Zdradzająca dziewczyna- Pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 11:25   #31
SmutnyFacet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Angelene_ Pokaż wiadomość
Hm naprawdę nie czujesz potrzeby żeby odejść? Spójrz ona robi z Ciebie śmiecia, jesteś dla niej ewidentnie nikim(poza piękną śpiewką byś jej nie zostawił, bo bla bla bla, ale to akurat manipulacja).
Czuje, czuje ze powinienem, ale boje się ze nie dam sobie rady bo mimo wszystko Ją Kocham i jestem w pewien sposób do niej przywiązany, trzy lata to nie mało.
SmutnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:28   #32
Angelene_
Raczkowanie
 
Avatar Angelene_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Nie patrz na ilość czasu z nią spędzonego, lecz na jakość tego związku, która pozostawia wiele do życzenia. Odejdź, poradzisz sobie, pobądź trochę sam, odpocznij, potem pomyślisz co dalej, zrób sobie przerwę.
Uwierz mi to Ci pomoże-odżyjesz, te ciągłe myśli które krążą w Twojej głowie i uczucia do tej dziewczyny to coś co Cie wyniszcza, dlatego tu piszesz, dlatego nie wiesz o robić. Jesteś zmęczony.
Angelene_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:31   #33
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SmutnyFacet Pokaż wiadomość
Czuje, czuje ze powinienem, ale boje się ze nie dam sobie rady bo mimo wszystko Ją Kocham i jestem w pewien sposób do niej przywiązany, trzy lata to nie mało.
ludzie po 10 sie rozstaja a Ty po 3 z kims takim masz problem ?
no pewnie nie zostawiaj jej, lepiej ciagle czuc jak przyprawia Ci rogi, lepiej byc z nia myslac, ze to cialo widzial nie jeden mezczyzna, lepiej zyc z mysla, ze widziala penisy nie znanych mezczyzn bo miala ochote sie zabawic
pozatym to byl tylko wirtualny seks no nie... nic zlego, nie wazne co tam pisala co robila przeciez jest dobra kobieta i Cie bardzo kocha a ta jedna zdrada z kims co tam... przeciez jak pojdziesz z nia do lozka nie bedziesz myslal o tym, ze jakis czas temu to co Ty robisz robil kto inny to nic, ze za plecami sie z Ciebie smieje, jej znajome ktore o tym wiedza tez maja ubaw z Ciebie, to nic ze dziewczyna Cie nie szanuje, traktuje jak smiecia, jak byle kogo.. przeciez tak bardzo kocha

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2010-10-10 o 11:34
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:34   #34
SmutnyFacet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Angelene_ Pokaż wiadomość
Nie patrz na ilość czasu z nią spędzonego, lecz na jakość tego związku, która pozostawia wiele do życzenia. Odejdź, poradzisz sobie, pobądź trochę sam, odpocznij, potem pomyślisz co dalej, zrób sobie przerwę.
Uwierz mi to Ci pomoże-odżyjesz, te ciągłe myśli które krążą w Twojej głowie i uczucia do tej dziewczyny to coś co Cie wyniszcza, dlatego tu piszesz, dlatego nie wiesz o robić. Jesteś zmęczony.
Masz rację, jestem zmęczony, ciągle myślę o tym co mi zrobiła, ciągle mam przed oczami te wszystkie zdjęcia, rozmowy i ją w środku tego chaosu, wiem że nigdy o tym nie zapomnę i wiem że nigdy Jej już nie zaufam, to boli strasznie boli, ale wierze że uda mi się ją zostawić raz na zawsze, choć wiem że będzie to bardzo trudne, dzięki wam wszystkim za te rady, potrzebowałem tego wsparcia do podjęcia słusznej decyzji, trzymajcie za mnie kciuki!
SmutnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:39   #35
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SmutnyFacet Pokaż wiadomość
Masz rację, jestem zmęczony, ciągle myślę o tym co mi zrobiła, ciągle mam przed oczami te wszystkie zdjęcia, rozmowy i ją w środku tego chaosu, wiem że nigdy o tym nie zapomnę i wiem że nigdy Jej już nie zaufam, to boli strasznie boli, ale wierze że uda mi się ją zostawić raz na zawsze, choć wiem że będzie to bardzo trudne, dzięki wam wszystkim za te rady, potrzebowałem tego wsparcia do podjęcia słusznej decyzji, trzymajcie za mnie kciuki!
Zawsze kiedy z nia bedziesz te obrazy nie uciekna, bedziesz sie w tym meczyl, bedzie Cie to przesladowac i nie, to nie zniknie od tak.. to bedzie do konca waszego zwiazku, przy pierwszej lepszej okazji bedziesz sobie o tym przypominal.. warto ? warto sie zamarwiac ? pozwalac by ktos zrownal Cie z ziemia ? klamiac, ze sie zmieni ? mowila juz to kiedys i co.. i nic dalej byla soba, nie zmieni sie ani teraz ani za miesiac..
i jak mowisz nie zaufasz jej.. a czym jest zwiazek bez zaufania ? w ogole slowo zwiazek w tym wypadku nie pasuje, bedziesz ja codziennie non stop sprawdzal ? bedziesz kladl sie spac z mysla, ze moze ona teraz wysyla komus swoje nagie zdjecia?
nie potrzebujesz tyle co wsparcia.. potrzebujesz mocnego kopa od kogos by otworzyc Ci oczy... nie marnuj sie przy kims takim
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:39   #36
Angelene_
Raczkowanie
 
Avatar Angelene_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Rozumiem że ją kochasz i dlatego pragniesz to ratować, lecz daj sobie czas, odsuń się od niej, powiedz, że potrzebujesz czasu, przestrzeni. Nabierz sił, a potem bd to ratował. pamiętaj jednak ,że to ona zawiniła i to ona powinna teraz się wysilać i wszystko ratować, Ty powinieneś obserwować ją i jej zachowanie, ewentualne zmiany, a nie rzucać się na ratunek, ponieważ Ty grałeś fair.

Radzę Ci, abyś odpoczął, naprał sił, dystansu, abyś nie podejmował decyzji zbyt pochopnie i odnalazł szacunek do siebie, a także miłość do samego siebie, bo ona jest jednym z warunków do stworzenia zdrowego związku.
Angelene_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:46   #37
Quarrel
Raczkowanie
 
Avatar Quarrel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SmutnyFacet Pokaż wiadomość
Bo cały czas siedzi w domu, sprawdzam to. Nigdzie nie wychodzi, jak już to tylko ze mną.
Pisałeś, że ona studiuje - zawsze można chętnego kolegę znaleźć Skoro sam pisałeś, że Twoja ukochana przyznała się, że ma problem i najprawdopodobniej jest nimfomanką.

Chłopie.. Nie męcz się - szkoda czasu. Lepiej rozstać się teraz po 3 latach niż za 10 gdzie będziecie mieli dziecko/dzieci, a Twoja pewnie już wtedy żona dalej będzie praktykować wirtualny seks. No chyba, że się do tego przyzwyczaisz

Edytowane przez Quarrel
Czas edycji: 2010-10-10 o 11:47
Quarrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 11:53   #38
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SmutnyFacet Pokaż wiadomość
łatwo Ci mówić mimo wszystko dużo nas łączy, gdyby nie to jest naprawdę dobrą dziewczyną i Kocham Ją.
Nie no, świetna dziewczyna Jak nie chcesz być szczęśliwy, to brnij w to dalej, powodzenia.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:01   #39
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Jestes z dziwk** która sie puszcza, ma Twoje uczucia daleko, poniewiera Toba i poniża. Co Ty myslisz, ze ona Cie kocha? Facet szanuj sie troche. Ja bym szansy nie dała, Ty cos takiego miłościa nazywasz?To współczuje wizerunku uczucia.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Quarrel Pokaż wiadomość
Może i jest dobrą dziewczyną, ale nie szanuje Ciebie. Dla mnie seks wirtualny, wysyłanie nagich zdjęć to taka sama zdrada jak "tradycyjny" seks. Chociaż ty miej szacunek do siebie i skończ to.. Dawałeś jej szanse - nie potrafiła wykorzystać.
Tia bezczelnie kłamie, zdradza, oszukuje, kto wie z kim sypiała i sypia. Bardzo dobre musi miec serduszkoJa to na miejscu autora bym sie bała, czy mnie czyms nie zaraziła.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:16   #40
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

NIE WIERZE! Bzyka się na lewo i prawo, Ty rozpaczasz, zakładasz wątki "POMOCY!" a późnej jej jeszcze bronisz... ?? Ze Cie kocha i ma dobre serduszko, bo się wyprowadziła od rodziców? Ok, skoro tak Ci zależy na osobie , która tak naprawdę ma Cie gdzieś i Cie krzywdzi, to miłego życia.

btw. ciekawe ilu miała gości w waszym mieszkaniu pod Twoja nieobecność.
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:28   #41
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SmutnyFacet Pokaż wiadomość
Czuje, czuje ze powinienem, ale boje się ze nie dam sobie rady bo mimo wszystko Ją Kocham i jestem w pewien sposób do niej przywiązany, trzy lata to nie mało.
Przy podejmowaniu takich decyzji nie patrz za często wstecz.
Patrz do przodu - bo masz dwadzieścia parę lat i całe życie przed sobą - życie, które możesz zmarnować na zazdrość, brak zaufania, szamotaniny uczuciowe. Nie warto.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 12:35   #42
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
ale po co ma wychodzic ? w domu ma lepsze rozrywki
tu flirt na necie, tu wysle zdjecia nagie, tu popatrzy na nagich mezczyzn, tam z kims bedzie sie bawic w wirtualny seks
wiec po co wychodzic ? atrakcje ma w domu przeciez
no dokladnie
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:09   #43
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Kopnij ją w tyłek, bo nic dla niej nie znaczysz. Ona się przyzwyczaiła, że ma Ciebie, a z innym sobie flirtuje i wysyła nagie fotki. Proszę Cię! Facet otrząśnij się. Ona Cię nie kocha. Jeżeli czułaby do Ciebie cokolwiek, to nie robiłaby Ci takich świnstw.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:51   #44
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Nie wierze w to co czytam. Nie rozumiem w ogóle sensu zakładania owego wątku, ponieważ ty i tak jej bronisz i twoja ukochana i tak jest cacy i aja i bardzo się kochacie.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 17:50   #45
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Takich wątków było już na wizażu mnóstwo (choć zazwyczaj zakładają je kobiety zdradzane przez mężczyzn). Czytam je wszystkie i przychodzi mi na myśl tylko jedno:

dlaczego Ci ludzie (zdradzani) nie mają do siebie szacunku? Jak można mieć klapki na oczach i pisać o miłości, gdy osoba, którą kochamy traktuje nas jak śmiecia?

Ktoś napisze: "bo jak się kocha..." Ludzie, ja też kocham - od ponad 6 lat. Planujemy wspólną przyszłość. Gdyby mój facet mnie zdradził załamałabym się. Co nie zmienia faktu, że mimo uczucia jakim go darzę, kopnęłabym go w tyłek. Po prostu.

Tu wcale nie trzeba być silnym, tylko mieć poczucie własnej wartości, odrobinę szacunku do samego siebie.

Widzę, że autor wątku ma zaburzenia i nie wie czym jest miłość. gdyby wiedział, to by nie pisał głupot, że dziewczyna go kocha i natychmiast wystawiłby ją za drzwi.

Kiedyś szkoda mi było wszystkich osób, które zakładały takie wątki. Teraz nadal mi szkoda, ale uważam, że mają problemy i powinni iść do psychologa, bo to się w głowie nie mieści, żeby uważać iż taki partner to szczęście, żeby bronić go ("to dobra dziewczyna") i próbować z nim być za wszelką cenę (własnej godności).
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 17:54   #46
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

No tak, bo jak zdradza to odrazu wine zrzuca na chorobe. Ona nie jest chora, doskonale wie co robi. Najgorsze jest to, ze nie ponosi za to konsekwencji. Owinela Cie wokol palca i robi z Ciebie idiote... co to w ogole ma byc. Ze sie zabije? Prosze bardzo, przez wlasna glupote. Typowa MANIPULANTKA!!! Dobrze sie bawi Twoim kosztem. Nie wierz jej w ani jedno slowo, chlopie nie marnuj sobie zycia i psychiki. Nie odcinaj sie od szczescia ktore mozesz spotkac w zyciu przez beznadziejne "przywiazanie" do pustej idiotki.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:00   #47
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

A co to jest sex wirtualny ?
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:20   #48
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Zostaw dziewczynę, która Cię zdradza - czyli nie szanuje i poniża i znajdź inną - uczciwą i lojalną.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:53   #49
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SmutnyFacet Pokaż wiadomość
Masz rację, jestem zmęczony, ciągle myślę o tym co mi zrobiła, ciągle mam przed oczami te wszystkie zdjęcia, rozmowy i ją w środku tego chaosu, wiem że nigdy o tym nie zapomnę i wiem że nigdy Jej już nie zaufam, to boli strasznie boli, ale wierze że uda mi się ją zostawić raz na zawsze, choć wiem że będzie to bardzo trudne, dzięki wam wszystkim za te rady, potrzebowałem tego wsparcia do podjęcia słusznej decyzji, trzymajcie za mnie kciuki!
Facet nie trać czasu na takie lafiryndy.
Ten kto naprawdę kocha, nigdy nie zdradzi. Skoro zdradziła raz i wiedziała, że to może skutkować rozstaniem, to dlaczego posunęła się do tego kolejny i kolejny i kolejny i kolejny... raz? Bo jej na Tobie nie zależy. Ona chce Ciebie mieć, a nie być z Tobą.
Jaką masz pewność, że nawet teraz tego nie zrobi? Założyłeś podgląd w jej komputerze? Nie wchodzi na starego maila, ale to nie oznacza, że nie założyła nowego, z którego uwodzi facetów, albo że wchodzi na czat.
Zdradziła Cię i zamiast okazać skruchę, to jeszcze na Ciebie zrzuca całą winę? To już nawet nie potrafi przyznać się do błędu?
Myślisz że jest sens tracić swoje życie z takim CZYMŚ? Kochasz ją? To fajnie, ale pomyśl co będzie za kilka lat. Może dotrzyma słowa i więcej nie zdradzi, a równie dobrze może wywinąć Ci numer przed lub po ślubie. A co jeśli pojawiłoby się dziecko? Wtedy nie będziesz chciał rozbijać rodziny?
Na co Ci to chłopie... Wpakowałeś się w bagno i masz u boku ladacznicę a nie kochającą kobietę, od takiego gówna trzeba się trzymać z daleka...
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 22:04   #50
aelizka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 98
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Człowieku szanuj się! ile razy może Cię przepraszać, błagać o wybaczenie, obiecywać że nie będzie? Ja nie rozumiem, znalazłeś takie zdjęcia u niej i to nie raz i nic Ci to nie dało do myślenia? po pierwsze jakby jej na Tobie zależało to by się tak nie zachowywała, zdarzyło się raz-wybaczyłeś a ona znów to samo, znów obiecuje i koło się zamyka... To przykre ale wydaje mi się że skoro zrobiła tak raz drugi to będzie robić dalej, daj sobie z nią spokój-ja wiem że to nie łatwe, ale przechodzenie po raz kolejny takich rzeczy będzie łatwe? nie narażaj się na kolejny ból spowodowany jej kolejnymi zdradami
aelizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:19   #51
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

no ja już dawno bym taka laskę kopnęła w du** pomimo wielkiego uczucia! Sam się Chłopaku poniżasz będąc z nią. Szantażuje Cie że sobie coś zrobi ;/ cos jest nie halo... jakaś nimfomanka;/ sex wirtualny przez neta z obcymi facetami ?WTF ? Żal .. stać Cie na kogoś lepszego , nie znam Cie ale wnioskuje po tym jak piszesz!
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:42   #52
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

wyyyyyyyybacz, jaaasneee, a co Ci szkodzi, 10 zdrad w tę czy we w tę, a dziewczyna.. no anioł nie człowiek, POWODZENIA!
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 22:53   #53
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
wyyyyyyyybacz, jaaasneee, a co Ci szkodzi, 10 zdrad w tę czy we w tę, a dziewczyna.. no anioł nie człowiek, POWODZENIA!
aniol pewnie.. kochajaca, pragnaca zmian, ktore obiecuje niestety z miernym skutkiem, szanujaca swego mezczyzne.. ahh coz za milosc
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 01:07   #54
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

W głowie mi się nie mieści to co czytam.
Sama nie wiem od czego mam zacząć. Może od tego czy Ty się w ogóle szanujesz? Przykro mi to mówić, ale raczej nie. Kto mający choć odrobinę szacunku do siebie dałby robić z siebie totalnego idiotę? Dajesz sobą pomiatać, pokazałeś jej, że ona sobie może robić to co chce i ona to wykorzystuje. Może warto sobie uzmysłowić, że Ty w tym związku też coś znaczysz? Choć nie daje często takich rad to tu stanowczo napiszę: rzuć ją w cholerę! I to jak najszybciej, najlepiej dziś. Tu nie ma czego żałować i myśleć, że 3 lata to przecież tak długo. Ludzie, którzy kochają nie zdradzają. Wiem, że ludzie są ludźmi i popełniają błędy i czasem można wybaczyć dużo jednak zachowanie Twojej dziewczyny jest nie do przyjęcia. Facet! Ona Cię zdradza! Ona ma Cię głęboko w d....! Przyjmij to do wiadomości i rzuć ją.
Naprawdę dalej nie dociera do mnie to, że Ty dalej z nią jesteś. Czy Ty naprawdę wiążesz z nią przyszłość? Przecież ona dalej będzie Cię zdradzać! Chcesz za x lat mieć z nią dzieci i się zastanawiać czy są Twoje? No obudź się!
I powiedz mi co sprawia, że uważasz ją za taką dobrą dziewczynę? To, że po każdej zdradzie wraca do Ciebie?
Nie bądź smutny tylko się rozejrzyj! Wokół świat jest całkiem, całkiem a Ty stwarzasz sobie małe piekiełko. Masz 20 lat, daj sobie szanse na znalezienie kogoś kto pokaże Ci na czym polega miłość. Bo póki co to ja widzę głupie przywiązanie. Jak nie masz innych zajęć to kup sobie psa, albo weź ze schroniska i poświęć mu tyle czasu co jej. Gwarantuję, że pies będzie Cię bardziej szanował i o ile psy mogą kochać to pokocha.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***



Edytowane przez menorka
Czas edycji: 2010-10-11 o 01:09
menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:25   #55
impertynentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Mnie się aż serduszko kraja gdy czytam takie posty. Powiem w prost. Przerabiałam ten sam wątek ale z mężczyzną. Doprowadziłam się do takiej ruiny psychicznej, że odbudowa zajęła mi aż rok. Radzę Tobie dobrze, daj sobie spokój z nią, wyniszczy Ciebie a i tak będzie robić co swoje. Zasługujesz na kogoś innego! Tak nie wolno postępować. Chcesz cierpieć ? Ja zakończyłam prawie 5-letni związek z zaręczynami. Ale nie żałuje. Żyje na nowo. Weź sobie do serca nasze uwagi. pzdr!
impertynentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:33   #56
dominusinferi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

ja myślę że powinieneś jej przebaczyć i być z nią dalej. i nie zachowywać się jak gówniarz który ja ogranicza. w końcu masz całe 20 lat i wiesz co to miłość i w ogóle widać że oboje jesteście b.dojrzali.
a świat jest skonstruowany tak że są ludzie którzy mają szacunek do siebie i tacy którzy mają rogi Ty już wybrałeś
facet na poziomie, szanujący siebie dawno by jej kopa sprzedał- śmieszą mnie takie nędzne namiastki faceta jak Ty, to tacy ja Ty sa potem opisywani w rozmowach z kochankami jako męskie ****y......
dominusinferi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:44   #57
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

ja po pierwszym jej wyczynie kopnelabym ja w dupe...
jak Ty mozesz jej pozwalac sie tak traktowac... sam siebie nie szanujesz wiec nie ma sie co dziwic, ze ona Cie nie szanuje i sie puszcza... wybaczyles jej za pierwszym razem i ona poczula, ze ma Cie w garsci, ze co by nie zrobila to i tak jej wszystko wybaczysz... pieknie sie ustawila, nie ma co...

a swoja droga panna ma dopiero 19 lat i juz tyle na sumieniu... w glowie mi sie to nie miesci... jaka trzeba byc suka zeby obcym facetom przesylac swoje nagie fotki i uprawiac z nimi virtual sex, a ze znajomym z rodzinnej miejscowosci tak po prostu sie puscic... checsz byc z takim czyms? bo kobieta tego nazwac nie moge... ja nie czujesz do nie odrazy... przepraszam za dosadnosc, ale ja bym sie chyba pozygala na sam jej widok na Twoim miejscu....
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 07:04   #58
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Zdradzająca dziewczyna- Pomocy!

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Kopnij ją w tyłek, bo nic dla niej nie znaczysz. Ona się przyzwyczaiła, że ma Ciebie, a z innym sobie flirtuje i wysyła nagie fotki. Proszę Cię! Facet otrząśnij się. Ona Cię nie kocha. Jeżeli czułaby do Ciebie cokolwiek, to nie robiłaby Ci takich świnstw.
j.w.
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.