Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 07:13   #3181
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj o 21:40 przyszła na świat Emilka
3120g i 56cm

Wody mi odeszły o 13tej, skurcze zaczęły się o 18:30, a po 3 godzinach było po wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratuluję! Szybko Ci poszło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:15   #3182
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Milenka ma dzisiaj 3 tygodnie
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:19   #3183
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Justiwi i co zdecydowaliście się już na imię ??

Ilkas na wynik z GBS się czeka tydzień , zobaczymy czy zdążysz :P
Zależy – nie zależy po prostu fajnie by było i podoba mi się data 7.05

Ramona a w którym tygodniu miałaś robione?
Ja myślę że oni specjalnie robią np. między 35-37tc bo to blisko porodu i że jak wtedy nic nie wykryto to i się już nie pojawi.

Martusia gratulacje i witamy Emilkę

Kasian – Hania jeszcze śpi ????????? toż to szok !!!!


Dzień dobry

U Nas pobudka o 7.

Noc taka jak zwykle tzn. w dzień zero kataru a w nocy młody marudzi, bo furczy mu w nosku i źle się oddycha ;/ Wstawałam do niego chyba z 15 razy , w końcu ok 1 wylądował u Nas. Tż przeniósł się do drugiego pokoju a my mieliśmy całe łóżko dla siebie

Wieczorem zrobiłam sobie gorącą kąpiel , potem poprzytulaliśmy się z TŻ . Po wszystkim TŻ do mnie z tekstem "to za ile jedziemy??"
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:24   #3184
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj o 21:40 przyszła na świat Emilka
3120g i 56cm

Wody mi odeszły o 13tej, skurcze zaczęły się o 18:30, a po 3 godzinach było po wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratulacje dla Mamusi i Emilki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:25   #3185
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Myślałam dziś o Tobie rano że tak Ci zazdroszczę, że masz tak blisko do zobaczenia swoich córeczek...



Zaczynam o tym coraz częściej myśleć i troche stracha mam, tym bardziej że tż ma przeczucie że już w czwartek po wizycie mnie zostawią i w piątek będzie cc


Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Milenka ma dzisiaj 3 tygodnie
Ale ten czas leci


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:43   #3186
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Agaaga spoko ja tez sie smialam z tego, nie wiem kto wymysla takie glupoty

Nikii no juz nie ale do 7.50 pospala to nasz zyciowy rekord zdecydowanie tylko o ktorej ja js teraz poloze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:54   #3187
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

dzień dobry
ale u nas pięknie , więc niedługo wybywam na spacerek


Martusiaaa gratulacje:cm ok:
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 08:04   #3188
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cześć,

sprzedałam dziecko babci. Dziecko uradowane bo będą też jej kuzyni. Pytanie za 100 punktów w jakim stanie znajdę babcię po paru godzinach z trójką kilkulatków?

ilkas
szykowne gacie z siateczki nabędziesz w każdej aptece

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj o 21:40 przyszła na świat Emilka
3120g i 56cm
Martusiuu ogromne gratulacje! Niech Emilka rośnie zdrowo!!

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Ilkas wczoraj wciagnelam jeszcze GoT wieczorem, znowu bez szalu, ale szok bo pierwszy raz od dawna odcinek bez seksu
Mniemam, że byłaś srodze zawiedziona ?

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Po wszystkim TŻ do mnie z tekstem "to za ile jedziemy??"
No jak za ile! Jutro jedziecie przecież 7mego rodzisz
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 08:36   #3189
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzien dobry

Ja witam sie w 36 tygodniu, czyli 9 miesiacu

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

Monijaa wpisz mi proszę na pierwszej stronie chłopczyk/synek (jak wolisz) i co do ujednolicania czcionki, to jeszcze mamusie rozpakowane są wpisane część prosto, a część kursywą
sie robi

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj o 21:40 przyszła na świat Emilka
3120g i 56cm

Wody mi odeszły o 13tej, skurcze zaczęły się o 18:30, a po 3 godzinach było po wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 08:40   #3190
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja witam sie w 36 tygodniu, czyli 9 miesiacu

Gratulacje!!!!
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 08:44   #3191
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość


Mniemam, że byłaś srodze zawiedziona ?

No raczej

Zazdroszcze, babcia na pewno bedzie szczesliwa, przynajmniej przez pierwsze 10-15 minut, a potem to juz roznie moze byc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 08:49   #3192
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Słoneczne dzień dobry

Cytat:
Napisane przez /Mycha/ Pokaż wiadomość
Sesese... Chansons, ale zrobiłyśmy wózkowi reklamę.
Mam nadzieję, że nam się wszystkim dobrze sprawdzi na spacerkach. Ja mam ten sam model, tylko kolor 300 biało - granatowy z białym stelażem (a do kompletu ostatnio zakupiłam trampki w biało-granatowe paseczki )
Ano reklamę zrobiłyście świetną. Kolor 300 był moim typem nr 2, ale ja mam szare trampki więc ja odwrotnie, kupiłam wózek do kompletu

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Justiwi i co zdecydowaliście się już na imię ??

Wieczorem zrobiłam sobie gorącą kąpiel , potem poprzytulaliśmy się z TŻ . Po wszystkim TŻ do mnie z tekstem "to za ile jedziemy??"
Nikki miło, że pytasz Najprawdopodobniej będzie Staś, ale nie wykluczam zmiany pod wpływem poporodowej euforii
Bo my z tż to chyba jacyś dziwni jesteśmy i żadne imię nas w 100% nie porwało i mówimy do dziecka póki co "synku".
Nie jestem sama w tych dylematach, bo pamiętam, że Gosius wymyśliła Milenkę dzień czy dwa przed porodem

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Nikii no juz nie ale do 7.50 pospala to nasz zyciowy rekord zdecydowanie tylko o ktorej ja js teraz poloze
Oj na pewno będziesz dziś mieć ciekawy dzień z pierworodną jak tak poszalała ze spaniem. A ty się wyspałaś?

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja witam sie w 36 tygodniu, czyli 9 miesiacu
Monija, witamy w 9 miesiącu


Martusia21 witamy Emilkę Super poród miałaś w takim razie Trzymajcie się cieplutko

Gosius już 3 tygodnie? Jejku jak to leci dalej taki aniołek Wam w domu rośnie? Pokażesz zdjęcie??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-05-06 o 08:51
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 08:58   #3193
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

MamaKtosia nie wiem czy współczuć babci czy za odwagę :P
No zobaczymy czy ten 7 mi wyjdzie , jak na razie się nie zapowiada.

Monija za 9m
PS. Na 1str wkradł się chochlik przy Martusi

Mycha, Justiwi wózek do trampków pierwszy raz słyszę o takim zestawie :P

Justiwi musicie się oswoić z imieniem. My dla syna wybraliśmy chyba 2 tyg przed porodem.

My już zaliczyliśmy spacerek do sklepu, teraz nastawiłam fasolkę po bretońsku i zaraz idziemy do piaskownicy

A wczoraj jeszcze leżymy sobie z TŻ i patrzymy na TV, on ma rękę na moim brzuchu i nagle mówi „o łazi” czuł jak Majka się przemieszcza.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:01   #3194
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Bry
Nasnily mi się dzieciaki w nocy. Uch.


Justiwi nie mam już folii ja kiedyś na szybko też kupiłam el termometr w rossmanie i okazał się trefny, czasem mierzy, czasem nie, może trafisz na lepszy egzemplarz

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Tak o tym gbs mowilyscie, mi dzisiaj lekarz wymaz pobral i jutro mam to do labo zawiezc, ile to kosztuje mniej wiecej???

Tak w ogole lekarz nie wrozy mi rychlego porodu, szyjka z tylu, wszystko gra, Malej wyrownala sie kosc udowa i jest wciaz ulozona glowkowo, lozysko okej. Dzis zaczelam 37tc, wiec mam sobie na luzie nosic ciaze. Przytylam 11kg do tej pory i mam odstawic luteine, magnez i zelazo. Uspokoilam sie ;-)
no to super, że się uspokoilas na mnie mój lekarz tez działa kojąco

Ilkas może mąż będzie bardziej zainteresowany chlopiecymi ubraniami

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj o 21:40 przyszła na świat Emilka
3120g i 56cm

Wody mi odeszły o 13tej, skurcze zaczęły się o 18:30, a po 3 godzinach było po wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Gratulacje


Justiwi nie kupilismy bo mi bylo zal kasy. Zdecydowalam ze zainwestujemy w lepsza spacerowke potem bo w sumie z gondoli w jedo bylam zadowolona.

Ramona ja bede miala pobierane za tydzien, czyli bede miala 36tc6d, moj gin mowil ze wczesniej mi nie pobierze, bo w szpitalu moga uznac za niewazne

Ilkas wczoraj wciagnelam jeszcze GoT wieczorem, znowu bez szalu, ale szok bo pierwszy raz od dawna odcinek bez seksu


W ogole to dzien dobry, nadaje z lozka, bo moje dziecko jeszcze spi steskniona chyba za swoim lozeczkiem i kolderka

Milego dnia dziewczyny i kciuki dla wszystkich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wstalas przed Hania, Loooja

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

Wieczorem zrobiłam sobie gorącą kąpiel , potem poprzytulaliśmy się z TŻ . Po wszystkim TŻ do mnie z tekstem "to za ile jedziemy??"
przecież jutro jedziecie

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Cześć,

sprzedałam dziecko babci. Dziecko uradowane bo będą też jej kuzyni. Pytanie za 100 punktów w jakim stanie znajdę babcię po paru godzinach z trójką kilkulatków?

ilkas
szykowne gacie z siateczki nabędziesz w każdej aptece



Martusiuu ogromne gratulacje! Niech Emilka rośnie zdrowo!!



Mniemam, że byłaś srodze zawiedziona ?



No jak za ile! Jutro jedziecie przecież 7mego rodzisz
Ładnie to tak babcię zameczac
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:02   #3195
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Mycha, Justiwi wózek do trampków pierwszy raz słyszę o takim zestawie :P

Justiwi musicie się oswoić z imieniem. My dla syna wybraliśmy chyba 2 tyg przed porodem.

My już zaliczyliśmy spacerek do sklepu, teraz nastawiłam fasolkę po bretońsku i zaraz idziemy do piaskownicy

A wczoraj jeszcze leżymy sobie z TŻ i patrzymy na TV, on ma rękę na moim brzuchu i nagle mówi „o łazi” czuł jak Majka się przemieszcza.
Fasolkę?? Ewidentnie chyba chcesz wykurzyć Majkę
Haha "łazi"
Ja wczoraj rano przytuliłam się do tż na łyżeczki do jego pleców, żebyśmy oboje nie mogli spać z powodu porannej czkawki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:02   #3196
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Martusia Gratulacje!

Gratki też za nowe tygodnie!

Witam się z lekka zaspana. O 5.30 obudziła nas mewa. Siedziała na parapecie i stukała w okno i podrapała szybę

A wczoraj to myślałam, że zwariuję. Dzieć tak szalał i naciskał mnie gdzieś tam na dole, że mnie wszystko kłuło i bolało. I to są takie momenty, że mam już naprawdę dosyć
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:05   #3197
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Justiwi wiesz tak piszę o tym 7.05 więc trzeba wyganiać :P bo głupio by teraz było nie urodzić w ten dzień
No a wiesz trzeba się najeść przed porodem , bo potem nie wiadomo jak fasola będzie na Majkę działała.
Synek zawsze rano ma czkawkę ??
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:12   #3198
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Witajcie wtorkowo, bo wtorek mamy nie?

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
wspólczuje...

mi non stop ręce drętwieją, ale to pikuś przy bólu... jakby mi kości rozrywało....

zreszta, dzwoniłam do gina w sprawie wyniku GBS (dodatni....) i na te bóle i dretwienie kazał zwiększyć dawkę magnezu i paracetamol na ból. a tak ogólem, to trzeba przeżyć.....


dziewczyny, to skoro ten GBS mam dodatni, to znaczy że nie mam co siedzieć w domu do ostatniej chwili, żeby zdążyli mi podac ten antybiotyk 4h przed? zreszta....skad oni wiedza, ze jeszcze 4 h zostały....
też mam dodatni gbs i nic nie mówili, że 4 godz przed porodem trzeba podać, tylko mówił, że przed porodem

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Spoko U nas tż wprowadził zakaz rodzenia przed 15 maja


Zazdroszczę i też po cichu na to liczę u swojego. Widzę, jak z każdym dniem mu się odmienia. Co wieczór rozmawia z "brzuchem", zaczepia, sam już twierdzi, że chce być z nami w domu po porodzie
A trzy miesiące temu nie rozumiał, czego ja od niego chcę faceci



Świetny zestaw na pewno modny i mega wyjściowy

Seksta matko po co Ci 8 kocyków? Masz 7 szt z nazwami dni tygodnia na każdy dzień i jeden na noc?
Pytam, bo ja na chwilę obecną mam dwa i trzeci jutro zamówię... Sądzę, że mi tyle wystarczy i jakby co to przed jesienią dokupię.

Iemand a wąchałaś mopa tak jak Ilkas??

Lucynkaxd to chyba razem wizytujemy w czwartek. Ja też jestem mega ciekawa, czy jakiekolwiek oznaki nadchodzącego porodu się pojawią?
Czuję się całkiem dobrze i nie mam przepowiadaczy ani nic, więc przeczuwam, że weźmie mnie z zaskoczenia

agaaga w takim razie spróbuj z tymi ćwiczeniami na odwrócenie, żeby Hela może jednak sie odwróciła. Poza tym, masz bardzo fajnego, rzetelnego lekarza. Super, że liczy się z Twoim zdaniem i tak dobrze wszystko tłumaczy



A ja się chwalę:
dziś popołudniu zupełnie niechcący i totalnie przypadkowo zamówiliśmy wózek



Mieliśmy jechać szukać tego Jedo w Legnicy, Lubinie lub Polkowicach bo to najbliższe lokalizacje ale dziś nie wyszło.
Ponieważ do terminu porodu zostało 12 dni, wymyśliłam plan B. U nas w sklepie z wózkami jest Lupo Comfort, który świetnie mi się prowadził, ale kolory mi nie podeszły. Wymyśliłam, że tż go "zamaca" i potem sam pojedzie do sklepu i porówna z jedo. Wchodzimy dziś do sklepu z wózkami u nas a tam JEDO FYN MEMO stoi i się do mnie uśmiecha Wprowadzili go do sprzedaży jakieś 3 tygodnie temu i od razu zamówiliśmy wózek w kolorze 254 (szary melanż) z zieloną parasolką i fotelik cabrio fix
Fotelik będzie jeszcze w tym tygodniu a wózek przyjdzie nam raczej po porodzie, bo czas oczekiwania 2-3 tygodnie, ale najważniejsze, że temat klepnięty

Dalej się sama do siebie uśmiecham, jak o tym piszę
brawo za zakup wózka i masz wózek nad którym ja się zastanawiam ale ciągie się waham fajnie się prowadziło ten wózek?

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Hej wczoraj o 21:40 przyszła na świat Emilka
3120g i 56cm

Wody mi odeszły o 13tej, skurcze zaczęły się o 18:30, a po 3 godzinach było po wszystkim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy Emilkę na świecie

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja witam sie w 36 tygodniu, czyli 9 miesiacu




__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:19   #3199
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Hej, od rana czaję się, żeby się przywitać, a udało się dopiero teraz

Przede wszystkim Martusia ogromne Gratulacje!!!!!!

Mycha Dziękuję za info o rabacie, przy da się na pewno zwłaszcza, że czaję się też na sukienkę dla Małej z H&M.
A stanik mi w oko wpadł taki szary. mam tylko nadzieję, że będą mieli rozmiar, bo się nie przypatrywałam..
No i jeszcze wózek - ja czuję, że powinnam dostawać jakąś dolę od producenta

kasian noż kurka, zupełnie zgłupiałam już z tymi stanikami. Nie wiem, czy kupować większy, czy w sam raz.. Najwyżej wezmę dwa

No i brawa dla Hani za rekord

ilkas mnie kolejny już odcinek GoT rozczarował. Nie wiem na co oni czekają z tą akcją.. mam nadzieję, że nie na koniec sezonu

Seksta no przecież, że zrobiłam wykład, który do czego będzie służył Przyjął do wiadomości, a jakbym powiedziała, że jeszcze jeden się przyda i do czego, to też kupi Powariowały te chłopy na punkcie dzieciaków
aha, i ciuszki też sam kupuje

monija za 9 miesiąc
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 09:26   #3200
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

justiwi - tak mały aniołek z niej Wczoraj kupiliśmy jej karuzele nad łóżeczko - bo coraz częściej ma oczka otwarte i tak śledzi pięknie te zabawki
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:28   #3201
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dziewczyny, takie mam pytanko... Wczoraj miałam badanie i lekarz mi powiedział, że mogę plamić, więc się nie przejmuję zabrudzoną wkładką, ale jakieś to takie inne i mam wrażenie, że trochę bardziej "ciągnące". Jak myślicie, to też wynik tego badania czy może czop?
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:28   #3202
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
MamaKtosia nie wiem czy współczuć babci czy za odwagę :P
Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Ładnie to tak babcię zameczac
Sama chciała! Ale owszem podziwiam ją. 2 x dwulatek + 1 x pięciolatek to jak dla mnie o trójkę dzieci za dużo no ale niech się wprawia niedługo do tej bandy dostanie jeszcze niemowlaka se se se.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:30   #3203
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Sama chciała! Ale owszem podziwiam ją. 2 x dwulatek + 1 x pięciolatek to jak dla mnie o trójkę dzieci za dużo no ale niech się wprawia niedługo do tej bandy dostanie jeszcze niemowlaka se se se.
Zazdroszczę babci kondycji W sumie to każdemu zazdroszczę teraz kondycji
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:33   #3204
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
W sumie to każdemu zazdroszczę teraz kondycji
Ja w sumie też. Zbieram się w sobie żeby umyć podłogi, ale nie wiem czy podołam
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:35   #3205
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Ja w sumie też. Zbieram się w sobie żeby umyć podłogi, ale nie wiem czy podołam
eeeee, ja bym odpuściła Ale ja chyba jestem największym leniem na forum. Wczoraj nawet mąż zaczął mnie poganiać żebym spakowała torbę do szpitala.....
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:39   #3206
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
eeeee, ja bym odpuściła Ale ja chyba jestem największym leniem na forum. Wczoraj nawet mąż zaczął mnie poganiać żebym spakowała torbę do szpitala.....
Myślę, że spokojnie mogłabym z tobą konkurować o to miano
o podłogach powiem tyle - nie patrzę w dół, w ogóle brakuje mi już miejsc, w które nie patrzę
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:41   #3207
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie mogłabym z tobą konkurować o to miano
o podłogach powiem tyle - nie patrzę w dół, w ogóle brakuje mi już miejsc, w które nie patrzę
chyba w które patrzysz polecam ściany, tudzież sufit
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:45   #3208
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
chyba w które patrzysz polecam ściany, tudzież sufit
Czepialska laptop jeszcze wygląda w miarę
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:45   #3209
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Chanson ale dspakowalas ta torbe ?

i mysle ze ja tez moge z Wami kokurowac
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:57   #3210
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez mak polny Pokaż wiadomość
Czepialska laptop jeszcze wygląda w miarę
ooo, nie powiem, kto tu się lubi czepiać


Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Chanson ale dspakowalas ta torbe ?

i mysle ze ja tez moge z Wami kokurowac
No nie spakowałam właśnie... a tu w czwartek 38 tc.
Niech mnie ktoś kopnie w zad, poproszę
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.