Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-24, 21:58   #1021
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Laski, o oleju lniany na tym w±tku jest absolutnie wszystko, poczytajcie, skorzystajcie z wyszukiwarki.
Wypi³am ³±cznie mo¿e z 5 butli pó³tora litrowych oleju lnianego budwingowego, kupowanego w aptece, trzymanego w lodówce w ciemnym szkle, z krótkim terminem przydatno¶ci, pitego na czczo ... no, kolana przesta³y mi strzelaæ, co do reszty to ju¿ pewna nie jestem, bo pamiêæ mnie ostatnio zawodzi, ale w badaniach mia³am nadal burdel po tym okresie.

je¶li endokrynolog jest równie¿ ginekologiem to bada i moim zdaniem taki mix jest lepszy, ni¿ sam endokrynolog. A ju¿ w ogóle cud malina jak pracuje w szpitalu na oddziale endokrynologii ginekologicznej.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:04   #1022
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Laski, o oleju lniany na tym w±tku jest absolutnie wszystko, poczytajcie, skorzystajcie z wyszukiwarki.
Wypi³am ³±cznie mo¿e z 5 butli pó³tora litrowych oleju lnianego budwingowego, kupowanego w aptece, trzymanego w lodówce w ciemnym szkle, z krótkim terminem przydatno¶ci, pitego na czczo ... no, kolana przesta³y mi strzelaæ, co do reszty to ju¿ pewna nie jestem, bo pamiêæ mnie ostatnio zawodzi, ale w badaniach mia³am nadal burdel po tym okresie.

.
Te taki pi³am. Mia³am wraenie e jakby mniej w³osów mi wypada³o po nim. ale picie codiennie na ccco wychodi³o mi ju bokiem, ost ly¼ke nie mog³am ju po³n±c. wiec presta³am pic.
(sory a bledy,ale cos mi literka ¼ be kresecki nie dia³a)
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:06   #1023
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Laski, o oleju lniany na tym w±tku jest absolutnie wszystko, poczytajcie, skorzystajcie z wyszukiwarki.
Wypi³am ³±cznie mo¿e z 5 butli pó³tora litrowych oleju lnianego budwingowego, kupowanego w aptece, trzymanego w lodówce w ciemnym szkle, z krótkim terminem przydatno¶ci, pitego na czczo ... no, kolana przesta³y mi strzelaæ, co do reszty to ju¿ pewna nie jestem, bo pamiêæ mnie ostatnio zawodzi, ale w badaniach mia³am nadal burdel po tym okresie.

je¶li endokrynolog jest równie¿ ginekologiem to bada i moim zdaniem taki mix jest lepszy, ni¿ sam endokrynolog. A ju¿ w ogóle cud malina jak pracuje w szpitalu na oddziale endokrynologii ginekologicznej.
Pi³a¶ olej lniany na czczo i nie mia³a¶ takiego okropnego bólu jak ja w ¿a³±dku ?? Niewiem co mnie tak strasznie wtedy bola³o chyba w±troba to by³a ale przysiêgam ¿e ból by³ straszny. Ale olej lniany pity miêdzy posi³kami nie wywo³ywal ¿adnych bólów u mnie. Oliwe z oliwek pijê czêsto na czczo , w ten sposób przyjmowana bardzo mi s³u¿y i nie mam ¿adnych bólow po niej. Wiêc niewiem o co chodzi u mnie z tym lnianym na czczo. I jak to olej lniany narobi³ Ci burdelu w badaniach ?

Ja siê spotka³am z ginekologiem który siê bawi³ w endokrynologa. Nie mia³ uprawnien ale chcia³ mi wcisn±æ leki na obni¿enie prolaktyny nie maj±c ca³êgo zestawu badan ani tym bardziej stwierdzonej hiperprolaktynemii u mnie. Niewiem co by sie stalo zebym go wtedy pos³ucha³a To ten sam ginekolog który mi wykluczy³ PCOS wiêc...
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:41   #1024
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
o ja Ciê .... i pó¼niej ju¿ ca³kowicie w wide³kach siê mie¶ci³? co lekarz mówi³ na tak du¿e skoki?
Jako¶ idealnie po¶rodku normy
Do lekarza jeszcze nie zd±¿y³am z tym pój¶æ, chodzê prywatnie i badam siê prywatnie, dlatego to tak siê ci±gnie, ju¿ prawie pó³ roku
Na pocz±tku strasznie ze¶wirowa³am widz±c tak podwy¿szony progesteron, drugie badanie mnie uspokoi³o, ale mo¿e jednak powinnam siê niepokoiæ, skoro s± takie skoki
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-24, 23:19   #1025
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Pi³a¶ olej lniany na czczo i nie mia³a¶ takiego okropnego bólu jak ja w ¿a³±dku ?? Niewiem co mnie tak strasznie wtedy bola³o chyba w±troba to by³a ale przysiêgam ¿e ból by³ straszny. Ale olej lniany pity miêdzy posi³kami nie wywo³ywal ¿adnych bólów u mnie. Oliwe z oliwek pijê czêsto na czczo , w ten sposób przyjmowana bardzo mi s³u¿y i nie mam ¿adnych bólow po niej. Wiêc niewiem o co chodzi u mnie z tym lnianym na czczo. I jak to olej lniany narobi³ Ci burdelu w badaniach ?

Ja siê spotka³am z ginekologiem który siê bawi³ w endokrynologa. Nie mia³ uprawnien ale chcia³ mi wcisn±æ leki na obni¿enie prolaktyny nie maj±c ca³êgo zestawu badan ani tym bardziej stwierdzonej hiperprolaktynemii u mnie. Niewiem co by sie stalo zebym go wtedy pos³ucha³a To ten sam ginekolog który mi wykluczy³ PCOS wiêc...
a nie, nic mnie nie bola³o i w sumie nie mam pojêcia sk±d tak silny ból u Ciebie. Argumenty o kiepskiej efektywno¶ci kwasu ALA u mnie przewa¿y³y i pó¼niej wymieni³am go na tran + wiesio³ek.

Ginekolog bez problemu mo¿e daæ co¶ na obni¿enie prolaktyny, niestety ...

Dzama, a ju¿ my¶la³am ¿e z jakiego¶ ochlej party wróci³a¶

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Jako¶ idealnie po¶rodku normy
Do lekarza jeszcze nie zd±¿y³am z tym pój¶æ, chodzê prywatnie i badam siê prywatnie, dlatego to tak siê ci±gnie, ju¿ prawie pó³ roku
Na pocz±tku strasznie ze¶wirowa³am widz±c tak podwy¿szony progesteron, drugie badanie mnie uspokoi³o, ale mo¿e jednak powinnam siê niepokoiæ, skoro s± takie skoki
serio nie wiem, ale zapyta³abym lekarza na pewno. Albo dorobi³a jeszcze jedno badanie za jaki¶ czas. 17ohp skacze, ale kurde, ¿eby a¿ tak? mnie wyszed³ jako¶ 2 razy wiêkszy ni¿ powinien i dosta³am skierowanie do szpitala z podejrzeniem nieklasycznego wpn. Ale test pobudzania synacthenem wyszed³ dobrze na szczê¶cie i sama warto¶æ wyj¶ciowa tym razem równie¿. Badanie robi³a¶ w 3 dniu cyklu tak?
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-24, 23:44   #1026
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor - uzywalam normalnych kosmetykow , nie popadaj w paranoje ciaza to nie choroba ani alergia Spokojnie mozesz smialo uzywac tych kosmetykow co uzywalas jedynie szamponow np. z smo³a lub kwasem salicylowym dopiero od 3-ego miesiaca mozna , a tak to wszystkie takie przeciwlupiezowe szampony uzywalam od poczatku nawet pryskalam skalp Spectralem Rs ale akurat to mozna uzywac w ciazy i lalam kozieradke niby nie mozna ale pic jej nie bedziesz tylko nakladac wiec to dozwolone . Aha aspiryna zabroniona na ³eb nic ³ykac nie mozesz procz pandolu i paracetamolu . Aha co jeszcze mi sie przypomnialo ...w polowie ciazy dorwala mnie suchosc skóry i uzywalam specjalnym kosmetykow z emolium sa swietne i w ciazy polecane bo to niestety czeste uroki ciazy . Co do tradziku to ci nie doradze bo ja z nim problemu nie mam , mialam moze troche na plecach ale w ciazy wszystko znik³o.
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-24, 23:54   #1027
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
serio nie wiem, ale zapyta³abym lekarza na pewno. Albo dorobi³a jeszcze jedno badanie za jaki¶ czas. 17ohp skacze, ale kurde, ¿eby a¿ tak? mnie wyszed³ jako¶ 2 razy wiêkszy ni¿ powinien i dosta³am skierowanie do szpitala z podejrzeniem nieklasycznego wpn. Ale test pobudzania synacthenem wyszed³ dobrze na szczê¶cie i sama warto¶æ wyj¶ciowa tym razem równie¿. Badanie robi³a¶ w 3 dniu cyklu tak?
Najpierw w 21, wtedy wyszed³ podwy¿szony, potem w 3, wyszed³ normalny.
Kurczê, zmartwi³a¶ mnie tym szpitalem, ale w takim razie zrobiê jeszcze raz, pójdê z wynikami do lekarza i zobaczymy, co powie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 07:31   #1028
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw w 21, wtedy wyszed³ podwy¿szony, potem w 3, wyszed³ normalny.
Kurczê, zmartwi³a¶ mnie tym szpitalem, ale w takim razie zrobiê jeszcze raz, pójdê z wynikami do lekarza i zobaczymy, co powie.
a w 21 dniu cyklu nie bada³a¶ czasem po prostu progesteronu? 17oh progesteron to metabolit progesteronu. Jeden powstaje z drugiego. Pierwszy sprawdza siê z regu³y w³a¶nie w fazie lutealnej, jako¶ miêdzy 21-22 dniem cyklu, a drugi zaraz na pocz±tku, aby sprawdziæ funkcjonowanie nadnerczy, bo wtedy tylko przez nie jest produkowany i to daje dobry obraz sytuacji. Nie pomyli³a¶ sobie czasem tych dwóch?

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor - uzywalam normalnych kosmetykow , nie popadaj w paranoje ciaza to nie choroba ani alergia Spokojnie mozesz smialo uzywac tych kosmetykow co uzywalas jedynie szamponow np. z smo³a lub kwasem salicylowym dopiero od 3-ego miesiaca mozna , a tak to wszystkie takie przeciwlupiezowe szampony uzywalam od poczatku nawet pryskalam skalp Spectralem Rs ale akurat to mozna uzywac w ciazy i lalam kozieradke niby nie mozna ale pic jej nie bedziesz tylko nakladac wiec to dozwolone . Aha aspiryna zabroniona na ³eb nic ³ykac nie mozesz procz pandolu i paracetamolu . Aha co jeszcze mi sie przypomnialo ...w polowie ciazy dorwala mnie suchosc skóry i uzywalam specjalnym kosmetykow z emolium sa swietne i w ciazy polecane bo to niestety czeste uroki ciazy . Co do tradziku to ci nie doradze bo ja z nim problemu nie mam , mialam moze troche na plecach ale w ciazy wszystko znik³o.
kochana do paranoi to mi jeszcze daleko - wbrew pozorom z kosmetykami nie mam raczej k³opotu, ¿adnego nie zmieni³am i raczej tego nie zrobiê, ale ju¿ z jakimi¶ domowymi cudami, pó³produktami czy wcierkami w³a¶nie typu Spectral czy kozieradka mia³abym problem.
O kosmetykach z emolium s³ysza³am ¿e dobre na rozstêpy s±, chocia¿ na razie mam tylko olej kokosowy i lotion fur mama rosmannowy. W sumie to zaczê³am siê nad tym zastanawiaæ, gdy us³ysza³am, ¿e jedyne algi jakie mo¿na stosowaæ w ci±¿y to spirulina - swoj± drog± w gabinetach kosmetycznych mo¿na siê spotkaæ z tym, ¿e dla uelastycznienia skóry nak³ada siê j± na brzuch, a na to foliê. Cena jak± podawali za taki zabieg to 170z³
no i zaczê³am szperaæ ... bo w glinkach, algach i innych proszkach mam wype³nion± ca³± ³azienkê. Nie mówi±c o tym co mo¿na zobaczyæ po otworzeniu lodówki ...

Ale co do nawil¿ania skóry, polecam jako baza pod maski i tonik sok z aloesu. Wcze¶niej tylko na w³osy go nak³ada³am, a jaki¶ czas temu by³a promocja w aptece i siê trochê obkupi³am, wiêc zaczê³am wykorzystywaæ na szersz± skale jako nawil¿acz do cery t³ustej, mieszanej jest boski !! szczególnie jako tonik w³a¶nie.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-25, 10:10   #1029
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Odebra³am dzi¶ wyniki i zastanawiam siê czy przejmowaæ siê wynikiem estradiolu (mam do¶æ d³ugie cykle i sk±pe miesi±czki) i tu dr±¿yæ czy szukaæ dalej innej przyczyny, poniewa¿ w³osy wychodz± pasmami a zakola mam jak przeciêtny 60-letni mê¿czyzna, a chcê zebraæ kilka badañ przed wizyt± w lekarza.
4dzieñ cyklu:
Fsh 5.9
Lh 5.99
Estradiol 29.66
Prolaktyna 9.94
Tsh 1.09
Bezcielesna,
Rzeczywi¶cie niski ten estradiol, zale¿y te¿ w jakim dniu cyklu by³y badania robione(jak tu ju¿ powiedziano).
Ja równie¿ mam niski poziom estrogenów bo 44 przy normie o jakiej napisa³a¶.
Czy wcierasz kozieradkê? Czy pomaga? U mnie przy tak malej ilo¶ci estrogenów -po kozieradce (wcieram codziennie od pól roku-phyto estrogeny-bomba) -widaæ znaczn± poprawê, choæ wiadomo sza³u nie ma ale poprawa jest . I to jest najwa¿niejsze-tak my¶lê.

Uniknê³am ponownego brania antyków- z czego siê cieszê bo mia³am ostatnio "napady" na ponowne ich za¿ywanie.

Pyta³y¶cie o nasze kuracje, zatem u mnie nadal: metformina w ilo¶ci najpierw 500 mg, a od miesi±ca=750 mg, vitapil, biotyna, ¿elazo (okresowo), olej z dyni, tran, kozieradka. Niezmiennie. Wydaje mi siê ¿e taki zestaw najbardziej odpowiada moim w³osom.

W³osy odrastaj±, ale bardzo bardzo powoli no i nie s± jakie¶ grube. S± cienkie..ale ja nigdy nie mia³am mega grubych w³osów.Z tego co pamiêtam.

Na dzieñ dzisiejszy mogê stwierdziæ, ¿e metformina (lek: glucophage xr 750) i wcieranie kozieradki najbardziej mi pomaga + do tego witaminy=wiadomo.


Mam do Was kilka pytañ, otó¿:

1.Czy wcieraly¶cie Alpicort E? Dosta³am recepte od dermatologa i obawiam siê go stosowaæ -po opiniach przeczytanych w necie. Czy Alpicort E przy ³ysieniu androg. trzeba stosowaæ do¿ywotnio?
Tak my¶lê, ¿e skoro kozieradka mi pomaga-zawieraj±ca phyto-estrogeny to mo¿e Alpicort E-zawieraj±cy estrogeny równie¿ móg³by mi pomoc?? Jak my¶licie ? Czy któras z Was Dziewczêta mia³a jakie¶ z tym do¶wiadczenia?troche obawiam siê apli.bo to przecie¿ steryd ;/

2. A mo¿e zamiast Alpicortu E stosowaæ Ell Cranell Alpha? Czy która¶ z Was-u¿ywa³a jednego z nich?

3. Czy macie do¶wiadczenia Dziewczyny z azotowaniem skóry g³owy? Czyta³am ¿e niektórzy lekarze przepisuj± recepty na ten zabieg i widaæ po nim poprawê.


Podzielcie siê proszê opiniami

Na koniec dziêkuje Sailor i Gosi za s³owa otuchy ostatnio
_wieloryb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:58   #1030
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mo¿e Was zainteresuje nowa linia do w³osów wypadaj±cych seboradinu? S± ampu³ki, maska, szampon: http://www.seboradin.pl/sklep/produk...radin_fitocell

Widzia³am te¿, ¿e Farmona, twórca naszego jantara te¿ wypu¶ci³a now± liniê do w³osów wypadaj±cych, szampon dla mê¿czyzn ma b. fajny sk³ad. Ta linia ma kilka opinni na kwc.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-25, 20:42   #1031
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej dziewczeta,
zadnych sensacyjnych wiadomosci nie mam. Sailor, chcialam Ci zasugerowac zielona glinke na skore, ale skoro mowisz, ze masz..na mnie dziala powalajaco :zdarzalo mi sie, ze caly syf po prostu znikal po 20 min obecnosci glinki. Do tego uderzylam ostatnio w rozne serum ( mialam wiele roznych probek ) i stwierdzam, ze nic tak nie pomaga jak nawilzenie i natluszczenie, ale przeciez Ty to wiesz na pewno..Fajnie podzialala seria Caudali anti tache - niestety drogie, a probki mi sie skonczyly, ale faktem jest, ze syfy mi to zazegnalo.
Jako ze dorwalo mnie wreszcie jakies chorobsko , mam pytanie : czy kiedys doszlysmy tutaj do wniosku, ze srodki przeciwbolowe moga powodowac wypad ? Ibuprofen, panadol itd ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 21:36   #1032
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

My¶le ¿e ¶rodki przeciwbólowe zw³aszcza nadu¿ywane mog± powodowaæ wypadanie, w³a¶ciwie wypadanie moze powdowaæ wszystko. Picie alkoholu pewnie tez. Moze komu¶ to pomo¿e ale przez miesi±c poprzedzaj±cy moje wypadanie w³osów czyli wrzesien 2013 chla³am strasznie du¿o wódki i piwa, upija³am sie do zgonów.
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 12:46   #1033
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny, jestem zrozpaczona, ³ysiejê w oczach. Dwa miesiace po odstawieniu pigu³ek zacz±³ siê u mnie armagedon, istny armagedon. Nie wiem czy odstawienie ich by³o dobrym posuniêciem, W³osy lec± znowu ponad 500 podczas mycia, a to dopiero pocz±tek. Zawsze odrata³y i góre mia³am wzglêdn±, a teraz ¶wieci siê ³ysina jak latarnia w nocy..... Wklejam kilka fotek, na pierwszej ja sprzed roku, mia³am rzadkie boki, ale w³osami z góry je chowa³am, nastêpnie prze¶wit sprzed miesiaca, jeszcze nie by³o a¿ tak tragicznie, ale dobrze te¿ nie by³o, kolejna fotka to z dzisiaj, góra, któr± ju¿ chyba trzeba przysypywaæ jak±¶ posypk± (nie s±dzi³am, ze do tego dojdzie), a ostatnia to prawie ³yse boki, z którymi mam problem od zawsze, ale tak ¼le to jeszcze nie by³o.
Mimo ³ykania Orungalu (lek na dro¿d¿aki powoduj±ce ³upie¿) ³upie¿ mam straszny. Ja ju¿ nie mam si³y walczyæ, za 3 tyg, zrobiê badania hormonalne, jak tam bêdzie wszystko ok, to zamawiam perukê, poddajê siê, za miesi±c zgubiê ca³y przód.... Wiedzia³am, ¿e tak bêdzie, wiedzia³am, ¿e nie nad±¿± mi odrastaæ.... Przepraszam, ¿e siê ¿alê, ale nie mam komu, m±¿ chyba chce mnie opu¶ciæ, co¶ nab±kuje o rozstaniu....
Dziewczyny by³am wczoraj u ginekologa, da³ skierowanie na progesteron i testosteron, ale kaza³ zrobiæ w 20 dc, co o tym myslicie?
Foty wgra³y sie nie w tej kolejno¶ci co wy¿ej napisa³am, te fotki niebieskawe s± z dzisiaj...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00439.jpg (30,3 KB, 126 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00476.jpg (55,4 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00491.jpg (46,1 KB, 119 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00493.jpg (39,3 KB, 117 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00480.jpg (41,3 KB, 108 za³adowañ)

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-04-26 o 12:51
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:43   #1034
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo, a Ty masz jeszcze jakies podejrzenia co do ewentualnego rozjechania hormonalnego ? Cos Ci sie jeszcze dzieje poza tym co by sugerowalo zaburzenia ? Testo wolny, do 5 tego dnia cyklu. Jesli lekarz wyjatkowo sie upieral, to zrob w 20tym, w sumie najwazniejsze, zeby nie robic w srodku cyklu.

Sailor : http://www.anne-mademoiselle.pl/2012...mii-urody.html na syfy. Tez jestem w trakcie przeczesywania netu pod tym katem, bo niebawem jade do PL i chce sie obkupic na przyszlosc.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 17:51   #1035
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jestem zrozpaczona, ³ysiejê w oczach. Dwa miesiace po odstawieniu pigu³ek zacz±³ siê u mnie armagedon, istny armagedon. Nie wiem czy odstawienie ich by³o dobrym posuniêciem, W³osy lec± znowu ponad 500 podczas mycia, a to dopiero pocz±tek. Zawsze odrata³y i góre mia³am wzglêdn±, a teraz ¶wieci siê ³ysina jak latarnia w nocy..... Wklejam kilka fotek, na pierwszej ja sprzed roku, mia³am rzadkie boki, ale w³osami z góry je chowa³am, nastêpnie prze¶wit sprzed miesiaca, jeszcze nie by³o a¿ tak tragicznie, ale dobrze te¿ nie by³o, kolejna fotka to z dzisiaj, góra, któr± ju¿ chyba trzeba przysypywaæ jak±¶ posypk± (nie s±dzi³am, ze do tego dojdzie), a ostatnia to prawie ³yse boki, z którymi mam problem od zawsze, ale tak ¼le to jeszcze nie by³o.
Mimo ³ykania Orungalu (lek na dro¿d¿aki powoduj±ce ³upie¿) ³upie¿ mam straszny. Ja ju¿ nie mam si³y walczyæ, za 3 tyg, zrobiê badania hormonalne, jak tam bêdzie wszystko ok, to zamawiam perukê, poddajê siê, za miesi±c zgubiê ca³y przód.... Wiedzia³am, ¿e tak bêdzie, wiedzia³am, ¿e nie nad±¿± mi odrastaæ.... Przepraszam, ¿e siê ¿alê, ale nie mam komu, m±¿ chyba chce mnie opu¶ciæ, co¶ nab±kuje o rozstaniu....
Dziewczyny by³am wczoraj u ginekologa, da³ skierowanie na progesteron i testosteron, ale kaza³ zrobiæ w 20 dc, co o tym myslicie?
Foty wgra³y sie nie w tej kolejno¶ci co wy¿ej napisa³am, te fotki niebieskawe s± z dzisiaj...
co takiego?!
M±¿ chce Cie opu¶ciæ z powodu w³osów??! to skandal!
mo¿e sie pok³ócili¶cie po prostu...? Nie martw siê, na pewno przejdzie
Margo wbrew pozorom osobi¶cie uwa¿am ¿e masz ³adne w³oski, chcia³abym mieæ takie jak Ty...
Trzeba przetrwac ta masakre w³osow± po odstawieniu antyków, hormony zbada³a¶? marsz do dobrego enodokrynologa i robiæ czym prêdzej badania a potem leczyc siê

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczeta,
zadnych sensacyjnych wiadomosci nie mam. Sailor, chcialam Ci zasugerowac zielona glinke na skore, ale skoro mowisz, ze masz..na mnie dziala powalajaco :zdarzalo mi sie, ze caly syf po prostu znikal po 20 min obecnosci glinki. Do tego uderzylam ostatnio w rozne serum ( mialam wiele roznych probek ) i stwierdzam, ze nic tak nie pomaga jak nawilzenie i natluszczenie, ale przeciez Ty to wiesz na pewno..Fajnie podzialala seria Caudali anti tache - niestety drogie, a probki mi sie skonczyly, ale faktem jest, ze syfy mi to zazegnalo.
na mój "tr±dzik" bombowo dzia³a Skinoren - tylko konieczna jest systematyczno¶æ

Edytowane przez _wieloryb
Czas edycji: 2014-04-26 o 17:52
_wieloryb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 17:51   #1036
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

margo spokojnie, wcale nie jest ¼le. Boki moze bez sza³u, ale góra naprawdê nie jest z³a. Niestety, ja te¿ tak mam po odstawieniu antyków, po 3,4 miesi±cach znowu w³osy siê sypia.
Dlaczego odstawi³a¶? Nie chcesz ju¿ koniecznie braæ, czy tak po prostu nie przemysla³as tego? Je¿eli nie chcesz, to ja bym siê ratowa³a wierzbownic±, która podnosi estrogeny (u mnie to robi³a na pewno, bo mia³am tego objawy jak np. obrzmia³e piersi) a one po odstawieniu antyków na pewno s± w zachwianiu, psikaj skalp kozieradk± jak najczê¶ciej.

Ja póki co ratuje siê w³a¶nie antykami i chyba je ju¿ do koñca zycia bêdê je¶æ, je¿eli nie dostanê jakiego¶ zakrzepu - niestety mia³am raz taki dziwny ból nogi, nie by³y to miê¶nie, takie rozpieranie, które trwa³o ze 2 godziny. Muszê sobie badania porobiæ, bo tak naprawdê nikt mi nigdy nie zleci³ nawet prób w±trobowych.

Chcia³am siê z wami podzieliæ opinia o szamponie Elseve fibralogy zwiêkszaj±cym grubo¶æ w³osów - totalny szit jak dla mnie - w³osy mia³am jak suche druty, sztywne, matowe, niedomyte i w dodatku po myciu nim od razu polecia³o mi z 60 w³osów, co ju¿ mi siê baaardzo dawno nie zdarzy³o. No i od 2 myæ mam teraz wiêkszy wypad i jestem z³a jak cholera, ¿e w ogóle kupi³am to g..no.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 17:57   #1037
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny,

Napiszcie mi proszê czy wciera³y¶cie Alpicort E przy ³ysieniu andro.? Jak wra¿enia? Czy Alpicort E przy ³ysieniu androg. trzeba stosowaæ do¿ywotnio?

I czy stosowa³y¶cie Ell Cranell Alpha? Jesli tak, to jakie by³y po nim efekty?

Bêdê wdziêczna za odp.
_wieloryb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 17:59   #1038
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Konic¼yna c¼erwona te¼ podnosi ¼eñskie hormony. Ra¼em ¼ wierbownic± mo¼na pic..Mnie po odstawieniu antyków uratowa³y
Castagnus a co o tym s±d¼iæie?
Ja Alpicort stosowa³am 3 butelec¼ki,ale poprawy nie ¼auwa¼y³am,wrêc¼ pr¼eciwnie.Tylko skóre wysus¼y³y.
__________________
WALCZÊ O W£OSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-04-26 o 18:00
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 18:58   #1039
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

Napiszcie mi proszê czy wciera³y¶cie Alpicort E przy ³ysieniu andro.? Jak wra¿enia? Czy Alpicort E przy ³ysieniu androg. trzeba stosowaæ do¿ywotnio?

I czy stosowa³y¶cie Ell Cranell Alpha? Jesli tak, to jakie by³y po nim efekty?

Bêdê wdziêczna za odp.
Wieloryb, ja stosowa³am Alpicort E i u mnie dzia³a³. Nie mo¿na go stosowaæ zbyt d³ugo i jak odstawiasz to nie z dnia na dzieñ, ale stopniowo. Jako ¿e mam niewiele w³osów na g³owie, przy pierwszych objawach wypadania siêgam po Alpicort i nie mam oporów, ¿e steryd ( mam w szafce na wszelki wypadek - odstawi³am w lutym loxon 5%, wiêc jestem "w pogotowiu", bo na ulotce l. jest napisane, ¿e w przypadku zaprzestania aplikacji, wypada to, co odros³o ).Przy czym u mnie A. dzia³a jako powstrzymuj±cy wypad, nigdy nie mia³am po nim odrostu.

Margo, nie smutaj Na zdjêciu w³osy nie wygl±daj± na takie z³e

Sailor, zainteresowa³a¶ mnie tym sokiem z aloesu Mam taki bez mi±szu (a-z medica), nada siê? Te¿ kupi³am go w promocji Tylko ja zawsze my¶la³am, ¿e trzeba go rozcieñczyæ z wod±. To jak, trzeba czy nie? Czy mogê go przelaæ do butelki z atomizerem i spryskaæ w³osy a nastêpnie je olejowaæ?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 19:50   #1040
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
ojej, napisa³am sie i wszystko mi znik³o

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

ok, piszê jeszcze raz....
Moje kochane dziewczynki, jak sie domy¶lacie, fotki nie oddaj± tego co jest na mojej g³owie w rzeczywisto¶ci, wstydzê siê pokazywaæ ludziom w s³oneczny dzieñ, zw³aszcza jak maj± mo¿no¶æ patrzeæ na mnie z góry. Poza tym pewnie nie by³abym taka spanikowana gdyby nie to, ze jak mi wypadaj± w³osy to ca³ymi setkami ka¿dego dnia przez kilaka miesiêcy, przy takim stanie jaki jest teraz kilka miesiêcy "mojego wypadu" i nie mam w³osów...
Oprócz wypadania w³osów mam jeszcze problem ze zbyt sk±pymi miesi±czkami (teraz trwaj± 2 dni, a 7 lat temu 5 dni), poza tym miewam "zimne poty"- w nocy budzê sie zalana potem i jednocze¶nie jest mi bardzo zimno. (ale mia³am je nawet podczas brania antyków).
Co do mê¿a, to on nie mo¿e ju¿ znie¶æ tego, ¿e ja ci±gle jestem za³amana, ¿e czêsto p³aczê, nie mam ochoty na seks... Bra³ ¿onê z piêknymi w³osami, z super modnymi fryzurami, laske fajnie ubran±, z perfekcyjnym smakiem i gustem. A teraz ju¿ nie ma ¶ladu po tej Gosi sprzed lat...
Nawet siostra mnie namawia na t± perukê, mówi, ze jak bêdê ¶licznie wygl±daæ, to odzyskam pewno¶æ siebie....
No i chcê podziêkowaæ Wam za s³owa otuchy, za tak szeroki odzew na mojego posta, to wa¿na, ¿e mogê wy¿aliæ sie komu¶ kto mnie rozumie.
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:16   #1041
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Wieloryb, ja stosowa³am Alpicort E i u mnie dzia³a³. Nie mo¿na go stosowaæ zbyt d³ugo i jak odstawiasz to nie z dnia na dzieñ, ale stopniowo. Jako ¿e mam niewiele w³osów na g³owie, przy pierwszych objawach wypadania siêgam po Alpicort i nie mam oporów, ¿e steryd ( mam w szafce na wszelki wypadek - odstawi³am w lutym loxon 5%, wiêc jestem "w pogotowiu", bo na ulotce l. jest napisane, ¿e w przypadku zaprzestania aplikacji, wypada to, co odros³o ).Przy czym u mnie A. dzia³a jako powstrzymuj±cy wypad, nigdy nie mia³am po nim odrostu.
dziêkujê za odp.

Napisz Aniu proszê jak d³ugo stosowa³a¶ Alpicort E i jak czêsto ,a w momencie odstawienia-jak go wtedy stosowa³a¶ ?

Mnie osobi¶cie w³osy ju¿ nie wypadaj±...raczej normalnie, mam tak ma³o w³osów ¿e nie ma co wypa¶æ i obawiam siê linienia. Jak by³o u Ciebie z linieniem przy stosowaniu Alpicortu E Anno?

Zale¿y mi na grubszym odro¶cie dlatego zastanawiam siê przy A.co¶ na to poradzi..
_wieloryb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:27   #1042
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

cze¶æ, czo³em!
Czy jest na sali kto¶, kto do¶wiadczy³ wypadania w³osów przez alergiê lub nietolerancjê pokarmow±, dok³adniej nabia³u?
Domy¶lam siê, ¿e to pytanie jest trochê z czapy, ale wêszê wszêdzie, bo lekarze jacy s± nie muszê nikogo tutaj u¶wiadamiaæ

Trafi³am na ten artyku³: http://codziennie.newstart.pl/index....jac-z-alergia/ i u mnie praktycznie tylko niektóre objawy nie wystêpuj±, a tak to wszystko siê zgadza. Gdy wspomina³am lekarzom, ¿e ¼le tolerujê nabia³, s³ysza³am: Eeeee, g³upi u¶mieszek i recepta na uzdrowiciela loxon.
Mo¿e jest tutaj kto¶ kto spotka³ siê z wypadaniem w³osów przez tak± alergiê, mo¿e nie nadmiernym, ale jednak. Bardzo ciê¿ko mi jest pozbyæ siê produktów z owym sk³adnikiem, ju¿ w czasie dojrzewania pad³o has³o, ¿e mam alergiê, ale wtedy hasa³y wszêdzie kampanie reklamowe o uzdrawiaj±cym dzia³aniu mleka, wiêc je¶li nie wymiotowa³am po spo¿yciu - nie by³o te¿ problemu.

bêdê wdziêczna za jak±kolwiek odpowied¼
P.S. tak, jestem tutaj nowym obywatelem, aczkolwiek temat dobrze mi znany nie od dzi¶
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:35   #1043
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
ojej, napisa³am sie i wszystko mi znik³o

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

ok, piszê jeszcze raz....
Moje kochane dziewczynki, jak sie domy¶lacie, fotki nie oddaj± tego co jest na mojej g³owie w rzeczywisto¶ci, wstydzê siê pokazywaæ ludziom w s³oneczny dzieñ, zw³aszcza jak maj± mo¿no¶æ patrzeæ na mnie z góry. Poza tym pewnie nie by³abym taka spanikowana gdyby nie to, ze jak mi wypadaj± w³osy to ca³ymi setkami ka¿dego dnia przez kilaka miesiêcy, przy takim stanie jaki jest teraz kilka miesiêcy "mojego wypadu" i nie mam w³osów...
Oprócz wypadania w³osów mam jeszcze problem ze zbyt sk±pymi miesi±czkami (teraz trwaj± 2 dni, a 7 lat temu 5 dni), poza tym miewam "zimne poty"- w nocy budzê sie zalana potem i jednocze¶nie jest mi bardzo zimno. (ale mia³am je nawet podczas brania antyków).
Co do mê¿a, to on nie mo¿e ju¿ znie¶æ tego, ¿e ja ci±gle jestem za³amana, ¿e czêsto p³aczê, nie mam ochoty na seks... Bra³ ¿onê z piêknymi w³osami, z super modnymi fryzurami, laske fajnie ubran±, z perfekcyjnym smakiem i gustem. A teraz ju¿ nie ma ¶ladu po tej Gosi sprzed lat...
Nawet siostra mnie namawia na t± perukê, mówi, ze jak bêdê ¶licznie wygl±daæ, to odzyskam pewno¶æ siebie....
No i chcê podziêkowaæ Wam za s³owa otuchy, za tak szeroki odzew na mojego posta, to wa¿na, ¿e mogê wy¿aliæ sie komu¶ kto mnie rozumie.
Ma³gosiu,
Rozumiem,¿e jest Ci trudno z powodu w³osów ale pamiêtaj-walcz do koñca. Przestañ siê smucic i we¼ siê za leczenie. Wcieraj kozieradke w skalp codziennie i szybko udaj siê do dobrego endokrynologa, rób badania i lecz siê. Sk±d jeste¶?

"Dawna Gosia" jest w Tobie tylko najprawdopodobniej z powodu smutku nie chcesz jej do siebie dopu¶ciæ. i pamiêtaj proszê- pewno¶æ siebie jest w nas. Zadbaj o swoje wnêtrze a nie skupiaj siê tak bardzo na w³osach. Popracujcie z mê¿em nad swoimi relacjami-szczerze porozmawiajcie, powiedz Mu o swoich problemach zdrowotnych , przeróbcie to-co Was boli.
M±¿ o¿eni³ sie z Tob± przede wszystkim z powodu Twojego wnêtrza a nie dla w³osów, prawda?

Byæ mo¿e bêdzie tak-¿e nie odzyskasz w 100% swoich dawnych w³osków jednak...kobieta jest atrakcyjna wtedy kiedy bije od Niej ca³a gama kobiecych emocji, go¶ci na jej twarzy u¶miech, wie-czego chce, jest inteligentna, walczy i przyjmuje ¿ycie z pokor±-tak my¶lê.

¯ydówka w obozie -w pewnej piêknej powie¶ci-brutalnie gwa³cona przez SSmanów, bita, poni¿ana, zosta³a przywi±zana naga do s³upa, sta³a tam jednak z g³ow± wysoko podniesion± do góry. Rozumiesz?

Musisz byc jak ta ¯ydówka. I to nie tyczy siê tylko w³osów ale tak¿e- i mo¿e przede wszystkim - ¿ycia.
_wieloryb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:55   #1044
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Polecia³am do ³azienki i kurde ... glinka czerwona, bia³a, br±zowa, ¿ó³t± nawet mam, bo odsypa³am trochê od mamy, a zielonej nie i nigdy nawet nie próbowa³am. Ale chyba sobie zamówiê, bo mi siê pomys³y wyczerpa³y. Wszystko na kwasach z rêk± na sercu polecam, bo to naprawdê fajna rzecz, poza tym ³adnie rozja¶nia przebarwienia - ale ja kurde teraz tego nie mogê z tego co czyta³am. Ale wymy¶li³am co¶ po miêdzy i zobaczymy jak bêdzie. Mam ekstrakty owocowe: truskawka, ¿urawina i parê innych zmieszam to z jak±¶ baz±. Mam te¿ kwas askorbinowy, nie s³ysza³am, ¿eby komu¶ witamina C zaszkodzi³a, wiêc te¿ bêdê dodawaæ.

Skinoren w kremie te¿ mia³am. Hardcorowy jest, parê razy siê nim poparzy³am, ale faktycznie na naprawdê upartego syfa jej w sam raz. Równie¿ polecam, mo¿na kupiæ bez recepty.

Wieloryb, gratuluje sukcesu zwiêkszy³a¶ dawkê metforminy, czy po prostu teraz bierzesz j± 2x dziennie? (ja tak bra³am)


Margo, g³owa do góry po pierwsze, zgadzam siê z dziewczynami, ¿e przedzia³ek wygl±da ca³kiem przeciêtnie. Na prawdê nie szokuje, nawet mam wra¿enie, ¿e mia³am gorszy na pocz±tku. Zakola wymagaj± pracy, ale wszystko jest do odratowania.
Nie wiem jak dzia³aj± dok³adnie leki które bierzesz, ale wydaje mi siê, ¿e w tym momencie to mog³a¶ jedynie go podra¿niæ, wiêc siê broniæ bêdzie jaki¶ czas, a¿ w pewnym momencie os³abnie. No i kwestia tych tabletek pozostaje - czy to chwilowe wahniêcie po odstawieniu, czy jest jaki¶ problem endokrynologiczny.

Co do mê¿a, jest mi przykro, ¿e jedna z najbli¿szych Ci osób daje taki popis braku empatii. Ale mam nadzieje, ¿e to tylko b³±d w komunikacji miêdzy Wami i wszystko siê naprostuje. Poza tym, musisz zdaæ sobie sprawê, ¿e wiecznie umartwiaj±c siê i zadrêczaj±c, sama sobie nie pomagasz, a mo¿esz tylko jeszcze bardziej zaszkodziæ. To jedna z najbardziej destrukcyjnych rzeczy jak± sobie mo¿esz teraz dodatkowo zafundowaæ.


Anna, a ja my¶la³am ¿e rozcieñcza siê tylko ten ile¶ tam stê¿ony aloes co mo¿na na mazid³ach kupiæ zawsze la³am sok do psikacza, do tego jakie¶ dodatki i prosto na ³eb. Zawija³am w reklamówkê, na to rêcznik i tak sobie oko³o 30min siedzia³am, czasami do godziny. W aptece mo¿na kupiæ jeszcze taki w postaci ¿elu. Nie wygl±da zachêcaj±co, ale dzia³a fajnie. I jeszcze takie oto info:

Cytat:
Najwiêksz± rolê w dzia³aniu aloesu na mieszki w³osowe odgrywa zdolno¶æ stymulowania podzia³ów komórkowych – w tym wypadku chodzi o komórki macierzy w³osowej, która wytwarza nowe w³osy. Sk³adniki mi±¿szu, jako stymulatory podzia³ów komórkowych, ¶wietnie siê sprawdzaj± zarówno w pobudzaniu czasowo u¶pionych mieszków w³osowych, jak i w dostarczaniu bod¼ców do przyrostu nowego w³osa. Najlepiej stosowaæ szampon aloesowy i po ka¿dym myciu wcieraæ aloes (aloe first) w skórê g³owy, mamy wtedy pewno¶æ ¿e zrobili¶my wszystko do mo¿liwe by wspomóc regeneracjê macierzy w³osowych, wybudziæ je ze stanu spoczynku i by uruchomiæ produkcjê nowego w³osa.
Szampony aloesowe (maj±ce w swoim sk³adzie przynajmniej 10-15% mi±¿szu) maja te¿ dzia³anie przeciw³upie¿owe. Dzia³anie aloesu w szamponach mo¿na nazwaæ oczyszczaj±cym, ³agodz±cym i przywracaj±cym ¶rodowisku skóry równowagê a nawil¿aj±ce cechy aloesu przywracaj± w³osom po³ysk.
¼ród³a ju¿ nie pamiêtam, bo kopiowa³am to do pliku dawno temu. Ale by³ to jaki¶ blog o w³osach.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-04-26 o 21:56
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:55   #1045
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo, sluchaj - kup sobie ta peruke poczujesz sie pewniej i pomoze Ci to przeczekac okres dopoki wlosy nie ODROSNA. Ty masz cos mocno popaprane ze skora glowy, ale to sie w koncu jakos wyleczy , to nie jest choroba smiertelna. Nie bede Ci mowic, zebys sie nie przejmowala i nie zalamywala, bo wiem jak to jest - nagle zycie zamienia sie w wegetacje, ale nauczylam sie jednego - ze TZ nie rozumie, wiec juz dawno temu sobie obiecalam, ze nie uslyszy slowa mojego skomlenia z powodu wlosow. Wiem, ze by sie chcialo, zeby wsparl, ale coz..nie kazdy potrafi. Bardziej mnie wspiera jak domysla sie, ze przezywam, ale widzi, ze godnie to znosze. Jednym slowem, nie mozesz po sobie pokazywac, ze boli. Wyzalic sie zawsze mozesz tutaj. Ja dodatkowo mam przepastne pamietniki, w ktorych sie wyzywam, czasami wrecz fizycznie , srubujac dlugopisem jakies frazesy.
Gdzies chyba jest to nawet zrozumiale, ze facet nie moze zniesc ciaglego smutku..wiec widzisz, z powodu wlosow sie nie odwraca tylko z powodu zmian w Twojej osobowosci. Postaraj sie przed nim zachowywac jak dawna Ty. Nie masz ochoty na seks ? Udaj przed soba od czasu do czasu, ze masz na te caaale 10 minut - 0,5 h zapomnij, ze masz problem.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:05   #1046
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo - ja mam gorsze od ciebie w³osy i ¿yje ...musze niestety np. dla dzieci . Wlosy mnie do³uja psychicznie i fizycznie nie mam si³ do nich ale nie pokazuje tego bo jak to zrobie to ca³a si±de na amen a jako tako sie jeszcze 3mam . Mojemu to ja juz dawno nie biadole o wlosach , kiedys na poczatku wypadania p³akalam mu w ramie co chwile mu trulam zycie ze ³ysieje ze chce peruke ze nigdzie nie bede wychodzic z domu w takich wlosach bylam strasznie osch³a dla niego i niestety wowczas dla jednego dzieciaka . Okropnie bylam struta i pominowana wszystko mnie wkurzalo i na wszystkim sie wyzywalam . Az wkoncu T¯ dla swietego spokoju kupil mi ta peruke i jak reka odj±³ jak nie Ja Jednak peruka daje spokoj i wytchnienie jesli stracilo sie si³e do walki . Od jakiegos czasu znowu mam problem z wlosami i teraz to juz grubsza sprawa bo naprawde zostalo mi malo na tym ³bie ale mojemu TZ nic nie mowie udaje ze jest okej i niestety albo stety nie widzi problemu wiec po co mam mu truc zycie jak sama sobie zatruwam tymi wlosiskami . Mam dzieci i mam dla kogo zyc musze byc dla nich silna i usmiechnieta . A moze kiedys trafie na cudowny lek ze odzyskam wlosy ?? kto wie Ja nadzieje mam i jej nie trace chociaz patrzac w lustro marne szanse ale jednak Takze Kochana g³owa do góry ! Luidzie naprawde maja wieksze problemy i choroby niz my tutaj i ciesza sie zyciem Wiem ze ³atwo mowic ale tak jest.......
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-27, 07:07   #1047
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Wiecie co po czê¶ci siê z Wami zgadzam. Nie nale¿y zatruwaæ ¿ycia innym, takimi problemami, bo mo¿na siê szybko przekonaæ jakie to jest na d³u¿sz± metê mêcz±ce dla drugiej osoby (nie tylko partnera) - po to jeste¶my tutaj my Ale traktowaniem faceta jak ¶wiêtej krowy, co to zawsze musi nas widzieæ piêkn±, u¶miechniêt± i ponêtn±, same sobie krzywdê zrobimy tylko w drug± stronê. Jestem za tym, ¿e facetowi nale¿y jasno i konkretnie wy³o¿yæ - jest problem (czêsto za tym idzie przecie¿ problem zdrowotny) a nastêpnie o¶wiadczyæ jakie mamy oczekiwania wzglêdem niego, ale bez p³aczu i dramatyzowania. W koñcu to nasz partner, mamy prawo oczekiwaæ wsparcia z jego strony, on ma prawo wiedzieæ, ¿e dzieje siê co¶ z³ego w naszym odczuciu.
Ale jest te¿ druga strona medalu, ¿e nale¿y zwalczaæ w sobie wszystkie negatywne emocje. Wypadanie traktowaæ jako co¶ z czym trzeba walczyæ i nie traciæ ¿ycia, jakie mogliby¶my prze¿yæ, gdyby nie w³osy.

Nikt nie chce mieæ partnera, który tylko u¿ala siê nad sob±. Nie ma si³y ¿eby wstaæ z ³ó¿ka, u¶miechn±æ siê, ¿yæ tak jak kiedy¶ ogl±dali¶my go codziennie. Wyobra¿acie sobie analogiczn± sytuacjê, ¿e to Wasz facet ³ysieje i zachowuje siê w ten sposób? biega taki po domu nad±sany kolejny miesi±c, wciera co¶, p³acze, co za tym idzie pewnie i mnie siê obrywa bo ma gorszy dzieñ ... Wchodzê do ³azienki, a ten klêczy nad brodzikiem licz±c ile w³osów mu wypad³o podczas mycia - za chwile znowu p³acz, bo wypad³o za du¿o. Znowu co¶ wciera. Ogl±da w lustrze czy ju¿ co¶ odros³o ... i gada! po¶wiêca temu ca³± uwagê, a ja ze swoim potrzebami przestaje siê liczyæ.
Tak siê nie da ...

Trzeba na spokojnie sobie to pouk³adaæ, obraæ cel i po prostu d±¿yæ do niego, wierz±c, ¿e musi siê udaæ. I nie marnowaæ ¿ycia, bo te wszystkie miesi±ce nie wróc± pó¼niej. A to co odro¶nie na g³owie mo¿e nie sprawiæ, ¿e odzyskamy kogo¶, kto z nami nie wytrzyma³ i odszed³ ...
a nie odszed³ bo w³osy wypada³y, a dlatego ¿e tak skutecznie go od siebie odstraszy³y¶my.

Mnie siê raczej nie zdarza³y stany depresyjne z powodu w³osów, mimo, ¿e lecia³y w setkach bardzo d³ugo. Ale gdy czasami mia³am tego do¶æ, to przychodzi³am i mówi³am facetowi, ¿e potrzebuje od niego wsparcia w³a¶nie teraz i tutaj, ¿eby poklepa³ po ramieniu, zapewni³ ¿e bêdzie dobrze, przytuli³ i wykomplementowa³ za wszystkie czasy. I jeszcze nigdy siê na nim nie zawiod³am, a on sam cieszy siê, ¿e wie o co chodzi, ¿e rozmawiam i potrafiê okre¶liæ czego od niego oczekuje, bo sam by siê chyba nie domy¶li³.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:31   #1048
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Jeszcze raz dziêkujê Dziewczyny, ¿e mogê siê tu wyp³akaæ. Dziêkujê tak¿e za dobre rady, jeste¶cie bardzo m±dre i dojrza³e. Ja mam 40 lat i nie potrafiê sobie z tym poradziæ.... Stara a g³upia.
Napiszcie mi jeszcze tylko czy jeszcze przed badaniami hormonów zacz±æ braæ wierzbownicê i czerwon± koniczynê? Czy to nie zafa³szuje rzeczywistego stanu hormonów?
Kozieradkê zamierzam wcieraæ od jutra, bojê sie tylko zapachu... Nie wyobra¿am sobie codziennego mycia g³owy. Mo¿e zetnê sobie w³osy na "boba" kupiê kozieradkê i jak±¶ posypkê wtedy z krótkimi w³osami ³atwiej bêdzie mi je codzienne myæ?? Jak my¶licie to mo¿e byæ wyj¶cie? Bo jak ju¿ za³o¿ê t± perukê to jak ja bêdê pokazywaæ t± g³owê dermatologowi... Mo¿e jeszcze trochê powalczyæ? Bo naprawdê nie wyobra¿am sobie mycia codziennie d³ugich w³osów.
Piszecie, ¿e nie jest ¼le z moimi w³osami, moze macie racje, ale przede mn± kilka miesiêcy strasznego wypadu, juz teraz wypada mi ich 150 ka¿dego dnia, do 200 dziennie pewnie dojdê w maju. 200 w³osów dziennie to 6 tysiecy miesiêcznie.... To baaardzo du¿o, dlatego juz teraz tak panikujê.... No nie wró¿y mi to pieknych w³osów w tym roku
Ale wiem, ¿e szkodzê sobie t± rozpacz±, szkodzê swojemu ma³¿eñstwu...
Muszê co¶ robiæ! mo¿e jednak zanim zgolê w³osy pod perukê, zetnê je ³adnie, bêdê wieczorem wcieraæ kozieradkê, rano bêdê my³a g³owê i posypywa³a jakim nanogenem?
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-27, 09:43   #1049
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hehe..Sailor..rzeczywisci e najlepiej wyjsc z siebie i sobie wyobrazic jak to wyglada dla kogos z boku..strasznie zalosne

A na cere przetluszczajaca sie jest wlasnie glinka zielona wchlania cale sebum jak marzenie. Mnie biala np tylko zapycha, a niestety zainwestowalam w maske z biala glinka Caudalie, tania nie byla..natomiast ta zielona tania jak barszcz i skuteczna jak nic nigdy. Niestety, jak wszystko do tlustej troche przesusza..dlatego od jakiegos czasu klade ja punktowo na syfy. Przeczesuje od wczoraj 4 strony: naturalis, BU,mazidla i zrob sobie krem. Chyba zainwestuje w serum azalo oliwkowe. Kwasow nigdy nie uzywalam, ale planuje sobie jakis kupic i uzywac w malutkim stezeniu, bo , chwala niebiosom, syfy sa nieliczne..

PS Margo, to bardzo dobry pomysl. Zetnij do takiej dlugosci w jakiej bedziesz sie jeszcze czula komfortowo, krotkie wlosy latwiej pielegnowac i szok psychiczny nieco mniejszy, bo wizualnie bedziesz widziala mniej wypadajacej masy wlosowej. A moze wlasnie powinnas myc codziennie? JA co prawda na LZS i chorobach skory glowy sie nie znam zupelnie, bo to jedno mnie nigdy nie dotknelo, ale skoro myjesz co kilka dni i tak leca, to moze przy czestszym myciu poleca mniej ? Tak czy inaczej, co ma wypasc to wypadnie, bo juz zostalo do tego zakwalifikowane przez organizm. JA bym na Twoim miejscu wierzby nie pila, bo nie wiadomo jeszcze jak u Ciebie z hormonami. Masz jakies wyniki jakichkolwiek hormonow? Przejrzalam Twoje posty, ale nic na ten temat nie znalazlam.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-04-27 o 09:52
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:53   #1050
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

No ile mój ch³opak ju¿ zniós³ przez to wypadanie w³osów moje to nie da siê opowiedzieæ, przez pierwsze trzy miesi±ce to w³a¶ciwie tylko p³aka³am , nie chcia³am wychodziæ z domu, nawet wstawaæ z ³ó¿ka, popad³am w za³amanie. Ale od pocz±tku mnie wspiera³, wpad³ nawet na genialny pomys³ ¿ebym ogoli³a w³osy na ³yso i nie mêczy³a siê z wypadaniem, bo przecie¿ tyle kobiet ktore maj± krótkie w³osy jest piêknych. Nawet stwierdzi³ ¿e pójdzie robiæ doktorat z bioin¿ynierii chemicznej i bêdzie dla mnie szuka³ skutecznego leku na ³ysienie androgenowe i powa¿nie o tym mówi³. Ogólnie jestem mega szczê¶ciar± bo mój facet jest w stanie zrobiæ wszystko ¿ebym tylko by³a zadowolona. ¯eby nie on niewiem jakbym przetrwa³a najgorsze miesi±ce wypadania.
Teraz tak my¶lê ¿e ja siebie znienawidzia³m przez to wypadanie w³osów, juz nie mogê patrzec w lusterko.

Ja bym nie pi³a wierzbownicy przed badaniami hormonalnymi. Sama przed pojsciem do szpitala przestalam j± piæ. U mnie ona wyregulowa³a okres na przelomie marca i lutego , pojawil sie jak w zegarku ale strasznie obfity.
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 5 (0 u¿ytkowników i 5 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.