Keratynowe prostowanie -część II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 14:41   #1801
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wiesz ja juz próbowałam najlepszych odżywek, jajek, olejów kokosowych, olejów rycynowych i naprawde wiele więcej cudów.

Fryzjerki mówią że ja poprostu mam taki typ włosa puszący się. Prostownicy starałam sie używać jak najmniej (raz, dwa razy w tygodniu przy odpowiednim zabezpieczaniu termicznym)

Jeżeli ktoś ma jakieś rady co do moich włosów chętnie poczytam
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:50   #1802
kidi09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Wiesz ja juz próbowałam najlepszych odżywek, jajek, olejów kokosowych, olejów rycynowych i naprawde wiele więcej cudów.

Fryzjerki mówią że ja poprostu mam taki typ włosa puszący się. Prostownicy starałam sie używać jak najmniej (raz, dwa razy w tygodniu przy odpowiednim zabezpieczaniu termicznym)

Jeżeli ktoś ma jakieś rady co do moich włosów chętnie poczytam
Ja miałam podobnie - puszące się, ale też troche kręcone i jestem bardzo zadowolona z efektu, więc Ty na pewno też będziesz

Mam pytanie apropo szamponów Kallosa - wszystkie można używać? Bo nie widziałam konkretnych nazw szamponów tylko maski. A nie mogę znaleźć skłądu szamponu, który mnie by interesował - Łagodny szampon do włosów o zapachu migdałowym
kidi09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 00:34   #1803
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

cześć ! jestem właśnie 3 dni po zabiegu, dziś pierwsze mycie włosków miałam za sobą, jestem w szoku ! z mojego puszystego siana mam praktycznie proste, gładkie włosy

fryzjerka poleciła mi myć głowę szamponami dla dzieci i sprzedała maskę 'placenta' aby po umyciu nakładać ją, spłukać i suszyć prostownicę odłożyłam w kąt i samą suszarą taki efekt uzyskałam jak nigdy przez pół godzinne prostowanie
jestem zachwycona !

PS-mam strasznie oklapnięte te włosy, czy wraz ze wzrostem troszkę się uniosą?
pytanie do osób które są po zabiegu
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:22   #1804
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

tak... zaczna odrastac i ci sie uniosa
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:42   #1805
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
cześć ! jestem właśnie 3 dni po zabiegu, dziś pierwsze mycie włosków miałam za sobą, jestem w szoku ! z mojego puszystego siana mam praktycznie proste, gładkie włosy

fryzjerka poleciła mi myć głowę szamponami dla dzieci i sprzedała maskę 'placenta' aby po umyciu nakładać ją, spłukać i suszyć prostownicę odłożyłam w kąt i samą suszarą taki efekt uzyskałam jak nigdy przez pół godzinne prostowanie
jestem zachwycona !

PS-mam strasznie oklapnięte te włosy, czy wraz ze wzrostem troszkę się uniosą?
pytanie do osób które są po zabiegu
po 1 dziwię się że wciska Ci tą maskę, bo każdy wie że po encanto włosy sa tak oblepione keratyną, że mało jaki preparat dociera do struktury włosa. To własnie też daje efekt obciązenia.
Po 2-3tyg powinny nie być już przylizane
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:26   #1806
tofzz
Przyczajenie
 
Avatar tofzz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Po 2-3tyg powinny nie być już przylizane
Właśnie, mam pytanie odnośnie tego przylizu. Jestem 2,5 tyg. po zabiegu i włosy jak były, tak są przylizane. Pierwszego dnia po myciu są piękne, mięciutkie i gładkie, a drugiego wyglądają jakby ktoś na nie wylał litr oleju. Myślałam, że po kilku myciach się podniosą i nie będą tak przetłuszczać, ale jest bez zmian.
Teraz wpadłam na taki pomysł, żeby myć skórę głowy szamponami wypłukującymi keratynę, a potem całość tym zalecanym. Jak myślicie, da to coś?
tofzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:14   #1807
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez tofzz Pokaż wiadomość
Właśnie, mam pytanie odnośnie tego przylizu. Jestem 2,5 tyg. po zabiegu i włosy jak były, tak są przylizane. Pierwszego dnia po myciu są piękne, mięciutkie i gładkie, a drugiego wyglądają jakby ktoś na nie wylał litr oleju. Myślałam, że po kilku myciach się podniosą i nie będą tak przetłuszczać, ale jest bez zmian.
Teraz wpadłam na taki pomysł, żeby myć skórę głowy szamponami wypłukującymi keratynę, a potem całość tym zalecanym. Jak myślicie, da to coś?
no nie wiem, żebyś nie przekombinowała. nie wiem co Ci poradzić, mogę Ci napisać jak ja sobie z tym radziłam ;p też dość długo miałam efekt taki jak ten opisany przez Ciebie, w pierwszych dniach, czy nawet przez pierwsze 2 tygodnie, mega przyliz miałam nawet w dniu mycia, o ile rano włosy wyglądały prześlicznie, to wieczorem wygladaly na nieswieze
nie kombinowalam z myciem wlosow roznymi szamponami, o niee ;p powiem szczerze, ze dziwny jest ten pomysl, wlosy moga Ci roznie reagowac
ja mylam wtedy kiedy tego potrzebowalam i tyle. praktycznie codziennie rano. pozniej juz co dwa dni, i tak zostalo do tej pory.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:05   #1808
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej
zainteresowałam się kuracją keratynową bo moje włosy są ani proste, ani kręcone, żyją własnym życiem i wywijają się w każdą stronę.. tylko na razie wytrzymuję się trochę bo mam cienkie włosy i nie jest ich szczerze mówiąc zbyt wiele, no i boję się że się zniszczą, albo że po kuracji będę miała trzy na krzyż wiszące kluski może wystąpić taki efekt?
i jeszcze mam pytanie:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2104160007&msg
czy to jest ok? bo dla moich włosów ta pojemność myślę że by wystarczyła, ale czy to jest to czego wszystkie używacie?
Pozdrawiam
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 23:39   #1809
tofzz
Przyczajenie
 
Avatar tofzz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
hej
zainteresowałam się kuracją keratynową bo moje włosy są ani proste, ani kręcone, żyją własnym życiem i wywijają się w każdą stronę.. tylko na razie wytrzymuję się trochę bo mam cienkie włosy i nie jest ich szczerze mówiąc zbyt wiele, no i boję się że się zniszczą, albo że po kuracji będę miała trzy na krzyż wiszące kluski może wystąpić taki efekt?
i jeszcze mam pytanie:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2104160007&msg
czy to jest ok? bo dla moich włosów ta pojemność myślę że by wystarczyła, ale czy to jest to czego wszystkie używacie?
Pozdrawiam
Ja w chwili robienia zabiegu miałam 3 włosy na krzyż A tak szczerze mówiąc, to po prostu od ok. 7 lat wypadają mi włosy, co zostało zdiagnozowane jako łysienie androgenowe. W moim przypadku włosy po zabiegu nie są zniszczone, nie rozdwoiły się, ani nie wypadają, są tylko naprawdę mocno przyklapnięte, więc jeśli chcesz uniknąć takiego efektu, to po prostu nakładaj preparaty np. 5 cm od nasady (albo tyle, ile potrzebujesz, ale nie mniej niż 2 cm). Ja przez cały zabieg miałam oczy zakryte ręcznikiem, więc praktyczne nic nie widziałam i wydaje mi się, że mi po prostu położyli encanto od samej nasady...

Jeśli chodzi o aukcję, którą podałaś, to tak - to jest właśnie to. Mogę Ci polecić tego sprzedawcę, bo właśnie u niego kupiłam.

Nie wiem jak długie masz włosy, ale w moim przypadku (ok. 40 cm cienkich włosów) szamponu zostało mi 50%, keratin treatment - 40% i odżywki - 30% (bo była użyta bardzo nieekonomicznie, czyli zamiast dolewać, wlało się od razu za dużo).
tofzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 00:39   #1810
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez tofzz Pokaż wiadomość
Ja w chwili robienia zabiegu miałam 3 włosy na krzyż A tak szczerze mówiąc, to po prostu od ok. 7 lat wypadają mi włosy, co zostało zdiagnozowane jako łysienie androgenowe. W moim przypadku włosy po zabiegu nie są zniszczone, nie rozdwoiły się, ani nie wypadają, są tylko naprawdę mocno przyklapnięte, więc jeśli chcesz uniknąć takiego efektu, to po prostu nakładaj preparaty np. 5 cm od nasady (albo tyle, ile potrzebujesz, ale nie mniej niż 2 cm). Ja przez cały zabieg miałam oczy zakryte ręcznikiem, więc praktyczne nic nie widziałam i wydaje mi się, że mi po prostu położyli encanto od samej nasady...

Jeśli chodzi o aukcję, którą podałaś, to tak - to jest właśnie to. Mogę Ci polecić tego sprzedawcę, bo właśnie u niego kupiłam.

Nie wiem jak długie masz włosy, ale w moim przypadku (ok. 40 cm cienkich włosów) szamponu zostało mi 50%, keratin treatment - 40% i odżywki - 30% (bo była użyta bardzo nieekonomicznie, czyli zamiast dolewać, wlało się od razu za dużo).
O, a ogólnie zadowolona byłaś? Nadaje się encanto do cienkich włosów? Bo cały czas się waham ;p
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:22   #1811
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
po 1 dziwię się że wciska Ci tą maskę, bo każdy wie że po encanto włosy sa tak oblepione keratyną, że mało jaki preparat dociera do struktury włosa. To własnie też daje efekt obciązenia.
Po 2-3tyg powinny nie być już przylizane
jasne ?!?! to mam nie stosować tego? (babka mi powiedziała,że po encanto nie stosuję żadnych dodatkowych szamponów ani odżywki, ale po jakiejś godzinie zabiegu powiedziała że ma odżywkę, którą powinnam stosować od pierwszego mycia, wiesz, ja przerażona żeby mi się ten efek trzymał na długo, to to następnego dnia poleciałam i kupiłam

to jak, myślisz, odstawić to na razie?

dzięęęęęękuję za wiadomość dobrze że tu napisałam bo wolę się zapytać dziewczyn co już miały i się znają - czasami niestety fryzjerzy patrzą tylko na kasę

w ogole nie spodziewałam się że będę miała takie dluuugie włosy !
przez te kręcone, puszące miałam troszkę za ramiona a tu po wyprostowaniu wyszły takie! :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anaaaaa.jpg (10,9 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anaaaa.jpg (14,4 KB, 151 załadowań)
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!

Edytowane przez ana92pl
Czas edycji: 2012-02-07 o 09:23
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 10:40   #1812
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
no nie wiem, żebyś nie przekombinowała. nie wiem co Ci poradzić, mogę Ci napisać jak ja sobie z tym radziłam ;p też dość długo miałam efekt taki jak ten opisany przez Ciebie, w pierwszych dniach, czy nawet przez pierwsze 2 tygodnie, mega przyliz miałam nawet w dniu mycia, o ile rano włosy wyglądały prześlicznie, to wieczorem wygladaly na nieswieze
nie kombinowalam z myciem wlosow roznymi szamponami, o niee ;p powiem szczerze, ze dziwny jest ten pomysl, wlosy moga Ci roznie reagowac
ja mylam wtedy kiedy tego potrzebowalam i tyle. praktycznie codziennie rano. pozniej juz co dwa dni, i tak zostalo do tej pory.
eeeee nie ja jak miałam encanto to zdarzało mi się czasem myć włosy szamponami z SLS i nic się nie działo moja koleżanka z którą razem robiłyśmy sobie encanto też nie zawsze myła tym co trzeba i też nic. Włosy dalej były w miarę gładkie

Myślę że można by użyć od nasady szamponu z SLS, ewentualnie można same końce "zabezpieczyć" jakąś odżywką, żeby piana z szamponu podczas spłukiwania nie "dotarła" do reszty włosów
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:28   #1813
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Fryzjerki mówią że ja poprostu mam taki typ włosa puszący się. Prostownicy starałam sie używać jak najmniej (raz, dwa razy w tygodniu przy odpowiednim zabezpieczaniu termicznym)

Jeżeli ktoś ma jakieś rady co do moich włosów chętnie poczytam
przepraszam bardzo, ale większość fryzjerek/fryzjerów się nie zna i gadają takie dyrdymały To nie są proste włosy...tylko falowane/kręcone
Oczywiście nie odradzam keratynowego prostowania, bo zrobisz jak zechcesz, ale przed zabiegiem bym włosy trochę jednak 'zregenerowała'
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:41   #1814
tofzz
Przyczajenie
 
Avatar tofzz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
O, a ogólnie zadowolona byłaś? Nadaje się encanto do cienkich włosów? Bo cały czas się waham ;p
Na poprzedniej stronie wszystko opisałam. Tak, jestem zadowolona, ale byłabym bardziej, gdyby nie przyliz, którego nie mogę przeżyć Teraz włosy mam prostsze niż na 3 zdjęciu, końcówki już się nie wywijają na zewnątrz.
Najlepiej jakbyś wrzuciła tu zdjęcie włosów, może któraś by Ci powiedziała, czy da się coś zrobić zamiast prostować, bo ja się na tym kompletnie nie znam
tofzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:06   #1815
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Właśnie jestem w trakcie robienia encanto i tak bardzo sie boje że mi nie wyjdzie ze szok, więc dziewczyny trzymajcie kcuki

wieczorem powiem wam jak wyszło, jak już umyje głowe. Czy może z myciem głowy powinnam poczekać do jutra?

Zdjęć niestety przed nie zrobiłam ale postaram sie wrzucić chociaż po
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:35   #1816
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Aaa... Nie skojarzyłam, że to Ty, bo te włosy wcale na cienkie nie wyglądały Wrzucałam już tu zdjęcia i wszyscy sa tak niepewni jak ja, ale chyba do odważnych świat należy! Dzięki za odp
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:33   #1817
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a już po zabiegu

Myślicie ze moge umyć już głowe zeby sprawdzić efekt? (zabieg skończyłam o 15)
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:05   #1818
L0veLy
Przyczajenie
 
Avatar L0veLy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hey.
Dołączam do wątku.
3 razy stosowałam Encanto.
Zawsze byłam zadowolona z efektu,raz bardziej raz mniej.
Niedługo zrobię kolejne "prostowanie keratyną" i zużyje resztkę specyfiku.(mam nadzieje że tam coś jeszcze jest )
Jak zrobię dodam zdjęcia .
__________________
L0veLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:27   #1819
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Wiesz ja juz próbowałam najlepszych odżywek, jajek, olejów kokosowych, olejów rycynowych i naprawde wiele więcej cudów.

Fryzjerki mówią że ja poprostu mam taki typ włosa puszący się. Prostownicy starałam sie używać jak najmniej (raz, dwa razy w tygodniu przy odpowiednim zabezpieczaniu termicznym)

Jeżeli ktoś ma jakieś rady co do moich włosów chętnie poczytam
też miałam włosy puszyce się i dopiero właśnie ten zabieg mi pomógł ).
Wydaje mi się, że to przez farbowanie włosów zaczał się problem u mnie, łuska włosa się odchyla, a nie zastosowanie odpowiedniego specyfiku po farbowaniu powoduje do tego stanu, u tych co mogą być podatni na takie rzeczy...Puszący+włos suchy, chyba żadne olejki nie dały takiego efektu jak ten zabieg. Nie zastanawiaj się, tylko rób .

Edytowane przez patryszia6
Czas edycji: 2012-02-07 o 20:31
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 21:39   #1820
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patryszia6 Pokaż wiadomość
też miałam włosy puszyce się i dopiero właśnie ten zabieg mi pomógł ).
Wydaje mi się, że to przez farbowanie włosów zaczał się problem u mnie, łuska włosa się odchyla, a nie zastosowanie odpowiedniego specyfiku po farbowaniu powoduje do tego stanu, u tych co mogą być podatni na takie rzeczy...Puszący+włos suchy, chyba żadne olejki nie dały takiego efektu jak ten zabieg. Nie zastanawiaj się, tylko rób .
zrobiłam zabieg, w sumie jestem zadowolona

Myślałam, że będą one sypkie. Jednak moje włosy wyprostowały sie, mniej sie puszą i wyglądają bardzo naturalnie. Zadnego przylizu nie mam. Pojawił sie połysk delikatny. Napewno jeszcze keidyś użyje encanto

A i dodam ze ja nie farbuje włosków, chodź mnie kusi bardzo.

Edytowane przez Lajla1000
Czas edycji: 2012-02-07 o 21:41
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 16:03   #1821
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mam wielką prośbe do chemicznej znawczyni na tym wątku

Czy któraś z wizażanek mogłaby przeanalizować skład tego olejku i stwierdzić czy mogłabym stosować go jesli moje włosy są potraktowane encanto?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...id.html&next=1
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 23:05   #1822
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
mam wielką prośbe do chemicznej znawczyni na tym wątku

Czy któraś z wizażanek mogłaby przeanalizować skład tego olejku i stwierdzić czy mogłabym stosować go jesli moje włosy są potraktowane encanto?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...id.html&next=1
Używam tego olejku regularnie od 3 lat i jest dla mnie niezastąpiony 3 miesiące temu robiłam Encanto i regularnie używam tego olejku i nie zauważyłam absolutnie, aby coś z efektami zabiegu się działo. Włosy jedynie troszkę szybciej się robiły nieświeże, ale różnica była w sumie niewielka. Za to włosy po nim były jeszcze bardziej miękkie i lśniące, a to naprawdę wyczyn po zabiegu keratynowym.
Jak dla mnie ten olejek zabezpiecza włosy, w dodatku nawet zwykłym szamponem, delikatnym typu BD można ładnie wymyć włosy. Na dodatek nieziemsko pachnie Ja go polecam, śmiało można używać
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 07:19   #1823
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Używam tego olejku regularnie od 3 lat i jest dla mnie niezastąpiony 3 miesiące temu robiłam Encanto i regularnie używam tego olejku i nie zauważyłam absolutnie, aby coś z efektami zabiegu się działo. Włosy jedynie troszkę szybciej się robiły nieświeże, ale różnica była w sumie niewielka. Za to włosy po nim były jeszcze bardziej miękkie i lśniące, a to naprawdę wyczyn po zabiegu keratynowym.
Jak dla mnie ten olejek zabezpiecza włosy, w dodatku nawet zwykłym szamponem, delikatnym typu BD można ładnie wymyć włosy. Na dodatek nieziemsko pachnie Ja go polecam, śmiało można używać
ja dziękuję, ale rekomendacja ! brakowalo mi olejku w kosmetyczce, dziś ruszam do sklepu z produktami fryzjerskimi, moze uda mi sie zamowic
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:10   #1824
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

karen_walker dziekuje za odpowiedź super w takim razie ide go dziś kupić
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:56   #1825
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dawno mnie tutaj nie było, widzę że coraz więcej dziewczyn decyduje się na ten zabieg
tak więc mniej więcej w połowie października robiłam zabieg ( 1 raz) i do tej pory jestem z niego bardzo zadowolona włosów po umyciu nie suszę, zawsze schną naturalnie i nawet po takim wyschnięciu naturalnym nadal są proste, nie wywijają się i nie ma żadnych innych przykrych niespodzianek jedynie musze już prostować kilka pasemek przy twarzy ponieważ kręcą mi się od nasady

co do pielęnacji jakoś niespecjalnie przestrzegam zalaceń ( uzywam szamponów z sls i solą, ale tylko na włosy u nasady i na skórę) i nie zauważyłam szybszego wypłukiwania sie keratyny. moze moje włosy są jakieś "inne" albo po prostu mam szczęście xd

jak chcecie mogę wstawić aktualne zdjęcia

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tofzz Pokaż wiadomość
Właśnie, mam pytanie odnośnie tego przylizu. Jestem 2,5 tyg. po zabiegu i włosy jak były, tak są przylizane. Pierwszego dnia po myciu są piękne, mięciutkie i gładkie, a drugiego wyglądają jakby ktoś na nie wylał litr oleju. Myślałam, że po kilku myciach się podniosą i nie będą tak przetłuszczać, ale jest bez zmian.
Teraz wpadłam na taki pomysł, żeby myć skórę głowy szamponami wypłukującymi keratynę, a potem całość tym zalecanym. Jak myślicie, da to coś?
przez pierwsze 2-3 tyg miałam tak samo jak Ty. Ja robiłam tak jak piszesz, skórę głowy i włosy przy nasadzie jakiś szampon z sls tylko że na resztę włosów kładłam jakas prostą odżywke (np. isanę). Po jakimś czasie włosy faktycznie troszkę odbiły się od nasady
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:37   #1826
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość

jak chcecie mogę wstawić aktualne zdjęcia
Dawaj, dawaj
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 23:05   #1827
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

prosze bardzo
1 zdjęcie- tuż po zabiegu
2 zdjęcie- 2 tyg po
3 zdjęcie - około miesiąc po

(jak widać w międzyczasie włosy przeszły metamorfozę z kolorem xd )

przepraszam za jakość 2-óch ostatnich zdjęć, ale niestety musiałam wycinać ze zdjeć z 'prywatnych zbiorów'

zdjęcie aktualnych włosów wstawie jutro ponieważ teraz raczej zbyt ladne by nie wyszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg encanto 1 (1).jpg (103,5 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 169.jpg (11,7 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 132.jpg (21,8 KB, 195 załadowań)
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 23:32   #1828
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Uważam, że czym prędzej powinnaś wracać do tego orzecha laskowego. Ten kolor zaraz po zabiegu miałaś piękny, a te dwa poprzednie jakoś mniej mi się podobają. Ale jeśli Ty czujesz się dobrze, to w sumie to chyba najważniejsze
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 00:58   #1829
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Uważam, że czym prędzej powinnaś wracać do tego orzecha laskowego. Ten kolor zaraz po zabiegu miałaś piękny, a te dwa poprzednie jakoś mniej mi się podobają. Ale jeśli Ty czujesz się dobrze, to w sumie to chyba najważniejsze
tamten kolor na pierwszym zdjęciu to jakaś mocno spłukana farba fryzjerska ciemny brąz dodatkowo rozjaśniona przez encanto

do brązów raczej nie wrócę, w czerni czuje sie zdecydowanie lepiej teraz tylko szukam sposobu żeby kolor mi się tak bardzo nie wypłukiwał
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 01:25   #1830
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

łał, pięęęęękne! ale długie ja musiałam obciąć po zabiegu
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.