Drogerie Hebe - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 08:36   #2911
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 064
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale jak z jakością? Co jest godne polecenia?
Nie wiem ile kosztują teraz, ale jeszcze rok temu kosztowały około 20zł, a więc znowu takie tanie nie były. Jednak jakość rekompensuje wszystko. Mam dwa kolory, które świetnie kryją i bardzo dobrze się trzymają.
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:44   #2912
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Drogerie Hebe

Dziewczyny zainteresowane cielistą kredką CATRICE - zobaczcie ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=g-kvVIjc-z8
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:06   #2913
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Drogerie Hebe

A czy z Catrice znajdę wśród pomadek jakąś ładną fuksję?
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 10:08   #2914
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
Nie wiem ile kosztują teraz, ale jeszcze rok temu kosztowały około 20zł, a więc znowu takie tanie nie były. Jednak jakość rekompensuje wszystko. Mam dwa kolory, które świetnie kryją i bardzo dobrze się trzymają.
Ale o co chodzi?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 11:22   #2915
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Drogerie Hebe

w temacie catrice'owych promocji polecam ten rozswietlacz

highlighting_powder_cat.jpg
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 12:19   #2916
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
w temacie catrice'owych promocji polecam ten rozswietlacz
Właśnie się zastanawiam nad zakupem

Możesz napisać o nim coś więcej?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:54   #2917
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 064
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi?
o matko, ale ze mnie
chodziło mi o lakiery do paznokci
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 13:57   #2918
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
o matko, ale ze mnie
chodziło mi o lakiery do paznokci

A jest osobny wątek o Misslyn?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:01   #2919
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym, bo dla mnie tez był za ciężki i jeszcze mnie zapychał, a te wypryski nim kryłam i tak w kółko, tylko, że dopiero stało się to dla mnie jasne jak go przestałam używać


Dokładnie tak






Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
To może ja jednak zaoszczędzę i sobie go odpuszczę



Niby promocja kusi ale czasem warto przemyśleć zakup no i zaoszczędzić tym bardziej jak bierze się w ciemno Chociaż zwolenniczek też sporo ten podkład ma, mimo wszystko ja nie polecam.







---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Ja się szykuję na sobotę: Catrice
zamierzam kupić/zbadać
- kohl kajal - kredka do oczu
- eye brow set - paletka do brwi
- eye brow stylist - kredka do brwi
- ultimate colour - szminka
no i może jakiś róż/bronzer
polecacie coś?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:39   #2920
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Kiedyś używałam Colorstaya i teraz dziwię się jak mogłam używać tak ciężkiego podkładu Przerzuciłam się na rozświetlające i efekt o niebo lepszy mimo że krycie mniejsze, moja cera wygląda naturalniej-promienniej
Ale wiadomo co cera to inne upodobania także nie zawsze trzeba się kimś sugerować a spróbować samemu co lepsze...
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać że przy jego stosowaniu cerę miałam nie ciekawą (więcej niespodzianek, wysuszona) Ale tak jak wspominałam zależy od cery
Colorstay nie jest ciężkim podkładem. Jeśli chodzi o skład to prześwietliłam go ponad dwa lata temu wzdłuż i wszerz i poza kilkoma silikonami stosowanymi w niemal KAŻDYM podkładzie i poza alkoholem (wersja do cery tłustej) nie ma niczego ciężkiego ani innego od reszty dostępnych podkładów. To co piszesz to bzdura bardzo często powtarzana na Wizażu
Ja z trądzikiem mam problemy od 12 roku życia, teraz mam lat 25 i nadal cera nie jest idealna. Używam Colorstaya i NIC w nim mnie nie zapycha, za to dzięki idealnemu kryciu i trwałości nie wstydzę się wyjść z domu. W porównaniu z chociażby jednymi z popularniejszych podkładów dobrze kryjących typu L'Oreal True Match czy Estee Lauder Double Skin, Colorastay wypada na prawdę najmniej inwazyjnie jeśli chodzi o wpływ na cerę. No ale to też kwestia indywidualna, bo mnie przykładowo Estee Lauder masakrycznie zapchał, a po CS nie mam kompletnie żadnych problemów.

Także komuś kto chce spróbować mówię - próbuj
Trochę ciężko się na początku nakłada, trzeba dojść do wprawy. Ale podkład jest rewelacyjny.


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny zainteresowane cielistą kredką CATRICE - zobaczcie ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=g-kvVIjc-z8
Dziękuję
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 18:03   #2921
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Colorstay nie jest ciężkim podkładem. Jeśli chodzi o skład to prześwietliłam go ponad dwa lata temu wzdłuż i wszerz i poza kilkoma silikonami stosowanymi w niemal KAŻDYM podkładzie i poza alkoholem (wersja do cery tłustej) nie ma niczego ciężkiego ani innego od reszty dostępnych podkładów. To co piszesz to bzdura bardzo często powtarzana na Wizażu
Ja z trądzikiem mam problemy od 12 roku życia, teraz mam lat 25 i nadal cera nie jest idealna. Używam Colorstaya i NIC w nim mnie nie zapycha, za to dzięki idealnemu kryciu i trwałości nie wstydzę się wyjść z domu. W porównaniu z chociażby jednymi z popularniejszych podkładów dobrze kryjących typu L'Oreal True Match czy Estee Lauder Double Skin, Colorastay wypada na prawdę najmniej inwazyjnie jeśli chodzi o wpływ na cerę. No ale to też kwestia indywidualna, bo mnie przykładowo Estee Lauder masakrycznie zapchał, a po CS nie mam kompletnie żadnych problemów.

Także komuś kto chce spróbować mówię - próbuj
Trochę ciężko się na początku nakłada, trzeba dojść do wprawy. Ale podkład jest rewelacyjny.


Dziękuję
ja mam mieszane wrażenia po używaniu colorstaya, ale to może u mnie był błąd młodości i źle dobrałam wersję do swojej cery... Wg mnie warto wypróbować samemu, mimo wszystko.

a co masz do zarzucenia truematchowi?
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 18:07   #2922
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Drogerie Hebe

True Match nie kryje u mnie wystarczająco dobrze, nie matowi na zbyt długo (2h to u mnie był maks), w dodatku jest o wiele mniej trwały niż Revlon. No i zapchał mnie, więc odpada A w sumie szkoda, bo odcień dobrałam idealny do mojej jasnej cery. Ale na odcienie Revlona w sumie też nie narzekam.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 18:36   #2923
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Drogerie Hebe

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 19:14   #2924
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Drogerie Hebe

Byłam dzisiaj w hebe w bonarce, straszne tłumy i kolejka do końca sklepu .
I nie ma Catrice . A myślałam, że w sobotę uda mi się kupić korektor i paletkę do brwi a na floriańską mi nie po drodze .
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:08   #2925
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
True Match nie kryje u mnie wystarczająco dobrze, nie matowi na zbyt długo (2h to u mnie był maks), w dodatku jest o wiele mniej trwały niż Revlon. No i zapchał mnie, więc odpada A w sumie szkoda, bo odcień dobrałam idealny do mojej jasnej cery. Ale na odcienie Revlona w sumie też nie narzekam.
mi też true match nie odpowiadał-zapychał i świeciłam się prawie od razu brr...a dziś zakupiłam pierwszy raz Colorstay i od razu nałożyłam przed chwilą nie jest taki ciężki...znam cięższe tylko kolor sobie wzięłam za ciemny i chyba pojadę dokupić jaśniejszy i będę mieszać
Cytat:
Napisane przez wszystka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w hebe w bonarce, straszne tłumy i kolejka do końca sklepu ..
też byłam o której byłaś? straszne kolejki,chyba 15 min.stałam do kasy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:15   #2926
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad zakupem

Możesz napisać o nim coś więcej?
Jest delikatnie rozowy ze zlotymi drobinkami ale nie tworzy tandetnego efektu. Drobinki sa malutkie. Swietnie rozswietla kosci policzkowe, luk brwiowy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:17   #2927
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
mi też true match nie odpowiadał-zapychał i świeciłam się prawie od razu brr...a dziś zakupiłam pierwszy raz Colorstay i od razu nałożyłam przed chwilą nie jest taki ciężki...znam cięższe tylko kolor sobie wzięłam za ciemny i chyba pojadę dokupić jaśniejszy i będę mieszać

też byłam o której byłaś? straszne kolejki,chyba 15 min.stałam do kasy
Koło 14 .
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:19   #2928
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Colorstay nie jest ciężkim podkładem. Jeśli chodzi o skład to prześwietliłam go ponad dwa lata temu wzdłuż i wszerz i poza kilkoma silikonami stosowanymi w niemal KAŻDYM podkładzie i poza alkoholem (wersja do cery tłustej) nie ma niczego ciężkiego ani innego od reszty dostępnych podkładów. To co piszesz to bzdura bardzo często powtarzana na Wizażu Ja z trądzikiem mam problemy od 12 roku życia, teraz mamlat 25 i nadal cera nie jest idealna. Używam Colorstaya i NIC w nim mnie nie zapycha, za to dzięki idealnemu kryciu i trwałości nie wstydzę się wyjść z domu. W porównaniu z chociażby jednymi z popularniejszych podkładów dobrze kryjących typu L'Oreal True Match czy Estee Lauder Double Skin, Colorastay wypada na prawdę najmniej inwazyjnie jeśli chodzi o wpływ na cerę. No ale to też kwestia indywidualna, bo mnie przykładowo Estee Lauder masakrycznie zapchał, a po CS nie mam kompletnie żadnych problemów.

Także komuś kto chce spróbować mówię - próbuj
Trochę ciężko się na początku nakłada, trzeba dojść do wprawy. Ale podkład jest rewelacyjny.



True Match nie kryje u mnie wystarczająco dobrze, nie matowi na zbyt długo (2h to u mnie był maks), w dodatku jest o wiele mniej trwały niż Revlon. No i zapchał mnie, więc odpada A w sumie szkoda, bo odcień dobrałam idealny do mojej jasnej cery. Ale na odcienie Revlona w sumie też nie narzekam.



Miałam obie wersje, początkowo do cery tłustej/mieszanej później normalnej/suchej i w obu przypadkach się nie sprawdził. Próbowałam nawet mieszać go z innymi podkładami ale dalej to nie było to więc nie wiadomo jak bym kombinowała i tak się nie przekonam do niego. Nie zarzucaj mi że pisze bzdury bo bardzo dobrze wiem jak było. Bardzo obciążał mi cerę i nie chodzi już o skład bo w większości są podobne tylko o działanie z którego nie byłam zadowolona. Jeśli Ty jesteś zadowolona to w porządku nie zamierzam się z Tobą o to kłócić po prostu wyraziłam swoją opinię



Jeśli chodzi o L'oreal True Match mam podobna opinię, przetestowałam już trochę podkładów. Póki co jeszcze nie trafiłam na "swój" dobrze kryjący podkład...







Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
ja mam mieszane wrażenia po używaniu colorstaya, ale to może u mnie był błąd młodości i źle dobrałam wersję do swojej cery... Wg mnie warto wypróbować samemu, mimo wszystko.

a co masz do zarzucenia truematchowi?






Ja także, jak widać co cera to inna opinia
Nie żebym komuś colorstaya odradzała bo nie o to chodzi każdy musi na "własnej skórze" poznać ale polecać nie polecam.








[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;43415008]Treść usunięta[/QUOTE]







Dziękuję
Mam nadzieję że dostanę tą paletkę cieni mam sporo aleee sprawdzę te które poleciłaś może akurat się skuszę, cieni nigdy za wiele
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:47   #2929
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez wszystka Pokaż wiadomość
Koło 14 .
a to ja przed 19 co tam kupiłaś? podobał Ci si e sklep? bo mi bardzo,tyle że tłumy nie pozwalały dokładnie pooglądać wszystkiego...trochę tam ciasno między niektórymi półkami

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Póki co jeszcze nie trafiłam na "swój" dobrze kryjący podkład...
ja też...dlatego pokładałam nadzieje w Colorstay bo bardzo dobre opinie ma w necie i nawet tu na wizażu był (nie wiem czy nadal)kosmetykiem wszech czasów...
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 20:54   #2930
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja też...dlatego pokładałam nadzieje w Colorstay bo bardzo dobre opinie ma w necie i nawet tu na wizażu był (nie wiem czy nadal)kosmetykiem wszech czasów...



No może akurat u Ciebie się sprawdzi dobrać podkład bliski ideału graniczy chyba z cudem
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:01   #2931
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja też...dlatego pokładałam nadzieje w Colorstay bo bardzo dobre opinie ma w necie i nawet tu na wizażu był (nie wiem czy nadal)kosmetykiem wszech czasów...
dostałam odlewkę cs kolory 150 i 180. takiego matu to nigdy prze nigdy żadnym podkładem nie osiągnęłam, jak się pomalowałam o 8 rano to do godzin wieczornych się on utrzymywał, ale ja zdecydowanie wolę efekt healthy glow, nie lubię takiego matu. nakładałam go pędzlem i uważałam żeby nie przesadzić.
ja chętnie bym przygarnęła coś pomiędzy 150 a 180, bo jeden za jasny drugi za ciemny.

kupiłam dzisiaj misslyn all day long i to jest dopiero tępy podkład. ciężko nałożyć go pędzlem hakuro, momentalnie zastyga na twarzy, ciutkę się lepi, jest dość gęsty.

hmm po pierwszej aplikacjji mam ochotę go w kosz wyrzucić, ale kolor nawet jest dopasowany, zobaczymy jak się będzie zachowywał pod kremem i w świetle dziennym. z plusów daje efekt subtelnego matu.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:08   #2932
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
a to ja przed 19 co tam kupiłaś? podobał Ci si e sklep? bo mi bardzo,tyle że tłumy nie pozwalały dokładnie pooglądać wszystkiego...trochę tam ciasno między niektórymi półkami
W hebe byłam w ogóle pierwszy raz i bardzo mi się podobało. Przez te tłumy właśnie nie można było na spokojnie ale jak już będzie mniej ludzi to pójdę sobie jeszcze raz zobaczyć. A kupiłam maskę kallosa, szampon batiste, lakier essie i jakieś pierdółki higieniczne a w sumie wyszło mi 80 zł .
Potem wstąpiłam do rossmana po parę ich rzeczy i świecił pustkami, wróżę im nagły spadek sprzedaży .
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:17   #2933
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No może akurat u Ciebie się sprawdzi dobrać podkład bliski ideału graniczy chyba z cudem
O, a ja się nie zgodzę - mi udało się znaleźć aż dwa ideały! Jeden na jesień/zimę i drugi na wiosnę/lato
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:24   #2934
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Colorstay nie jest ciężkim podkładem. Jeśli chodzi o skład to prześwietliłam go ponad dwa lata temu wzdłuż i wszerz i poza kilkoma silikonami stosowanymi w niemal KAŻDYM podkładzie i poza alkoholem (wersja do cery tłustej) nie ma niczego ciężkiego ani innego od reszty dostępnych podkładów. To co piszesz to bzdura bardzo często powtarzana na Wizażu
Ja z trądzikiem mam problemy od 12 roku życia, teraz mam lat 25 i nadal cera nie jest idealna. Używam Colorstaya i NIC w nim mnie nie zapycha, za to dzięki idealnemu kryciu i trwałości nie wstydzę się wyjść z domu. W porównaniu z chociażby jednymi z popularniejszych podkładów dobrze kryjących typu L'Oreal True Match czy Estee Lauder Double Skin, Colorastay wypada na prawdę najmniej inwazyjnie jeśli chodzi o wpływ na cerę. No ale to też kwestia indywidualna, bo mnie przykładowo Estee Lauder masakrycznie zapchał, a po CS nie mam kompletnie żadnych problemów.

Także komuś kto chce spróbować mówię - próbuj
Trochę ciężko się na początku nakłada, trzeba dojść do wprawy. Ale podkład jest rewelacyjny.
A której wersji analizowałaś skład? Zmienił się międzyczasie i dużo osób narzeka na tą nową wersję, a za starą dałoby się pokroić.

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
też byłam o której byłaś? straszne kolejki,chyba 15 min.stałam do kasy
To nie tak źle Ja na otwarciu w moim mieście stałam 35 min w kolejce Ale byłam po 16, czyli w najgorszej możliwej godzinie

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
O, a ja się nie zgodzę - mi udało się znaleźć aż dwa ideały! Jeden na jesień/zimę i drugi na wiosnę/lato
A jakie? Myślę, że jak ktoś jest ekstremalnie blady jak ja, to bardzo ciężkie zadanie
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2013-10-24 o 22:42
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:33   #2935
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A jakie? Myślę, że jak ktoś jest ekstremalnie blady jak ja, to bardzo ciężkie zadanie
Inglot YSM i co prawda nie do końca podkład, ale VIP Gold Super Plus BB Cream
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:51   #2936
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
O, a ja się nie zgodzę - mi udało się znaleźć aż dwa ideały! Jeden na jesień/zimę i drugi na wiosnę/lato


Szczęściara
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 10:15   #2937
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Drogerie Hebe

Do tłustej cery ja polecam jeszcze podkłady https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rzy-3-w-1.html lżejszy ale nieźle kryje, daje naturalny efekt, długo się utrzymuje
albo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...h-make-up.html ten jest trochę cieższy ale ok
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 11:02   #2938
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
A której wersji analizowałaś skład? Zmienił się międzyczasie i dużo osób narzeka na tą nową wersję, a za starą dałoby się pokroić.
Zgadza się ten nowy CS 24h jest beznadziejny, mniej kryje, wyłażą mi po nim jakieś gule na twarzy, alkohol aż szczypie w oczy gdy rozsmarowuje go na twarzy... tragedia zostało mi jeszcze pół buteleczki i nie wiem co z nim zrobić
Mam nadzieje że producenci pójdą po rozum do głowy i zmienią formułe na tą starą
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 11:14   #2939
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Drogerie Hebe

A który tusz z MaxFactora polecacie? Oprócz 2000calorie
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 11:17   #2940
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Drogerie Hebe

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A który tusz z MaxFactora polecacie? Oprócz 2000calorie
False Lash Effect czarny, złoty i ten Clump Defy.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-30 20:50:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.