rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 13:13   #61
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
Coś mi ten twój tż nie wygląda na zrównoważonego człowieka, wręcz po tym cytacie wydaje się być niezdolny do normalnej rozmowy i wysłuchania drugiej strony.
Coś złego się z nim porobiło po moim poronieniu nigdy się tak nie zachowywał. W innym wątku pisałam, że zrobił się z niego wręcz prostak Muszę grubo jeszcze raz wszystko przeanalizować. Pomyślałam o wspólnym wyjeździe gdzieś na kilka dni. Może jak odetniemy się od codziennego otoczenia to jakoś docenimy swoje racje.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 20:19   #62
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Nadal nie piję czuję się świeża i dużo znajomych mówi mi, że odżyłam i promienieję - to tak z nieskromności i egoizmu

Sprawa mojego faceta. Tutaj pojawiają się komplikację, ponieważ może zabrzmi to głupio ale czuję, że on nie cieszy się ze mną z mojego sukcesu. Stał się zmierzły i ciągle mi dogaduje. Zrobił się przy tym zazdrosny i zaborczy. Przykład: byliśmy na zakupach i spotkałam kolegę ze studiów. 5 minut pogadaliśmy i rozeszli każdy w swoją stronę. Mój facet zaczął śpiewkę: co podoba ci się? to idź do niego jeszcze zdążysz. no idź z nim lepiej ci będzie. widziałem jak oczy ci się do niego śmiały i takich uszczypliwości wystarczy mu na kilka godzin.

Chyba coś między nami zgasło a ja sama nie umiem się z tym pogodzić i kurczowo się trzymam stabilności w życiu.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 20:26   #63
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Naprawdę super, ze udaje ci się nie pić możesz być z siebie naprawdę dumna, za to przykro, ze facet nie jest wsparciem- no ale sprawy między wami sami musicie rozwiązać, za to po prostu: nie działaj pochopnie, za to przyglądaj się, zastanów się czego TY SAMA chcesz. Naprawdę życzę, aby ci się poukładało
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 20:54   #64
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Gratuluję i cieszę się razem z Tobą z Twoich małych sukcesów
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:56   #65
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Nadal nie piję czuję się świeża i dużo znajomych mówi mi, że odżyłam i promienieję - to tak z nieskromności i egoizmu

Sprawa mojego faceta. Tutaj pojawiają się komplikację, ponieważ może zabrzmi to głupio ale czuję, że on nie cieszy się ze mną z mojego sukcesu. Stał się zmierzły i ciągle mi dogaduje. Zrobił się przy tym zazdrosny i zaborczy. Przykład: byliśmy na zakupach i spotkałam kolegę ze studiów. 5 minut pogadaliśmy i rozeszli każdy w swoją stronę. Mój facet zaczął śpiewkę: co podoba ci się? to idź do niego jeszcze zdążysz. no idź z nim lepiej ci będzie. widziałem jak oczy ci się do niego śmiały i takich uszczypliwości wystarczy mu na kilka godzin.

Chyba coś między nami zgasło a ja sama nie umiem się z tym pogodzić i kurczowo się trzymam stabilności w życiu.
Gratulacje. A zgasnac jak najbardziej moglo - w szczegolnosci z Twojej strony. Udalo Ci sie wyrwac ze szponow nalogu - to nie lada wyczyn; stalas sie silniejsza, pewniejsza siebie i masz, doslownie i w przenosni, trzezwiejsze myslenie. Zaczynasz widziec rzeczy, ktore wczesniej Ci moze umykaly, ktore zagluszalas, badz topilas w puszczce piwa. Bedac w nalogu, zazwyczaj jestesmy jak sparalizowani na wiekszosc dochodzacych do nas sygnalow. Zycie Ci sie teraz zmienia/zmieni diametralnie. Nie zdziw sie wiec jak zerwanie z nalogiem pociagnie za soba zerwanie z chlopakiem/przeszloscia, bo Ty juz po czesci jestes/bedziesz zupelnie inna osoba.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-03-21 o 22:19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:28   #66
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu to naprawdę wyczyn, szczególnie przy niesprzyjającym zachowaniu ukochanego faceta. Oby dalej było dobrze z tym odrzuceniem %, pozostaje życzyć właśnie ten stabilizacji emocjonalnej, ona jest chyba w tym wszystkim najważniejsza i pomaga wytrwać na właściwej drodze
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:50   #67
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Co mnie denerwuje:
że mój osobisty stały Tż sobie przy mnie piwko pije, mogłabym wtedy zabić bo od samego dźwięku otwieranego piwka mnie skręca a przecież nie mogę facetowi po 24 h służby odmówić, że sobie po obiadku przy filmie jedno piwko strzeli.

tłumczyć moim poronieniem czy tym, że z nałogu staram się wyjść więc jestem zmierzła,ale dzieje się źle i nie wiem jak z nim rozmawiać.

Liczę na wasze refleksje drogie wizażanki. . . a bez nich to przynajmniej chaotycznie się wygadałam
Sporo przeszłaś, poronienie, serdecznie wspołczuję....
Ale co do picia, to gratulacje, twarda kobieta jestes!!
Mąz absolutnie nie wolno mu przy tobie pić. Jak zrozumiałam jestes na początku drogi trzeżwosci. Nie wolno bo bedzie cię to drażnić, wprowadzać w zły humor, a powinnaś być spokojna by nie kusiło cię. Wogole nie powinnas przebywać wsrod pijących dopoki nie poczujesz sie na tyle silną. Co do papierosow to Twoja nerwowosc wzrosła i stad zwiększone palenie.
Mozna to sobie rekompensować np. jedzeniem.
Absolutnie nie proś męza ale zabroń kategorycznie. teraz Ty jesteś w okresie "ochronnym", poza tym straciłaś ciążę.
Nie nalezysz do zadnej grupy wsparcia? Moze przydałaby się, chocby z celu zrozumienia mechanizmow.

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;39911968]Gratulacje. A zgasnac jak najbardziej moglo - w szczegolnosci z Twojej strony. Udalo Ci sie wyrwac ze szponow nalogu - to nie lada wyczyn; stalas sie silniejsza, pewniejsza siebie i masz, doslownie i w przenosni, trzezwiejsze myslenie. Zaczynasz widziec rzeczy, ktore wczesniej Ci moze umykaly, ktore zagluszalas, badz topilas w puszczce piwa. Bedac w nalogu, zazwyczaj jestesmy jak sparalizowani na wiekszosc dochodzacych do nas sygnalow. Zycie Ci sie teraz zmienia/zmieni diametralnie. Nie zdziw sie wiec jak zerwanie z nalogiem pociagnie za soba zerwanie z chlopakiem/przeszloscia, bo Ty juz po czesci jestes/bedziesz zupelnie inna osoba.[/QUOTE]

Nic dodać , nic ująć!
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 23:52   #68
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Sporo przeszłaś, poronienie, serdecznie wspołczuję....
Ale co do picia, to gratulacje, twarda kobieta jestes!!
Mąz absolutnie nie wolno mu przy tobie pić. Jak zrozumiałam jestes na początku drogi trzeżwosci. Nie wolno bo bedzie cię to drażnić, wprowadzać w zły humor, a powinnaś być spokojna by nie kusiło cię. Wogole nie powinnas przebywać wsrod pijących dopoki nie poczujesz sie na tyle silną. Co do papierosow to Twoja nerwowosc wzrosła i stad zwiększone palenie.
Mozna to sobie rekompensować np. jedzeniem.
Absolutnie nie proś męza ale zabroń kategorycznie. teraz Ty jesteś w okresie "ochronnym", poza tym straciłaś ciążę.
Nie nalezysz do zadnej grupy wsparcia? Moze przydałaby się, chocby z celu zrozumienia mechanizmow.[COLOR="Silver"]
Z tą radą to się na pewno nie zgodzę Po co prosić się o kolejne problemy..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:55   #69
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Nadal nie piję czuję się świeża i dużo znajomych mówi mi, że odżyłam i promienieję - to tak z nieskromności i egoizmu

Sprawa mojego faceta. Tutaj pojawiają się komplikację, ponieważ może zabrzmi to głupio ale czuję, że on nie cieszy się ze mną z mojego sukcesu. Stał się zmierzły i ciągle mi dogaduje. Zrobił się przy tym zazdrosny i zaborczy. Przykład: byliśmy na zakupach i spotkałam kolegę ze studiów. 5 minut pogadaliśmy i rozeszli każdy w swoją stronę. Mój facet zaczął śpiewkę: co podoba ci się? to idź do niego jeszcze zdążysz. no idź z nim lepiej ci będzie. widziałem jak oczy ci się do niego śmiały i takich uszczypliwości wystarczy mu na kilka godzin.

Chyba coś między nami zgasło a ja sama nie umiem się z tym pogodzić i kurczowo się trzymam stabilności w życiu.
on stoi w miejscu, moze zaczyna zdawać sobie sprawę ze Ty to juz nie dawna Ty, zaimponowałaś mu, przestraszył się ze moze Cię stracić,
ze Ty mozesz go nie chciec...
Zastanawiam się, bo nie wyczytałam, czy on nie ma kloptu alkoholowego? Jak Ty to spostrzegasz?

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Z tą radą to się na pewno nie zgodzę Po co prosić się o kolejne problemy..
Chodzi o jedzenie?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:59   #70
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość

Chodzi o jedzenie?
Tak, do tego się odniosłam.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:09   #71
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: rzucam sobie ja więc RZUCASZ SOBIE TY

Nie no. Objadać się nie chcę bo dużo pracy wkładam w zachowanie szczupłej sylwetki

To nie jest tak, że zachlewałam się do nieprzytomności czy zataczałam idąc ulicami. Bardziej utrzymywałam swój organizm w stanie lekkiego rauszu ciągle. Przez co robiłam się drażliwa, zmienna emocjonalnie i pojawiła się bezsenność.

Myślę, że sobie poradzę bo mam wsparcie najbliższych koleżanek, kolegów którzy posłuchali mnie i nie przychodzą w gości z winem czy piwem. Facet też wreszcie zrozumiał moje apele i nie pije mi pod nosem piwka.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.