Ujawnianie danych, prześladowanie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-09, 12:53   #151
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Co ciekawe o autokarze nie pisałam jej, a dziewczynie, która twierdziła, że jest z Bydgoszczy (chyba) i że kojarzy tą Romantyczkę na żywo itp, to zażartowałam, że skoro kojarzy, to bierzemy autokar, pop corn i jedziemy zwiedzać tereny a ona będzie przewodnikiem.

Teraz się okazuje, że ta dziewczyna to też było jej konto .
Nie mogę noooo :zalamka:

Winter,to ty bierz Harveya a ja tego drugiego
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:53   #152
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:54   #153
Romanty1czka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 19
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Wróciłam z komisariatu, trochę zeszło bo niestety i długo trzeba było opowiadać. Panowie poczytali tu i ówdzie i już wszystko wiem.
Zaraz napiszę pw do zainteresowanych.
Nie wierzę w to, co czytam. Mówisz to ty, która spamuje i wyśmiewa się stale, nie tylko ze mnie? Jestem w szoku i nie mam słów po prostu.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie mogę noooo :zalamka:

Winter,to ty bierz Harveya a ja tego drugiego
Nieprawda, napisałaś mi to na meila.
Romanty1czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:55   #154
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość

Winter,to ty bierz Harveya a ja tego drugiego
Ok, a Gofera przejmie Louis
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:58   #155
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Chciałam coś napisać, ale właśnie jakiś autokar podjechał pod moje okno, z głośnika leci, że jedziemy na jakąś wycieczkę, paa!
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:00   #156
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Romanty1czka Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, co czytam. Mówisz to ty, która spamuje i wyśmiewa się stale, nie tylko ze mnie? Jestem w szoku i nie mam słów po prostu.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Nieprawda, napisałaś mi to na meila.
Żarty żartami, a teraz prosimy o screeny
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:03   #157
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Chciałam coś napisać, ale właśnie jakiś autokar podjechał pod moje okno, z głośnika leci, że jedziemy na jakąś wycieczkę, paa!
tylko podczytuję, bo nie wiem za bardzo o so chodzi, ale jak zobaczyłam tego posta to musiałam się odezwać
poprawiłaś mi humor
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 13:13   #158
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Pomijajac sprawy tych danych, dlugow itd. bo nie jestem w temacie, to narzekacie, ze macie jej dosc i probujecie jej przemowic, ze nie jest tu mile widziana, jednoczesnie robiac 5 czy 6 stron postów w jej wątku, tym samym nakręcajac ją do dalszego pisania, po co? Nie reagujcie na jej posty to w koncu sie znudzi, albo chociaz bedzie pisac mniej, a jak bedziecie ciagle ja zaczepiac, prowokowac, odpisywac, to nigdy sie to nie skonczy.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:14   #159
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
chciałam coś napisać, ale właśnie jakiś autokar podjechał pod moje okno, z głośnika leci, że jedziemy na jakąś wycieczkę, paa!
zajmuję miejsca na końcu!
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:17   #160
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Zgadzam się. Nawiasem mówiąc pisanie w tym wątku o chodzeniu na policje i pisanie, że się wyśle PW zainteresowanym inteligentne nie jest i osobie "związanej ze środowiskiem medycznym", która bierze udział w tej szopce gratuluję wykształcenia. Naprawdę nie widzicie, jak szkodliwe jest robienie dokładnie tego, co robicie w tym wątku? Takie sprawy załatwia się po cichu, nie dyskutuje, nie wyśmiewa. Banuje się problemowych użytkowników. Ale teksty o tym, co trzeba zrobić, gdzie trzeba pójść, że się było na policji, gdy mamy do czynienia z osobą prezentującą zachowania paranoiczne... No cóż, wiecie, jej zachowania zapewne można wyjaśnić jakimś zaburzeniem, ale Waszego zachowania już raczej się nie da.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:18   #161
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Pomijajac sprawy tych danych, dlugow itd. bo nie jestem w temacie, to narzekacie, ze macie jej dosc i probujecie jej przemowic, ze nie jest tu mile widziana, jednoczesnie robiac 5 czy 6 stron postów w jej wątku, tym samym nakręcajac ją do dalszego pisania, po co? Nie reagujcie na jej posty to w koncu sie znudzi, albo chociaz bedzie pisac mniej, a jak bedziecie ciagle ja zaczepiac, prowokowac, odpisywac, to nigdy sie to nie skonczy.
Jest pewna wizażanka, która wszczyna dyskusje, szafując określeniami typu świr, mięczak czy puszczalska w odniesieniu do różnych grup ludzi, a potem twierdzi, że to zupełnie o coś innego chodziło i fogule. I ani jej się nie nudzi, ani nie pisze mniej. Nigdy się to nie skończy?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 13:18   #162
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Romanty1czka Pokaż wiadomość
One lubią się wyśmiewać. I potem mówią, że to nie jest atakowanie. Większość ich postów to tylko robienie sobie żartów z innych.

Tutaj mają swój wątek i dają sobie cynk, a potem chodzą po forum i robią zadymę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668063

Bez przerwy tylko wyśmiewają się z innych. Wybierają sobie ofiarę i wyśmiewają się z niej - może to za dużo powiedziane, ale przynajmniej w pewnym stopniu tak to wygląda.

Albo sugerują, że wiedzą o tobie wszystko, a potem dziwią się, że ktoś się boi. Może mówią to w żartach, ale skąd wiadomo, co jest żartem, a co nie?

Gofrzyca np. teraz upatrzyła sobie TakąSobie.
Pisz tak dalej dziewczyno.

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Gofrzyca super, pamiętaj o mnie .
spoko, wspomniałam nie tylko samym forum ale o mailach i pw. Dziewczyny mi bardzo pomogły zebrać mniej więcej wszystko.

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Goferek jak ja Cię dawno na wizażu nie widziałam Serio byłaś
Serio byłam, najpierw z nastawienie że mnie wyśmieją ale było odwrotnie. Panowie poważnie mnie potraktowali i dali pewne wskazówki jeżeli to wszystko będzie się powtarzać. Tak samo z postami, mailami albo pw w których skarpeta pisze o samobójstwie. Mam to zgłaszać.

Cytat:
Napisane przez Romanty1czka Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, co czytam. Mówisz to ty, która spamuje i wyśmiewa się stale, nie tylko ze mnie? Jestem w szoku i nie mam słów po prostu.
to uwierz, u ciebie potrzebna jest interwencja czy tego chcesz czy nie.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:18   #163
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Romanty1czka Pokaż wiadomość
NO ja wiem, że są ważniejsze. Ale jakbyście się czuły, gdyby ktoś stale mówił - "wiem o tobie wszystko", "jeśli tylko kiwnę palcem, pójdziesz do więzienia", a potem dzwonią do mnie z rejestru długów i mówią, że wiele osób dopytuje się, czy mam jakieś długi i stale tylko gadanie o skarpetach, i wspominanie, że
"Pół wizazu zna moje dane" - tak napisała monikasonia.

Jak mnie nie lubią, to dlaczego stale o mnie gadają? I zaczepiają mnie? Tak jak tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=707643 Dlaczego stale rozmawiają na mój temat?
o.O
Cytat:
Napisane przez Sarcoptes scabiei Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wam jest tu do smiechu ale sytuacja nie jest wcale tak zabawna. Mi to wyglada na schizofrenie. Pisze to zupelnie powaznie, jestem osoba zwiazana ze srodowiskiem medycznym. Urojenia przesladowcze sa jednym z podstawowych objawów pozytywnych w przebiegu schizofrenii.

To przykre.
No ja się już od dawna miotam pomiędzy niechęcią, współczuciem a rozbawieniem. Tak z pięć kont temu byłam jeszcze gotowa rzucić wszystko i siłą ją zaciągnąć do lekarza, ale w sumie chyba właśnie świadomość zabiła mi empatię.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:23   #164
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Romantyczko nie pisz do mnie pw, bardzo cię proszę. Nawet nie czytam tego i usuwam.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:24   #165
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Nawiasem mówiąc pisanie w tym wątku o chodzeniu na policje i pisanie, że się wyśle PW zainteresowanym inteligentne nie jest i osobie "związanej ze środowiskiem medycznym", która bierze udział w tej szopce gratuluję wykształcenia. Naprawdę nie widzicie, jak szkodliwe jest robienie dokładnie tego, co robicie w tym wątku? Takie sprawy załatwia się po cichu, nie dyskutuje, nie wyśmiewa. Banuje się problemowych użytkowników. Ale teksty o tym, co trzeba zrobić, gdzie trzeba pójść, że się było na policji, gdy mamy do czynienia z osobą prezentującą zachowania paranoiczne... No cóż, wiecie, jej zachowania zapewne można wyjaśnić jakimś zaburzeniem, ale Waszego zachowania już raczej się nie da.
Dokładnie, to samo pomyslalam na temat tych prześmiewczych postków i gróźb, ze pojda na policje. Jak dla mnie to wyglada tak, ze stadko dziewczyn prowokuje jakas slaba psychicznie jednostke, ktora tym wszystkim sie tak przejmuje, ze wciaz probuje udowodnic swoja normalnosc, ciagle piszac, a one zamiast dac sobie spokoj nadal nakrecaja cala sytuacje i robia posmiewisko z siebie i z Romantyczki/skarpety/lunatyczki itp. Tak jak grupka łobuzów w podstawóce podpuszcza jednego, zeby potem sie z niego wyśmiewać, sytuacja analogiczna.
I choc w te sprawe nie jestem wplątana, to sama zauwazylam ze co niektore z wymienionych w pierwszym poście, offtopują kazdy wątek w jakim sie pojawia, wysmiewaja, prowokują, fakt ze autorka tego wątku popada w paranoje, do mni też ciągle pisze priwy, ale to jest choroba. A to co robia te dziewczyny to nic innego jak bezmyslnosc i glupota.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:25   #166
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dokładnie, to samo pomyslalam na temat tych prześmiewczych postków i gróźb, ze pojda na policje. Jak dla mnie to wyglada tak, ze stadko dziewczyn prowokuje jakas slaba psychicznie jednostke, ktora tym wszystkim sie tak przejmuje, ze wciaz probuje udowodnic swoja normalnosc, ciagle piszac, a one zamiast dac sobie spokoj nadal nakrecaja cala sytuacje i robia posmiewisko z siebie i z Romantyczki/skarpety/lunatyczki itp. Tak jak grupka łobuzów w podstawóce podpuszcza jednego, zeby potem sie z niego wyśmiewać, sytuacja analogiczna.
I choc w te sprawe nie jestem wplątana, to sama zauwazylam ze co niektore z wymienionych w pierwszym poście, offtopują kazdy wątek w jakim sie pojawia, wysmiewaja, prowokują, fakt ze autorka tego wątku popada w paranoje, do mni też ciągle pisze priwy, ale to jest choroba. A to co robia te dziewczyny to nic innego jak bezmyslnosc i glupota.
to nie była groźba, tylko stwierdzenie faktu.
Co do reszty się nie wypowiem.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:27   #167
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Jest pewna wizażanka, która wszczyna dyskusje, szafując określeniami typu świr, mięczak czy puszczalska w odniesieniu do różnych grup ludzi, a potem twierdzi, że to zupełnie o coś innego chodziło i fogule. I ani jej się nie nudzi, ani nie pisze mniej. Nigdy się to nie skończy?
Wszczynam dyskusje, bo ciekawa jestem czyichś opinii, nie robie tego, by kogoś wysmiac, prowokowac, czy podpuszczać, a potem robić z tego szopki. Co do mięczaków itd. juz tlumaczylam, zreszta i bez tego dla co niektorych sie obeszlo, przypomnial mi sie wątek Emy o ''dziwadłach'' gdzie tez co niektóre wziely skrajnie dosłownie wszystko co było napisane i zamiast dyskutowac na temat, to czepiały się słówek. Identyczna sytuacja jak ta o samobójcach i czepianiu sie stwierdzen ''mięczak'' itd. w konktekscie czarnego humoru i rozpoczecia dyskusji na temat obyczajowy.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-08-09 o 13:29
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:29   #168
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Dobrze, taka sobie, powiedziałaś co wiedziałaś, fajnie.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:32   #169
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Czarny humor musi być podany z klasą i dobrym smakiem - "świr" i "mięczak" to wcale nie jest czarny humor, to dopierdzielanie komuś, bo się g. wie. Ja w każdym razie poczułam się urazona, a nie należę do osób przewrażliwionych.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 13:36   #170
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Romantyczko nie pisz do mnie pw, bardzo cię proszę. Nawet nie czytam tego i usuwam.
Strzelam, że tam Cię przeprasza . Tylko tu trzeba przepraszać wszystkich wymienionych np mnie za oczernianie o to, że sprzedaję jej dane .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:38   #171
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

takasobie93 przeczytałaś uważnie 1 post wątku? To o straszeniu prokuratorem i prośbie o maile w wyżej wiadomym temacie? I to w kontekście słów romantyczki o samobójstwie i straszeniu tym innych? I Ty tu powiadomienie policji uważasz za prześmiewczą groźbę? Może to lepsze wyjście niż olanie całkowite sprawy? Ok, szkoda to komentować.

Założę się, że teraz Romantyczka w pw do Gofrzycy usiłuje się z tego wszystkiego wyplątać.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:39   #172
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Czarny humor musi być podany z klasą i dobrym smakiem - "świr" i "mięczak" to wcale nie jest czarny humor, to dopierdzielanie komuś, bo się g. wie. Ja w każdym razie poczułam się urazona, a nie należę do osób przewrażliwionych.
Trzeba miec do siebie dystans. Sama mialam za soba tego typu wątki w zyciu, tylko nie z miłosci i wcale nie poczulabym sie dotknieta czyms takim. Ale mniejsza o przewrażliwienie, po prostu wątek byl po to by podyskutowac na dany temat, a jak zwykle zleciało sie kilka osob, ktore zamiast pogadac na temat, poczepiały sie słowek, by podpuscic do awantury i wyszły. Naprawde nie chce mi sie o tym dalej gadac, tyylko wyjasnialam bo Lisciolas zaczela. Wiem ze idealna osoba i uzytkowniczka forum nie jestem, ale to co wy robicie w wiekszosci wątkow sprawia, ze Wizazowi jest juz duzo blizej do kafeterii, czy samosi, niz było kiedys.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
takasobie93 przeczytałaś uważnie 1 post wątku? To o straszeniu prokuratorem i prośbie o maile w wyżej wiadomym temacie? I to w kontekście słów romantyczki o samobójstwie i straszeniu tym innych? I Ty tu powiadomienie policji uważasz za prześmiewczą groźbę? Może to lepsze wyjście niż olanie całkowite sprawy? Ok, szkoda to komentować.

Założę się, że teraz Romantyczka w pw do Gofrzycy usiłuje się z tego wszystkiego wyplątać.
Komentowalam na podstawie tego watku, a o grozbach z policja to odnioslam wrazenie ze tylko Gofrzyca napisala na serio, reszta wykorzystala to tylko jako pretekst by sie ponabijać.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:40   #173
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Jest ban, dziękuję. A fanie by było, gdyby można było usunąć nasz nicki z pierwszego postu.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:41   #174
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Dawno nie było tak zniesmaczającego wątku na tym forum- dawno; i winy nie ma tylko w dziwnej i przewrażliwionej założycielce wątku o nickach wielu- ale w pewnym momencie wszystko przekształciło się w lincz.
Pod rozwagę: http://pl.delfi.lt/aktualia/swiat/si....d?id=62024683

Bo to, że dziewczyna ma problemy, to jasne; ale najazd w pewnym momencie- jest niesmaczny.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:41   #175
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Komentowalam na podstawie tego watku, a o grozbach z policja to odnioslam wrazenie ze tylko Gofrzyca napisala na serio, reszta wykorzystala to tylko jako pretekst by sie ponabijać.
Ja tam pisałam o policji i to całkiem serio. Przysięgam. Pójdę jak będę miała luźny dzień.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:42   #176
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Nawiasem mówiąc pisanie w tym wątku o chodzeniu na policje i pisanie, że się wyśle PW zainteresowanym inteligentne nie jest i osobie "związanej ze środowiskiem medycznym", która bierze udział w tej szopce gratuluję wykształcenia. Naprawdę nie widzicie, jak szkodliwe jest robienie dokładnie tego, co robicie w tym wątku? Takie sprawy załatwia się po cichu, nie dyskutuje, nie wyśmiewa. Banuje się problemowych użytkowników. Ale teksty o tym, co trzeba zrobić, gdzie trzeba pójść, że się było na policji, gdy mamy do czynienia z osobą prezentującą zachowania paranoiczne... No cóż, wiecie, jej zachowania zapewne można wyjaśnić jakimś zaburzeniem, ale Waszego zachowania już raczej się nie da.
Taaa, ciekawa jestem ile tych postow o policji i dawaniu danych na pw napisalam.
Zalatwia sie po cichu, jak? Prosze, daj przepis. Bo bany juz byly, kilkanascie. Duzo daly. Milczenie do niej tez juz bylo i tez nic nie dalo.
A to ze glosno zastanawialam sie czy da sie cos z tym zrobic i wychodzilo na to, ze nie... No zbrodnia, powinnam sie wyrzec zawodu.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:43   #177
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość

Komentowalam na podstawie tego watku, a o grozbach z policja to odnioslam wrazenie ze tylko Gofrzyca napisala na serio, reszta wykorzystala to tylko jako pretekst by sie ponabijać.
Bo większość już nie wie co lepsze, śmiech i ironiczne podejście czy też poważne potraktowanie tematu. Bo romantyczka i jej klony to jeden wielki absurdalny problem- sama się gubię, dużo nie wiem, a oskarżają mnie nawet o hakowanie komputera
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:45   #178
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Ale jedyną metodą jest jednak brak reakcji, zero, null. Nie podejmuje się rozmowy, dyskusji, bo następuje eskalacja złych emocji.
Po prostu nie ma takiego argumentu, który trafi, przekona. Dlatego brak reakcji jest najlepszą reakcją.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-08-09 o 13:48
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:48   #179
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Madana powiedz jak nie odpisywać, jak ktoś Cię wymienia z nicka i pisze jakieś bzdury ? Co zablokuje jej posty, to za chwilę i tak je widzę bo jest nowe konto... Pw też się zablokować nie da. Płakać mi się chce, bo co wejdę na wizaż to albo skrzynka zapchana albo taki wątek.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:49   #180
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Ujawnianie danych, prześladowanie

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Dawno nie było tak zniesmaczającego wątku na tym forum- dawno; i winy nie ma tylko w dziwnej i przewrażliwionej założycielce wątku o nickach wielu- ale w pewnym momencie wszystko przekształciło się w lincz.
Pod rozwagę: http://pl.delfi.lt/aktualia/swiat/si....d?id=62024683

Bo to, że dziewczyna ma problemy, to jasne; ale najazd w pewnym momencie- jest niesmaczny.
Słyszałam o tym przypadku coś strasznego Ja nie jestem w temacie, nigdy nie miałam "styczności" z założycielką i nie zdawałam sobie sprawy jak wielkie ma problemy psychiczne, teraz żałuję że cokolwiek głupiego tu napisałam Nie mam pojęcia jak takiej osobie pomóc, wydaje mi się że policja zgłoszenie co najwyżej przyjmie ale tak na prawdę to na tym się skończy i nikt nie udzieli jej pomocy. Myślę że jedynym rozwiązaniem byłoby powiadomienie kogoś z jej realnego otoczenia, a jest to możliwe skoro ktoś wyżej pisał że ją namierzył na facebooku...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.