WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-24, 20:16   #511
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

ja w miarę zadowolona ale w manfo z tego co wiem to teraz jest 50% co dziewczyny się rozpisują,

może głupie pytanko ale może jak ktoś nie chce niech nie odpowiada. Ile kasy macie przeznaczone na wyprzedaże? ja jestem uczennicą i udało mi się 700zł uzbierać.
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:26   #512
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
ja w miarę zadowolona ale w manfo z tego co wiem to teraz jest 50% co dziewczyny się rozpisują,

może głupie pytanko ale może jak ktoś nie chce niech nie odpowiada. Ile kasy macie przeznaczone na wyprzedaże? ja jestem uczennicą i udało mi się 700zł uzbierać.
to dużo wg mnie
ja też mogę mniej więcej tyle z tym że zawsze jak planuje to na szczęście wydaje 1/3 tego bo mało co mi się podoba
tym bardziej że oprócz jednej pary jeansów nie mam nic upatrzonego
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:33   #513
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

a ja dziś byłam sprytna i pojechalam do zary odłożyć sobie kilka rzeczy, do pon. wieczoru będą oczywiście w łodzkim porcie nie było praktycznie nic na co poluje, wiec tylko 3 rzeczy odłożyłam i chyba będę w pon w manufakturze...
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:40   #514
kw_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
ja w miarę zadowolona ale w manfo z tego co wiem to teraz jest 50% co dziewczyny się rozpisują,

może głupie pytanko ale może jak ktoś nie chce niech nie odpowiada. Ile kasy macie przeznaczone na wyprzedaże? ja jestem uczennicą i udało mi się 700zł uzbierać.

ja mam 550
kw_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:47   #515
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

A myślicie, że jak pojadę po nowym roku to zostanie coś fajnego do kupienia ? Martwię się, bo najbliżej mam Wrocław/Legnicę teraz też Wałbrzych i muszę jeździć 1.30 godz. (w zimę pewnie ponad 2 godz.) więc nie mogę jeździć kiedy chcę, a zbierałam kasę i chciałabym coś sobie upolować
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:57   #516
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
A myślicie, że jak pojadę po nowym roku to zostanie coś fajnego do kupienia ? Martwię się, bo najbliżej mam Wrocław/Legnicę teraz też Wałbrzych i muszę jeździć 1.30 godz. (w zimę pewnie ponad 2 godz.) więc nie mogę jeździć kiedy chcę, a zbierałam kasę i chciałabym coś sobie upolować

Jasne że tak To nie jest tak że ciuchy rzucą 27 i po upływie doby zostają same xs i xxl
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 21:00   #517
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Ja mam troszkę pieniędzy uzbieranych, ale zakupy u mnie zależą przede wszystkim od tego co uda mi się znaleźć w sklepach. Czasem się zdarzy że mało rzeczy mi się spodoba i wydaję naprawdę mało, a innym razem... Ponadto mam swoje priorytety zakupowe - torebka, sukienki i skupiam się zwłaszcza na nich, a najwyżej jak jeszcze coś zostanie to wtedy dokupuje mniej potrzebne rzeczy Mam nadzieję że uda mi się zmieścić 27.12 w kwocie do 300-400zł, wolę nie wydawać więcej bo coś musi zostać na drugą turę

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2010-12-24 o 21:06
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 21:05   #518
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Jasne że tak To nie jest tak że ciuchy rzucą 27 i po upływie doby zostają same xs i xxl
To dobrze, bo bardzo mi zależy U mnie jest niestety tylko Reserved i Mark&Spencer. Mam nadzieję, że w H&M zostaną jeszcze jakieś fajne szmatki bo w sumie tam podoba mi się najwięcej rzeczy. W końcu nie wiem, niektórzy mówią, że najlepiej jechać właśnie od 25. a inni, że najlepiej styczeń/luty, więc jak to na prawdę jest ?
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 21:09   #519
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
To dobrze, bo bardzo mi zależy U mnie jest niestety tylko Reserved i Mark&Spencer. Mam nadzieję, że w H&M zostaną jeszcze jakieś fajne szmatki bo w sumie tam podoba mi się najwięcej rzeczy. W końcu nie wiem, niektórzy mówią, że najlepiej jechać właśnie od 25. a inni, że najlepiej styczeń/luty, więc jak to na prawdę jest ?
Nie chcę Cię martwić, ale H&M jest już mocno przebrany. Jak dla mnie, nic ciekawego nie ma, bo większość hitów poszło na pierwszy ogień.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 21:16   #520
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale H&M jest już mocno przebrany. Jak dla mnie, nic ciekawego nie ma, bo większość hitów poszło na pierwszy ogień.
Hm.. A w H&M jest tylko jedna tura ? Wiem, że w większości sklepów są dwie tury, jedna po świętach a druga w styczniu/lutym więc myślałam, że trafię na tę drugą turę. Kurcze, jeśli nic nie będzie to szkoda, bo to mój ulubiony sklep.
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 22:26   #521
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

A jak tam Warszawianki,macie jakieś plany? Zastanawiam się nad Redutą/Blue City a Złotymi Tarasami...Bo w Złotych jest zawsze większy tłok,ale przy okazji bliżej do Marszałkowskiej-i co tu wybrać?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 23:27   #522
ladybitch
Raczkowanie
 
Avatar ladybitch
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: fashiontown
Wiadomości: 166
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
A jak tam Warszawianki,macie jakieś plany? Zastanawiam się nad Redutą/Blue City a Złotymi Tarasami...Bo w Złotych jest zawsze większy tłok,ale przy okazji bliżej do Marszałkowskiej-i co tu wybrać?
Ja zaczynam od Złotych Tarasów, ale z tego powodu że mam po prostu najbliżej do tego CH. Pamiętam na ostatnich wyprzedażach letnich w ZT było sporo ludzi i zanim się doszło na TRF w Zarze to już 'okazje' zostały mi zabrane sprzed nosa . W tym roku mam inną taktykę . Pocieszające jest to, że właśnie obok jest Marszałkowska i szybki dojazd do Arkadii... Więc sama musisz zdecydować. W Blue City będzie z pewnością spokojniej na otwarciu i 'na luzie' poprzeglądasz ubrania, bo niestety ZT szybko się zagęszczają i tworzy się istny burdel. Ok. 12 sklep już wygląda jak po tornado.

Aaaaaa jeszcze 2 dni !!
__________________
changes, changes, changes ....

ladybitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 23:38   #523
kalalala666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Tez sie zastanawiam gdzie jechac. Zastanawiam sie pomiedzy ZT a Galeria Mokotow. Jak myslicie gdzie lepiej?
kalalala666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 00:59   #524
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

A ja chyba będę w Legnicy na zakupach. Możecie mi powiedzieć jakie tam są/jest centrum handlowe, bo tak to zawsze jeździłam do Wrocławia więc tam się nie orientuję Wiem, że jest galeria piastów ale chyba nie ma tam Zary ani Bershki itd. ? Dziewczyny mieszkające w dużych miastach, strasznie Wam zazdroszczę
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 08:08   #525
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Był ktoś w Camaieu? Mają już przeceny? Interesują mnie takie pikowane kurtki/płaszczyki świecące z futerkiem przy kapturze (kosztowały 249 zł...)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 08:39   #526
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

ja byłam wczoraj w Camaieu i były spore wyprzedaże, 20-70% i dużo rzeczy 50 i 70% kurtki i płaszczyki były -50%
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 08:46   #527
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
ja byłam wczoraj w Camaieu i były spore wyprzedaże, 20-70% i dużo rzeczy 50 i 70% kurtki i płaszczyki były -50%
O to świetna wiadomość mam nadzieję, że do poniedziałku uchowa się ten płaszczyk
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 08:47   #528
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
może głupie pytanko ale może jak ktoś nie chce niech nie odpowiada. Ile kasy macie przeznaczone na wyprzedaże? ja jestem uczennicą i udało mi się 700zł uzbierać.
ja w tej chwili dysponuję podobną kwotą, ale mam nadzieje, że jeszcze w trakcie wyprzedaży wpadnie mi pare złotych do portfela
Nastawiona jestem przede wszystkim na Zarę, w tym też na II i III turę, więc wydatki na szczęście rozłożą mi się trochę w czasie.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 09:37   #529
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

wiecie moze jak wyglada sprawa wyprzedazy w parfois?
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 09:55   #530
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

27 wchodzi wyprzedaz w LPP, 29 bizuteria i bielizna
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 10:43   #531
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 682
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Poznanianki, gdzie jedziecie polować? Ja myślę nad Maltą, w końcu najwięcej sklepów, ale na pewno będą straszne tłumy... w Pestce i Plazie też jest trochę fajnych sklepów a wydaje mi się, że mało osób tam pojedzie I teraz sama nie wiem.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 10:45   #532
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Ja odłożyłam 400zł, ale w tym roku wpadła mi kaska ze stypendium naukowego więc stwierdziłam że w nagrodę kwotę z jednego miesiąca przeznaczę właśnie na wyprzedaże, czyli łącznie będzie 700zł plus jeszcze mama obiecała że w ramach prezentu gwiazdkego coś zafunduje

Ale tak szczerze mówiąc myśle że wszystkiego nie wydam. Zwłaszcza że nie mam jakiejś wielkiej listy must-have, bardziej nastawiam się na rzeczy które po prostu wpadną mi w oko.
Zawsze miałam góra 500-600zł i wydawałam może trochę ponad połowę

Aaaale już nie mogę się doczekac
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 10:52   #533
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
może głupie pytanko ale może jak ktoś nie chce niech nie odpowiada. Ile kasy macie przeznaczone na wyprzedaże? ja jestem uczennicą i udało mi się 700zł uzbierać.
Ja mam odłożone około 1200-1500 zł, ale nie przewiduję, żebym tyle wydała

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
a ja dziś byłam sprytna i pojechalam do zary odłożyć sobie kilka rzeczy, do pon. wieczoru będą oczywiście w łodzkim porcie nie było praktycznie nic na co poluje, wiec tylko 3 rzeczy odłożyłam i chyba będę w pon w manufakturze...
Fajnie, że Ci się udało, bo w niektórych sklepach na dzień przed startem przecen nie można już nic odkładać

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja mam troszkę pieniędzy uzbieranych, ale zakupy u mnie zależą przede wszystkim od tego co uda mi się znaleźć w sklepach. Czasem się zdarzy że mało rzeczy mi się spodoba i wydaję naprawdę mało, a innym razem... Ponadto mam swoje priorytety zakupowe - torebka, sukienki i skupiam się zwłaszcza na nich, a najwyżej jak jeszcze coś zostanie to wtedy dokupuje mniej potrzebne rzeczy Mam nadzieję że uda mi się zmieścić 27.12 w kwocie do 300-400zł, wolę nie wydawać więcej bo coś musi zostać na drugą turę
Mam dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
A jak tam Warszawianki,macie jakieś plany? Zastanawiam się nad Redutą/Blue City a Złotymi Tarasami...Bo w Złotych jest zawsze większy tłok,ale przy okazji bliżej do Marszałkowskiej-i co tu wybrać?
Ja bym jechała tam, gdzie mam najbliżej Chociaż jeśli planujesz wizytę w ZT, Arkadii czy GM, to lepiej chyba wcześniej niż później, bo tam się dosyć szybko zagęszcza

Cytat:
Napisane przez ladybitch Pokaż wiadomość
Ja zaczynam od Złotych Tarasów, ale z tego powodu że mam po prostu najbliżej do tego CH. Pamiętam na ostatnich wyprzedażach letnich w ZT było sporo ludzi i zanim się doszło na TRF w Zarze to już 'okazje' zostały mi zabrane sprzed nosa . W tym roku mam inną taktykę . Pocieszające jest to, że właśnie obok jest Marszałkowska i szybki dojazd do Arkadii... Więc sama musisz zdecydować. W Blue City będzie z pewnością spokojniej na otwarciu i 'na luzie' poprzeglądasz ubrania, bo niestety ZT szybko się zagęszczają i tworzy się istny burdel. Ok. 12 sklep już wygląda jak po tornado.

Aaaaaa jeszcze 2 dni !!
Też byłam na letnich na otwarciu ZT Fakt faktem, że rzeczywiście mała grupa na otwarcie czekała ale na szczęściu udało mi się kupić to, co planowałam

Oj, zaczyna się wielkie odliczanie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 10:53   #534
kw_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

ja mimo wszystko do malty mam nadzieje, ze az tak duzo ludzi nie bedzie ;D
kw_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 11:09   #535
Morfina123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 916
GG do Morfina123
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Poznanianki, gdzie jedziecie polować? Ja myślę nad Maltą, w końcu najwięcej sklepów, ale na pewno będą straszne tłumy... w Pestce i Plazie też jest trochę fajnych sklepów a wydaje mi się, że mało osób tam pojedzie I teraz sama nie wiem.
Najpierw Plaza, bo byłam w poniedziałek i mam co nieco na oku. Pestka mimo, że obok odpuszczam, ostatnio nic nie mogę tam trafić. Malta? Hm, no może, ale w sumie nie chce mi sie tyle łazić xD Myślałam, żeby skombinować sobie kartę na giełdę odzieżową i tam pojechać - w końcu najlepsze sylwestrowe ciuchy. ale nawet nie wiem czy będzie otwarta w tym tygodniu?
Morfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 11:15   #536
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Dziewczyny, waszym zdaniem gdzie najlepiej się wybrać na wyprzedaże Bytom, Katowice, Gliwice, Zabrze? Która galeria? Mam w tym roku małe fundusze, bo tylko 500zł i najchętniej wybrałabym się pod koniec stycznia. To już będzie druga tura w Indexie?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 11:16   #537
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
Hm.. A w H&M jest tylko jedna tura ? Wiem, że w większości sklepów są dwie tury, jedna po świętach a druga w styczniu/lutym więc myślałam, że trafię na tę drugą turę. Kurcze, jeśli nic nie będzie to szkoda, bo to mój ulubiony sklep.
Niby w H&M ciągle coś dokładają, ale perełki sprzedają się jako pierwsze i potem nie zostaje nic super.

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
A ja chyba będę w Legnicy na zakupach. Możecie mi powiedzieć jakie tam są/jest centrum handlowe, bo tak to zawsze jeździłam do Wrocławia więc tam się nie orientuję Wiem, że jest galeria piastów ale chyba nie ma tam Zary ani Bershki itd. ? Dziewczyny mieszkające w dużych miastach, strasznie Wam zazdroszczę
W Legnicy jest Galeria Piastów, obok GP jest zaraz piętrowy H&M i New Yorker. W GP nie ma Zary ani Bershki. Najbliższa Zara jest we Wrocku.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 11:41   #538
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Wiecie może czy kozaczki EMU bądź UGG zostaną przecenione?
Marze o tych oryginalnych, ale mnie nie stać.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 11:43   #539
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

W stradivariusie duże są przeceny na wyprzedażach? Podoba mi się spódniczka za około 140 zł, na ile może spaść? Orientuje się ktoś?
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 12:27   #540
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
Wiecie może czy kozaczki EMU bądź UGG zostaną przecenione?
Marze o tych oryginalnych, ale mnie nie stać.
Emu na ich stronie przeceniają nawet o 70% w wiosnę/lato więc warto wtedy zaglądać

Jednak pojadę do Wrocławia, bardziej mi się opłaci, ale boję się tłumów w grunwaldzie.
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.