Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 19:45   #61
madziuleńka007
Raczkowanie
 
Avatar madziuleńka007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
ale dabata się zrobiła. hehe. ja sądzę że dzwony są nadal modne, skoro wchodząc do LEE, BIG STARA lub chociażby Terranovy można kupic dzwony (nie strasznie szerokie ale leciutko rozszerzane).

Nie rozumiem tez stwierdzenia że RURKI SĄ DLA KAŻDEGO. i uważam to za mit wszechczasów. Skoro rurki są dla każdej kobiety , to jeansowe superkrótkie supermodne spódniczki również są dla każdej.....

ALE.... w jednym z wątków przeczytałam wypowiedź jednej z dziewczyn, że owszem te spódniczki są supermodne, ale co druga dziewczyna wygląda w nich strasznie i nie powinna w nich chodzić bo ma grube uda. Sorry, ale w nowym glamour są rónież fotki ale słynnych osób w... rurkach, w dodatku raczej tych grubszych (czyli np. z dużą pupą - nie chce nikogo urazić), i wygląda to strasznie. Więc skoro macie takie podejście do rurek, to nei krytykujcie osób które ubierając się modnie, nie dopasowują ubrań do swojej sylwetki. JA chyba w przeciągu 2 miesięcy widziałam chyba tylko jedną dziewczynę która dobrze wyglądała w rurkach.

Podobają mi się rurki, ale np. tragicznie skracają mi sylwetkę. to już jedna rzecz kttóra świadczy o tym że nei sa dla każdego. Niue będę wyglądać ŹLE i BRZYDKO tylko po to żeby ubrac coś co jest modne...

Poza tym, to nie wy decydujecie o tym co jest modne a co nie. Wystarczy wyjśc na ulicę, i wtedy dopiero widac co nosi nię najlepiej, najdłużej, i najpraktyczniej.

Sądze że dzwony nie wyszły z mody, a jedynie do grona kilku popularnych fasonów dołączyły rurki, zaslepiając przy tym co niektóre znawczynie mody. moda na rurki czy ortodoks?


Tym postem nikogo nie obrażam ani nie prowokuję, wyrażam swoje prywatne zdanie.
__________________
Nie sztuka byc zauważonym,sztuka być zapamiętanym.

Giorgio Armani
madziuleńka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 22:04   #62
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Najdłużej utrzymująca sie moda......dzwony :D

hmm, rurki to niestety fason nie dla mnie, zreszta za szerokimi dzwonami tez nie przepadam. wiec pozostaje zupelnie standardowo wyznawczynia najprostszych fasonow spodni
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.