Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 12:40   #4381
navika90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 371
GG do navika90
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

cześć dziewczyny mam do was takie pytanie, a raczej parę pytań
sprawa tyczy się ogólnie rozumianych zakupów internetowych.

  1. Powiedzcie mi czy często kupujecie w takich sklepach?
  2. Jeżeli nie często to ile razy wam się zdarzyło?
  3. Czy wybieracie sklepy internetowe czy może portale aukcyjne?
  4. Co najczęściej kupujecie przez internet?
  5. Czy jest coś czego brak jest w sieci? Coś czego nie mogłyście znaleźć?
wiem pytań sporo ale to takie moje przemyślenia o tym, że cały czas słyszy się, że rośnie zapotrzebowanie na sprzedaż internetową. A ja zastanawiam się czy rynek nie jest już przesycony różnymi sklepikami. I na koniec takie pytanie: na co zwracacie uwagę przy wyborze kupna "czegoś" w tym sklepie internetowym a nie np. w jakimś innym.


Bardzo proszę o szczere odpowiedzi i proszę mnie tu nie zaszlachtować za to, bo wiem, że nie raz tak się dzieje. Jeżeli nie chcesz odpowiedzieć to po prostu nie odpowiadaj nie potrzebuję odpowiedzi typu: a po co ci to wiedzieć? Co za głupie pytania itd...

także prosiłabym o jak najbardziej rzeczowe odpowiedzi i z góry bardzo dziękuję
navika90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 12:45   #4382
zaluzja55
Rozeznanie
 
Avatar zaluzja55
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 625
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Jeżeli piszę wniosek o zapomogę do mojej uczelni,bo mam kiepską sytuację rodzinną/finansową (komornik) to mam to uwzględnić czy raczej ich to nie obchodzi? Bo gdyby nie ten komornik to np. mama dostawałby normalną wypłatę,taką jaka jest wpisana w dokumentach które dostarczam,ale teraz przez te zadłużenia dostaje grosze. I nie wiem czy mam to ująć w pisaniu prośby. Wie ktoś?
__________________
"Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej obecności" Katarzyna Wołyniec
zaluzja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 12:47   #4383
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jakos nie moge sobie wyobrazic, dlaczego mialoby sie to odkladac. mysle, ze w tym przypadku lepiej stosowac niz nie stosowac
Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
a próbowałaś stosować błonnik na swój problem? Naprawdę skuteczny
dzięki. razem z parafiną ciekłą, lekarz mi zalecił colon c. pożyjemy, zobaczymy, czy to coś da.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 12:52   #4384
Panna Isia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 199
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

w zwiazku z tym ze ten post zostal na porpzedniej stronie pozwalam sobie przypomniec się
Cytat:
Napisane przez Panna Isia Pokaż wiadomość
jak się nazywają takie bluzki które są np. białe, ale rękawy są w innym kolorze? w załączniku bluzka o jakiej mówię, tylko np bez nadruku.
ii czy to są tylko bluzki dla facetów mczy też dla dziewczyn? (mowie ogolnie,bo ta na zdjeciu to meska)
tu zdjęcie :
http://nokautimg4.pl/p-76-f4-76f4ab1...roso-es019.jpg
Panna Isia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:13   #4385
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
dzięki. razem z parafiną ciekłą, lekarz mi zalecił colon c. pożyjemy, zobaczymy, czy to coś da.
Jeśli się obawiasz parafiny (chociaż myślę, że niepotrzebnie) to spróbuj sam błonnik. Stosowałam ten sam co polecił Ci lekarz i byłam zaskoczona jego skutecznością
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:25   #4386
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez navika90 Pokaż wiadomość
  1. Powiedzcie mi czy często kupujecie w takich sklepach?
  2. Jeżeli nie często to ile razy wam się zdarzyło?
  3. Czy wybieracie sklepy internetowe czy może portale aukcyjne?
  4. Co najczęściej kupujecie przez internet?
  5. Czy jest coś czego brak jest w sieci? Coś czego nie mogłyście znaleźć?
1. często
2.nie dotyczy
3. sklepy i portale
4. buty
5. nie
Cytat:
Napisane przez zaluzja55 Pokaż wiadomość
Jeżeli piszę wniosek o zapomogę do mojej uczelni,bo mam kiepską sytuację rodzinną/finansową (komornik) to mam to uwzględnić czy raczej ich to nie obchodzi? Bo gdyby nie ten komornik to np. mama dostawałby normalną wypłatę,taką jaka jest wpisana w dokumentach które dostarczam,ale teraz przez te zadłużenia dostaje grosze. I nie wiem czy mam to ująć w pisaniu prośby. Wie ktoś?
Ja bym zadzwoniła do dziekanatu i zapytała gdzie to uzwględnić, bo według mnie warto to napisać. Masz jakieś z góry ustalone wnioski czy piszesz sama ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:30   #4387
zaluzja55
Rozeznanie
 
Avatar zaluzja55
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 625
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja bym zadzwoniła do dziekanatu i zapytała gdzie to uzwględnić, bo według mnie warto to napisać. Masz jakieś z góry ustalone wnioski czy piszesz sama ?
Mam ustalone wnioski np. o prowadzeniu działalności gospodarczej, sam dokument o zapomogę,ale na nim mogę tylko napisać kierunek studiów, jaka była średnia takie ogólnikowe sprawy. Natomiast dlaczego proszę o tę zapomogę muszę napisać sama,odręcznie.
__________________
"Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej obecności" Katarzyna Wołyniec
zaluzja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 13:56   #4388
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez zaluzja55 Pokaż wiadomość
Mam ustalone wnioski np. o prowadzeniu działalności gospodarczej, sam dokument o zapomogę,ale na nim mogę tylko napisać kierunek studiów, jaka była średnia takie ogólnikowe sprawy. Natomiast dlaczego proszę o tę zapomogę muszę napisać sama,odręcznie.
To w takim razie opisz sytuacje, że np. tyle i tyle procent wynagrodzenia zajmuje komornik. Nie wiem czy nie powinnaś dołączyć kwitek wypłaty(ksero) mamy gdzie jest wyszczególnione ile dostaje a ile zabiera komornik.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:10   #4389
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Dziewczyny czym mozna zmyć długopis z ekoskóry ?

(Córcia mi zrobiła pare kresek na beżowej rogówce )

Podobna kanapa w załączniku - te samo obicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10520_2.jpg (41,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:22   #4390
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym mozna zmyć długopis z ekoskóry ?

(Córcia mi zrobiła pare kresek na beżowej rogówce )

Podobna kanapa w załączniku - te samo obicie.
Może spróbuj płynem do naczyń? Ja zmyłam nim długopis z kurtki.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 14:25   #4391
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
dzięki. razem z parafiną ciekłą, lekarz mi zalecił colon c. pożyjemy, zobaczymy, czy to coś da.
ja bym zaczela najpierw od jednego, a pozniej bawila sie w obie rzeczy jednoczesnie
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 15:04   #4392
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
a w jakim kraju studiujesz?
u mnie ludzie robili praktyki w:
- ministerstwach
- centrum informacji europejskiej
- urzędach dzielnicy i miast
- sejmie
- biurach poselskich
- parp
- prywatne firmy zajmujące się dotacjami
- niepłatny staż w parlamencie europejskim

ile godzin praktyk i pomiędzy jakimi miesiącami musisz zrobić? po którym jesteś roku, jakie znasz języki, pracowałaś już gdzieś?
Studiuje w Irlandii. Nie jest to wymóg na uczelni, chciałabym zrobić to sama dla siebie więc zdaję sobie sprawę z tego, że raczej cięzko będzie coś znaleźć. Jestem na razie na pierwszym roku, znam angielski francuski i podstawy hiszpańskiego.
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:25   #4393
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

mam pytanie. jestem studentka, 22 lata, chcialabym otowrzyc wlasny bYznes, ale ile wynioslaby mnie oplata dla zusu-srusu w pierwszym roku dzialalnosci? czy z tego powodu, ze jestem studentka, mialabym jakies ulgi?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:29   #4394
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

jak założysz ją w akademickim inkubatorze to zusu nie płacisz ikeś tam czasu http://www.inkubatory.pl/pl/proces-z...ip/co-daje-aip
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:30   #4395
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

navika90:
  1. często
  2. baaaaardzo często
  3. jedno i drugie, ale częściej aukcje
  4. absolutnie wszystko
  5. czasami się coś zdarzy, np szukałam dla kuzyna plakatu z crossami i nie mogłam znaleźć i kowbojek sobie szukam, takich rider boots'ow i nie moge znalezc takich jak sobie wymarzylam, inne są


w temacie: jak znalezc na allegro taka sukienke jak na zdjeciu jak ona sie nazywa? jakies slowa-klucze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ellospa4.jpg (59,8 KB, 74 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:33   #4396
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Studiuje w Irlandii. Nie jest to wymóg na uczelni, chciałabym zrobić to sama dla siebie więc zdaję sobie sprawę z tego, że raczej cięzko będzie coś znaleźć. Jestem na razie na pierwszym roku, znam angielski francuski i podstawy hiszpańskiego.
na praktyki to trzeba mieć skierowanie/umowę. z marszu nie przyjmują na praktyki. pod tym względem staż jest mniej problemowy.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:39   #4397
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
navika90:
  1. często
  2. baaaaardzo często
  3. jedno i drugie, ale częściej aukcje
  4. absolutnie wszystko
  5. czasami się coś zdarzy, np szukałam dla kuzyna plakatu z crossami i nie mogłam znaleźć i kowbojek sobie szukam, takich rider boots'ow i nie moge znalezc takich jak sobie wymarzylam, inne są


w temacie: jak znalezc na allegro taka sukienke jak na zdjeciu jak ona sie nazywa? jakies slowa-klucze?
Takim słowem może być "bandażowa"
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:40   #4398
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
A dlaczego szczeniak nie ma rodowodu ? Przecież jeśli jest zdrowy i ma udokumentowane pochodzenie to tylko formalność
Druga sytuacja: jeśli masz metrykę to wyrobienie rodowodu to 100 zł ?
Jeśli zapłaciłaś za psa 1000-3000 to 100 zł to chyba nie są wielkie pieniądze
Rodowód nie służy tylko do "wystawiania " to dokument potwierdzający pochodzenia psa.
1. bo nie planowaliśmy psa wystawiać
2. bo nie potrzebowaliśmy potwierdzenia jego pochodzenia w związku z tym, że nie planowaliśmy go wystawiać
3. nawet gdyby miał rodowód, to z tego co zrozumiałam z różnych stron internetowych musielibyśmy go wystawiać, żeby móc mieć hodowlę. mówiąc 'hodowlę', mam na myśli szczeniaki tego psa i również rasowej suki.

jeśli tak, to trochę tego nie rozumiem. co to, jakieś lobby hodowców psów? bo dla mnie pies ma być przyjacielem rodziny, a nie dodatkiem do cudownego papierka zwanego rodowodem. mój shih tzu trafił do mnie jak miał 4ms i nie potrafił przejść przez krawężnik, bo 'on tak lubił siedzieć w domu' (wtf?!). nie chcieliśmy i nie potrzebowaliśmy rodowodu, ale nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nikt nie będzie mógł mieć szczeniaków własnego psa. a co z ludźmi, którzy mają psiaki ze schroniska i je kochają i chcieliby szczeniaki?

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Studiuje w Irlandii. Nie jest to wymóg na uczelni, chciałabym zrobić to sama dla siebie więc zdaję sobie sprawę z tego, że raczej cięzko będzie coś znaleźć. Jestem na razie na pierwszym roku, znam angielski francuski i podstawy hiszpańskiego.
napisz cv, rozbudowany list motywacyjny po polsku, angielsku i francusku i wysyłaj. jeśli francuski masz na wysokim poziomie to masz szanse nawet do instytucji unijnych (oczywiście praktyki bezpłatne)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 15:57   #4399
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
jak założysz ją w akademickim inkubatorze to zusu nie płacisz ikeś tam czasu http://www.inkubatory.pl/pl/proces-z...ip/co-daje-aip
ale chcialam zdobyc dofinansowanie na dzialalnosc nie mam na start takiej kasy :P
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 16:10   #4400
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
1. bo nie planowaliśmy psa wystawiać
2. bo nie potrzebowaliśmy potwierdzenia jego pochodzenia w związku z tym, że nie planowaliśmy go wystawiać
3. nawet gdyby miał rodowód, to z tego co zrozumiałam z różnych stron internetowych musielibyśmy go wystawiać, żeby móc mieć hodowlę. mówiąc 'hodowlę', mam na myśli szczeniaki tego psa i również rasowej suki.

jeśli tak, to trochę tego nie rozumiem. co to, jakieś lobby hodowców psów? bo dla mnie pies ma być przyjacielem rodziny, a nie dodatkiem do cudownego papierka zwanego rodowodem. mój shih tzu trafił do mnie jak miał 4ms i nie potrafił przejść przez krawężnik, bo 'on tak lubił siedzieć w domu' (wtf?!). nie chcieliśmy i nie potrzebowaliśmy rodowodu, ale nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nikt nie będzie mógł mieć szczeniaków własnego psa. a co z ludźmi, którzy mają psiaki ze schroniska i je kochają i chcieliby szczeniaki?
1-2. też nie zamierzam psa wystawiać a rodowód mam. Nie rozumiem takiego toku myślenia

A czy pies z rodowodem wyklucza przyjaciela rodziny ? Mogę Cię zapewnić że jak patrze na swoją suke to nie widzę przed oczami "papierka" tylko właśnie przyjaciela rodziny. Dodatkowo kupując psa z metryką masz PEWNOŚĆ że jest rasowy a nie jakaś "podróba" -ostatnio na tymczasie miałam szczeniaka rottka - wyrósł z niego sznaucerowaty myśliwski kundelek o barwie rottka
Przejdź się do byle jakiego schroniska i zobacz ile jest psów czekających na swój dom - dalej chcesz rozmnażać psy żeby mieć "szczeniaczka" ? Poza tym z jednej ciąży suki rzadko kiedy jest jeden szczeniak a jak jest to kundel to szczeniaków jest 3-5-7 czy jeszcze więcej ! Weźmiesz wszystkie ? A może oddasz w "dobre ręce" które znudzą się szczeniakiem po miesiącu i wyrzucą albo oddają do schronu ?
Kończę już tą dyskusję bo widzę masz swoją "mądrość" i jej się trzymasz. Wracając do meritum sprawy - ciesze się, że ustawa się zmienia i mam nadzieję że będą wysokie kary za nieprzestrzeganie przepisów.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ale chcialam zdobyc dofinansowanie na dzialalnosc nie mam na start takiej kasy :P
Dofinansowanie z Urzędu Pracy czy Unii ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:15   #4401
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
/.../ostatnio na tymczasie miałam szczeniaka rottka - wyrósł z niego sznaucerowaty myśliwski kundelek o barwie rottka /.../[COLOR="Silver"]
Przypomniałaś mi o mojej byłej sąsiadce, pani w mocno podeszłym już wieku, odeszła jej psinka, więc chciała małego teriera do towarzystwa. Pies, który podobno miał być niewielki, wyrósł na całkiem sporego i biedna kobiecina nie mogła sobie zupełnie z nim poradzić, na spacery wyprowadzała go córka innych sąsiadów.
Temat rzeka, jak zwykle w takich sytuacjach, tutaj sobie można do woli dyskutować:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159199
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2011-12-14 o 16:18
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:23   #4402
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dofinansowanie z Urzędu Pracy czy Unii ?
myslalam o dofinansowaniu z unii, bo z up nie dostane. jestem studentka jeszcze dluzszy czas, a tam bezrobotni otrzymuja dofinansowanie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:23   #4403
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Może spróbuj płynem do naczyń? Ja zmyłam nim długopis z kurtki.
Nie działa, probowalam juz plynem, proszkiem, zmywaczem do paznokci (czyscilam cala kanape a tym schodzilo :brzydal) , i plynem do skóry tyle ze naturalnej.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:01   #4404
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Nie działa, probowalam juz plynem, proszkiem, zmywaczem do paznokci (czyscilam cala kanape a tym schodzilo :brzydal) , i plynem do skóry tyle ze naturalnej.
Ostatnio widziałam reklamę programu "Czysta chata" i babka tam zmywała rysunki ze ścian (może kanapie też by pomogło) tylko nie pamiętam czym Kojarzycie?

A może soda? Ona na wszystko jest dobra

Edytowane przez Nikaaa152
Czas edycji: 2011-12-14 o 17:02
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:29   #4405
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
1-2. też nie zamierzam psa wystawiać a rodowód mam. Nie rozumiem takiego toku myślenia

A czy pies z rodowodem wyklucza przyjaciela rodziny ? Mogę Cię zapewnić że jak patrze na swoją suke to nie widzę przed oczami "papierka" tylko właśnie przyjaciela rodziny. Dodatkowo kupując psa z metryką masz PEWNOŚĆ że jest rasowy a nie jakaś "podróba" -ostatnio na tymczasie miałam szczeniaka rottka - wyrósł z niego sznaucerowaty myśliwski kundelek o barwie rottka
ok, nie zamierzasz wystawiać psa a masz rodowód, ale wytłumacz mi w takim razie, co ten rodowód ci daje. właśnie tego nie mogę zrozumieć i chyba dalej tego nie napisałaś - praktyczne zalety rodowodu.

"podróby" nie da się kochać? a pies był kupiony z metryką, tyle że nie ma jej zamienionej na rodowód, więc argument o pewności nie działa w tym wypadku.
co do ilości szczeniaków w miocie - może jestem dziwna, ale ja nie rozmnażałabym psa dopóki nie miałabym chętnych znajomych na szczeniaki.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:46   #4406
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Co oprócz wit. A jest skuteczne na zajady?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:17   #4407
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Co oprócz wit. A jest skuteczne na zajady?
Czytałam, że drożdże, ale sama nigdy nie testowałam.
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:19   #4408
zaluzja55
Rozeznanie
 
Avatar zaluzja55
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 625
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
To w takim razie opisz sytuacje, że np. tyle i tyle procent wynagrodzenia zajmuje komornik. Nie wiem czy nie powinnaś dołączyć kwitek wypłaty(ksero) mamy gdzie jest wyszczególnione ile dostaje a ile zabiera komornik.
Dzięki za radę, oczywiście dołączę do opisu ksero wypłaty. Oby to wszystko nie było na marne
__________________
"Żaden człowiek nie przygotuje Cię na swoje odejście. A już na pewno nie ten, który nauczył Cię swojej obecności" Katarzyna Wołyniec
zaluzja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:31   #4409
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
mam bloga na stronie blog.pl co to jest RSS i dynamiczne zakladki? co to mi zrobi, jak to wcisne? :P
Jeśli udostępnisz na swoim blogu RSS, ktoś będzie mógł sobie Twój kanał zapisać w specjalnym programie albo na stronie (np. Google Reader). I potem bez wchodzenia osobno na każdy blog czy inną śledzoną stronę program wyświetla użytkownikowi nowe notki / wiadomości (albo same powiadomienia, że jest coś nowego). Baaardzo przydatne, śledzę w ten sposób sporo (200?) blogów / stron z wiadomościami / fotoblogów .

Cytat:
Napisane przez navika90 Pokaż wiadomość
  1. Powiedzcie mi czy często kupujecie w takich sklepach?
  2. Jeżeli nie często to ile razy wam się zdarzyło?
  3. Czy wybieracie sklepy internetowe czy może portale aukcyjne?
  4. Co najczęściej kupujecie przez internet?
  5. Czy jest coś czego brak jest w sieci? Coś czego nie mogłyście znaleźć?

I na koniec takie pytanie: na co zwracacie uwagę przy wyborze kupna "czegoś" w tym sklepie internetowym a nie np. w jakimś innym.
  1. Bardzo często.
  2. --
  3. Najbardziej lubię amazon, następny w kolejności jest ebay. Jeśli czegoś nie mogę znaleźć na tych dwóch stronach, wtedy dopiero szukam pojedynczych sklepów internetowych.
  4. Kosmetyki, książki za 50% ceny zwykłej księgarni albo wręcz za bezcen, elektronika (małe AGD, komputery i akcesoria).
  5. Nie, ja znajduję wszystko.

Odnośnie ostatniego pytania: czy strona jest popularna (sprawdzona), czy wygląda profesjonalnie, czy system płatności nie wygląda podejrzanie (najlepiej, jeśli wspiera PayPal). No i oczywiście koszty wysyłki .
__________________


Edytowane przez cynamonowe
Czas edycji: 2011-12-14 o 18:32
cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:58   #4410
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Co oprócz wit. A jest skuteczne na zajady?
nie wit. A tylko witaminy z grupy B

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Jeśli udostępnisz na swoim blogu RSS, ktoś będzie mógł sobie Twój kanał zapisać w specjalnym programie albo na stronie (np. Google Reader). I potem bez wchodzenia osobno na każdy blog czy inną śledzoną stronę program wyświetla użytkownikowi nowe notki / wiadomości (albo same powiadomienia, że jest coś nowego). Baaardzo przydatne, śledzę w ten sposób sporo (200?) blogów / stron z wiadomościami / fotoblogów .
dzieki za info
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.