Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 13:11   #331
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie zdjęć. Kiedyś układałam walające się foty do albumów jak miałam te 15 lat mniej, 10 lat miej itd. I bezcenny komentarz mamy: Zobacz jakie tutaj miałaś szczupłe nogi... <3 Bardzo budujące <3
O matko! Budujące ale pewnie nie było specjalnie aby Ci dokopać! Każdy czasem coś potrafi chlapnąć bez namysłu.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
A to dobre, to chyba ma każda z nas ! Przynajmniej ja tez
Ale, ale zawsze w takim wypadku przypominam sobie jakieś zdjęcie znajomej osoby z na prawdę głupią miną i jak się w towarzystwie z tego śmieliśmy. Jednak to nie w tym sens. Morał jest taki, że gdy ktoś zobaczy Twoje okropne zdjęcie to przez chwilę się z tego pośmieje a za chwilę zupełnie o tym zapomni! Nie będzie o tym wspominał każdemu codziennie rano przy kawie czy na imprezie....
Ale za to My, jako to "brzydkie stworzenie którym wcale się nie uważamy" będziemy rozpamiętywały to na wieki i zadręczały się niemiłosiernie, że może nos zbyt duży wyszedł, uśmiech krzywy, zmarszczka na pierwszym planie...

PO CO SKORO NA NIKIM NIE ZROBIŁO TO WRAŻENIA na tyle dużego aby o tym pamiętał czy wspominał. A Wy wspomniałyście kiedyś: "a pamiętasz jakie grube uda miała Maryśka/Kryśka/Zośka/Anka/....na tamtym zdjęciu sprzed 8 lat na wakacjach nad jeziorem?" ? Pewnie nie
(teraz jestem taka mądra , kiedyś przeżywałam takie "wpadki").





Mądrze powiedziane, ale chyba każda musi sama do tego dojść [/QUOTE]


Jasne, że tak ! Chciałam tylko przyspieszyć u dziewczyn ten proces
Trzeba trochę sobie odpuścić, tyle rzeczy nam dowala zmartwień to po co same sobie jeszcze bardziej uprzykrzamy życie? Musimy o siebie walczyć, bo nikt za nas tego nie zrobi, a nie samym sobie wbijać szpilki.

Pomyślcie kochane też tak, że kobiety mają bzika na swoim punkcie (to już ustaliłyśmy) więc tym bardziej nie zwrócą uwagi i nie zapamiętają Waszego brzydkiego zdjęcia, bo są zaabsorbowane tym jak same wyszły !
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-04-26 o 13:17
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 13:50   #332
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Ja sie ostatnio dowiedzialam, ze moje rozstepy po porodzie na brzuchu sa sliczne bo mozna na nie patrzec jak na rzeki na mapie...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 14:29   #333
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a co do lepszego czucia się we własnej skórze z wiekiem, też mnie nachodziła taka myśl, jak przekroczyłam 30tkę, że jest dobrze, bo jestem jeszcze dość młoda, ale już nie taka głupia/szurnięta itp.
Podpisuję się pod tym, co napisałaś Nie mam pstro w głowie, czuję się młodo, poza tym (podobno) nie wyglądam na swój wiek - zawsze ktoś mi daje 4-5 lat mniej, więc jest dobrze
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 15:35   #334
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O matko! Budujące ale pewnie nie było specjalnie aby Ci dokopać! Każdy czasem coś potrafi chlapnąć bez namysłu.
Znając moją matkę to była aluzja, która miała delikatnie mówić: "Ewa zrób coś ze sobą bo się roztyłaś jak świnia i żaden za tobą nie będzie się oglądać"
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 15:35   #335
ania2701
Raczkowanie
 
Avatar ania2701
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio dowiedzialam, ze moje rozstepy po porodzie na brzuchu sa sliczne, bo mozna na nie patrzec jak na rzeki na mapie...
oj jak ja bym chciałą, żeby mój TŻ tak mi powiedział, gdy będę miała rozstępy

Edytowane przez ania2701
Czas edycji: 2013-04-26 o 15:36 Powód: bo tak ;) minki się źle wyświetlały ;)
ania2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 15:54   #336
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio dowiedzialam, ze moje rozstepy po porodzie na brzuchu sa sliczne bo mozna na nie patrzec jak na rzeki na mapie...
Jeju, brzmi słodko
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 17:59   #337
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez karolinatojza Pokaż wiadomość
a ja uważam że PRAWDZIWE PIĘKNO kryje się w naszym charakterze

przesadne dbanie o siebie jak i całkowite zaniedbanie uważam za coś nienormalnego, każda skrajność jest naganna i wpędza człowieka w kompleksy:

ci co przesadnie o siebie dbają i tak siebie nie akceptują takimi jakimi są i popadają w skrajność sztucznego piękna
Bardzo trafne uwagi
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 19:05   #338
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Znając moją matkę to była aluzja, która miała delikatnie mówić: "Ewa zrób coś ze sobą bo się roztyłaś jak świnia i żaden za tobą nie będzie się oglądać"
Ooooo, to nie jest miłe z jej strony, zwłaszcza z jej ! Chyba,że jednak była to aluzja wypowiedziana dla Twojego dobra, może mama nieumiejętnie się odniosła, chciała Ci coś zasugerować ale nie po to aby Cię zranić....
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:10   #339
MrsClaudia
Raczkowanie
 
Avatar MrsClaudia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Ja jako nastolatka mogę się wypowiedzieć, że mi głupio mówić o swoich zaletach. Zwłaszcza najbardziej boję się jak komuś powiem, że mam, np. ładny nos, a ta osoba zaprzeczy. Tak więc o moich zaletach rozmawiam jak ktoś sam zacznie to robić albo komplementować mnie. Wady zaś z łatwością potrafię powiedzieć. Jak widać znajomi bardziej lubią jak krytykuję samą siebie.

Co do moich zalet to mogę szczerze napisać, że mam ładny nos, pełne usta, ogólnie jestem bardzo szczupła i przy tym prawie wgl nie muszę starać się. Myślę, że w niektórych sprawach gdybym się nie postarała nigdy nie osiągnęłabym tego co aktualnie mam.

Jeżeli chodzi o wady to mam grube uda. Komu tego nie powiem, ten zaprzecza i uznaje mnie za głupią. Oprócz tego mam jeszcze strasznie małe oczy i to mi się nie podoba ;\
MrsClaudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:12   #340
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez simsa22 Pokaż wiadomość
Bardzo trafne uwagi
Jasne, że tak. Żadne skrajności nie prowadzą do dobrego zachowania i samopoczucia. Trzeba umieć wszystko wyśrodkować wtedy będzie nam wszystkim łatwiej ze sobą wytrzymywać
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:24   #341
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio dowiedzialam, ze moje rozstepy po porodzie na brzuchu sa sliczne bo mozna na nie patrzec jak na rzeki na mapie...
Jej

Cytat:
Napisane przez MrsClaudia Pokaż wiadomość
Ja jako nastolatka mogę się wypowiedzieć, że mi głupio mówić o swoich zaletach. Zwłaszcza najbardziej boję się jak komuś powiem, że mam, np. ładny nos, a ta osoba zaprzeczy. Tak więc o moich zaletach rozmawiam jak ktoś sam zacznie to robić albo komplementować mnie. Wady zaś z łatwością potrafię powiedzieć. Jak widać znajomi bardziej lubią jak krytykuję samą siebie.

Co do moich zalet to mogę szczerze napisać, że mam ładny nos, pełne usta, ogólnie jestem bardzo szczupła i przy tym prawie wgl nie muszę starać się. Myślę, że w niektórych sprawach gdybym się nie postarała nigdy nie osiągnęłabym tego co aktualnie mam.

Jeżeli chodzi o wady to mam grube uda. Komu tego nie powiem, ten zaprzecza i uznaje mnie za głupią. Oprócz tego mam jeszcze strasznie małe oczy i to mi się nie podoba ;\
Chyba to nasza nastoletnia domena neistety :/
No widzisz, czyli nie jest tak źle a nad udami zawsze można popracować.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 19:27   #342
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MrsClaudia Pokaż wiadomość
Ja jako nastolatka mogę się wypowiedzieć, że mi głupio mówić o swoich zaletach. Zwłaszcza najbardziej boję się jak komuś powiem, że mam, np. ładny nos, a ta osoba zaprzeczy. Tak więc o moich zaletach rozmawiam jak ktoś sam zacznie to robić albo komplementować mnie. Wady zaś z łatwością potrafię powiedzieć. Jak widać znajomi bardziej lubią jak krytykuję samą siebie.

Co do moich zalet to mogę szczerze napisać, że mam ładny nos, pełne usta, ogólnie jestem bardzo szczupła i przy tym prawie wgl nie muszę starać się. Myślę, że w niektórych sprawach gdybym się nie postarała nigdy nie osiągnęłabym tego co aktualnie mam.

Jeżeli chodzi o wady to mam grube uda. Komu tego nie powiem, ten zaprzecza i uznaje mnie za głupią. Oprócz tego mam jeszcze strasznie małe oczy i to mi się nie podoba ;\
Wiadomo, że nie trzeba od razu wykrzykiwać jakim się jest wspaniałym ale zawsze możesz powiedzieć,że jesteś zadowolona ze swojego nosa czy figury. Grunt to sposób przekazu! Osoba, która np. ma poczucie,że ma za dużo kilogramów mogła by pomyśleć, że to jakiś przytyk w jej stronę gdybyś ot tak, w towarzystwie zaczęła nagle wychwalać swoje szczupłe ciało. Co innego kiedy rozmawiacie z koleżankami o waszych zaletach i wadach, nie widzę w tym nic złego abyś szczerze mówiła za co jesteś wdzięczna naturze
Szkoda, że ludzie tak często naginają swoje wypowiedzi w obawie co inni pomyślą. To niezdrowe dla psychiki
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:49   #343
lucynap22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Rzeczywiscie cos w tym jest... mimo iz znam swoje zalety i wady to jednak zapytana przez kogos niechetnie przyznaje sie do swoich zalet... moze szukamy potwierdzenia w innych, szukajac tym samym komplementów? Moze brzmi to troche dziwnie, ale sama czasami oczekuje ze ktos inny zwroci mi uwage ze nie, przeciez masz ladne to czy tamto
lucynap22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:58   #344
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez lucynap22 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie cos w tym jest... mimo iz znam swoje zalety i wady to jednak zapytana przez kogos niechetnie przyznaje sie do swoich zalet... moze szukamy potwierdzenia w innych, szukajac tym samym komplementów? Moze brzmi to troche dziwnie, ale sama czasami oczekuje ze ktos inny zwroci mi uwage ze nie, przeciez masz ladne to czy tamto
Chcesz słuchać komplementów - zacznij narzekać Zaczynasz mówić przy kimś "mam to i to takie i takie..." a ta druga osoba na to "no co ty gadasz przecież jesteś ładna i w ogóle to zazdorszczę ci tego i tamtego". To działa
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:04   #345
patusia12110
Raczkowanie
 
Avatar patusia12110
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 67
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Chcesz słuchać komplementów - zacznij narzekać Zaczynasz mówić przy kimś "mam to i to takie i takie..." a ta druga osoba na to "no co ty gadasz przecież jesteś ładna i w ogóle to zazdorszczę ci tego i tamtego". To działa
No pewnie, że działa! Niektórzy tak się dowartościowują, muszą słyszeć komplementy "wymuszane", żeby czuć się lepiej
patusia12110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:20   #346
MrsClaudia
Raczkowanie
 
Avatar MrsClaudia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

No niektórzy nie do końca są tacy. Znam osoby którym powiem, jakie to ja mam coś nie za fajne w wyglądzie (tak naprawdę myślę inaczej), a Ci albo nic na to nie odpowiedzą, albo powiedzą szczerze, że się zgadzają z moim stwierdzeniem. Nie ma to jak dobić kogoś x.x
MrsClaudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 05:58   #347
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

U mnie z tym jest bardzo różnie, uwarunkowane jest to moim samopoczuciem Mam dni, w których nie mogę oderwać oczu od lustra ale i takie, że chcę mi się usiąść i płakać
Krótko mówiąc KOBIETA ZMIENNĄ JEST i jak powiedział mój kolega TO JEST W NIEJ NAJPIĘKNIEJSZE !

Pozdrawiam wszystkie wiżanki i życzę samych pięknych dni
colinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 06:44   #348
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MrsClaudia Pokaż wiadomość
No niektórzy nie do końca są tacy. Znam osoby którym powiem, jakie to ja mam coś nie za fajne w wyglądzie (tak naprawdę myślę inaczej), a Ci albo nic na to nie odpowiedzą, albo powiedzą szczerze, że się zgadzają z moim stwierdzeniem. Nie ma to jak dobić kogoś x.x
A to dobra, ciekawe tylko czy mówią tak, aby zrobić Ci na złość czy na serio tak myślą?
Ja w takiej sytuacji staram się mówić prawdę ale wcale nie muszę przy tym robić komuś przykrości. Uważam, że takie oszukane zaprzeczanie to bzdura, ktoś może myić mylny obraz siebie ale jeżeli nie jest niewidomy to wie, że kłamiemy...
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:35   #349
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez MrsClaudia Pokaż wiadomość
No niektórzy nie do końca są tacy. Znam osoby którym powiem, jakie to ja mam coś nie za fajne w wyglądzie (tak naprawdę myślę inaczej), a Ci albo nic na to nie odpowiedzą, albo powiedzą szczerze, że się zgadzają z moim stwierdzeniem. Nie ma to jak dobić kogoś x.x
A ja cenię szczerość, z reszta tez jestem bardzo szczera, co czasami jest nawet moją wadą, bo jak coś walnę z kopyta to szkoda gadać . Nie wiem jak Ty, ale wolę otaczać się ludźmi, którzy powiedzą mi "wyglądasz beznadziejnie w tej sukience, ubierz ta druga, w niej wyglądałaś ślicznie", niż takimi, którzy nic nie powiedzą, tylko przytakną a ja wyjdę jak czupiradło na ulicę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 07:38   #350
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że chyba z wiekiem wzrasta moja samoakceptacja jeśli chodzi o fizyczność. Jako nastolatka miałam mnóstwo kompleksów i chyba nie potrafiłabym wymienić tak z przekonaniem żadnej zalety. Może na siłę bym znalazła jakieś po namyśle. Z wiekiem jakoś mi to przeszło, teraz jestem całkiem zadowolona z siebie.
Potrafię oczywiście wymienić bez zastanowienia rzeczy, które chciałabym zmienić, ale równie szybko podam zalety - które chyba jednak przeważają

Ja myślę, że to dość naturalne. Nastolatka jest dość nieopierzona, dopiero co przestała być dzieckiem i została wrzucona w "brutalny" świat dorosłych.
Starsza kobieta już nieco przeszła, wie, że nie tylko ładną buzią i zgrabną pupą można coś ugrać.

Sama zresztą tak miałam. Chociaż przyznaję, że u mnie nie było to tak wielkim problemem. Zawsze byłam nieco grubsza i to się właściwie nie zmienia. Jako nastolatka myślałam, że przez to na pewno nie będę mieć chłopaka i że na pewno nikt na mnie nie zwróci uwagi. Bo przecież mam te kilka kg nadwagi. oczywiście życie prostuje takie bzdurne przekonania

W chwili obecnej, nieco przed 30tką będąc po prostu staram się nie myśleć o tych wadach. Mam takie a nie inne ciało, taką a nie inna twarz i jak komuś się nie podoba to może nie patrzeć. Zaraz będę miała zmarszczki, może dziecko, które zmieni moje ciało-taka jest kolej rzeczy. Daleko mi do samozachwytu ale też nie zbliżam się do braku samoakceptacji.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:42   #351
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym, co napisałaś Nie mam pstro w głowie, czuję się młodo, poza tym (podobno) nie wyglądam na swój wiek - zawsze ktoś mi daje 4-5 lat mniej, więc jest dobrze
Skoro mowa o odejmowaniu lat... Ja mam 24 lata i jeszcze nigdy nie było mi dane kupić alkoholu bez pokazywania dowodu osobistego. Sama nie wiem czy to komplement czy nie. Mysle ze jakbym miała 30 lat i prosiliby mnie o dowód to cieszyłabym się bardziej. :P
Póki co to same problemy, szczególnie jak kupuje coś na szybko i zaczynam poszukiwania dowodu, który lubi wędrować po mojej torebce.
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:55   #352
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Skoro mowa o odejmowaniu lat... Ja mam 24 lata i jeszcze nigdy nie było mi dane kupić alkoholu bez pokazywania dowodu osobistego. Sama nie wiem czy to komplement czy nie. Mysle ze jakbym miała 30 lat i prosiliby mnie o dowód to cieszyłabym się bardziej. :P
Póki co to same problemy, szczególnie jak kupuje coś na szybko i zaczynam poszukiwania dowodu, który lubi wędrować po mojej torebce.
Ciesz się a nie Mnie narazie oceniają na wiek gimnazjalny czyli 15 lat, mimo, ze mam 19 lat. Mam nadzieje, ze nasza tendencja do "odmładniania" nie odwróci się po 30stce i nie będą nas "postarzać"
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:21   #353
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ciesz się a nie Mnie narazie oceniają na wiek gimnazjalny czyli 15 lat, mimo, ze mam 19 lat. Mam nadzieje, ze nasza tendencja do "odmładniania" nie odwróci się po 30stce i nie będą nas "postarzać"
O, rówieśniczka
mnie oceniają w sumie normalnie, ostatnio nie muszę dowodu wyciągać, więc chyba się starzeję już
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:29   #354
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 398
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
O, rówieśniczka
mnie oceniają w sumie normalnie, ostatnio nie muszę dowodu wyciągać, więc chyba się starzeję już
Tak rówieśniczka i tegoroczna maturzystka Życzcie mi szczęścia i motywacji, bo sama nie okiełznam swojego lenistwa
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:36   #355
Aguleczek94
Raczkowanie
 
Avatar Aguleczek94
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 59
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ciesz się a nie Mnie narazie oceniają na wiek gimnazjalny czyli 15 lat, mimo, ze mam 19 lat. Mam nadzieje, ze nasza tendencja do "odmładniania" nie odwróci się po 30stce i nie będą nas "postarzać"
Mam to samo niestety :/ Jestem chuda i niska, toteż nikt mi nie daje 19 lat. Powoli zaczyna mnie to denerwować :P Mam taką samą nadzieję co ty, że się to potem nie odwróci. Jeżeli miałabym cały czas wyglądać młodziej to mogę te jeszcze kilka lat przecierpieć Choć w klasie nie jestem osamotniona, bo jest też kilka dziewczyn co nie wyglądają na swój wiek. Ale w sumie czy tylko wygląd mówi o wieku? Najważniejsze jest to co się ma w głowie
Aguleczek94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:43   #356
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Tak rówieśniczka i tegoroczna maturzystka Życzcie mi szczęścia i motywacji, bo sama nie okiełznam swojego lenistwa
Życzę Ci tego, bo sama nie mogę się ogarnąć
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:31   #357
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 721
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Dziękuję
Zapomniałam dodać, że mimo akceptacji siebie, czasem mam dni, że chciałabym schować się do lisiej nory. Bywa, że wyjdę tak fatalnie na zdjęciu, że przeżywam to kilka godzin
Ja z kolei to mam tak, że mówię: o ładnie dziś wyglądam, zrobię sobie zdjęcie. Po zrobieniu patrzę a tam MASAKRA! Wychodzę do niczego A potem myślę, że chyba jednak źle widzę w lustrze

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nie łapią tylko już tak otwarcie o tym nie mówią- pozory Z wiekiem masz nowe problemy, np. zmarszczki, to już pryszcze były lepsze
A ja mam i pryszcze i zmarchy! Ale jazda

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Zmarszczki to normalna kolej rzeczy U mnie już się pierwsze mimiczne pojawiły na czole (bo często je marszczę). I fakt - pierwsza reakcja to było: to ja już jestem taka STARA?! I pytanie: Jak żyć z TYM?! Potem bieg do drogerii po cuda przeciwzmarszczkowe...
Okazało się, że żyć z TYM można. I przyzwyczaić też się można. Ba - nawet rozmawiać o NICH można
O ja na czole to mam dosłownie takie doły, że okopy żołnierzy są mniejsze i żeby było śmieszniej nic na nie niestosuję tylko kremik dla osiemnastek

Cytat:
Napisane przez patusia12110 Pokaż wiadomość
Tak, znam ten ból! Tzw. "baby face" Bez dowodu nic nie kupię z % Na razie jest to dość denerwujące, ale z biegiem lat będziemy się z tego cieszyć!
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam to samo.. Ostatnio nie chcieli mi sprzedać alkoholu mimo dowodu... Jeszcze usłyszałam tekst, że gimnazjalistom alkoholu nie sprzedajemy. Mam 19 lat.
Ja mam dzięki bozi prawie 27 lat i do dziś zachodzę do urzędu pracy i mi mówią na ty Zajdę do sklepu i pokazuję dowód. Raz to mnie nie chcieli wpuścić na jakąś karuzelę w wesołym miasteczku bo była od 16 lat

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnio dowiedzialam, ze moje rozstepy po porodzie na brzuchu sa sliczne bo mozna na nie patrzec jak na rzeki na mapie...
Jej, jakie słodkie
Pewnie w moich to by się doszukał i oceanu spokojnego, bo mam przeogormne

Cytat:
Napisane przez colinca Pokaż wiadomość
U mnie z tym jest bardzo różnie, uwarunkowane jest to moim samopoczuciem Mam dni, w których nie mogę oderwać oczu od lustra ale i takie, że chcę mi się usiąść i płakać
Krótko mówiąc KOBIETA ZMIENNĄ JEST i jak powiedział mój kolega TO JEST W NIEJ NAJPIĘKNIEJSZE !

Pozdrawiam wszystkie wiżanki i życzę samych pięknych dni
Masz rację! Polać Ci!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:37   #358
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ja mam dzięki bozi prawie 27 lat i do dziś zachodzę do urzędu pracy i mi mówią na ty Zajdę do sklepu i pokazuję dowód. Raz to mnie nie chcieli wpuścić na jakąś karuzelę w wesołym miasteczku bo była od 16 lat
Dobre
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 09:48   #359
parnaska
Raczkowanie
 
Avatar parnaska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z choinki
Wiadomości: 145
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Skoro mowa o odejmowaniu lat... Ja mam 24 lata i jeszcze nigdy nie było mi dane kupić alkoholu bez pokazywania dowodu osobistego. Sama nie wiem czy to komplement czy nie. Mysle ze jakbym miała 30 lat i prosiliby mnie o dowód to cieszyłabym się bardziej. :P
Ja tam myślę, że w pewnym wieku to robi się miłe. Jak miałm 18-19 lat i prosili mnie o dowód to miałam focha "no jak to? mnie, pełnoletnią, o dowód??????"
A jak jakiś czas temu pani w Lidlu poprosiła mnie o dowód (brak makijażu potrafi zdziałać cuda ), to najpierw było zdziwienie "ale o co chodzi? jaki dowód? to to jeszcze się pokazuje komuś? ", a potem miałam mega-radochę, że ktoś mógł w ogóle pomyśleć, że NIE MAM 18 lat. Pani spojrzała na dowód, policzyła policzyła, było tam coś chyba ze 26 czy coś , uśmiechnęła się, a ja miałam cały dzień super humor. Gwiazda, normalnie
Polecam
parnaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:31   #360
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez parnaska Pokaż wiadomość
Ja tam myślę, że w pewnym wieku to robi się miłe. Jak miałm 18-19 lat i prosili mnie o dowód to miałam focha "no jak to? mnie, pełnoletnią, o dowód??????"
A jak jakiś czas temu pani w Lidlu poprosiła mnie o dowód (brak makijażu potrafi zdziałać cuda ), to najpierw było zdziwienie "ale o co chodzi? jaki dowód? to to jeszcze się pokazuje komuś? ", a potem miałam mega-radochę, że ktoś mógł w ogóle pomyśleć, że NIE MAM 18 lat. Pani spojrzała na dowód, policzyła policzyła, było tam coś chyba ze 26 czy coś , uśmiechnęła się, a ja miałam cały dzień super humor. Gwiazda, normalnie
Polecam
Kiedyś pracując w monopolowym poprosiłam o dowód faceta, który miał 28 lat. A wyglądał na ledwo 17 bo się ogolił. Cieszył się z komplementu, że wciąż wygląda tak młodo
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.