Facet i jego "męskie" wychodne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 13:47   #1
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26

Facet i jego "męskie" wychodne.


Witajcie!
Jestem tutaj nowa, ale postanowiłam założyć ten temat bo fora o nim w zasadzie umarły a myślę że temat jest wciąż żywy.

Otóż mój facet dziś właśnie ma jechać do kolegi na "meski wieczor"/"urodziny". Teoretycznie meski wieczór bo jednak dziewczyna jubilata tam bedzie. Nie boli mnie to, że wogóle ma ochote jechać tylko głównie to, że jednak jakaś dziewczyna tam będzie, a on nie widzi potrzeby żeby zabrać mnie ze sobą A po drugie , jedyne co nasuwa mi się do głowy słysząc "męski wieczór" to hektolitry wódki, pomieszanej z piwem i jakieś dziwne pomysły które po trzeźwemu nie wpadłyby nawet do głowy . Po prostu nie lubię jak pije i jak rozmawiam z nim później to tak bełkocze że trudno cokolwiek zrozumieć...

Wynik jest taki: on jest wściekly ze sie czepiam, ja niezadowolona że mnie nie rozumie ...;/
A wy dziewczyny jak uważacie? Przesadzam czy jednak mam trochę racji? Jak jest u was ?
Pozdrawiam!
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:53   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jestem tutaj nowa, ale postanowiłam założyć ten temat bo fora o nim w zasadzie umarły a myślę że temat jest wciąż żywy.

Otóż mój facet dziś właśnie ma jechać do kolegi na "meski wieczor"/"urodziny". Teoretycznie meski wieczór bo jednak dziewczyna jubilata tam bedzie. Nie boli mnie to, że wogóle ma ochote jechać tylko głównie to, że jednak jakaś dziewczyna tam będzie, a on nie widzi potrzeby żeby zabrać mnie ze sobą A po drugie , jedyne co nasuwa mi się do głowy słysząc "męski wieczór" to hektolitry wódki, pomieszanej z piwem i jakieś dziwne pomysły które po trzeźwemu nie wpadłyby nawet do głowy . Po prostu nie lubię jak pije i jak rozmawiam z nim później to tak bełkocze że trudno cokolwiek zrozumieć...

Wynik jest taki: on jest wściekly ze sie czepiam, ja niezadowolona że mnie nie rozumie ...;/
A wy dziewczyny jak uważacie? Przesadzam czy jednak mam trochę racji? Jak jest u was ?
Pozdrawiam!
A Ty nie chodzisz na babskie wieczory?
Każdy ma czasem potrzebę wyrwać się z domu. Ja mojemu facetowi pozwalam wychodzić z kumplami, ale oczywiście z umiarem a nie co weekend. Raz na jakiś czas to nic złego
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:57   #3
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jestem tutaj nowa, ale postanowiłam założyć ten temat bo fora o nim w zasadzie umarły a myślę że temat jest wciąż żywy.

Otóż mój facet dziś właśnie ma jechać do kolegi na "meski wieczor"/"urodziny". Teoretycznie meski wieczór bo jednak dziewczyna jubilata tam bedzie. Nie boli mnie to, że wogóle ma ochote jechać tylko głównie to, że jednak jakaś dziewczyna tam będzie, a on nie widzi potrzeby żeby zabrać mnie ze sobą A po drugie , jedyne co nasuwa mi się do głowy słysząc "męski wieczór" to hektolitry wódki, pomieszanej z piwem i jakieś dziwne pomysły które po trzeźwemu nie wpadłyby nawet do głowy . Po prostu nie lubię jak pije i jak rozmawiam z nim później to tak bełkocze że trudno cokolwiek zrozumieć...

Wynik jest taki: on jest wściekly ze sie czepiam, ja niezadowolona że mnie nie rozumie ...;/
A wy dziewczyny jak uważacie? Przesadzam czy jednak mam trochę racji? Jak jest u was ?
Pozdrawiam!
przesadzasz i to bardzo - moim zdaniem.

Wy nie wychodzicie w ogóle nigdzie osobno? wszystko/ wszędzie zawsze razem? ja się nie dziwie Twojemu facetowi że jest wściekły. jego kumpel robi urodziny- więc to on decyduje kogo tam zaprasza. skoro postanowił zrobić męski wieczór to chyba nic Ci do tego i powinnaś to zrozumieć a to że jakaś dziewczyna tam będzie? to dziewczyna jubilata to trochę co innego według mnie.. powinnaś się cieszyć że będzie tam ktoś to popatrzy czujnym okiem, będzie pilnował towarzystwa. bo na pewno będzie mu tam w czymś pomagała, czuwała trochę etc. przecież chyba nie zaleje się totalnie jako pierwsza? Twój TŻ nie widzi potrzeby zabierania Cię ze sobą bo skoro to męska impreza to kumple swoich dziewczyn nie zabierają.. nie wiem czemu tak się czepiasz zamiast fajnie wykorzystać wolny wieczór. przecież możesz się z nim umówić że napisze smsa do Ciebie raz na jakiś czas..
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:59   #4
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

No właśnie tu jest ten problem że on akceptuje tylko jedną jedyną dziewczynę z którą się trzymam, jednak ona też ma swoje sprawy, mieszka ze swoim TŻ i jednak więcej czasu z nim spędza... Ja nie mam zbytnio więc możliwości wychodzić i dlatego boli mnie ze on robi tak jak robi, bo ostatnio jego wypady zaczęły być coraz częstsze. ;/
Pozatym kiedy gdzieś idzie i twierdzi np. o 19 że za chwile idzie do domu, po czym mówię - jestem niedaleko to może chociaż pogadamy, to on stanowczo "NIE" bo nie . A do domu w rezultacie wraca koło 22. 23...

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Pisać będzie , to ja wiem, tylko że akurat ta dziewczyna ma mało do powiedzenia w kwestii tego, co robi jej chłopak czy reszta imprezowiczów. Wszędzie razem nie chodzimy, jednak wolałabym żeby poinformował mnie tym troszke wcześniej a niżeli dzień przed imprezą i zapytał chociaz czy nie mam nic przeciwko itp, a nie stawiał mnie przed faktem dokonanym.


Tym bardziej że jeśli jest u mnie to o 19 zmywa się do domu bo cos tam coś tam, a jak wychodzi to albo siedzi pół nocy z nimi albo tak jak dziś - nie bierze pod uwagę możliwości nie zostania na noc . Wiocha oddalona o kilkanaście kilometrów i zero sąsiadów tak więc hulaj dusza piekla nie ma ;/

Edytowane przez renklodzik__
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:02
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:00   #5
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest ten problem że on akceptuje tylko jedną jedyną dziewczynę z którą się trzymam, jednak ona też ma swoje sprawy, mieszka ze swoim TŻ i jednak więcej czasu z nim spędza... Ja nie mam zbytnio więc możliwości wychodzić i dlatego boli mnie ze on robi tak jak robi, bo ostatnio jego wypady zaczęły być coraz częstsze. ;/
Pozatym kiedy gdzieś idzie i twierdzi np. o 19 że za chwile idzie do domu, po czym mówię - jestem niedaleko to może chociaż pogadamy, to on stanowczo "NIE" bo nie . A do domu w rezultacie wraca koło 22. 23...

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Pisać będzie , to ja wiem, tylko że akurat ta dziewczyna ma mało do powiedzenia w kwestii tego, co robi jej chłopak czy reszta imprezowiczów. Wszędzie razem nie chodzimy, jednak wolałabym żeby poinformował mnie tym troszke wcześniej a niżeli dzień przed imprezą i zapytał chociaz czy nie mam nic przeciwko itp, a nie stawiał mnie przed faktem dokonanym.
no to chyba nie zostaje Wam nic innego jak szczerze ze sobą porozmawiać . trochę wyjaśnić i coś ustalić.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:03   #6
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Co to znaczy, ze on akceptuje jedną koleżanke?

Problem jest w tym, ze on ma kumpli z ktorymi moze sie zabawic a ty nie masz kolezanek i jestes zazdrosna.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:06   #7
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Akceptuje znaczy się nie ma problemu z tym zebym z nią gdzieś wyszla, bo twierdzi że cała reszta to puste lale które tylko patrzą kogo na kase naciągnąć i są łatwe, a wcale tak nie jest... Więc jeśli mam słuchać jego głupich uwag i fochów, to wolę zostać w domu niż spotkać się z jedną z tych za którymi on nieprzepada.

A zazdrosna troche może i jestem to fakt, ale jakoś jego koledzy nie widzą problemu żeby spotkać się w towarzystwie mieszanym i zabrać dziewczynę a on tak .
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 14:12   #8
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
Co to znaczy, ze on akceptuje jedną koleżanke?

Problem jest w tym, ze on ma kumpli z ktorymi moze sie zabawic a ty nie masz kolezanek i jestes zazdrosna.
o to, o to. mój poprzedni związek polegał na tym, że wszystko i wszędzie robiliśmy razem - w rezultacie mało kiedy spotykałam się z przyjaciółkami, on kumpli też nie miał. obecnie wolę swojego puścić na męski wieczór, niech się po męsku schleją i pogadają o podboju świata, ja sobie w tym czasie obejrzę film i pomaluję paznokcie.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:14   #9
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Teoretycznie tak, mogłabym. Tylko jak wiem ,że nie ma go w domu a wiem jakie ma pomysły po pijaku to szału dostaje.;/ nie wiem już co zrobić ze sobą . Niby nie chcę go tak strofować ale jednak...
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:19   #10
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
o to, o to. mój poprzedni związek polegał na tym, że wszystko i wszędzie robiliśmy razem - w rezultacie mało kiedy spotykałam się z przyjaciółkami, on kumpli też nie miał. obecnie wolę swojego puścić na męski wieczór, niech się po męsku schleją i pogadają o podboju świata, ja sobie w tym czasie obejrzę film i pomaluję paznokcie.
Albo koleżankę sproszę na ploty
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:20   #11
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
obecnie wolę swojego puścić na męski wieczór, niech się po męsku schleją i pogadają o podboju świata, ja sobie w tym czasie obejrzę film i pomaluję paznokcie.
Dokładnie!

Autorko, Tobie widocznie przeszkadza obecność tej jednej dziewczyny. Jednak trochę głupio by było, żeby własny chłopak nie zaprosił jej na przyjęcie urodzinowe Poza tym nie musisz być obecna na wszystkich spotkaniach chłopaka ze znajomymi, zajmuj się swoimi sprawami i następnym razem zorganizuj sobie babski wieczór...
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 14:20   #12
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, mogłabym. Tylko jak wiem ,że nie ma go w domu a wiem jakie ma pomysły po pijaku to szału dostaje.;/ nie wiem już co zrobić ze sobą . Niby nie chcę go tak strofować ale jednak...
Jakie pomysły?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:22   #13
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

aale mi to męski wieczór jak organizator bierze swoją dziewczynę:P moim zdaniem męski to w 100% męski,tak samo na swoje babskie wieczory nie zapraszam tż :P ale to tak abstrahując

a co do ciebie - musisz koniecznie zacząć też gdzieś wychodzić sama. mój chłopak jest raczej domatorem ale zdarza mu się spotykać z kolegami, jeśli dzwoni do niego jakiś kolega i zaprasza na męską posiadówę to ja go wręcz namawiam, że powinen iść. sama też baaardzo lubię spotkania z koleżankami, nie wyobrażam sobie całego czasu spędzać z tż, potrzeba się czasem ''rozdzielić'' )
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:30   #14
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
aale mi to męski wieczór jak organizator bierze swoją dziewczynę:P moim zdaniem męski to w 100% męski,tak samo na swoje babskie wieczory nie zapraszam tż :P ale to tak abstrahując
To jego urodziny Więc nic dziwnego jeśli chce je spędzić tylko z najbliższymi osobami, niekoniecznie samymi facetami. Jego dziewczyna na pewno jest dla niego bardzo ważna, kumple też. A dziewczyny kumpli widocznie mniej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:31   #15
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, mogłabym. Tylko jak wiem ,że nie ma go w domu a wiem jakie ma pomysły po pijaku to szału dostaje.;/ nie wiem już co zrobić ze sobą . Niby nie chcę go tak strofować ale jednak...
Jak mu nie ufasz, albo inaczej - jak masz powody mu nie ufać, to się nie dziwię, że nie przepadasz za jego męskimi wieczorkami.

Nie rozumiem podejścia niektórych kobiet, że nie wolno mieć pretensji o takie rzeczy, bo facet musi mieć wolność i sposobność do wyszumienia się. Dla mnie picie na umór/do zgonu dla zabawy i odstawianie po wódce jakichś akcji jest szczytem głupoty i dziecinności. I wszelkimi możliwymi sposobami odciągałaby od takich wypadów zarówno faceta, jak i siostrę, ojca, matkę, przyjaciółke i każdą inną osobę, na której życiu i zdrowiu w jakikolwiek mi zależy. I byłabym szczerze wdzięczna, gdybym to ja była osobą relaksującą się w taki sposób i ktoś starałby się mi to ograniczyć.

Rozumiem, wyjść z kolegami, napić się piwka dla rozluźnienia, pogadać, powygłupiać się - niech się bawią. Zalać pałę dla samego aktu zalania - to już nie jest relaks tylko idiotyzm. I kolejny raz powiem coś za co nazwiecie mnie bluszczem, ale co tam - po pierwszym powrocie na czworakach z takiej imprezki słowa bym nie powiedziała, ale po 3 czy 4 delikwent dostałby ultimatum, albo zaczyna się zachowywać jak dorosły człowiek, nie gimnazjalista spuszczony ze smyczy, albo ma nie marnowac mi czasu i chlać jako singiel.

ps. w tym konkretnym przypadku, jeśli idzie na urodziny kolegi byłabym brdziej wyrozumiała, chodzi mi głównie o czyste picie dla sportu, bez okazji.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:33
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:40   #16
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, mogłabym. Tylko jak wiem ,że nie ma go w domu a wiem jakie ma pomysły po pijaku to szału dostaje.;/ nie wiem już co zrobić ze sobą . Niby nie chcę go tak strofować ale jednak...
jeśli Cię niepokoją jego pomysły po pijaku to znaczy, że po prostu mu nie ufasz i facet nie jest dla Ciebie - niezależnie od stanu trzeźwości w jakim się znajduje.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:40   #17
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Pewności też nie mam jak będzie wyglądał bo jedynie to jak będzie ze mną rozmawiał, jednak znam tych kolegów. No bo skoro jubilat kiedyś też na swojej imprezie leżał pijany w polu to daje dużo do myślenia jak mój TŻ ma tam iść...

I nie to że jemu nie ufam. Nie ufam jego kumplom a wiadomo że w świecie istnieje coś takiego jak "solidarność plemników" i nie oszukujmy się , jeśli chodzi o kumpli to jak jeden coś wywinie i reszcie wyda się to fajne ( choć w rzeczywistości jest idiotyczne ) to pójdą za nim i pójdą po coraz to "lepsze" pomysły do głowy

Edytowane przez renklodzik__
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:42
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:47   #18
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Akceptuje znaczy się nie ma problemu z tym zebym z nią gdzieś wyszla, bo twierdzi że cała reszta to puste lale które tylko patrzą kogo na kase naciągnąć i są łatwe, a wcale tak nie jest... Więc jeśli mam słuchać jego głupich uwag i fochów, to wolę zostać w domu niż spotkać się z jedną z tych za którymi on nieprzepada.

.
O_o I ty uwazasz ze problemem jest to, ze on wychodzi na impreze? Czekam na kolejne trupy z szafy.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość

I nie to że jemu nie ufam. Nie ufam jego kumplom a wiadomo że w świecie istnieje coś takiego jak "solidarność plemników" i nie oszukujmy się , jeśli chodzi o kumpli to jak jeden coś wywinie i reszcie wyda się to fajne ( choć w rzeczywistości jest idiotyczne ) to pójdą za nim i pójdą po coraz to "lepsze" pomysły do głowy
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:52   #19
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

A co? Mam wyjść z dziewczyną i patrzeć na to jak on się obraza bo "ona mnie pewnie do czegos namówi" ?

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
O_o I ty uwazasz ze problemem jest to, ze on wychodzi na impreze? Czekam na kolejne trupy z szafy.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



Wyraź bardziej w słowach, co w tym wszystkim uważasz za głupie i nielogiczne .
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 14:52   #20
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
A co? Mam wyjść z dziewczyną i patrzeć na to jak on się obraza bo "ona mnie pewnie do czegos namówi" ?
A co ty jestes jego własnością? I masz się go słuchac? Bo pan i władca walnie focha? I własnego rozumu nie masz, ze ktos moze ci do czegos namowic? Swoją drogą, to co to miałoby byc?

O trzymajcie mnie.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:00   #21
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
A co ty jestes jego własnością? I masz się go słuchac? Bo pan i władca walnie focha? I własnego rozumu nie masz, ze ktos moze ci do czegos namowic? Swoją drogą, to co to miałoby byc?

O trzymajcie mnie.
Miało to by być zaliczenie chłopaka bo przecież dziewczyny to takie k.... . Nie wiem skad wzieło mu się takie mniemanie, faktem jest że latają i takie babska po świecie ale dobrze wie ze ja do takich nie należę.
On w takim wypadku walnie focha że zamiast siedzieć w domu i grzecznie czekać na telefon to "latam" po barach . Dlatego nigdzie praktycznie nie wychodze bo to taki typ ze jak on sobie coś postanowi to koniec.
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:08   #22
tow147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Ciekawe ma zdanie o kobietach... nieważne. Z takim podejściem Twojego chłopaka(o tym, że masz siedzieć w domu i nie wychodzić) i Twojego(bo mi się nie podoba, że pójdzie się spotkać z kolegami i napić i tupię ze złości nóżką) to nie wróżę szczęścia.
Misiaczek się obrazi bo wyszłaś się wyszaleć? Napić drinka? Poplotkować? Za to on chodzi, imprezuje.
Często mu się zdarza upić i wychodzić na takie spotkania?
Olej gadanie, wychodź gdzieś, niech się przyzwyczaja, że nie jesteś jedynie kobietą wyczekującą na niego, pokaż, że też się bawisz.
A ile macie lat? Tak z ciekawości pytam.
On ma prawo wyjść i Ty masz prawo wyjść. Związek to nie więzienie.
tow147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:09   #23
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Miało to by być zaliczenie chłopaka bo przecież dziewczyny to takie k.... . Nie wiem skad wzieło mu się takie mniemanie, faktem jest że latają i takie babska po świecie ale dobrze wie ze ja do takich nie należę.
On w takim wypadku walnie focha że zamiast siedzieć w domu i grzecznie czekać na telefon to "latam" po barach . Dlatego nigdzie praktycznie nie wychodze bo to taki typ ze jak on sobie coś postanowi to koniec.
Porytego masz chłopa.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:15   #24
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Mamy po 21 lat. Ma swoje jakieś tam "widzimisie" i nie rozumie jak chce normalnie po ludzku porozmawiać. Nie miałabym naprawdę nic przeciwko gdyby ze mną też czasem usiadł , posiedział dłużej niż do tej 19 i wypad, nawet wypiłabym z nim to piwko czy co tam, potem niech idzie do tych kolegów i niech nie robi mi wyrzutów że ja chcę gdzieś wyjść.

Dlatego mnie to tak boli, bo ja nie mogę bo on ma fochy ale ja muszę jeszcze najlepiej z głaskaniem po główce godzić się na jego wychodne. No takie meskie popijawy to raz w tygodniu, ostatnio częściej .
Z tym, że to wygląda tak . Ja do niego czy się zobaczymy on że cały dzień nie wie, to ja mówię to wyjdź jak jesteś w domu, przejdziemy się. A on że nie bo już się z kolegą umówił i ja mam kategoryczny zakaz zbliżania się do miejsca w którym on siedzi bo jestem wtedy okropna, śledze go itp.
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:22   #25
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Miało to by być zaliczenie chłopaka bo przecież dziewczyny to takie k.... . Nie wiem skad wzieło mu się takie mniemanie, faktem jest że latają i takie babska po świecie ale dobrze wie ze ja do takich nie należę.
On w takim wypadku walnie focha że zamiast siedzieć w domu i grzecznie czekać na telefon to "latam" po barach . Dlatego nigdzie praktycznie nie wychodze bo to taki typ ze jak on sobie coś postanowi to koniec.
A decydujesz w ogóle o sobie ? Czy jesteś do tresowania ?
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:22   #26
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jestem tutaj nowa, ale postanowiłam założyć ten temat bo fora o nim w zasadzie umarły a myślę że temat jest wciąż żywy.

Otóż mój facet dziś właśnie ma jechać do kolegi na "meski wieczor"/"urodziny". Teoretycznie meski wieczór bo jednak dziewczyna jubilata tam bedzie. Nie boli mnie to, że wogóle ma ochote jechać tylko głównie to, że jednak jakaś dziewczyna tam będzie, a on nie widzi potrzeby żeby zabrać mnie ze sobą A po drugie , jedyne co nasuwa mi się do głowy słysząc "męski wieczór" to hektolitry wódki, pomieszanej z piwem i jakieś dziwne pomysły które po trzeźwemu nie wpadłyby nawet do głowy . Po prostu nie lubię jak pije i jak rozmawiam z nim później to tak bełkocze że trudno cokolwiek zrozumieć...

Wynik jest taki: on jest wściekly ze sie czepiam, ja niezadowolona że mnie nie rozumie ...;/
A wy dziewczyny jak uważacie? Przesadzam czy jednak mam trochę racji? Jak jest u was ?
Pozdrawiam!
Tragedia. Najlepiej zadzwoń do kolegi i zrób mu awanturę, że jakim prawem zaprosił swoją dziewczynę, a Ciebie nie.
Informowanie dużo przed? Pytanie o zgodę? Serio mówisz? Nie jesteś jego mamusią.

Jesteście siebie warci - Ty uważasz, że jego kumple debile na pewno się nawalą i zrobią coś strasznie głupiego, a on, że zadajesz się z pustymi lalami. Przy tym oboje robicie sobie problemy związane z oddzielnymi wyjściami. Widzę tu poważniejsze problemy niż to, że na urodzinach będzie dziewczyna jubilata, a Ty nie.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:23   #27
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Mamy po 21 lat. Ma swoje jakieś tam "widzimisie" i nie rozumie jak chce normalnie po ludzku porozmawiać. Nie miałabym naprawdę nic przeciwko gdyby ze mną też czasem usiadł , posiedział dłużej niż do tej 19 i wypad, nawet wypiłabym z nim to piwko czy co tam, potem niech idzie do tych kolegów i niech nie robi mi wyrzutów że ja chcę gdzieś wyjść.

Dlatego mnie to tak boli, bo ja nie mogę bo on ma fochy ale ja muszę jeszcze najlepiej z głaskaniem po główce godzić się na jego wychodne. No takie meskie popijawy to raz w tygodniu, ostatnio częściej .
Z tym, że to wygląda tak . Ja do niego czy się zobaczymy on że cały dzień nie wie, to ja mówię to wyjdź jak jesteś w domu, przejdziemy się. A on że nie bo już się z kolegą umówił i ja mam kategoryczny zakaz zbliżania się do miejsca w którym on siedzi bo jestem wtedy okropna, śledze go itp.
A Ty się na to godzisz i zamiast iść na spotkanie ze znajomymi siedzisz nadąsana i zła w domu, ponieważ...?
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:24   #28
tow147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Piszesz, że Cie boli. A w związku(gdzie dwie osoby się kochają) takie uczucie nie powinno mieć miejsca, dobra, są jakieś sprzeczki czy wymiany zdań, ale nie powinien być ból.
Jesteś młoda, zastanów się nad związkiem z tym chłopakiem, bo się zatracasz w tym... nagle się obudzisz, bez znajomych, bez chłopaka i będzie Ci ciężko.
Jeśli poważna rozmowa nie pomoże to nie widzę sensu w tej relacji.
tow147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:25   #29
renklodzik__
Przyczajenie
 
Avatar renklodzik__
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 26
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez Precious things Pokaż wiadomość
A decydujesz w ogóle o sobie ? Czy jesteś do tresowania ?
Decyduje ale nie mam ochoty się z nim kłócić.
renklodzik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:26   #30
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Facet i jego "męskie" wychodne.

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
Porytego masz chłopa.
- i cóż więcej napisać? Facet "pozwala" na jedną koleżankę, z innymi "nie wolno " (rety, jak to w ogóle brzmi! ) jej się zadawać; dzwoni i bełkocze po pijaku, szału po pijaku dostaje- no nic tylko za mąż za takiego wychodzić i 5 dzieci mu porodzić

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez renklodzik__ Pokaż wiadomość
Decyduje ale nie mam ochoty się z nim kłócić.
- poproś na urodziny o piękną obrożę na szyję.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.