Wszystko o Avonie - część 13! :D - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 19:42   #5071
RoseDew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
Sluchajcie, jak nazywa sie ta czarna torebka, ktora jest w netto do kat. 15 na ostatniej stronie pod numerem 6? Bo niestety nie widze za dobrze na skanach a chcialam w watku katalogowym zobaczyc zdjecia na zywo jesli ktos wkleil

Sharon
RoseDew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:43   #5072
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez RoseDew Pokaż wiadomość
Sharon
dzieki

Obejrzalam zdjecia w katalogowym, ale sa sprzed roku Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat jakosci tej torebki? Mam podobne marszczone buty i chcialam ja kupic teraz jak bedzie w netto

Edytowane przez aiyyo
Czas edycji: 2010-10-10 o 19:51
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:03   #5073
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Immenseness Pokaż wiadomość
zalotnica83 a długo schnie? jaką ma konsystencje? przydatne to czy raczej taki bajerek w kosmetyczce?

Dziewczyny jak pachnie żel pod prysznic Orient? Jest w ofercie netto. Możecie go do czegoś porównać?

I ponawiam pytanie a propos wody Rare Pearls...

Z innej beczki... Czy wy też zauważyłyście, że w nie ma w ofercie demo biżuterii z kolorowymi cyrkoniami, która ma być w katalogu 16 ( czy tam 17), strasznie nad tym ubolewam, może byłoby coś taniej...
Ta kuracja jest bardziej płynna niż lakier i bardzo szybko wysycha. Mam niestety mało czasu i nie maluję lakierem paznokci, więc dla mnie jest idealna żeby maznąć i juz coś się na paznokciach świeci
Co do zapachu Orient to opisałabym go jako mocny i ostry- nie podoba mi się.
Rare Pearls to chyba najbardziej kwiatowy zapach jaki miałam okazję wypróbować...niezły, ale na pewno nie mój nr 1...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:07   #5074
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
wiele moich klientek jest zainteresowana aparaem do czyszczenia skory Solution. co o nim myslicie? ktos moze widzial na zywo lub wie jak sie sprawuje. czy warto zachecic czy lepiej zniechecic klientki ?
ja mam i sobie chwalę i już zamówiłam drugi jeden będę mieć ja drugi mój brat powiem ci że to cudo tak świetnie myje twarz i ten masażyk... mmm polecam polecam i jeszcze raz polecam nikt na pewno się na nim nie zawiedzie
ps.próbowałam z normalnymi płatkami i jakimś żelem do twarzy i też myje i jest ten przyjemny masażyk skóra jest od razu inna
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:23   #5075
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Ta kuracja jest bardziej płynna niż lakier i bardzo szybko wysycha. Mam niestety mało czasu i nie maluję lakierem paznokci, więc dla mnie jest idealna żeby maznąć i juz coś się na paznokciach świeci
A nie masz problemów z wyciskaniem kuracji?? Bo ktoś tu wcześniej pisał że nakłada kurację własnym pędzelkiem gdyż wypływa bokami

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez RoseDew Pokaż wiadomość
no że 2 to wiem - chodzi mi o to czy to nie jest czasem oferta limitowana...(że tylko 2) - bo w avon magazine 16 jest napisane "Kup 2 dowolne zapachy..." ( niby niżej 2 i więcej...) a w AM 17 jest już wyraźnie "Kup minimum 2..." - sorki że tak cisnę ten temat ale wolę się 2 razy upewnić żeby się z czymś za bardzo nie pospieszyć
No musi być minimum 2 sztuki w jednym zamówieniu żeby dostać opust 45%... Pójdę obejrzeć ten AM k16 na katalogowym
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:24   #5076
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
ja mam i sobie chwalę i już zamówiłam drugi jeden będę mieć ja drugi mój brat powiem ci że to cudo tak świetnie myje twarz i ten masażyk... mmm polecam polecam i jeszcze raz polecam nikt na pewno się na nim nie zawiedzie
ps.próbowałam z normalnymi płatkami i jakimś żelem do twarzy i też myje i jest ten przyjemny masażyk skóra jest od razu inna
to super dziekuje Ci bardzo za radę.
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:36   #5077
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

ja też mam ten aparat do oczyszczania twarzy....ale jakoś nie jestem w 100% do niego przekonana. Spodziewałam się czegoś lepszego za tą kasę...
nasadka jest plastikowa i po nałożeniu wacika wcale tak dobrze nie masuje. po prostu ten wacik jest dość gruby i nic nie czuć < poza wibracjami ogólnymi urządzenia>. Żeby dość mocno poczuć masowanie to któregoś razu ściągnęłam wacik i spróbowałam samą nasadką masować twarz - to było lepsze
Zastanowiłabym się nad nim raz jeszcze.....
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 20:48   #5078
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
A nie masz problemów z wyciskaniem kuracji?? Bo ktoś tu wcześniej pisał że nakłada kurację własnym pędzelkiem gdyż wypływa bokami

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


No musi być minimum 2 sztuki w jednym zamówieniu żeby dostać opust 45%... Pójdę obejrzeć ten AM k16 na katalogowym
ja mam ta kurację i na razie nic bokami nie wypływa, a stosowałam już 2 razy ja sobie chwalę

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
ja mam i sobie chwalę i już zamówiłam drugi jeden będę mieć ja drugi mój brat powiem ci że to cudo tak świetnie myje twarz i ten masażyk... mmm polecam polecam i jeszcze raz polecam nikt na pewno się na nim nie zawiedzie
ps.próbowałam z normalnymi płatkami i jakimś żelem do twarzy i też myje i jest ten przyjemny masażyk skóra jest od razu inna
juz "wyszły" domowe alternatywy dla płatków dobre dobre - może bym kiedyś na to wpadła.... a może nie przyda się jak braknie kasy lub płatków
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:53   #5079
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=smerfetka25;2259607 1]A nie masz problemów z wyciskaniem kuracji?? Bo ktoś tu wcześniej pisał że nakłada kurację własnym pędzelkiem gdyż wypływa bokami

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



Gdzieś właśnie rzuciło mi się w oczy, że komuś bokiem ta kuracja wychodzi... Moja działa bez zarzutu, leci równomiernie na pędzelek, trzeba tylko delikatnie naciskać
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:07   #5080
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=zalotnica83;2259697 2]
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
A nie masz problemów z wyciskaniem kuracji?? Bo ktoś tu wcześniej pisał że nakłada kurację własnym pędzelkiem gdyż wypływa bokami
Gdzieś właśnie rzuciło mi się w oczy, że komuś bokiem ta kuracja wychodzi... Moja działa bez zarzutu, leci równomiernie na pędzelek, trzeba tylko delikatnie naciskać
Więc jednak zamówię ją dla siebie a nakładacie ją raz czy więcej?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:12   #5081
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=smerfetka25;2259733 0]
Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Więc jednak zamówię ją dla siebie a nakładacie ją raz czy więcej?
Ja różnie- raz jedną, a raz dwie warstwy i trzyma się kilka dni
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 21:19   #5082
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=zalotnica83;2259745 2]
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja różnie- raz jedną, a raz dwie warstwy i trzyma się kilka dni
Super, dzięki
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:46   #5083
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
nie wiem czy wiesz, ale kolor Teallie rozni sie od tego katalogowego (nie wiem jak oni zrobili to zdj)
zamowilam ja sobie teraz z netto i uwazam, ze ten prawdziwy kolor torebki jest o wiele ladniejszy niz ten katalogowy
zaraz zrobie zdj i wrzuce na katalogowy to zobaczysz, chyba, ze juz widzialas?
theMonique, widziałam zdjęcia tej torebki (ale dziękuję za dobre chęci ), bardziej chodziło mi o to jak się nosi

Cytat:
Napisane przez tiny_dorcia Pokaż wiadomość
Mogę się wypowiedzieć na temat torebki. Nie nosiłam jej wcale często, a skórka jest cała poprzecierana! I to nie tylko w miejscach, w których np. ocierała o spodnie czy kurtkę... Moim zdaniem, szkoda było tyle kasy, ile za nią dałam...
W takim razie chyba ją sobie odpuszczę

Dziewczyny, przypominam się jeszcze w kwestii zegarka Vivianne. Może któraś go ma i napisze jak się nosi
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:55   #5084
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja też mam ten aparat do oczyszczania twarzy....ale jakoś nie jestem w 100% do niego przekonana. Spodziewałam się czegoś lepszego za tą kasę...
nasadka jest plastikowa i po nałożeniu wacika wcale tak dobrze nie masuje. po prostu ten wacik jest dość gruby i nic nie czuć < poza wibracjami ogólnymi urządzenia>. Żeby dość mocno poczuć masowanie to któregoś razu ściągnęłam wacik i spróbowałam samą nasadką masować twarz - to było lepsze
Zastanowiłabym się nad nim raz jeszcze.....
ale nie chodzi o drapanie tylko o te wibracje właśnie ... bo to że masuje ma tu być głównym elementem i jest odpowiednie nawet dla osób z wrażliwą cerą

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Smynio Pokaż wiadomość
juz "wyszły" domowe alternatywy dla płatków dobre dobre - może bym kiedyś na to wpadła.... a może nie przyda się jak braknie kasy lub płatków
jak się dobrze przymocuje do tej nasadki to idzie super
potzreba matką wynalazców
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 22:34   #5085
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Mam takie pytanko spełniłam warunki w katalogu 14 aby otrzyma Balsam dyscyplinujący włosy. jednak w paczce go niema. Na ulotce jest napisane iż produkty te będą dostarczane w kampanii 15 i teraz się zastanawiam czy przy otrzymaniu katalogu 15 czy dopiero w paczce z katalogami 16 ?
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 00:03   #5086
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Dziewczyny mam do Was pytanie dot. zwrotów/reklamacji. Wypełniam właśnie formularz zwrotu, mam 3 produkty, które oddaję, bo mi się nie podobają, a jeden to charm, który w trakcie użytkowania się zepsuł. Jaka w takim razie jest przyczyna zwrotu? Kwestionowanie jakości czy produkt wadliwy?
I jeszcze jedno, zamawiałam charmsy kiedy były oferty 3 po 30zł, więc jeden wynosił 10zł, a teraz już są po 12,90. Czy mogę żądać wymiany jeśli ceny się różnią? A może łatwiej będzie po prostu oddać i zamówić na własną rękę następny?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 00:22   #5087
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Agnieszq Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko spełniłam warunki w katalogu 14 aby otrzyma Balsam dyscyplinujący włosy. jednak w paczce go niema. Na ulotce jest napisane iż produkty te będą dostarczane w kampanii 15 i teraz się zastanawiam czy przy otrzymaniu katalogu 15 czy dopiero w paczce z katalogami 16 ?
Teraz powinnas dostac ta kredke z cieniem. W przyszlym katalogu dostaniesz ten balsam - czyli wraz z zamowieniem z K15

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie dot. zwrotów/reklamacji. Wypełniam właśnie formularz zwrotu, mam 3 produkty, które oddaję, bo mi się nie podobają, a jeden to charm, który w trakcie użytkowania się zepsuł. Jaka w takim razie jest przyczyna zwrotu? Kwestionowanie jakości czy produkt wadliwy?
I jeszcze jedno, zamawiałam charmsy kiedy były oferty 3 po 30zł, więc jeden wynosił 10zł, a teraz już są po 12,90. Czy mogę żądać wymiany jeśli ceny się różnią? A może łatwiej będzie po prostu oddać i zamówić na własną rękę następny?
Wydaje mi sie, ze mozesz spokojnie zaznaczyc produkt wadliwy (skoro sie zepsul). Wymiana jest zawsze z tej samej cenie. Na formularzu zaznaczasz bodajze numer katalogu, w ktorym zostaly zakupione.
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 00:33   #5088
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie dot. zwrotów/reklamacji. Wypełniam właśnie formularz zwrotu, mam 3 produkty, które oddaję, bo mi się nie podobają, a jeden to charm, który w trakcie użytkowania się zepsuł. Jaka w takim razie jest przyczyna zwrotu? Kwestionowanie jakości czy produkt wadliwy?
I jeszcze jedno, zamawiałam charmsy kiedy były oferty 3 po 30zł, więc jeden wynosił 10zł, a teraz już są po 12,90. Czy mogę żądać wymiany jeśli ceny się różnią? A może łatwiej będzie po prostu oddać i zamówić na własną rękę następny?
Wymiany dokonuje się z katalogu w którym się poprzednio zamawiało a nie z obecnego.

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszq Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko spełniłam warunki w katalogu 14 aby otrzyma Balsam dyscyplinujący włosy. jednak w paczce go niema. Na ulotce jest napisane iż produkty te będą dostarczane w kampanii 15 i teraz się zastanawiam czy przy otrzymaniu katalogu 15 czy dopiero w paczce z katalogami 16 ?
Wszystkie produkty z avon angel są wysyłane po katalogu spełniającym warunek. Czyli balsam otrzymasz dopiero w czasie trwania katalogu 15.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 06:45   #5089
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=Immenseness;2259038 8]no właśnie ciekawe czemu próbek do tego nie ma to by rozwiązało mój problem niby cena przystępna ale... na papierze zapach inny niż skórze.[COLOR="Silver"]

to moze przejdz sie do biura avonu tam maja na pewno tester tej wody.wiem ze wiele dziewczyn wklada zlozona husteczke do torebki foliowej i potem w ta torebke psika kilka razy . tak robia takie swoje testery. podobno sie sprawdza patent.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 08:00   #5090
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=tiaara;22599445]
Cytat:
Napisane przez Immenseness Pokaż wiadomość
no właśnie ciekawe czemu próbek do tego nie ma to by rozwiązało mój problem niby cena przystępna ale... na papierze zapach inny niż skórze.[COLOR="Silver"]

to moze przejdz sie do biura avonu tam maja na pewno tester tej wody.wiem ze wiele dziewczyn wklada zlozona husteczke do torebki foliowej i potem w ta torebke psika kilka razy . tak robia takie swoje testery. podobno sie sprawdza patent.
Ja psikam perfumą kilka razy na wacik kosmetyczny, wkładam do zwykłego woreczka i wiążę na supeł Dużo lepsze rozwiązanie niż kartki zapachowe
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:44   #5091
eleonorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 333
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Dostałyście literaturę do katalogu 15 bo ja nie i darmowego katalogu też i nie mam tego w produktach bezpłatnych w fakturze czy już nie dają
eleonorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:46   #5092
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez eleonorka Pokaż wiadomość
Dostałyście literaturę do katalogu 15 bo ja nie i darmowego katalogu też i nie mam tego w produktach bezpłatnych w fakturze czy już nie dają
Ja dostałam.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:49   #5093
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez eleonorka Pokaż wiadomość
Dostałyście literaturę do katalogu 15 bo ja nie i darmowego katalogu też i nie mam tego w produktach bezpłatnych w fakturze czy już nie dają
ja tez dostalam.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:55   #5094
amstelka
Raczkowanie
 
Avatar amstelka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

ja też nie dostałam
wczoraj napisałam do nich maila w tej sprawie i czekam na odp

Edytowane przez amstelka
Czas edycji: 2010-10-11 o 09:00
amstelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:40   #5095
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Teraz powinnas dostac ta kredke z cieniem. W przyszlym katalogu dostaniesz ten balsam - czyli wraz z zamowieniem z K15
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Wszystkie produkty z avon angel są wysyłane po katalogu spełniającym warunek. Czyli balsam otrzymasz dopiero w czasie trwania katalogu 15.
Dzięki za pomoc
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 12:31   #5096
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez eleonorka Pokaż wiadomość
Dostałyście literaturę do katalogu 15 bo ja nie i darmowego katalogu też i nie mam tego w produktach bezpłatnych w fakturze czy już nie dają
Ja też nie dostałam. Zauważyłam to jak tylko wystawili FA, zadzwoniłam do AVON, Pani poinformowała że wyślą pocztą.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 12:36   #5097
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Właśnie jestem w trakcie rozpakowywania paczek no i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolona z balsamu do ust - miód i olejek migdałowy ma bardzo delikatny aromat i słodki smak, coś nadzwyczajnego, na zimę będzie idealny
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 12:41   #5098
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w trakcie rozpakowywania paczek no i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolona z balsamu do ust - miód i olejek migdałowy ma bardzo delikatny aromat i słodki smak, coś nadzwyczajnego, na zimę będzie idealny
Ja również lubię takie pyszności, więc w następnym kat. zamówię.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:12   #5099
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Kolejna część: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post22605224
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.