liryczna, ale też fatalna i tragiczna. (piękna-"Lubię.., opiekuńcza-"Macierzyństwo", liryczna-Małgorzata, fatalna-Izabela i tragiczna-Ewa),

i tu moje pytanie: Jakie mogę dostać pytania od komisji?
A nie było mu czasem Kazek a nie Staszek?

Ja miałam też "kobiecy" temat, bo motyw matki cierpiącej Częste pytanie to np która postać cię najbardziej zainteresowała i dlaczego Albo mogą ci walnąć do której Ci najbliżej.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:56   #1631
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez oasiss Pokaż wiadomość
ja zdaję maturę rozszerzoną z biologii dopiero za rok... z tego co słyszałam to z roku na rok coraz trudniejsza jest matura z biologii;/ na tegorocznej maturze rzeczywiście było bardzo dużo zadan z zakresu chemii ;/ do tego w wiekszości dotyczyla ona inżynierii gen i roślin...mało anatomii człowieka a na to właśnie powinni kłaśc najwiekszy nacisk, poniewaz chyba zdają sobie sprawę, że po biologii rozszerzonej zwykle ludzie wybierają się na medycynę...nie wiem komu chcieli zrobic na zlosc układając te pytania... Współczuję tym ktorzy włożyli w przygotowania dużo wysiłku i czasu a wszystko na marne... ale jak to w życiu trzeba znieść porażkę ale mimo wszystko iść do przodu i nie poddawać się ! jeszcze nic straconego... wierzę, że jesli czegoś się naprawde chce to na pewno sie to osiagnie a swoją drogą wybiera się ktoś w tym roku na fizjoterapię ?

no nie tylko na medycynę, ja po biologii rozszerzonej kończę studia z resocjalizacji Kiedy zdawalam maturę ( kilka lat temu) też nie było zbyt łatwo i wyszłam z sali z płaczem, ale jak się okazało nie taki diabeł straszny. Ludzie poczekajcie na wyniki, naprawdę głowy do góry
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 15:00   #1632
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez elodia1991 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie bo u nas mozna przyniesc nawet na ostatnia chwile, kiedy wchodzi sie na ustna, zreszta slyszalam nawet o takich pojedynczych przypadkach, gdzie w ogole nie przyniesli konspektu dla komisji a do ustnej byli dopuszczeni. takze wszystko zalezy od szkoly
tak, masz racje, konspektu jak ktos nie chce to nawet nie musi oddawać, ale na pewno trzeba oddać bibliografie. i na podstawie bibliografii nauczyciele układają częśc pytań.
kolega mój ma temat zwiazany z fantastyką i ma ksiązki w stylu Eragon, Władca pierścieni. więc niby skąd komisja miałaby coś na ten temat wiedzieć, gdyby nie wcześniejsze przeanalizowanie bibliografii? także przed egzaminem oni zaglądają do tych naszych wypocin i wtedy zastanawiają się nad pytaniami, choć takie "na goraco" też mogą przeciez wymyślić.
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:01   #1633
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
jakie te pytania do bibliografii?
i z co konkretnie sa punkty przyznawane?ponoc najwiecej z ajezyk,ale za jezyk prezentacji ,czy przy odpowiadaniu na pytania??
moze zadac wiecej pytan jak mam tylko o konradzie z 3 czesci dziadow to nie moze pytac o inne rzeczy?
dobrze, ze za sama prezentacje nie ma duzo punktow...chyba bym umarla ,chociaz i tak to prognozuje:|
na ang mialam stres a tu to nie wiem co bedzie;( 15 minut gadac....przerazajace
ile czasu sie przygotowywlas wenitatywna ,ze tak spytam? ...

Do bibliografii mogą Ci zadać na przykład pytanie z czego dokładnie korzystałaś przy konkretnej pozycji, np. jeśli masz zawartą antologię mogą zapytać co Ci z niej było pomocne. Jezeli chodzi o język to oczywiście liczy się ten przy przedstawianiu prezentacji i odpowiedzi na pytania Ważne by sprawiać wrażenie, że wiesz o czym mówisz i dobrze znasz ten temat
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:25   #1634
smoli
Raczkowanie
 
Avatar smoli
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 274
Dot.: Matura 2010-Studia

Jestem załamana tą geografią k..;/ mogłam zdawać jeszcze coś na wszelki wypadek a tak.. ja myślałam, że się rozpłacze w trakcie.. masakra;/
smoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:34   #1635
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Matura 2010-Studia


a mówicie tak bo sprawdzałyście juz odpowiedzi czy jesteście w szoku jeszcze? naprawde tak źle poszło?
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:43   #1636
a_name
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 136
Dot.: Matura 2010-Studia

Ja nie wiem co odbiło CKE. Wszystko to pewnie przez tą mature z matmy, bo jeżeli sie zda polak matme i język to już ma się maturę, a reszty nie trzeba zdać, żeby mieć papierek. I dlatego dodatkowe przedmioty zrobili jak z kosmosu! Prawie wszystkie dodatkowe przedmioty były dużo trudniejsze niz z poprzednich lat. To jest chore i kompletnie tego nie rozumiem, bo i tak o studiach decydują przedmioty dodatkowe... Nie wiem co CKE chce osiągnąć.
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już przesadziłam!
a_name jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:52   #1637
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Matura 2010-Studia

Moja przyjaciółka mówi, że geografia całkiem w porządku i można było trochę popłynąć w odpowiedziach. Ja natomiast uważam, że wos był dużo łatwiejszy niż w poprzednich latach no i w porównaniu do innych tegorocznych rozszerzeń. Pocieszające jest to, że wszystkie wyniki będą słabsze jeśli arkusz był trudny. Gorzej jak był taki łatwy jak wos i wszyscy będą mieć wysokie wyniki...
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:55   #1638
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Ja natomiast uważam, że wos był dużo łatwiejszy niż w poprzednich latach no i w porównaniu do innych tegorocznych rozszerzeń.
zgadzam się
Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Gorzej jak był taki łatwy jak wos i wszyscy będą mieć wysokie wyniki...
a tu mnie zmartwiłaś, bo faktycznie tak może być
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:02   #1639
silencemyheartx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 105
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

a mówicie tak bo sprawdzałyście juz odpowiedzi czy jesteście w szoku jeszcze? naprawde tak źle poszło?
nie wiem jak innym, ale mi naprawde zle. (tak ze 55% to nieosiągalne marzenie niestety)
silencemyheartx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 16:03   #1640
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Matura 2010-Studia

Mi tez zle poszlo, ale nie ma co się dziwić- prawie wcale się do geo nie przygotowywałam. Tylko troche wstyd będzie...


Mam nadzieje ze mi lepiej bio poszła, bo w sumie w niej pokładam główne nadzieje.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:05   #1641
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
zgadzam się

a tu mnie zmartwiłaś, bo faktycznie tak może być
Dla mnie wos jest akurat wyjściem awaryjnym, ale rozmawiałam z dyrektorem mojej szkoły i w sumie to on mi uświadomił, że to bardzo niedobrze dla nas, że arkusz z wosu był taki łatwy, bo nie będzie trudno zdobyć z niego powyżej 90% jeśli ktoś był przygotowany na coś trudniejszego. Ja np. zrobiłam kilka głupich błędów, których bym pewnie nie zrobiła gdybym miała choć jeden dzień przerwy między maturami na jakąś powtórkę, ale na pewno są tacy, którzy powtórki nie potrzebowali i napisali wos świetnie =/
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:09   #1642
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Matura 2010-Studia

Ja nie mam pojęcia jak mi poszło z ta gegrą . Nigdy nie potrafiłam sobie sama sprawdzić zadań otwartych bo wg mnie moje odpowiedzi są dobre ale wg egzaminatora już nie :/

Wiem ,że wszystkie na obliczenia mam dobrze , a reszta ?
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:49   #1643
kociaczeq17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 186
Dot.: Matura 2010-Studia

Hej dziewuszki

Weszłam tu, bo też zdawałam dziś maturę z geografii..
Pierwsze wrażenie - Ok. Bo wiedziałam, że ta rzeka meandruje i to erozja boczna, ale później... Rysowanie stoku- Masakra! 15 minut straciłam bo bałam sie cokolwiek i gdziekolwiek narysowac ... Narysowalam w dobrym miejscu, ale inaczej biegnący ( strzał totalny) , więc nie wiem czy mi to zaliczą.
Obliczając punkty wyszło mi +/- 61 procent...Liczylam na wiecej...

Pisałam poziom rozszerzony.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

a wiecie co najśmieszniejsze. bylam juz tak zestresowana i jak zobaczylam dowalone zadanie z konfliktami to strzelilam byle jakie literki i okazalo sie ze poprawnie to rozwiazalam
__________________
Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524
kociaczeq17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:48   #1644
la_porte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 273
Dot.: Matura 2010-Studia

mi całkiem dobrze poszło, rozmawiałam z moją nauczycielką ale nie wiedziałam gdzie jest OSETIA! :[ i źle zrobiłam z tymi województwami

a macie jakąś str z odpowiedziami?
la_porte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:54   #1645
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Matura 2010-Studia

To widzę, że muszę się do fizyki przyłożyć przez te kilka dni, bo pewnie też dowalą trudną.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:07   #1646
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: Matura 2010-Studia

Skąd wiecie na ile napisałyście rozszerzoną geografię? Znalazłyście gdzieś jakieś przykładowe rozwiązania, czy po prostu tak wam się wydaje?

Jeśli jest gdzieś zamieszczony jakiś sugerowany klucz to podajcie linka, dobrze? Bo szukam i jakoś nie trafiłam jeszcze na rozszerzenie
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:11   #1647
la_porte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 273
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez akantowa Pokaż wiadomość
Skąd wiecie na ile napisałyście rozszerzoną geografię? Znalazłyście gdzieś jakieś przykładowe rozwiązania, czy po prostu tak wam się wydaje?

Jeśli jest gdzieś zamieszczony jakiś sugerowany klucz to podajcie linka, dobrze? Bo szukam i jakoś nie trafiłam jeszcze na rozszerzenie
http://www.edulandia.pl/Edulandia/1,...nego.html?as=1
mam odpowiedzi

cholera, 83%! :/
la_porte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:52   #1648
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: Matura 2010-Studia

Będę mieć +/- 66%

Mogło by być lepiej. Ale w sumie i tak myślałam, że poszło mi gorzej. Jak dla mnie to była ona trudna. Tym bardziej, że geografii nie miałam w szkole od roku, a samemu zawsze się mniej zrobi i mniej chce.

Jak ćwiczyłam w domu arkusze z poprzednich lat to było lepiej, ale wtedy były one łatwiejsze.

No, płakać nie będę ważne, że to już za mną
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:53   #1649
speedstar
Raczkowanie
 
Avatar speedstar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 255
Dot.: Matura 2010-Studia

Cytat:
Napisane przez la_porte Pokaż wiadomość

że co??!! 83 i sie martwisz ...
__________________
BLA BLA i tak tych podpisów nikt nie czyta...
speedstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:09   #1650
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Matura 2010-Studia

Echh ja jestem załamana po tej geografii Pół roku przygotowań na nic! Gleby - nic nie było, biosfera - też chyba nic. Skupili się na głupim przemyśle, którego tak nienawidzę! A dzień przed patrzyłam na mapę z okręgami przemysłowymi, ale uznałam, ee po co będę się uczyć takich szczegółów wrrr Zaraz zerknę na odpowiedzi i policzę orientacyjnie, mam nadzieję, że jednak nie jest tak źle...

Edytowane przez Mgiełka91
Czas edycji: 2010-05-13 o 21:17
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.