Wszystko o Oriflame część VIII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 20:52   #271
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

to jest wyprzedaż
http://cz.oriflame.com/products/flip-flyer.jhtml
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:04   #272
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Masz rację Mlody9218 to jest ulotka a nie takie badziewia.My zawsze dostajemy jakies ochłapy.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Może bysmy sie tam skrzyknęli i napisali dlaczego my mamy takie ulotki a w innych krajach są naprawdę fajne.[COLOR="Silver"]

Edytowane przez solaris1990
Czas edycji: 2011-01-11 o 21:05
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:53   #273
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Ja akurat sobie wzięłam z ulotki kolczyki-kokardki, bo mam naszyjnik od kompletu Ale wyprzedaż beznadziejna...
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:56   #274
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Radio do prysznica bije wszystko Mnie osobiście ta czeska ulotka też średnio się podoba. Poza serią Wild West, to może balsam do ust jeszcze wydał mi się interesujący - jakby nie był droższy niż 3,90, to nadał by się na gratisy dla klientek
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:31   #275
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Ja z czeskiej wzięłabym sporo, jak dla mnie jest super.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:21   #276
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Wiecie może jak wygląda ta portmonetka Bow? Ma ją ktoś i mógłby wrzucić jej zdjęcia albo chociaż powiedzieć jak ona wygląda w sensie jakie kieszonki, czy funkcjonalna w miarę...?
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 01:09   #277
malutka297
Raczkowanie
 
Avatar malutka297
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Unhappy Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

mam problem od ponad roku jestem konsultantka ale jeszcze cos takiego mi sie nie przydarzyło w poprzednim katalogu zrobiłam ładne zamowienie tuz przed koncem .W obecnym nie robiłam wogóle zamowienia niestety tylko miałam zwroty z ubiegłego kat uzbierało sie tak z 30 pkt na minusie i chciałabym wiedziec czy po miesiacu one znikna jak punkty na plusie ktore znikaja co miesiac czy te ujemna beda sie ciagły miesiacami az nie zrobie zamowienia za 30 pkt zeby wyrównac . Nie chce wydawac pieniedzy tylko dlatego zeby wyrównac do zera.
malutka297 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 07:40   #278
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

nigdy nie mialam takiej sytuacji, ale wydaje mi sie, ze te pkt ujemne beda czekac na Twoje nastepne zamowienie
dla mnie przynajmniej tak powinno byc, bo inaczej mozna by sobie nabijac pkt np. do BK, skorzystac z przywilejow, a potem robic mega zwrot
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:41   #279
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Zaczynam powoli się denerwować... Zaczyna się zaraz K2. A na 99% Precious Moments będzie w brakach od początku z 2ki, bo na razie nie znają terminu dostawy. A mam zamówień na chyba z 5.
dokladnie to tak jak u mnie wkurze sie jak go nie bedzie ostatnio tak mialam z gg meskim nowym jak konczyl sie kat to byl niedostepny i w nastepnym rowniez az do polowy kat i w dodatku zadnej info nie dali i klientki mi porezygnowaly
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:56   #280
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez malutka297 Pokaż wiadomość
mam problem od ponad roku jestem konsultantka ale jeszcze cos takiego mi sie nie przydarzyło w poprzednim katalogu zrobiłam ładne zamowienie tuz przed koncem .W obecnym nie robiłam wogóle zamowienia niestety tylko miałam zwroty z ubiegłego kat uzbierało sie tak z 30 pkt na minusie i chciałabym wiedziec czy po miesiacu one znikna jak punkty na plusie ktore znikaja co miesiac czy te ujemna beda sie ciagły miesiacami az nie zrobie zamowienia za 30 pkt zeby wyrównac . Nie chce wydawac pieniedzy tylko dlatego zeby wyrównac do zera.
Wydaje mi się, że znikną, aczkolwiek pewności nie mam...
Tak czy inaczej do poniedziałku już nie daleko. Po otwarciu systemu zobaczysz czy będziesz miała punkty ujemne na swoim koncie i wszystko będzie jasne
Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
nigdy nie mialam takiej sytuacji, ale wydaje mi sie, ze te pkt ujemne beda czekac na Twoje nastepne zamowienie
dla mnie przynajmniej tak powinno byc, bo inaczej mozna by sobie nabijac pkt np. do BK, skorzystac z przywilejow, a potem robic mega zwrot
Nie można zrobić mega zwrotu, bo o ile mi wiadomo można zwrócić maksymalnie 3 rzeczy z danej faktury. Poza tym jakbyś chciała zwrócić za dużo, to ci reklamacji zwyczajnie nie uwzględnią Oni w ten sposób zabezpieczają się właśnie przed takimi oszustwami
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:00   #281
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Czeska ulotka lepsza od naszej :P wzięłabym sama dla siebie kilka rzeczy.. szczególnie pomadkę Wild West
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 09:11   #282
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Nie można zrobić mega zwrotu, bo o ile mi wiadomo można zwrócić maksymalnie 3 rzeczy z danej faktury. Poza tym jakbyś chciała zwrócić za dużo, to ci reklamacji zwyczajnie nie uwzględnią Oni w ten sposób zabezpieczają się właśnie przed takimi oszustwami
ja na wakacjach zwrocilam 5 rzeczy z jednej faktury, tylko, ze nie za jednym razem i wszystko mi uwzglednili
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:17   #283
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

A chciałam sobie obejrzeć nowy katalog szwedzki, a tu lipa... Oni mają K1 do 18 stycznia, a zatem K2 zaczyna się 19 stycznia i wtedy też będzie dopiero udostępniony K3 Portugalski dopiero jutro, a mnie ciekawość zżera

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja na wakacjach zwrocilam 5 rzeczy z jednej faktury, tylko, ze nie za jednym razem i wszystko mi uwzglednili
Mnie tak ostatnio tutaj na forum poinformowano, jak miałam problem z klientką, która wyjechała do Niemiec i bałam się, że nie odbierze kosmetyków. Miałabym wtedy problem, bo zamówiła za 300 zł... Na szczęście ktoś za nią odebrał i zapłacił, więc jedno zmartwienie mnie ominęło.
Poza tym skoro zwracałaś nie za jednym razem, to może po prostu skoro dwie sprawy były rozpatrywane odrębnie, to nikt się nie dopatrzył i ci się udało
Nie znam się, ale moim zdaniem nie można zwrócić za dużo, bo jakieś zabezpieczenia przed oszustwami być muszą
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:19   #284
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez malutka297 Pokaż wiadomość
mam problem od ponad roku jestem konsultantka ale jeszcze cos takiego mi sie nie przydarzyło w poprzednim katalogu zrobiłam ładne zamowienie tuz przed koncem .W obecnym nie robiłam wogóle zamowienia niestety tylko miałam zwroty z ubiegłego kat uzbierało sie tak z 30 pkt na minusie i chciałabym wiedziec czy po miesiacu one znikna jak punkty na plusie ktore znikaja co miesiac czy te ujemna beda sie ciagły miesiacami az nie zrobie zamowienia za 30 pkt zeby wyrównac . Nie chce wydawac pieniedzy tylko dlatego zeby wyrównac do zera.
wydaje mi się że te punkty minusowe będą czekać. nie musisz wyrównywać do zera chyba że spieszy Ci się ze zwrotem pieniędzy od nich za te oddane produkty - oddają przez pomniejszenie kwoty zapłaty za kolejne zamówienie.
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:30   #285
annula22
Raczkowanie
 
Avatar annula22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 176
GG do annula22
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że te punkty minusowe będą czekać. nie musisz wyrównywać do zera chyba że spieszy Ci się ze zwrotem pieniędzy od nich za te oddane produkty - oddają przez pomniejszenie kwoty zapłaty za kolejne zamówienie.
Też nie mam pewnosci jak to jest z tymi minusowymi punktami ale myśle, że zniknąć nie powinny bo byłoby to niesprawiedliwe...chociaż nigdy nie wiadomo. a dokładnie tak jak napisane powyżej jeżeli dla konsultanta zależy na odzyskaniu pieniędzy za zwrócone kosmetyki to i tak złoży zamówienie więc te punkty będą się wymieniać
__________________
"Na zakręcie jestem życia
Taki przyszedł czas
Jutro też jest dzień
Tak pociesza każdy mnie
Mówią- nie daj się, trzeba dzielnie trzymać się
Trzeba zacząć od początku, trzeba zamknąć drzwi"


[ori_bas]478720[/ori_bas]

[ori_ivo]478720[/ori_ivo]
annula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:36   #286
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Mnie tak ostatnio tutaj na forum poinformowano, jak miałam problem z klientką, która wyjechała do Niemiec i bałam się, że nie odbierze kosmetyków. Miałabym wtedy problem, bo zamówiła za 300 zł... Na szczęście ktoś za nią odebrał i zapłacił, więc jedno zmartwienie mnie ominęło.
Poza tym skoro zwracałaś nie za jednym razem, to może po prostu skoro dwie sprawy były rozpatrywane odrębnie, to nikt się nie dopatrzył i ci się udało
Nie znam się, ale moim zdaniem nie można zwrócić za dużo, bo jakieś zabezpieczenia przed oszustwami być muszą
oszustwami tak jesli zdarza sie to nagminnie
jesli ja zwracam raz na jakis czas, nawet kilka rzeczy, to chyba nie ma takiego podejrzenia
zreszta, jak jest PL to zwroty (jesli mam) robie w ostatnim tygodniu i z nowego katalogu zamawiam od razu z nadwyzka pkt zeby sie wszystko wyrownalo, bardzo tego pilnuje zeby sie potem nie okazalo, ze czegos mi brakuje do prezentu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:37   #287
annula22
Raczkowanie
 
Avatar annula22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 176
GG do annula22
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
wygłada ciekawiej niż u nas...przynajmniej szalików nie sprzedają i czapek
ja bym wzięła northern lights
__________________
"Na zakręcie jestem życia
Taki przyszedł czas
Jutro też jest dzień
Tak pociesza każdy mnie
Mówią- nie daj się, trzeba dzielnie trzymać się
Trzeba zacząć od początku, trzeba zamknąć drzwi"


[ori_bas]478720[/ori_bas]

[ori_ivo]478720[/ori_ivo]
annula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:04   #288
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
oszustwami tak jesli zdarza sie to nagminnie
jesli ja zwracam raz na jakis czas, nawet kilka rzeczy, to chyba nie ma takiego podejrzenia
zreszta, jak jest PL to zwroty (jesli mam) robie w ostatnim tygodniu i z nowego katalogu zamawiam od razu z nadwyzka pkt zeby sie wszystko wyrownalo, bardzo tego pilnuje zeby sie potem nie okazalo, ze czegos mi brakuje do prezentu
Hej. Dokładnie tak jak piszesz. Kilka razy zdarzyło mi się zwracać produkty na koniec katalogu i pamiętam,że jeśli nie zdążyli wszystkiego wyrównać w obecnym katalogu,to punkty odejmowali z następnego zamówienia. I właśnie miałam tak,że musiałam te punkty "nadrobić". Pieniądze za zwroty natomiast nie przepadają,ale to jest raczej jasne
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"

Edytowane przez Zaczarowana18
Czas edycji: 2011-01-12 o 10:06
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:20   #289
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Hej. Dokładnie tak jak piszesz. Kilka razy zdarzyło mi się zwracać produkty na koniec katalogu i pamiętam,że jeśli nie zdążyli wszystkiego wyrównać w obecnym katalogu,to punkty odejmowali z następnego zamówienia. I właśnie miałam tak,że musiałam te punkty "nadrobić". Pieniądze za zwroty natomiast nie przepadają,ale to jest raczej jasne
A ja miałam taki przypadek, że punkty odjęli mi w ostatni piątek (wtedy nie wiedziałam jeszcze, że muszę coś domówić), w związku z czym straciłam PL, a od nowego OOK miałam punkty wyzerowane. Więc jak są na minusie to przechodzą na kolejny OOK, a jak są odjęte od 100PP, to nie przechodzą? Troszkę to nie logiczne...
Może twoje punkty były odejmowane dopiero w następny OOK, a nie w tym, w którym zwracałaś i dlatego musiałaś je nadrobić?
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 10:25   #290
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
A ja miałam taki przypadek, że punkty odjęli mi w ostatni piątek (wtedy nie wiedziałam jeszcze, że muszę coś domówić), w związku z czym straciłam PL, a od nowego OOK miałam punkty wyzerowane. Więc jak są na minusie to przechodzą na kolejny OOK, a jak są odjęte od 100PP, to nie przechodzą? Troszkę to nie logiczne...
Może twoje punkty były odejmowane dopiero w następny OOK, a nie w tym, w którym zwracałaś i dlatego musiałaś je nadrobić?
no jak sa juz odjete z faktury w czasie obowiazywanie danego katalogu to po co maja przechodzic na kolejny OOK?
chyba, ze zle rozumiem to co napisalas
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:29   #291
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Ja z czeskiej wzięłabym sporo, jak dla mnie jest super.
lepsza niż nasza, bo oprócz torebek i kosmetyczek są jakieś kosmetyki
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:38   #292
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Czy któraś z Was widziała może tę brązową kopertówkę Chestnut ze str. 68 z K2, bratowa chce sobie ją zamówić i nie wiem czy warto, czy porządna.

Dla siebie chciałabym wziąć korektor pod oczy str72 OB Absolute Concealer i nie wiem czy zamówic różowy czy żółty, potrzebuję na cienie pod oczami. W katalogu jest napisane, że zółty maskuje cienie. Myślicie że żółty będzie lepszy?
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:49   #293
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Dla siebie chciałabym wziąć korektor pod oczy str72 OB Absolute Concealer i nie wiem czy zamówic różowy czy żółty, potrzebuję na cienie pod oczami. W katalogu jest napisane, że zółty maskuje cienie. Myślicie że żółty będzie lepszy?
Na cienie pod oczami żółty lepszy. Różowy mniej kryje, a jakby bardziej rozświetla.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:54   #294
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Na cienie pod oczami żółty lepszy. Różowy mniej kryje, a jakby bardziej rozświetla.
Dzięki, tak właśnie myślałam, że chyba raczej żółty.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:54   #295
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
no jak sa juz odjete z faktury w czasie obowiazywanie danego katalogu to po co maja przechodzic na kolejny OOK?
chyba, ze zle rozumiem to co napisalas
Dobrze zrozumiałaś Tylko w takim razie, skoro dany OOK zakończony jest na minusie, "to po co mają przechodzić na kolejny OOK"? Może źle rozumuję i faktycznie przechodzą, ale dla mnie to bez sensu
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:59   #296
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
A ja miałam taki przypadek, że punkty odjęli mi w ostatni piątek (wtedy nie wiedziałam jeszcze, że muszę coś domówić), w związku z czym straciłam PL, a od nowego OOK miałam punkty wyzerowane. Więc jak są na minusie to przechodzą na kolejny OOK, a jak są odjęte od 100PP, to nie przechodzą? Troszkę to nie logiczne...
Może twoje punkty były odejmowane dopiero w następny OOK, a nie w tym, w którym zwracałaś i dlatego musiałaś je nadrobić?
Toż właśnie to napisałam
Jak wysyła się na koniec obowiązywania katalogu,to czasem jest tak,że jeszcze się załapie na ten katalog,w którym robiło się zwrot,a jak nie to odejmują z następnego zamówienia( w tym wypadku zamówienia z następnego katalogu).
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"

Edytowane przez Zaczarowana18
Czas edycji: 2011-01-12 o 11:07
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:07   #297
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Toż właśnie to napisałam
No a malutka297 chodzi o to, że zwracała produkty w katalogu, w którym nic nie zamawiała i teraz ma PP tylko ujemne. I pytanie, czy w następnym OOK te punkty ujemne będzie musiała nadrobić. Moim zdaniem nie, ale większość jak widzę uważa, że tak. Dla mnie to nie logiczne, bo po zamknięciu katalogu wszystko powinno być wyzerowane i tyle
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:11   #298
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
No a malutka297 chodzi o to, że zwracała produkty w katalogu, w którym nic nie zamawiała i teraz ma PP tylko ujemne. I pytanie, czy w następnym OOK te punkty ujemne będzie musiała nadrobić. Moim zdaniem nie, ale większość jak widzę uważa, że tak. Dla mnie to nie logiczne, bo po zamknięciu katalogu wszystko powinno być wyzerowane i tyle
Ahaa już rozumiemW takim razie faktycznie bez sensu byłoby odejmować punkty drugi raz. One są tak jakby "odjęte na ten katalog". Radzę napisać do nich maila i zapytać jak to rozwiązują.
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"

Edytowane przez Zaczarowana18
Czas edycji: 2011-01-12 o 11:15
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:16   #299
Annanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

malutka297 z punktami wyglada tak, ze sa rozliczane w danym katalogu, nie przechodza na kolejny - takze te minusowe nie przechodza na kolejny. Poprostu jakbys w tym katalogu chciala miec jeszcze 100pp to byloby to trudniejsze i tyle.
Annanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:18   #300
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
No a malutka297 chodzi o to, że zwracała produkty w katalogu, w którym nic nie zamawiała i teraz ma PP tylko ujemne. I pytanie, czy w następnym OOK te punkty ujemne będzie musiała nadrobić. Moim zdaniem nie, ale większość jak widzę uważa, że tak. Dla mnie to nie logiczne, bo po zamknięciu katalogu wszystko powinno być wyzerowane i tyle
To jest akurat bardzo logiczne. Jeśli zwrot uznają w danym katalogu to w tym katalogu odejmą Ci punkty za zwrócony produkt, czyli wszystko się zgadza. Katalog się kończy na ilości punktów na którą zarobiłaś minus punkty produktów zwróconych.
Ale jak nie zdążą tego uznać, to przecież nie będą Ci zmniejszać ilości punktów w katalogu który się już zakończył, dlatego później jesteś na minusie.
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.