Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 23:14   #1771
blanca7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 427
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ta pozycja jest jak z jakiegoś cyrku albo z zawodów gimnastycznych
Nawet bym nie próbowała, bo bym się bała, że mi się coś stanie
Ale ostatnio po raz pierwszy od chyba 15 lat udało mi się zrobić kwiat lotosu- tylko potem myślałam, że już w tej pozycji na zawsze pozostanę, bo nie umiałam rozsupłać nóg

Co do czekolady i słodyczy- jak już zaczynałam jeść, to aż zostało zjedzone. Potrafiłam w ciągu odc. serialu zjeść mega paczkę czipsów, całą czekoladę i parę gałek lodów z bitą śmietanąAle jak teraz nie jem słodyczy od 1.5 mies., to chociaż są one ciągle dostępne w domu, to ich nie jem. Na pewno będę jeść słodkie rzeczy- nie łudzę się, że będzie inaczej, ale już nie chcę wrócić do takich ilości.
blanca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:10   #1772
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Oj słodycze to zguba... dalej sobie po coś sięgne czasem, bo nie mam rewelacyjnie silnej woli, ale widzę, że da się od słodkiego odzwyczaić. Np kawę i herbatę słodzę 1 łyżeczkę, a były zawsze 2 + zazwyczaj i tak piję yerba mate zupełnie bez cukru


Kawę piję jedną, tylko rano i mimo, że nie słodzę już tych 2 łyżeczek od prawie 2 msc to mój TŻ dopiero co się spamiętał bo zrobił mi rano kawę tak słodką, że musiałam ją wylać. Więc można i do gorzkiego przywyknąć. Myślę, że czas całkiem odstawić cukier z kawy
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:41   #1773
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja nie jestem bardzo "słodyczowa", ale lubię lody, czekoladę i dobrą szarlotkę .
Kawy i herbaty nie słodzę od bardzo dawna. Moja zgubą są bardziej naleśniki, omlety na słodko, racuchy - właśnie wczoraj tak mi się zachciało racuchów z jabłkami na maślance, że trochę sobie usmażyłam. No cóż, uznam że tłusty czwartek był wczoraj ;-). Przynajmniej były na pełnoziarnistej mące orkiszowej .

A co do tych udziwnionych, trudnych technicznie ćwiczeń - mocno się zastanawiam nad celowością takich wygibasów. Czy inne, prostsze ćwiczenie nie daje podobnych rezultatów? A może nawet lepsze, bo jesteśmy w stanie wykonać je poprawniej? Jeśli celem jest zdobycie aż takiej elastyczności ciała by wykonać te pompki tyłem (!) albo wyćwiczyć perfekcyjnie równowagę to OK. Ale myślę, że dla większości z nas te cele są inne - schudnąć, nabrać kondycji, wymodelować ciało. Do tego wg mnie nie potrzeba takich ewolucji. Ja jestem na takim etapie, że wolę zrobić może prostsze ćwiczenie ale z większym obciążeniem. Podobnie zastanawiam się też nad sensownością robienia np. coraz większej liczby przysiadów każdego dnia aż do 150-200 (jak to jest w różnych wyzwaniach) - nie lepiej zrobić 30 ale z coraz większym obciążeniem? Co o tym myślicie?
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:42   #1774
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny które robiły shreda! Czy naprawdę cwiczylyscie dzien w dzien czy jednak zdarzało sie ze raz w tyg był odpoczynek ?;p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:47   #1775
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które robiły shreda! Czy naprawdę cwiczylyscie dzien w dzien czy jednak zdarzało sie ze raz w tyg był odpoczynek ?;p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja jestem w połowie 2 levela i jak do tej pory miałam 2 przerwy - jedna była kilkudniowa (okres, weekend z gośćmi i całodniowa delegacja) podczas 1 levela, a druga w ostatnią sobotę. I chyba raczej będę robić dzień wolny w sobotę, bo po prostu nie mam kiedy poćwiczyć, a poza tym czytałam, że jednak 1 dzień przerwy powinno się robić.
W każdym razie, nie rozdzieram szat i nie rozpaczam jeśli mam dzień przerwy .
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 09:52   #1776
blanca7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 427
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które robiły shreda! Czy naprawdę cwiczylyscie dzien w dzien czy jednak zdarzało sie ze raz w tyg był odpoczynek ?;p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shreda robiłam bez przerwy, ale Ripped robię tak jak tam jest napisane- 6 dni, potem dzień przerwy
blanca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 10:03   #1777
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wiem, że BMI to ogólna wytyczna, ale wydaje mi się, że z taką wagą i takim wzrostem, to kwestia uformowania ciała, a nie nadmiaru kg

Wg tego jestem mega grubasem, bo mam 168 cm i 64 kg


Byłabym przerażona, gdybyś chciała gubić kilogramy
Można mieć nieuformowane ciało i ważyć mało, nie mieć mięśni.


To mnie bardziej przeraża!
Chyba nie robię BR
Dokładnie.
Dlatego ja sie nie ważę, nie mierze, tylko obserwuje
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 10:14   #1778
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które robiły shreda! Czy naprawdę cwiczylyscie dzien w dzien czy jednak zdarzało sie ze raz w tyg był odpoczynek ?;p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przy shredzie zrobiłam jedną przerwę na regenerację dokładnie w połowie. Teraz myślę, że to mój sukces przy innych zestawach robię rest day w niedzielę
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 10:16   #1779
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Oj słodycze to zguba... dalej sobie po coś sięgne czasem, bo nie mam rewelacyjnie silnej woli, ale widzę, że da się od słodkiego odzwyczaić. Np kawę i herbatę słodzę 1 łyżeczkę, a były zawsze 2 + zazwyczaj i tak piję yerba mate zupełnie bez cukru


Kawę piję jedną, tylko rano i mimo, że nie słodzę już tych 2 łyżeczek od prawie 2 msc to mój TŻ dopiero co się spamiętał bo zrobił mi rano kawę tak słodką, że musiałam ją wylać. Więc można i do gorzkiego przywyknąć. Myślę, że czas całkiem odstawić cukier z kawy
Ja odkąd pamiętam, nie słodzę ani kawy, ani herbaty Jakiś czas temu jak wzięłam łyka posłodzonej kawy, to było to okropne doświadczenie Nigdy więcej! Uwielbiam pić gorzką

Cytat:
Napisane przez kasia176 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem bardzo "słodyczowa", ale lubię lody, czekoladę i dobrą szarlotkę .
Kawy i herbaty nie słodzę od bardzo dawna. Moja zgubą są bardziej naleśniki, omlety na słodko, racuchy - właśnie wczoraj tak mi się zachciało racuchów z jabłkami na maślance, że trochę sobie usmażyłam. No cóż, uznam że tłusty czwartek był wczoraj ;-). Przynajmniej były na pełnoziarnistej mące orkiszowej .

A co do tych udziwnionych, trudnych technicznie ćwiczeń - mocno się zastanawiam nad celowością takich wygibasów. Czy inne, prostsze ćwiczenie nie daje podobnych rezultatów? A może nawet lepsze, bo jesteśmy w stanie wykonać je poprawniej? Jeśli celem jest zdobycie aż takiej elastyczności ciała by wykonać te pompki tyłem (!) albo wyćwiczyć perfekcyjnie równowagę to OK. Ale myślę, że dla większości z nas te cele są inne - schudnąć, nabrać kondycji, wymodelować ciało. Do tego wg mnie nie potrzeba takich ewolucji. Ja jestem na takim etapie, że wolę zrobić może prostsze ćwiczenie ale z większym obciążeniem. Podobnie zastanawiam się też nad sensownością robienia np. coraz większej liczby przysiadów każdego dnia aż do 150-200 (jak to jest w różnych wyzwaniach) - nie lepiej zrobić 30 ale z coraz większym obciążeniem? Co o tym myślicie?
Ja myślę, że takie ćwiczenia są dla osób, które są już zaprawione w bojach i chcą udoskonalać swoje umiejętności i wyznaczać nowe cele Nam (a przynajmniej myślę, że większości) wystarczą mniej złożone ćwiczenia i dla nas tworzone są inne zestawy, ale my twarde babki jesteśmy i chcemy przerobić każdy możliwy trening i później natrafiamy na takie przeszkody

Ale właściwie ja jeszcze nie sprawdzałam co to za ćwiczenia. One są przeznaczone dla początkujących?? Podejrzewam, że nie
__________________

Edytowane przez Irja
Czas edycji: 2014-02-26 o 10:18
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 12:03   #1780
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez kasia176 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem bardzo "słodyczowa", ale lubię lody, czekoladę i dobrą szarlotkę .
Kawy i herbaty nie słodzę od bardzo dawna. Moja zgubą są bardziej naleśniki, omlety na słodko, racuchy - właśnie wczoraj tak mi się zachciało racuchów z jabłkami na maślance, że trochę sobie usmażyłam. No cóż, uznam że tłusty czwartek był wczoraj ;-). Przynajmniej były na pełnoziarnistej mące orkiszowej .

A co do tych udziwnionych, trudnych technicznie ćwiczeń - mocno się zastanawiam nad celowością takich wygibasów. Czy inne, prostsze ćwiczenie nie daje podobnych rezultatów? A może nawet lepsze, bo jesteśmy w stanie wykonać je poprawniej? Jeśli celem jest zdobycie aż takiej elastyczności ciała by wykonać te pompki tyłem (!) albo wyćwiczyć perfekcyjnie równowagę to OK. Ale myślę, że dla większości z nas te cele są inne - schudnąć, nabrać kondycji, wymodelować ciało. Do tego wg mnie nie potrzeba takich ewolucji. Ja jestem na takim etapie, że wolę zrobić może prostsze ćwiczenie ale z większym obciążeniem. Podobnie zastanawiam się też nad sensownością robienia np. coraz większej liczby przysiadów każdego dnia aż do 150-200 (jak to jest w różnych wyzwaniach) - nie lepiej zrobić 30 ale z coraz większym obciążeniem? Co o tym myślicie?
Też jestem zdania, że takie wydziwiane ćwiczenia to samo zło, bo po pierwsze zanim nauczę się je poprawnie wykonać to minie trochę czasu, a poza tym tak jak piszesz na pewno są inne proste ćwiczenia, które również ćwiczą te same partie mięśni. Niestety to jest jak na razie jedyny minus BR - przekombinowane ćwiczenia, tak jakby Jillian chciała na siłę dawać coraz to inne ćwiczenia, wiadomo dla urozmaicenia, ale to ćwiczenie to było przegięcie totalne.

Irja - BR wg mnie jest dla początkujących. ten program trwa 3 m-ce ! także w tym czasie naprawdę można wyćwiczyć formę całkiem nieźle. Na początku ćwiczenia są łatwe, a potem coraz to trudniejsze.
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 12:29   #1781
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że takie wydziwiane ćwiczenia to samo zło, bo po pierwsze zanim nauczę się je poprawnie wykonać to minie trochę czasu, a poza tym tak jak piszesz na pewno są inne proste ćwiczenia, które również ćwiczą te same partie mięśni. Niestety to jest jak na razie jedyny minus BR - przekombinowane ćwiczenia, tak jakby Jillian chciała na siłę dawać coraz to inne ćwiczenia, wiadomo dla urozmaicenia, ale to ćwiczenie to było przegięcie totalne.

Irja - BR wg mnie jest dla początkujących. ten program trwa 3 m-ce ! także w tym czasie naprawdę można wyćwiczyć formę całkiem nieźle. Na początku ćwiczenia są łatwe, a potem coraz to trudniejsze.
Myślałam, że dla zaawansowanych, a przynajmniej średnio zaawansowanych
Hmm.. to będę musiała sama przekonać się co o tym myślę
Ale macie rację, z pewnością można było zastąpić takie ćwiczenia innymi, równie efektywnymi, a łatwiejszymi
__________________

Edytowane przez Irja
Czas edycji: 2014-02-26 o 12:31
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 12:36   #1782
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A czy BR jest na youtube? Chodzi mi o program, nie efekty. Bo szukalam 5 workoutu zeby zobaczyc tego kraba i chyba trafilam na same "wypociny" cwiczacych.
BTW, probowalam zjesc na sniadanie owsianke i chyba nigdy wiecej Dalam za malo owocow, byla bez smaku. A konsystencja tez nie zachęca do konsumpcji :/
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 12:41   #1783
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny a może tak mała odskocznia od Jillian? http://www.youtube.com/watch?v=Uh-JEL_LHUs
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:17   #1784
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

dusiołka ja robię i robiłam zawsze jeden dzień przerwy po 6 dniach i tak samo robiłam w shredzie. Raz była dwudniowa, bo miałam nadwyrężone trochę ścięgna achillesa.
Która tu te pączki dietetyczne wrzuciła? Tam też jest przepis na faworki - myślę sobie, zrobię, bo mam składniki, poza aromatem, ale takich świństw i tak nigdy nie używałam. Masakra Ciasto się tak kleiło, że myślałam, że wszystko wyrzucę Ale dosypywałam mąki - chyba ze 100g wyszło więcej niż w przepisie i w końcu wyszły Nawet smaczne - 2 już zjadłam - u mnie to wychodzi 32 kcal jeden, bo 40 wyszło. Mam nadzieję, że mężowi będą smakować, bo trzeba je szybko zjeść Byle bym ja tego nie robiła
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:42   #1785
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziękuje za odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:53   #1786
kasia176
Raczkowanie
 
Avatar kasia176
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 135
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Melduję 5 dzień tego okropnego 2 levela shreda! Wczoraj i dziś dorzuciłam do niego 3 serie po 10 brzuszków na piłce .

Jakoś mnie to codzienne meldowanie motywuje i pozwala wytrwać do końca tego levelu. Mam nadzieję, że polubię 3 level.
kasia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:55   #1787
blanca7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 427
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
dusiołka ja robię i robiłam zawsze jeden dzień przerwy po 6 dniach i tak samo robiłam w shredzie. Raz była dwudniowa, bo miałam nadwyrężone trochę ścięgna achillesa.
Która tu te pączki dietetyczne wrzuciła?
ja wrzucałam ale to już nie moja wina, że się ciasto kleiło- innym wychodzi ale myślę, że to zależy od mąki, wielkości jajka, czasu wyrabiania ciasta itp. ważne, że w końcu wyszłoJa dam znać jutro, jak mi te pączki wyszły
blanca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:03   #1788
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

blanca mi się wydaje, że za dużo tego jogurtu chyba dałam, bo miałam duży 400g i dałam połowę Przecież nie mam do Ciebie żalu Choć tam w komentarzach laska pod faworkami tez pisała, że jej się ciasto masakrycznie kleiło - nie wiem - dziwne to A pączki daj znać jakie, to może za rok je zrobię

Edytowane przez ewelinka2210
Czas edycji: 2014-02-26 o 14:19
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 16:00   #1789
yourbody
Raczkowanie
 
Avatar yourbody
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 114
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny które robiły shreda! Czy naprawdę cwiczylyscie dzien w dzien czy jednak zdarzało sie ze raz w tyg był odpoczynek ?;p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja robiłam tak jak należy czyli dzień w dzień
__________________
Zapraszam na mój fit blog gdzie znajdziesz treningi, zdrową dietę, przepisy i ciekawostki.

www.yourbodyblog.pl
fanpejcz https://www.facebook.com/djnatusia

Start 02.01.2013r. - 68,7 kg
Obecnie - 60,2kg
Cel - 59 kg
yourbody jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 17:24   #1790
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez yourbody Pokaż wiadomość
zabciajs normalnie jakbym czytała swoją historię Byłam mega chuda i każdy zazdrościł mi że na każdej przerwie w szkole coś podjadam a nie tyje. Z biegiem lat wszystko się zmieniło. Czekolada to mój narkotyk. Tak jak Ty zaczynałam od tygodnia bez słodyczy. Wytrzymałam ale w między czasie była złość, ślinotok i łzy że chce coś słodkiego, najlepiej czekoladę w polewie czekoladowej xD Teraz przez styczeń i luty nie jadłam słodyczy przez miesiąc. Dałam radę! Ty też dasz radę tylko nie możesz się poddać. Może masz możliwość się z kimś założyć o jakąś drobna rzecz? Ja tak zrobiłam i to była dodatkowa motywacja Teraz mam plan żeby kolejny miesiąc nie jeść słodkiego

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

jilllove wtf? To już się boję co będzie w kolejnych workoutach.
Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Wiem o czym piszesz, też byłam uzależniona od czekolady. Napisałam "byłam" bo w jakimś stopniu udało mi się to zwalczyć.
Podejmowałam kilka prób i pierwsza była najgorsza. Nie mogłam znaleźć sobie miejsca, zwyczajnie cierpiałam, że nie mogę zjeść czegoś z czekoladą. Najgorszy był pierwszy tydzień, zwłaszcza 3 dni. Później coraz lepiej. Wystarczyło jednak, że ktoś mnie namówił na jedną czekoladkę i poleciałam.. Później z każdą próbą było coraz lepiej i teraz muszę przyznać, że czekolada już nie smakuje tak jak kiedyś jest zdecydowanie za słodka, ale niestety jak zacznę jeść, to długo nie potrafię przerwać ale u mnie to już ogólnie zaburzenia jedzenia, więc to druga sprawa
Mimo wszystko da się, tylko sporo to kosztuje Może jak będziesz rozdrażniona, podgryzaj orzechy albo migdały, albo zajmij się czymś co bardzo lubisz aby nie myśleć o jedzeniu Trzymam kciuki za powodzenie! Na pewno się uda
Podobno większa ilość białka w diecie hamuje ciągoty do słodyczy
Wiecie co jest najgorsze? Ja nie jestem pewna czy chcę z tym skończyć.
Dziś 3 dzień. Chodzę głodna jak wilk, a nie chcę mi się jeść ?! Rozmiecie takie pojęcie? Na siłę jem, bo mam ochotę na chwilkę a później już nie.
Normalnie po obiedzie wsuwałam coś słodkiego i nie chciało mi się już jeść w ogóle.
Mam wahania nastroju.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2014-02-26 o 17:25
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:43   #1791
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość


Co do trudnych ćwiczeń to krab to jest pestka przy tym ! haha nie do zrobienia ....jest w BR , pompki w takiej pozycji
Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
OOOMMMMGGG!!!!!
sama w to nie wierzę, ale dziś zrobiłam to ćwiczenie hehe ale radocha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reverse-pushups2.jpg (11,4 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez jilllove
Czas edycji: 2014-02-26 o 17:45
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:38   #1792
tuberoza
Raczkowanie
 
Avatar tuberoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Mi też lepiej jak napiszę, że wykonałam ćwiczenie. 6 dzien lv 2 Shreda zrobiony, szczerze mówiąc mam go dość bo wciąż ledwo go wytrzymuje.
Wiem, że nie mogę zrobić przerwy bo wtedy zwiększy się prawdopodobieństwo, że to rzucę.
__________________
czasem słońce, czasem deszcz...
tuberoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:24   #1793
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

We wtorek wychodzi nowy trening Jillian "1 week shred" Bardzo jestem go ciekawa https://m.facebook.com/?hrc=1&refsrc...7420&source=48
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:27   #1794
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
We wtorek wychodzi nowy trening Jillian "1 week shred" Bardzo jestem go ciekawa https://m.facebook.com/?hrc=1&refsrc...7420&source=48
Właśnie widziałam na FB Wszystko teraz robi się na szybko: gotowanie w 5minut, Shred w 7 dni
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:30   #1795
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A czy BR jest na youtube? Chodzi mi o program, nie efekty. Bo szukalam 5 workoutu zeby zobaczyc tego kraba i chyba trafilam na same "wypociny" cwiczacych.
BTW, probowalam zjesc na sniadanie owsianke i chyba nigdy wiecej Dalam za malo owocow, byla bez smaku. A konsystencja tez nie zachęca do konsumpcji :/
Wszystkie filmy ściagałam z torrentów

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
sama w to nie wierzę, ale dziś zrobiłam to ćwiczenie hehe ale radocha
BRAWO

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam na FB Wszystko teraz robi się na szybko: gotowanie w 5minut, Shred w 7 dni
Hihi, dokładnie to samo sobie pomyślałam
Nawet Jill skraca shreda
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:38   #1796
tuberoza
Raczkowanie
 
Avatar tuberoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
We wtorek wychodzi nowy trening Jillian "1 week shred" Bardzo jestem go ciekawa https://m.facebook.com/?hrc=1&refsrc...7420&source=48
Mi 30 dniowy daje w kość także to musi być hardkore.
__________________
czasem słońce, czasem deszcz...
tuberoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:42   #1797
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Wszystkie filmy ściagałam z torrentów

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



BRAWO

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Hihi, dokładnie to samo sobie pomyślałam
Nawet Jill skraca shreda
To nie ma na yt? Nie mam dostepu do torrentow
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:53   #1798
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Poszukaj na chomiku

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 07:55   #1799
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
Poszukaj na chomiku

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Pierwsze z brzegu - chomikuj i dalej /mysiunia85g/Aerobic*2c+Fitness-filmy/1-Jillian+Michaels/Body+Revolution

Edytowane przez mavro
Czas edycji: 2014-02-27 o 07:56
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:47   #1800
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

U mnie dziś 8 tygodni mija Moje podsumowanie:
waga: -4,6 kg
ob. biustu: -4,5 cm
pod biustem: -1 cm
ob. talii: -7 cm
0b. bioder: -7 cm
0b. pod pępkiem: -8 cm
ob. uda: - 8 cm (każde -4)
nad kolanem: -7 cm (każde -3,5)
ramię: - 5 cm (-2,5 każde)
W sumie: -47,5 cm Łydka stoi w miejscu co mnie strasznie drażni, ale co zrobić Wychodzi na to, że na każdy kg 10cm mniej w obwodach
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.