Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 21:41   #1171
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Haniu trzymaj się dzielnie będzie dobrze
Fall gatulacje
Odnośnie tematyki szpitali ja dziś synka musiałam zawieść na pogotowie bo komary tak go strasznie pogryzły że napuchniętą ma całą twarz oka wcale nie widać nic nie pomagało - syropki - krople - maście - nic tylko coraz gorzej w szpitalu lekarz sam się przestraszył że taka mocna reakcja na ugryzienia a ja sama wiem po sobie że w takiej sytuacji najlepszy jest zastrzyk przeciwhistaminowy, tak też lekarz zalecił - poszłam do zabiegowego z synkiem a tu pielęgniarka oświadcza mi że skończyły im się już te zastrzyki maja tylko w karetkach jednak z karetki nie chcieli wziąć - ja wezwać karetki nie mogłam bo stwierdzili że nie ma bezpośredniego zagrożenia tak więc wróciłam z synkiem do domu z jedną maścią biedny męczy się niemiłosiernie a ja nie mam jak mu pomóc
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 21:44   #1172
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Haniu życzę zdrowia i głowa do góry... będe trzymać kciuki.

edit.......
Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
w szpitalu lekarz sam się przestraszył że taka mocna reakcja na ugryzienia a ja sama wiem po sobie że w takiej sytuacji najlepszy jest zastrzyk przeciwhistaminowy,
u nas też te komary mają jakiś wściekły jad, córka koleżanki miała to samo, nogi jej tak popuchły ze skończyło się na zastrzykach coraz więcej osób ma takie reakcje

a nie znasz jakiejś pielęgniarki środowiskowej z ośrodka? u nas jest taka fajna babeczka że nawet o 22 przyszła dać zastrzyk, co prawda za kase 10 zł, ale jednak jak trzeba to trzeba. to nie pieniądze.
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI



Edytowane przez Lilnut
Czas edycji: 2010-06-19 o 21:52
Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 21:45   #1173
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

dziewczyny dopiero zaczynam i nie wiedziałam w którym miejscu umieścić moje pytanie.

Gdzie waszym zdaniem lepiej zamawiać produkty na allegro czy na qnszt.pl?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 21:50   #1174
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
Haniu trzymaj się dzielnie będzie dobrze
Fall gatulacje
Odnośnie tematyki szpitali ja dziś synka musiałam zawieść na pogotowie bo komary tak go strasznie pogryzły że napuchniętą ma całą twarz oka wcale nie widać nic nie pomagało - syropki - krople - maście - nic tylko coraz gorzej w szpitalu lekarz sam się przestraszył że taka mocna reakcja na ugryzienia a ja sama wiem po sobie że w takiej sytuacji najlepszy jest zastrzyk przeciwhistaminowy, tak też lekarz zalecił - poszłam do zabiegowego z synkiem a tu pielęgniarka oświadcza mi że skończyły im się już te zastrzyki maja tylko w karetkach jednak z karetki nie chcieli wziąć - ja wezwać karetki nie mogłam bo stwierdzili że nie ma bezpośredniego zagrożenia tak więc wróciłam z synkiem do domu z jedną maścią biedny męczy się niemiłosiernie a ja nie mam jak mu pomóc
Służba zdrowia

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
dziewczyny dopiero zaczynam i nie wiedziałam w którym miejscu umieścić moje pytanie.

Gdzie waszym zdaniem lepiej zamawiać produkty na allegro czy na qnszt.pl?
Tu wątek o sprzedawcach na allegro:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113772

Tu o sklepach internetowych:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372707

qunszt.pl to akurat kiepski wybór...

Na początek to może świat koralików.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:05   #1175
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Służba zdrowia

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Tu wątek o sprzedawcach na allegro:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113772

Tu o sklepach internetowych:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372707

qunszt.pl to akurat kiepski wybór...

Na początek to może świat koralików.
dziękuję ślicznie
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 00:18   #1176
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Oj, super mecz. Też żałuję, że Kamerunowi się nie udało. Mieli tyle sytuacji i pecha.
Najlepszy z tych dotychczas rozegranych, w moim przekonaniu Kogo byście chciały zobaczyć w finale? ja pewnie Holandię i Argentynę...

Ale muszę się przyznać, że mnie zależało na remisie bo strasznie chcę żeby Japonia wyszła z grupy...
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 06:23   #1177
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość
Najlepszy z tych dotychczas rozegranych, w moim przekonaniu Kogo byście chciały zobaczyć w finale? ja pewnie Holandię i Argentynę...
He, he, ja też . Jeszcze Portugalię, do której mam słabość, chociaż to raczej nierealne. I lubię niespodzianki, więc fajnie by było, gdyby wysoko zaszedł jakiś zespół typu Kamerun, Nigeria czy USA, co też jest fantazją .

Edytowane przez viktorej
Czas edycji: 2010-06-20 o 06:24
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 07:07   #1178
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
He, he, ja też . Jeszcze Portugalię, do której mam słabość, chociaż to raczej nierealne. I lubię niespodzianki, więc fajnie by było, gdyby wysoko zaszedł jakiś zespół typu Kamerun, Nigeria czy USA, co też jest fantazją .
Nie, USa raczej nie . Ja zawsze miałam słabość do Argentyny i im życzę mistrzostwa . Ale jeszcze Meksyk może trochę namieszać
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 08:36   #1179
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Po kolei:

Fall, gratulacje! Naprawdę szybko się sprężyłaś

Haniu, trzymam kciuki. Lekarze wiedzą jak Ci pomóc więc na pewno wszystko będzie dobrze. Wracaj szybko do domku

Pinki, wpółczuję. Mam nadzieję, że Włodziowi szybko minie to uczulenie. A wapno w takich przypadkach nie pomaga?
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:17   #1180
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Trochę odejdę od tematyki Apartu. W poniedziałek idę do szpitala gdyż mam silną anemię. Żelazo, które brałam nie pomogło. Wyniki jeszcze gorsze niż przed miesiącem. Będę miała przetaczaną krew bo mam jej ponad litr za mało oraz żelazo podadzą mi dożylnie. Dziewczyny proszę trzymajcie za mnie kciuki aby mnie podreperowali w tym szpitalu i abym jak najszybciej wróciła do domku.
Oczywiście Haniu trzymam czasem lepiej dać się położyć, zawsze podreperują i maleństwo będzie zdrowo rosło, a Ty nie będziesz się martwić i spokojnie do końca wytrzymasz

Cytat:
Napisane przez falling in love Pokaż wiadomość
_
nie mogę wytrzymać i muszę się Wam pochwalić
własnie opijam moją dzisiejszą obronę
jestem w stanie lekko wskazującym i ogromnie się cieszę, że mam już studia za sobą. Co prawda to tylko licencjat ale kosztował mnie tyle wysiłku i wyrzeczeń, że jestem dumna z siebie że napisałam licencjatkę w sumie w tydzien czasu i zdołałam sie nauczyć na obronę
Powinnam promotora na rekach nosić, że mnie po takich przebojach dopuścił do obrony i w pośpiechu sprawdzał moją pracę
.............idę pić dalej i trzymam kciuki za wasze sesje i obrony, oby było dobrze trzymam kciuki
Fall ogromne gratulacje
Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
Haniu trzymaj się dzielnie będzie dobrze
Fall gatulacje
Odnośnie tematyki szpitali ja dziś synka musiałam zawieść na pogotowie bo komary tak go strasznie pogryzły że napuchniętą ma całą twarz oka wcale nie widać nic nie pomagało - syropki - krople - maście - nic tylko coraz gorzej w szpitalu lekarz sam się przestraszył że taka mocna reakcja na ugryzienia a ja sama wiem po sobie że w takiej sytuacji najlepszy jest zastrzyk przeciwhistaminowy, tak też lekarz zalecił - poszłam do zabiegowego z synkiem a tu pielęgniarka oświadcza mi że skończyły im się już te zastrzyki maja tylko w karetkach jednak z karetki nie chcieli wziąć - ja wezwać karetki nie mogłam bo stwierdzili że nie ma bezpośredniego zagrożenia tak więc wróciłam z synkiem do domu z jedną maścią biedny męczy się niemiłosiernie a ja nie mam jak mu pomóc
Pinki, coś niesamowitego z tymi komarami moja mała ma nóżki tak pogryzione, że właściwie cała jest czerwona. Ale co się dziwić dzieciom- mnie w nocy ugryzł jakiś gnojek pod kolanem. W życiu tak nie cierpiałam po komarze- spuchło mi toto, nogi nie mogłam zginać, swędzenie nawet było do zniesienia, ale to cholerstwo bolało A co tu się dzieciom dziwić, że tak silnie reagują. Mam nadzieję, że ta maść pomaga, jakby co nie wahaj się przed wezwaniem pogotowia, takie uczulenie może być na prawdę groźne.
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 09:33   #1181
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Haniu Po pierwsze gratuluję bejbika bo nic nie wiedziałam no i Trzymaj się dzielnie Będzie dobrze

Falling in love Gratuluję Na jakim kierunku byłaś ? Jeśli można wiedzieć ?
Ja to dopiero 2 egzamin mam zaliczony w tej sesji
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 09:58   #1182
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Komary w Warszawie w tym roku gorsze niz normalnie na Slasku byly - jak mnie rok temu pogryzly w Chorzowie, to mialam 2x wieksza reakcje niz na normalne (a i tak mam uczulenie), w tym roku stoleczne dostaly podobnego dopalu do trucizny...
Dziecko mi pogryzly tak, ze mialo jedna strone szyi spuchnieta, ale szczesliwie 10 kropli Zyrtecu i byl jak nowy (zostaly standardowe czerwone kropki)
Mnie pogryzly w dziurach w sandalach, wiec stopy mam w ladne geometryczne plamy, no ale przez to zadnych pelnych butow zalozyc nie moge bez draznienia sobie tego...
Po prostu nic tylko lazic z offem i fenistilem i uzywac litrami, no :/
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:12   #1183
falling in love
Zadomowienie
 
Avatar falling in love
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 882
GG do falling in love
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Haniu ......
Falling in love Gratuluję Na jakim kierunku byłaś ? Jeśli można wiedzieć ?
Ja to dopiero 2 egzamin mam zaliczony w tej sesji
dziękuję kobietki za gratulacje
studiowałam administrację.... czyli w sumie samo prawo i procedury... boję się pójsc na magisterkę w tym kierunku bo podobno jest ciężko, przynajmniej na łódzkim uniwerku gdzie mam najbliżej, i muszę odpocząć = wychować dziecko

Dziewczyny z tymi komarami to naprawdę plaga, ja tydzień temu wylądowałam w przychodni z samego rana , bo jak obudziłam córke rano - to jej nie poznałam- miała dosłownie jajko na czole, zapuchnięta szyję oczy jak cienkie kreseczki - wygladała jak upośledzona umysłowo .... uryczana jak bóbr bez śniadania zciągnęłam teścia z pracy i z dzieckiem wyladowałam u lekarza.
najgorsze jest to że własnie wapno nie pomogło, pomógł zyrtec i jakiś steryd na opuchliznę - encorton chyba, do tego smarowanie hydrocortizonem.
dopiero po dwóch dniach moje dziecko wyglądało jak człowiek
falling in love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:25   #1184
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez sunnyskies Pokaż wiadomość
Pinki, wpółczuję. Mam nadzieję, że Włodziowi szybko minie to uczulenie. A wapno w takich przypadkach nie pomaga?
reakcja na ugryzienie była na tyle silna że wapno ani zyrtec nic nie pomogło!!!
Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Pinki, coś niesamowitego z tymi komarami moja mała ma nóżki tak pogryzione, że właściwie cała jest czerwona. Ale co się dziwić dzieciom- mnie w nocy ugryzł jakiś gnojek pod kolanem. W życiu tak nie cierpiałam po komarze- spuchło mi toto, nogi nie mogłam zginać, swędzenie nawet było do zniesienia, ale to cholerstwo bolało A co tu się dzieciom dziwić, że tak silnie reagują. Mam nadzieję, że ta maść pomaga, jakby co nie wahaj się przed wezwaniem pogotowia, takie uczulenie może być na prawdę groźne.
dzisiaj juz troszke mu oczko widać więc nie ma pogorszenia
Cytat:
Napisane przez falling in love Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tymi komarami to naprawdę plaga, ja tydzień temu wylądowałam w przychodni z samego rana , bo jak obudziłam córke rano - to jej nie poznałam- miała dosłownie jajko na czole, zapuchnięta szyję oczy jak cienkie kreseczki - wygladała jak upośledzona umysłowo .... uryczana jak bóbr bez śniadania zciągnęłam teścia z pracy i z dzieckiem wyladowałam u lekarza.
najgorsze jest to że własnie wapno nie pomogło, pomógł zyrtec i jakiś steryd na opuchliznę - encorton chyba, do tego smarowanie hydrocortizonem.
dopiero po dwóch dniach moje dziecko wyglądało jak człowiek
synek dostał też jakiś steryd z tym że ugryzienie jest na oczku więc niczym innym nie mogłam smarować
ehhhh trzeba jakoś przetrwać ten okres ataku robactwa
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:42   #1185
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Za głowę się łapię jak czytam jak mocno dają popalić komary.. Biedne dzieciątka..
Najgorsze jest to że żadne OFFy ani inne środki nie pomagają żeby chociaż odstraszyć te kopruszyska wstrętne... Ja już w porywie desperacji zawiesiłam przy oknie obrożę od psa która odstrasza komary i kleszcze, nie świecę światła jak mam otwarte okna i o dziwo żadnych nieproszonych gości nie miałam od tego czasu.

Hanka2501
- trzymaj się! będzie dobrze.

Edytowane przez Halucynacja
Czas edycji: 2010-06-20 o 13:48
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:39   #1186
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Tak a propos komarów:

http://demotywatory.pl/1783909/Po-dzisiejszym-grillu

Ja mam w mieszkaniu spokój z komarami (póki co namierzyłam sztuk dwie, i to wszystko), bo mam w oknie taką aluminiową drobniutką siateczkę. Była montowana jako zabezpiecznie dla kota, żeby łajza nie skończyła po drugiej stronie okna na dole na trawniku, ale w ogóle to jest właśnie zabezpieczenie przeciw owadom. I zdaje egzamin, może nie w 100%, ale w 98% na pewno.

Natomiast no niestety, czasem trzeba z domu wyjść... :/
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:51   #1187
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Co tu dużo gadać. Brazylijczycy są niesamowici klask i:.

A moje dziecko zostało pogryzione przez niezidentyfikowane obiekty, nie wiem, czy latające. Na początku pogryzienia wyglądały jak komarowe, ale po dniu zmieniły się w suche rany, z których sączy się ropa .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:25   #1188
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

ehhh co za mecz byłam oczywiście za słabszymi ale brazylia grała pięknie
edit: ale się ciasteczka przewracały na murawie ;D
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:14   #1189
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

To Kaka się baaaaaaaardzo nieładnie zachował.. Całego meczu nie oglądałam, ale co jak co to Brazylia "cisła" do przodu, ale ładna też była bramka Wybrzeża... Oj ciekawa bardzo
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 06:49   #1190
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Halucynacja Pokaż wiadomość
To Kaka się baaaaaaaardzo nieładnie zachował.. Całego meczu nie oglądałam, ale co jak co to Brazylia "cisła" do przodu, ale ładna też była bramka Wybrzeża... Oj ciekawa bardzo
No bo Brazylijczycy tak mają. Grają pięknie, technicznie są niepowtarzalni, ale lubią też robić świństwa na boisku. Są mistrzami w udawaniu, wymuszaniu fauli no i faulowaniu. Jednym słowem są jedyni w swoim rodzaju .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:57   #1191
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Kurcze, a mnie ten mecz jakoś nie zachwycił, oczekiwałam lepszej gry Brazylii
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:59   #1192
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Kurcze, a mnie ten mecz jakoś nie zachwycił, oczekiwałam lepszej gry Brazylii
No bo nie musieli się bardzo wysilać, chociaż Wybrzeże dobrze grało . Podobali mi się.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:01   #1193
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Na komary polecam zapach waniliowy, ale taki, żeby porządnie (z góry przepraszam za określenie) walił. Długo może nie działa, ale na pewno lepiej niż offy

Pinki, chyba muszę porozmawiać z Twoim mężem :P

A co do meczu to druga kartka dla Kaki niesprawiedliwa! Koleś na niego ewidentnie wpadł sam. A skoro sędzia sobie nie potrafił poradzić z tymi panami, to powinien poszukać sobie innego powołania.
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:17   #1194
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
A co do meczu to druga kartka dla Kaki niesprawiedliwa! Koleś na niego ewidentnie wpadł sam. A skoro sędzia sobie nie potrafił poradzić z tymi panami, to powinien poszukać sobie innego powołania.
Owszem, zgadzam się z Tobą.
W ogóle nie mogłam patrzeć na ten mecz... Jak słyszałam komentarze typu "Brazylia gra swoim spokojnym stylem" to mi łapki opadały. Straszny był ten mecz...

A pogromu Korei nie oglądałam - i dobrze, bo bym się tylko denerwowała. Późniejszego meczu też nie, a tego teraz tylko słuchałam zza ściany, bo w wannie siedziałam Ale raczej szału nie było...
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:21   #1195
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość

Pinki, chyba muszę porozmawiać z Twoim mężem :P

.
hmm a o czy ty z nim chcesz rozmawiać
Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość

A pogromu Korei nie oglądałam - i dobrze, bo bym się tylko denerwowała. Późniejszego meczu też nie, a tego teraz tylko słuchałam zza ściany, bo w wannie siedziałam Ale raczej szału nie było...
oj pogrom był 7 do 0 tego jeszcze na mistrzostwach świata nie było Korea niby biegała za piłką ale tak jakby coś im się przestawiło w drugiej połowie meczu i nic im nie wychodziło a kolejne bramki to już raczej śmiech był niż radość
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:48   #1196
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość

oj pogrom był 7 do 0 tego jeszcze na mistrzostwach świata nie było Korea niby biegała za piłką ale tak jakby coś im się przestawiło w drugiej połowie meczu i nic im nie wychodziło a kolejne bramki to już raczej śmiech był niż radość
Moim zdaniem, jak już strzelili te 3 bramki to mogli sobie odpuścić... przecież oni wyrok na tych koreańskich piłkarzy podpisują :/

Poprzednia drużyna, która kiedyś tam grała w MŚ po przyjeździe wylądowała w obozie pracy, bo za szybko odpadli... szkoda mi tych ludzi.... a i ciężko im uciec ( w sensie nie wrócić do Korei) bo podobno każdy ze sportowców ma po 2 osoby pilnujące.....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:13   #1197
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jak już strzelili te 3 bramki to mogli sobie odpuścić... przecież oni wyrok na tych koreańskich piłkarzy podpisują :/

Poprzednia drużyna, która kiedyś tam grała w MŚ po przyjeździe wylądowała w obozie pracy, bo za szybko odpadli... szkoda mi tych ludzi.... a i ciężko im uciec ( w sensie nie wrócić do Korei) bo podobno każdy ze sportowców ma po 2 osoby pilnujące.....

A podobno 4 piłkarzy zniknęło bez śladu.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:26   #1198
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

troche odbiegne od tematu pilkarskiego znowu na zdrowotny... myslalam ze zapalenie nerek wyleczone, ale lekarzowi nie podobaja sie moje wyniki- za duzo bakterii w moczy i leukocow... przez najblizsze 6 tygodni mam brac tabletki ginjal, jak to nie pomoze to bedzie posiew i wymaz...chodze od kilku dni po aptekach a tych tabletek nigdzie nie ma podobno zniknely z hurtowni, ale oficjalnie wycofane nie sa. zaczelam szukac cos na ten temat w necie i dowiedzialam sie ze te tabletki 'robi' sie z konikow morskich, ktore sa pod ochrona... stad ta cala akcja.... to jestem ciekawa skad ja je teraz wytrzasne... ;/
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:45   #1199
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
troche odbiegne od tematu pilkarskiego znowu na zdrowotny... myslalam ze zapalenie nerek wyleczone, ale lekarzowi nie podobaja sie moje wyniki- za duzo bakterii w moczy i leukocow... przez najblizsze 6 tygodni mam brac tabletki ginjal, jak to nie pomoze to bedzie posiew i wymaz...chodze od kilku dni po aptekach a tych tabletek nigdzie nie ma podobno zniknely z hurtowni, ale oficjalnie wycofane nie sa. zaczelam szukac cos na ten temat w necie i dowiedzialam sie ze te tabletki 'robi' sie z konikow morskich, ktore sa pod ochrona... stad ta cala akcja.... to jestem ciekawa skad ja je teraz wytrzasne... ;/

Zmień lekarza. Bo jeżeli lekarz przepisuje Ci/każe brac lekarstwo, które jest nieosiągalne, to kiepsko o nim świadczy.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 00:41   #1200
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

tylko ze to jedyny nefrolog do ktorego jestem w stanie sie dostac bez zadnego problemu praktycznie o kazdej porze dnia i nocy :|
ehhh podobno zdarza sie je czasem 'dorwac', jeszcze troche poprobuje, jak nie to bede prosic o co innego ;/
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.