Biżutki TitoGallery - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 14:05   #271
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Biżutki TitoGallery

Już rozmawiałyśmy na ten temat - pierwsze cudne!!! I zdjecia naprawdę fajne. Myslę, że powinnaś sobie darować to czrne tło. Na takim fajnie widać przestrzeń, głębię. Ja chyba skupilabym sie na osiąganiu takiego efektu jak na pierwszych 2 fotkach, bo jak dla mnie są świetne

I nie mów, że są do dupy
Zobaczysz, obczaisz to.

Moglaś pokazać pierwsze, oryginalne fotki tych pierwszych kolczyków, a potem dopiero te

i nie pytaj kto ci pomoże Chyba, że mi się nic nie udało jednak...
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:40   #272
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: Biżutki TitoGallery

Bardzo podoba mi się ostatni wrzucik Tylko mina mi zrzedła jak zobaczyłam onyksowe kolczyki Ja ostatnio zrobiłam prawie identyczny model, tylko nie z onyksu i właśnie miałam wstawiać zdjęcie, ale teraz może jednak się wstrzymam?
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:40   #273
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżutki TitoGallery

Pierwsze niebieściutkie świetne.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:51   #274
follow me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 309
GG do follow me
Dot.: Biżutki TitoGallery

Ładniutki ostatni wrzucik ,a naszyjnik naprawde sliczny Ci wyszedł sama z chęcia bym go przygarneła
follow me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:54   #275
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez marta1977 Pokaż wiadomość
jestem załamana kto mi pomoże przy tych zdjęciach??? całe przedpołudnie cykałam, ponad 100zdjec i .... są po prostu do dupy- przeraszam, ale ręce mi opadły a mnie chce się wyć do księżyca
Nie załamuj się, jest coraz lepiej
A ja do skutku będę powtarzać, że namiot + 2 lampy halogenowe po min 200 W i najlepiej szare tło. Głowa do góry
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:00   #276
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Yori cykam gdzie popadnie, o różnych porach i nie zawsze idzie tak jakbym tego chciała
Piechotko- ja wiem, ze mogę na Ciebie liczyć
Heurek- tak masz racje, jak tylko przeszłam na nowy aparat same problemy,
sunnyskies- dawaj!!! bardzo chcę zobaczyć - jak to powiedziała Wrelka chyba nie ma juz czegos co nie było już pokazane i nie ma co sie przejmować- tylko pokazywać!!! ja chetnie zobacze
lubomirka- jak mi miło bardzo dziekuję
follow me- kochana jesteś-
WSZYSTKIE JESTEŚCIE KOCHANE
A DZISIAJ SWARY- troszku tego zamówiłam i teraz szaleje- srebro oczywiscie, perły szklane w goldenkach i natura w olivine
a na koniec perełki i bali takie zwykłe i pospolite
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:17   #277
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Biżutki TitoGallery

No, bizutki sliczne a fotki lepsze niż ostatnio
Powiem tak - nie każda fotka wychodzi super. Każdemu. Nie każda biżutka lubi sie focić ;-) Mają kaprysy jak kobiety A Twój dół fotkowy juz minął. Miałaś go po zmianie aparatu. Teraz tylko musisz z 70% fajnych zdjęć wyciągnąć 99%

i
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 21:26   #278
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: Biżutki TitoGallery

eeetam. Marudzisz z tymi fotkami. Fajne wyszły. I biżuty też ciekawe zwłaszcza pierwsze.
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:31   #279
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez piechotka Pokaż wiadomość
No, bizutki sliczne a fotki lepsze niż ostatnio
Powiem tak - nie każda fotka wychodzi super. Każdemu. Nie każda biżutka lubi sie focić ;-) Mają kaprysy jak kobiety A Twój dół fotkowy juz minął. Miałaś go po zmianie aparatu. Teraz tylko musisz z 70% fajnych zdjęć wyciągnąć 99%

i
myślisz???? dziękuję kochana

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Nie załamuj się, jest coraz lepiej
A ja do skutku będę powtarzać, że namiot + 2 lampy halogenowe po min 200 W i najlepiej szare tło. Głowa do góry
a Twoje foty z namiotu???? bo są śliczne

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez iwogg Pokaż wiadomość
eeetam. Marudzisz z tymi fotkami. Fajne wyszły. I biżuty też ciekawe zwłaszcza pierwsze.
goldenki??? powiadasz? dziękuję, a ja Z NATURY TAKA MARUDA JESTEM
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 22:24   #280
follow me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 309
GG do follow me
Dot.: Biżutki TitoGallery

Pozwoliłam sobie lekko je obrobic wiem ze i tak nie jest super ale może Ci się spodobaja

Edytowane przez follow me
Czas edycji: 2010-05-16 o 22:26
follow me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 22:42   #281
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez marta1977 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
a Twoje foty z namiotu???? bo są śliczne [COLOR="Silver"]
Tak, robię je tak jak Ci napisałam wyżej. A sama widziałaś jak mi wychodziły wcześniej zdjęcia. Były koszmarne. A teraz mogę robić zdjęcia nawet w nocy. Jest wygodniej Spróbuj A w razie jakbyś chciała jakiś szczegółów, to pisz na prv na wizażu albo na pingerze
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 06:59   #282
gabii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 626
Dot.: Biżutki TitoGallery

Ostatnie dwa wrzuciki - super. Wszystko mia się podoba, ciężko wybrać faworyta
gabii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 07:36   #283
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżutki TitoGallery

Dwie pierwsze pary są dla cyganeczki .
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:01   #284
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Biżutki TitoGallery

Pierwsza para naj naj naj
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:09   #285
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Biżutki TitoGallery

ślicznie te swarki ci wysżły zdjęcia super bynajmniej lepsze od tych obrobionych przez follow mi. wybacz, ale te obrobione jakieś sztuczne
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:29   #286
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez follow me Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie lekko je obrobic wiem ze i tak nie jest super ale może Ci się spodobaja
dziękuję, ale przyznam, że wolę swoje

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Tak, robię je tak jak Ci napisałam wyżej. A sama widziałaś jak mi wychodziły wcześniej zdjęcia. Były koszmarne. A teraz mogę robić zdjęcia nawet w nocy. Jest wygodniej Spróbuj A w razie jakbyś chciała jakiś szczegółów, to pisz na prv na wizażu albo na pingerze
dziękuję- będę walić do Ciebie jak w dym

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gabii86 Pokaż wiadomość
Ostatnie dwa wrzuciki - super. Wszystko mia się podoba, ciężko wybrać faworyta
dziękuję

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
Dwie pierwsze pary są dla cyganeczki .
może sie jakaś trafi

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tolinka83 Pokaż wiadomość
Pierwsza para naj naj naj
tak więc goldenki wygrywają

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dagus_gd Pokaż wiadomość
ślicznie te swarki ci wysżły zdjęcia super bynajmniej lepsze od tych obrobionych przez follow mi. wybacz, ale te obrobione jakieś sztuczne
bede próbować zrobić lepsze zdjątka- bo one to podstawa i masz racje, moje zdecydowanie lepsze , bardziej naturalne wyszły choć do perfect jeszcze im daleko pozdrawiam
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:32   #287
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Biżutki TitoGallery

śliczny wrzucik, a drugie choć zupełnie nie moje kolorki najbardziej mi sie podobają i fotki wcale nie złe ,mi się podobają
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:36   #288
mamahania
Zadomowienie
 
Avatar mamahania
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 1 043
GG do mamahania
Dot.: Biżutki TitoGallery

Oj naprawde marudzisz z tymi zdjeciami.Ja bym chciala,zeby moje byly choc w czesci tak dobre jak Twoje.A kolczyki wszystkie jak zwykle powalajace.
__________________
Moj watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411632
mamahania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:15   #289
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżutki TitoGallery

To może i ja wtrącę swoje trzy grosze co do zdjęć, bo sama ostatnio trenuję na białym tle Tito - spróbuj ustawić EV w aparacie na maxa na +. I nie przejmuj się, że na wyświetlaczu fotki będą mocno prześwietlone - będzie Ci łatwiej pobawić się w PS krzywymi i kontrastami na samej biżu, a tło i tak zostanie białe. Łatwiej się w ten sposób robi zdjęcia srebra w oksydzie, bo czyste wychodzi bardzo świecące i trzeba się potem przy obróbce mocniej namęczyć. I możesz jeszcze spróbować pobawić się z ostrością i głębią fot. Ja robię tak: jeżeli chcę, żeby całe kolce wyszły ostre, to albo odsuwam aparat od biżuta i potem mocniej przycinam gotową fotkę, albo odsuwam aparat i robię zooma na biżu. Natomiast jeżeli tylko jakiś fragment biżu ma być ostry, to przysuwam aparat tak blisko, na ile pozwala mi złapanie ostrości i wybieram sobie element biżuta, na którym ostrzę fotę.
Dla przykładu pozwolę sobie wrzucić moje fotki kompletu swarkowego w czystym srebrze:
1. fotka przed obróbką, tylko przycięta, robiona przy kiepskiej pogodzie, ale maksymalnie rozjaśniona w ustawieniach aparatu
2. fotka po obróbce - wzmocnione kontrasty i wydobyty kolor Swarów. Chyba nie wyszła najgorzej, jak na szarugę za oknem
3. fotka kolców swarkowych robiona w ten sam sposób przy pięknym słonku za oknem (ok. godz. 11 rano), niestety nie mam oryginału sprzed obróbki, ale z tego co pamiętam, to zdjęcie nie było jakoś specjalnie podrasowywane

1.Załącznik 3113899 2.Załącznik 3113900 3.Załącznik 3113901

Na szarym tle EV mam ustawione na 0, ewentualnie minimalnie na + albo na -. Fotki wychodzą mi wtedy praktycznie niewymagające obróbki, o ile jest słońce za oknem i widać cienie, bo przy szarudze takie foty w ogóle do niczego się nie nadają
Aha, wszystkie fotki robione na parapecie okiennym

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam Sama jeszcze trenuję i daleko mi do tego, co bym chciała uzyskać, ale jak to się mówi, apetyt rośnie w miarę jedzenia, i jak teraz oglądam swoje pierwsze foty, z których byłam zadowolona, to się za głowę łapię Pewnie tak samo będę reagować za jakiś czas na obecne foty, ale to się chyba nazywa "postęp" W każdym razie możesz spróbować mojej metody, a nuż wyjdzie z tego coś fajnego

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2010-05-17 o 11:27
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 20:20   #290
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez kasia_kati Pokaż wiadomość
śliczny wrzucik, a drugie choć zupełnie nie moje kolorki najbardziej mi sie podobają i fotki wcale nie złe ,mi się podobają
dziękuję

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mamahania Pokaż wiadomość
Oj naprawde marudzisz z tymi zdjeciami.Ja bym chciala,zeby moje byly choc w czesci tak dobre jak Twoje.A kolczyki wszystkie jak zwykle powalajace.
dziękuję

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
To może i ja wtrącę swoje trzy grosze co do zdjęć, bo sama ostatnio trenuję na białym tle Tito - spróbuj ustawić EV w aparacie na maxa na +. I nie przejmuj się, że na wyświetlaczu fotki będą mocno prześwietlone - będzie Ci łatwiej pobawić się w PS krzywymi i kontrastami na samej biżu, a tło i tak zostanie białe. Łatwiej się w ten sposób robi zdjęcia srebra w oksydzie, bo czyste wychodzi bardzo świecące i trzeba się potem przy obróbce mocniej namęczyć. I możesz jeszcze spróbować pobawić się z ostrością i głębią fot. Ja robię tak: jeżeli chcę, żeby całe kolce wyszły ostre, to albo odsuwam aparat od biżuta i potem mocniej przycinam gotową fotkę, albo odsuwam aparat i robię zooma na biżu. Natomiast jeżeli tylko jakiś fragment biżu ma być ostry, to przysuwam aparat tak blisko, na ile pozwala mi złapanie ostrości i wybieram sobie element biżuta, na którym ostrzę fotę.
Dla przykładu pozwolę sobie wrzucić moje fotki kompletu swarkowego w czystym srebrze:
1. fotka przed obróbką, tylko przycięta, robiona przy kiepskiej pogodzie, ale maksymalnie rozjaśniona w ustawieniach aparatu
2. fotka po obróbce - wzmocnione kontrasty i wydobyty kolor Swarów. Chyba nie wyszła najgorzej, jak na szarugę za oknem
3. fotka kolców swarkowych robiona w ten sam sposób przy pięknym słonku za oknem (ok. godz. 11 rano), niestety nie mam oryginału sprzed obróbki, ale z tego co pamiętam, to zdjęcie nie było jakoś specjalnie podrasowywane

1.Załącznik 3113899 2.Załącznik 3113900 3.Załącznik 3113901

Na szarym tle EV mam ustawione na 0, ewentualnie minimalnie na + albo na -. Fotki wychodzą mi wtedy praktycznie niewymagające obróbki, o ile jest słońce za oknem i widać cienie, bo przy szarudze takie foty w ogóle do niczego się nie nadają
Aha, wszystkie fotki robione na parapecie okiennym

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam Sama jeszcze trenuję i daleko mi do tego, co bym chciała uzyskać, ale jak to się mówi, apetyt rośnie w miarę jedzenia, i jak teraz oglądam swoje pierwsze foty, z których byłam zadowolona, to się za głowę łapię Pewnie tak samo będę reagować za jakiś czas na obecne foty, ale to się chyba nazywa "postęp" W każdym razie możesz spróbować mojej metody, a nuż wyjdzie z tego coś fajnego
widzę, że mam już trzy osoby którym mogę potuć ze zdjęciami super- mam nadzieję, że w końcu to ogarnę dziękuję
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:24   #291
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Bardzo Wam dziewczyny dziękuję, że jesteście, ze wsperacie, że odwiedzacie i podpowiadacie )
dziś komplet agatowy, zastanawiam sie tylko, czy by go nie zoksydować????. Tylko, że nie każdy tą oksydę lubi prawda?- a jak juz sie w płynie umoczy to sie nie odmoczy
srebro, agat...
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:42   #292
follow me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 309
GG do follow me
Dot.: Biżutki TitoGallery

Bardzo ładny komplecik ja bym go nie oksydowala
follow me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:12   #293
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

Cytat:
Napisane przez follow me Pokaż wiadomość
Bardzo ładny komplecik ja bym go nie oksydowala
tak szczerze to mi sie nie chce ale na życzenie ewentualnego kupca czemu nie?
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 07:53   #294
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżutki TitoGallery

Komplecik jest bardzo efektowny i dokładnie wykonany, a zdjęcia Martuś jakieś lepsze dogadałaś się ze sprzętem?
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:05   #295
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Biżutki TitoGallery

Komplecik piękny i też uważam że oksyda nie jest mu niezbędna
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:11   #296
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżutki TitoGallery

prześliczny komplecik a oksyda to myśle że to kwestia gustu przyszłej właścicielki
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:35   #297
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: Biżutki TitoGallery

Śliczny komplet! Forma, kamienie, KOLOR, kwiatuszki - uwielbiam taką biżuterię
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:37   #298
Attentte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
Dot.: Biżutki TitoGallery

Komplecik jest świetny!!!
__________________
Mój wątek :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408670
Attentte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:56   #299
marta1977
Rozeznanie
 
Avatar marta1977
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 710
GG do marta1977
Dot.: Biżutki TitoGallery

dziękuję dziewczynki każdej osobno i wszystkim razem, nad zdjeciami pracuje te ostatnie robione na dworku na parapecie okiennym cuduję jak mogę
właśnie wrzuciłam komplet do wyceny, pewnie i tak nie otrzymam podpowiedzi, ale zawsze warto spróbować pozdrawiam weekendowo
__________________
Tito
moja biżuteria- wzloty i upadki
takie moje blogowanie
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
Margit Sandemo
marta1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:16   #300
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Biżutki TitoGallery

Wspaniały komplet. Asymetryczny, co bardzo lubię.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.