Uniwersytet Łódzki część II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-21, 21:11   #2701
Dwojnik
Raczkowanie
 
Avatar Dwojnik
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Odp: Uniwersytet Łódzki część II

Ostatnie spotkanie studentów nie wyszło, jednakże gdyby łódzcy, mieszkający niedaleko studenci mieli czas (wiele osób mieszka bardzo daleko), to może udałoby się zorganizować zaległe spotkanie w przyszłym tygodniu.
Jeżeli nie, to pozostaje wrzesień.
Dwojnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:25   #2702
lucrais
Raczkowanie
 
Avatar lucrais
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 291
Send a message via Skype™ to lucrais
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
Czy aby napewno?
Mam znajomych na filologiach na UAMie i twierdzą, że tam bardzo łatwo wylecieć i nikt się tymi studentami aż tak nie przejmuje, bo $$$ kręcą im masówki typu pedagogika itd.

Podwożę jutro koleżankę do Łodzi ( będzie oglądać mieszkanie - dostała się na AG ), jak chcecie mi zaszkodzić to wypatrujcie czarnego BMW.

btw. studiujesz w kato? -,^
__________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground.

Lingwistyka dla biznesu UŁ
lucrais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:28   #2703
Klaudyniastaa
Przyczajenie
 
Avatar Klaudyniastaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

przynajmniej ktoś z wydziału
__________________
" I nie liczy się tutaj nic, tylko momenty.." : ))))

2013- Biotechnologia UŁ


Klaudyniastaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:29   #2704
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie kłócę się ale wyobraź sobie jak by wyglądały studia jak by tak wyrzucali byle powodu, połowę kierunków by zamykali. no ale ok, rozumiem, że u Ciebie tak jest
Nie twierdzę, że wyrzucają z byle powodu. Wyrzucają za niezaliczenie praktycznej nauki języka w 2 terminach + na egzaminie komisyjnym. Dotyczy to max kilku osób na roku, bo trzeba być kompletnym nieukiem, żeby oblać taki przedmiot.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:48   #2705
Klaudyniastaa
Przyczajenie
 
Avatar Klaudyniastaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

czekajcie, czekajcie, jakie papierki ze skarbówki?
__________________
" I nie liczy się tutaj nic, tylko momenty.." : ))))

2013- Biotechnologia UŁ


Klaudyniastaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 22:34   #2706
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Klaudyniastaa Pokaż wiadomość
czekajcie, czekajcie, jakie papierki ze skarbówki?
Jak się starasz o socjalne lub akademik
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 06:16   #2707
paulinna93
Raczkowanie
 
Avatar paulinna93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 65
Odp: Uniwersytet Łódzki część II

Ok to lecę dziś i załatwiam :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Happy girls are the prettiest." - Audrey Hepburn
paulinna93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 11:14   #2708
Shades
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 73
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Jest może ktoś tutaj kto studiuje dziennikarstwo? Właśnie mnie przyjęli na ten kierunek i zastanawiam się czy warto, może ktoś podzieli się wrażeniami?
Shades jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:20   #2709
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Shades Pokaż wiadomość
Jest może ktoś tutaj kto studiuje dziennikarstwo? Właśnie mnie przyjęli na ten kierunek i zastanawiam się czy warto, może ktoś podzieli się wrażeniami?
Jak nie tutaj to poszukaj na fb jest już grupa i tam chyba się ktoś pytał o dziennikarstwo już
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:40   #2710
Shades
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 73
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Jak nie tutaj to poszukaj na fb jest już grupa i tam chyba się ktoś pytał o dziennikarstwo już
Facebooka nie posiadam bo widzę po ludziach, że za dużo czasu pożera, ale chyba w końcu go założę może się przydać na studiach.

Jeśli ktoś studiuje to dziennikarstwo na UŁ to niech się zgłosi mam trochę pytań Ciekawe jak ogólnie z pracą po tym kierunku, dziennikarze w lokalnych mediach nie zarabiają ponoć jakiś kokosów wręcz grosze (tylko pytanie co ludzie tak piszący rozumieją pod pojęciem "grosze"), ciekawe też jaki odsetek ludzi po tym kierunku pracuje w zawodzie.
Shades jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 13:07   #2711
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Shades Pokaż wiadomość
Facebooka nie posiadam bo widzę po ludziach, że za dużo czasu pożera, ale chyba w końcu go założę może się przydać na studiach.

Jeśli ktoś studiuje to dziennikarstwo na UŁ to niech się zgłosi mam trochę pytań Ciekawe jak ogólnie z pracą po tym kierunku, dziennikarze w lokalnych mediach nie zarabiają ponoć jakiś kokosów wręcz grosze (tylko pytanie co ludzie tak piszący rozumieją pod pojęciem "grosze"), ciekawe też jaki odsetek ludzi po tym kierunku pracuje w zawodzie.
No fakt z tym fb
Nie jestem pewny czy i tu ktoś nie pisał o dziennikarstwie. A masz jeszcze jakąś inna mozliwość? Z tego co ludzie piszą to cieżko po samym dziennikarstwie z pracą. Zarobki pewnie też nie oszałamiające są zapewen ta najnizsza krajowa 1600 brutto.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 13:13   #2712
lucrais
Raczkowanie
 
Avatar lucrais
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 291
Send a message via Skype™ to lucrais
Odp: Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Shades Pokaż wiadomość
Facebooka nie posiadam bo widzę po ludziach, że za dużo czasu pożera, ale chyba w końcu go założę może się przydać na studiach.

Jeśli ktoś studiuje to dziennikarstwo na UŁ to niech się zgłosi mam trochę pytań Ciekawe jak ogólnie z pracą po tym kierunku, dziennikarze w lokalnych mediach nie zarabiają ponoć jakiś kokosów wręcz grosze (tylko pytanie co ludzie tak piszący rozumieją pod pojęciem "grosze"), ciekawe też jaki odsetek ludzi po tym kierunku pracuje w zawodzie.
O boże, ktoś oprócz mnie nie ma facebooka xp

Hmm...osobiście uważam, że można być lepszym dziennikarzem po innych kierunkach i mając doglebną wiedzę w jakiejś dziedzinie. Ale to tylko moje przemyślenia. Po prostu znajomi po różnych kierunkach (i w czasie studiowania) zaczęli pisać dla prasy (bądź serwisów internetowych)...wiedzie się im dobrze ale..wolny zawód. Raz mają duży dochód a w innym miesiącu posucha calkowita.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground.

Lingwistyka dla biznesu UŁ
lucrais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 13:27   #2713
nikka08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Ja na twoim miejscu wybrałabym informatyke, po tym masz najpewniejsza prace bo ta braza cały czas sie rozwija i co rusz sa jakieś ogłoszenia odnośnie pracy.
Dziennikarze nie maja skończonych studiów dziennikarskich. W to trzeba sie pakowac na przymus, byc "obrotnym" i poszukujac pracy mieć jakies doświadczenie bo na to zazwyczaj patrzą.

Wiem, że teraz każdy może napisać, że głupoty gadam... ale informatyka to pewniak.

Niech każdy studiuje to co mu się podoba, bo isc w coś co nas nie interesuje to też nie dobrze

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Czy te zaświadczenia z ZUSu o składkach zdrowotnych(czy jak to sie tam nazywa) maja być ,tak jak zaświadczenia o dochodach, za rok 2012 ?
__________________
studentka logistyki UŁ
nikka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 13:56   #2714
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy te zaświadczenia z ZUSu o składkach zdrowotnych(czy jak to sie tam nazywa) maja być ,tak jak zaświadczenia o dochodach, za rok 2012 ?
Hmm jeżeli mają być to tak za 2012 aczkolwiek przeglądam teraz te dokumenty do socjala i nic nie piszą o składkach zusowskich. Piszą o dochodzie pomniejszonym o podatek doch, składki itp


Ok znalazłem w innym dokumencie pisze. Mieszają nieźle co innego na stronie piszą co innego w dokumentach do ściągania...

Edytowane przez maacieek
Czas edycji: 2013-07-22 o 13:58
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:04   #2715
nikka08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

właśnie idzie się nieźle pogubić w tych papierach ! Nie ma konkretnie napisane co składa się na komplet dokumentów, tylko trochę- tu trochę tu i weź to ogarnij.
Ja na razie mam tyle ;
- podanie o akademik i socjalne
- zaswiadczenie o składkach z ZUSu taty i mamy,
-zaświadczenie o dochodach rodziców i braku moich i brata
- ksero legitymacji szkolnej siostry

CZEGO MI JESZCZE BRAKUJE ?
__________________
studentka logistyki UŁ
nikka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:15   #2716
Shades
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 73
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
Ja na twoim miejscu wybrałabym informatyke, po tym masz najpewniejsza prace bo ta braza cały czas sie rozwija i co rusz sa jakieś ogłoszenia odnośnie pracy.
Dziennikarze nie maja skończonych studiów dziennikarskich. W to trzeba sie pakowac na przymus, byc "obrotnym" i poszukujac pracy mieć jakies doświadczenie bo na to zazwyczaj patrzą.

Wiem, że teraz każdy może napisać, że głupoty gadam... ale informatyka to pewniak.

Niech każdy studiuje to co mu się podoba, bo isc w coś co nas nie interesuje to też nie dobrze
Całkiem słuszna diagnoza Zacznijmy od tego co mam do wyboru:
- dziennikarstwo i komunikacja
- infa na ek-socu
- kulturoznawstwo: nowe media

Gdyby ktoś mnie zapytał z 3 tygodnie temu co wybiorę to bez wahania podałbym dziennikarstwo. Ale teraz mam wątpliwości. Jako pewnik można przyjąć to, że po infie jest praca i to dobrze płatna. Nie chodzi już nawet o ilość ofert pracy, która się pojawia ale o rozmowy, które przeprowadziłem z użytkownikami pewnego forum komputerowego, którego jestem długoletnim użytkownikiem.

Tak więc rozum przemawia za infą. Pozostaje kwestia tego, że ponoć mam bardzo dobrą dykcję, lubię dużo czytać, myślę, że nieźle wychodzi mi przemawianie do ludzi, zdawałem na maturze rozszerzony polski więc moim talentom bardziej odpowiadałoby dziennikarstwo/kulturoznawstwo.

Jest jeszcze taka kwestia, że lubię pisać i nie ukrywam, że chciałbym w przyszłości coś wydać. Z matmy miałbym dużo do nadrobienia, inne przedmioty też nie są proste więc obawiam się, że na pisanie nie zostanie zbyt wiele czasu. A na dziennikarstwie/kulturoznawstwie to wydają się takie proste kierunki, że tego czasu powinno być o wiele więcej.

Tak więc wybór jest pomiędzy pewną, dobrą pracą a czymś do czego ma się lepsze predyspozycje. Jednym słowem walka rozumu z pociągiem. Pytanie czy iść za głosem pociągu czy rozumniej za głosem rozsądku
Shades jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 15:21   #2717
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Shades Pokaż wiadomość
Całkiem słuszna diagnoza Zacznijmy od tego co mam do wyboru:
- dziennikarstwo i komunikacja
- infa na ek-socu
- kulturoznawstwo: nowe media

Gdyby ktoś mnie zapytał z 3 tygodnie temu co wybiorę to bez wahania podałbym dziennikarstwo. Ale teraz mam wątpliwości. Jako pewnik można przyjąć to, że po infie jest praca i to dobrze płatna. Nie chodzi już nawet o ilość ofert pracy, która się pojawia ale o rozmowy, które przeprowadziłem z użytkownikami pewnego forum komputerowego, którego jestem długoletnim użytkownikiem.

Tak więc rozum przemawia za infą. Pozostaje kwestia tego, że ponoć mam bardzo dobrą dykcję, lubię dużo czytać, myślę, że nieźle wychodzi mi przemawianie do ludzi, zdawałem na maturze rozszerzony polski więc moim talentom bardziej odpowiadałoby dziennikarstwo/kulturoznawstwo.

Jest jeszcze taka kwestia, że lubię pisać i nie ukrywam, że chciałbym w przyszłości coś wydać. Z matmy miałbym dużo do nadrobienia, inne przedmioty też nie są proste więc obawiam się, że na pisanie nie zostanie zbyt wiele czasu. A na dziennikarstwie/kulturoznawstwie to wydają się takie proste kierunki, że tego czasu powinno być o wiele więcej.

Tak więc wybór jest pomiędzy pewną, dobrą pracą a czymś do czego ma się lepsze predyspozycje. Jednym słowem walka rozumu z pociągiem. Pytanie czy iść za głosem pociągu czy rozumniej za głosem rozsądku
No na pewno nie jest łatwo wybrać nikt nie da konkretnej odpowiedzi bo nikt nie będzie się tego uczył i pracował w tym zawodzie.
Musisz sobie odpowiedzieć tylko szczerze czy infa to jest to o czym zawsze marzyłeś które lubisz i widzisz się w tym. Nie łatwo jest wziąć pierwszy lepszy kieruenek gdzie się łatwo dostać a później utrzymać [nie wiem jak infa].
Z tego co widzę to bardziej kręci interesuje cię dziennikarstwom więc może idź na to skoro tego pragniesz. Nie ma nic gorszego jak praca w zawodzie kótrego się nie lubi.

No i nie osądzajmy znowu że tak źle jak pisałem wczśńiej z pracą w mediach jeżeli ktoś jest dobry i ma nie tylko wiedzę ale i predyspozycję zna języki robi coś poza nauką to się sam obroni

A kto wie może mamy styczność z dziennikarem jakiegoś dobrego pisma lub telewizji. CNN lub BBC ;P
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:03   #2718
paulinna93
Raczkowanie
 
Avatar paulinna93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 65
Odp: Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
właśnie idzie się nieźle pogubić w tych papierach ! Nie ma konkretnie napisane co składa się na komplet dokumentów, tylko trochę- tu trochę tu i weź to ogarnij.
Ja na razie mam tyle ;
- podanie o akademik i socjalne
- zaswiadczenie o składkach z ZUSu taty i mamy,
-zaświadczenie o dochodach rodziców i braku moich i brata
- ksero legitymacji szkolnej siostry

CZEGO MI JESZCZE BRAKUJE ?
O braku dochodów twoich to skąd? wydaje mi się że masz wszystko, ale nie wiem na 100%

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Happy girls are the prettiest." - Audrey Hepburn
paulinna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:13   #2719
nikka08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

W urzędzie skarbowym wydaja takie zaświadczenie.
__________________
studentka logistyki UŁ
nikka08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 18:19   #2720
paulinna93
Raczkowanie
 
Avatar paulinna93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 65
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
W urzędzie skarbowym wydaja takie zaświadczenie.
Ale za zeszły rok masz tak? Bo gdzieś przeczytałam, że za ten rok też?
__________________
"Happy girls are the prettiest." - Audrey Hepburn
paulinna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:21   #2721
Kinag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 35
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
W urzędzie skarbowym wydaja takie zaświadczenie.
A jak nie chcesz latać do US to możesz napisać oświadczenie że nie osiągałaś dochodów na przykład takie: http://www.pierwszyskarbowy.tarnow.p...k_dochodow.pdf
Kinag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:38   #2722
nikka08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Ja mam za poprzedni tylko. Za ten chyba nie wymagają. Chyba że ktos wie lepiej to niech powie
__________________
studentka logistyki UŁ
nikka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:39   #2723
paulinna93
Raczkowanie
 
Avatar paulinna93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 65
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
Ja mam za poprzedni tylko. Za ten chyba nie wymagają. Chyba że ktos wie lepiej to niech powie
Ok, dzięki
__________________
"Happy girls are the prettiest." - Audrey Hepburn
paulinna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:52   #2724
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nikka08 Pokaż wiadomość
Ja mam za poprzedni tylko. Za ten chyba nie wymagają. Chyba że ktos wie lepiej to niech powie
2012 na ten rok o socjalne, 2013 w przyszłym na socjalne
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:48   #2725
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Co do tego dziennikarstwa to zalecam się zapoznać:

http://www.youtube.com/watch?feature...nDv86jY#at=183

tak od 3:25 faktyczny temat, 3:56 już stricte o dziennikarstwie/przedmiotach.

Infa to pewniak, ale raczej nie na UŁ - pisali już na wizazu, że jest tam fatalna.
Chociaż z 2 strony - w tej działce największą role odgrywa samokształcenie.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:21   #2726
mefyou517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Witam, ktos orietuje sie kiedy trzeba sie stawic w dziekanacie(?) zeby umowe podpisac? Slyszalem cos o 2 polowie wrzesnia ale mnie bardziej szczegolowe terminy interesuja ;p z gory dzieki za info
mefyou517 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:01   #2727
limmi
Raczkowanie
 
Avatar limmi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Pewnie odpowiedź jest oczywista,ale zapytam się na wszelki wypadek . Swoje dokumenty odbieram w dziekanacie tak? Do tego centrum informatyczno-ekonometrycznego na eksoc nie muszę iść?
limmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:07   #2728
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
Co do tego dziennikarstwa to zalecam się zapoznać:

http://www.youtube.com/watch?feature...nDv86jY#at=183

tak od 3:25 faktyczny temat, 3:56 już stricte o dziennikarstwie/przedmiotach.

Infa to pewniak, ale raczej nie na UŁ - pisali już na wizazu, że jest tam fatalna.
Chociaż z 2 strony - w tej działce największą role odgrywa samokształcenie.
Pierwszy raz zapodałeś coś momentami śmiesznego i nie śmiejemy się z ciebie tylko z tobą z tego video
Zastanawiam się czy my się nie znamy wiesz. Czy nie masz przypadkiem na imię patryk??

8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 22:08   #2729
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;41910159]Pierwszy raz zapodałeś coś momentami śmiesznego i nie śmiejemy się z ciebie tylko z tobą z tego video
Zastanawiam się czy my się nie znamy wiesz. Czy nie masz przypadkiem na imię patryk??

[/QUOTE]
Nawet nie momentami ( rozśmieszył mnie jedynie ten fragment o ,,usatysfakcjonowanej pani" ), chociaż oczywiście wielką radość sprawił mi uśmiech na Twojej twarzy ( podobnie jak pisanie "ja" w liczbie mnogiej oraz "ciebie" z małej litery ), ale w tym wypadku chodziło o część merytoryczną.
Początkowo wyglądało to na takie typowe narzekanie, jednak potem okazało się, że całkiem rzeczowo ten gość mówił.

Pierwsza litera się zgadza ( chociaż powinna być z dużej litery - widocznie na wizazu ortografia nie obowiązuje ), ale nic poza tym.
Przy okazji - ciekawi mnie motywacja ludzi, którzy przy "ps" zmieniają kolor czcionki, przecież spam to i tak spam, a od pytań do konkretnych użytkowników jest pw.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:04   #2730
GosiaGosia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Są i jest ich sporo

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Patryk321 Pokaż wiadomość
Nie ma jeszcze żadnych grup kierunkowych na fejsbuku?
Już są i to całkiem sporo
GosiaGosia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 16:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.