Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz.VIII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinien być w następnej części?
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, na drugie urodzinki czekamy! 4 25,00%
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, tyle do zrobienia mamy! 0 0%
Miesiące lecą, roczki za nami, pociechy zaskakują nowymi umiejętnościami 0 0%
Odważnym krokiem w nowy rok wchodzę! Chcę świat poznawać, nudy nie znoszę! 2 12,50%
Mamo, tato, chodzę sam i na minutę sto pomysłów mam! 1 6,25%
W nocy zabawa, jedzenie jest beee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nieee. 8 50,00%
Odważnym krokiem stąpam po ziemi i czekam aż świat znów się zazieleni 0 0%
Już rok 2014, tak szybko czas leci... witamy na świecie kolejne "nasze" dzieci 1 6,25%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 10:02   #1951
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

hej siadam i nadrabiam szybko bo musze zaraz na zakupy leciec i robic obiad

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Agrafka86 tak, tz dobrze zarabia, niczego nam nie brakuje, ale to przeciez nie chodzi tylko o pieniadze

sammi24 slodziak z synusia z ta ksiazeczka . moja wczoraj przyniosla mi telefon do kuchni bo ja poprosilam zeby przyniosla " halo halo" . i za zabka
no i imponujaca waga, Oli wazy 10,300 i ma 74cm


moonlightdancer nie odbieram twojej wiadomosci zle. jak mowilam nie chodzi o pieniadze tylko wlasnie o ten kontakt z innymi ludzmi...

mamaszkrabka takie podawanie dziecku jedzenia jest obrzydliwe nigdy tak nie zrobilam i nie zrobie. jeszcze brzydzi mnie zachowanie jak rodzic podajac smoczek dziecku najpierw go oblize . zreszta moja mama tez tak robila jak podawala smoczka Oli, gdy byla mniejsza, ale powiedzialam jej grzecznie, ze ma tak nie robic.
drugie pyt, nie zwracam na to uwagi niech sie posluguje jak jej wygodnie
co do zabkow, tak jest to mozliwe, u nas tak bylo, wyszla dwojka, a za nia kilka tygodni, moze i miesiac dopiero jedynka.

kamisia33 mysle, ze mozesz sprobowac usypiania przy wlaczonym radiu musisz ja jakos przyzwyczaic bo to troche dziwne zeby chodzic na paluszkach, najlepiej nic nie robic, gdy dziecko spi moja przyzwyczajona od malego do halasu, nawet poodkurzac moge jak spi

chwilowo sie zegnam
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:35   #1952
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Stresuję się. Zaraz przyjdzie ciocia do Igora, on jeszcze śpi. Boję się, że jak się obudzi to zacznie płakać bo mnie już nie będzie.
Lecę.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:02   #1953
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Mydream gdyby moj tz bardzo dobrze zarabial to tez by nie chcial zebym wracala do pracy. Juz teraz ciagle gada czy moze jednak nie chce zostac z Kuba na wychowawczym ale ja nie chce bo chociaz kocham Kubusia nad zycie to tez potrzebuje wyjsc do ludzi.

Szkrabkowa bedzie dobrze. Ciocia zabawi Igorka. A do ktorej godziny Igi bedzie z ciocia?
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:21   #1954
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

mialam Was pytac juz wczesniej, czy ktoras z mamus zamiast mm podaje mleko krowie ? i czy dziecko zaspokoi glod mlekiem krowim tak jak mm ?
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:36   #1955
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Witam się

Zaliczyliśmy rano huśtawki i piaskownice, teraz Maksiul śpi a za oknem grzmi.

Wczoraj mielieśmy przyjecie urodzinkowe.
Przyjechał chrzestny, zaprosiliśmy moich rodziców i pojechaliśmy do restauracji na obiadek, potem zamówiliśmy kawkę i zjedliśmy torcika.
Torcik był szwarcwaldzki- z wiśniami, uroczy i pyszny
Maksiul był bardzo dzielny, humor mu dopisywał, czarował wszystkich dookoła a najbardziej panie blondynki (podobne do mamusi) i panów w okularach (do tatusia)
Potem w domku posiedzieliśmy jeszcze do wieczora, pogadkowaliśmy z chrzestnym.
Ogólnie miły i bezstresowy dzionek

Uciekam poczytać co tam u was

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mydream_ Pokaż wiadomość
mialam Was pytac juz wczesniej, czy ktoras z mamus zamiast mm podaje mleko krowie ? i czy dziecko zaspokoi glod mlekiem krowim tak jak mm ?
ja podaję ale raczej jako dodatek, np. do owsianki ugotowanej na wodzie lub do naleśników.
Nie podawałam nigdy pełnej, dużej porcji.
Jeśli już, to nastawiam się na mleko kozie zamiast mm (ostatnio mi się skończyło mm i chyba już zacznę podawac właśnie kozie- oczywiście jak moje dziecię skończy fazę na chleb)

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

SZKRABKOWA odnosnie Twoich pytań:
1. Kojarzę, ze tak robiła moja babka i ciotka, bleee a wiec sądzę, że to naleciałości poprzednich pokoleń które uważaja, że nie ma w tym nic złego
Nigdy bym tak nie zrobiła, temperaturę jedzenia sprawdzam również delikatnie ustami.
2. Maksiul też ma fazy na rączki. Do tej pory posługiwał się głównie lewą rączką, od paru dni zauważa, ze ma również prawą Ale ja tego nie koryguję, czasami tylko daję mu zabawkę lub widelczyk do tej którą rzadziej używa
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:43   #1956
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

miszka ja tez podaje jako dodatek do czegos, ale od kilku dni gardzi mm, a jak dostanie krowie podgrzane to wypije cale.
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:07   #1957
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

hej

podczytuję Was ale nie mam sił odpowiadać. Mamy kolejną nockę zarwaną doszczętnie, walczę, żeby Kuba wypił to nowe (słone) cud mleko...
Do tego czytam o alergiach, może coś zaświta, na cos wpadnę...

Czy Ona udziela się na fb?
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 12:11   #1958
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

nie wyrabiam, chyba dzisiaj nie bedzie obiadu, Oli nie chce wspolpracowac
a wogole to kupilismy jej ladny zestaw do obiadu i juz widelec poszedl do smietnika przez przypadek dokupilam jej dzisiaj nowe sztucce, kolorem pasuja do kompletu i wydalam az 8zl za widelec i lyzke
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:50   #1959
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Najpierw pół poranka wycia. Potem szukaliśmy skarpetki w Tesco. Potem rozwalił bramkę w Tesco (taką do zamykania kasy). Potem szukanie skarpetki na chodniku. Potem tak jadł drugie śniadanie, że poszedł do wanny. A teraz spał całą! godzinę! i wstał oczywiście z płaczem.
Ekhm... Nie lubię poniedziałków.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

O raju raju!
Do Rocky i Moon dołącza nasza brytyjska lipcówka - księżna Kate
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:43   #1960
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;48049792]Najpierw pół poranka wycia. Potem szukaliśmy skarpetki w Tesco. Potem rozwalił bramkę w Tesco (taką do zamykania kasy). Potem szukanie skarpetki na chodniku. Potem tak jadł drugie śniadanie, że poszedł do wanny. A teraz spał całą! godzinę! i wstał oczywiście z płaczem.
Ekhm... Nie lubię poniedziałków.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

O raju raju!
Do Rocky i Moon dołącza nasza brytyjska lipcówka - księżna Kate [/QUOTE]

o kurde, nieźle
tak czytałam o Kate a Karina się urodziła dwa dni po Royal Baby hehe to były czasy

u nas nie lepiej bo młoda spała 40 min i obudziła się z krzykiem i zlał nas deszcz na spacerze

sammi, uh :przytulam:
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 15:30   #1961
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej. Wczoraj mialam urwanie glowy-dopoludnia sąsiedzi na kawie.Pozniej kolezanka zabrala Laure w plener.Mieliśmy wolną chate juz odlatywalam pod koldra a tu telefon i sasiedzi z miejscowości gdzie wczesniej mieszkalismy przyjechali na kawe i byl grill i wogole super a wieczorem przyszli sąsiedzi i Tz pizze robił. Laura padla bez kapania.Na syrenie Tz ja umyl i przebral do snu.Nawet mm nie chciala taka padnieta byla.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Bylysmy dzis 2.5 h na dworze bo pogoda super ale teraz leze bo slabo mi.Mam ciśnienie idealne ale puls 113 :/


Co do oblizywania smoczka, gryzienia dziecku jedzenia, slinienia palca i wycierania dziecku buzi to OBRZYDLIWE i dla mnie NIEDOPUSZCZALNE ! BLEEEE :/ FUJ :/

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Kamisia-witaj
Moje dziecko od urodzenia spi przy radiu, tv itp.
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 15:41   #1962
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez kamisia33 Pokaż wiadomość
pianka u nas też jajka nie bardzo, dziś zrobiłam małej na śniadanie jajecznicę z szynką i szczypiorkiem i tż zjadł , może im się jeszcze odmieni super, że wybraliście nianię, kciuki żeby się polubili

Czy Wy dodajecie żółtka do obiadków? O wszystkim pamiętam tylko nie o tym...

lemurki_malutkie podziwiam za grzybobranie. Ja niestety tak boję się pająków że do lasu nie wchodzę
Też mnie trafia jak widzę że całują mi dziecię w usta.
Dobrze, że poszłaś pogadać o powrocie do pracy. Mi jasno dali do zrozumienia że jak nie wrócę do stycznia to mi umowy dalej nie przedłużą.

dzoan Zdrówka dla Olusia

Perse u nas teraz etap minek przed aparatem, naprawdę idzie się uśmiać

fiazo jak robisz budyń z dyni?

mamaszkrabka ja też przy jedzeniu sprawdzam wargą tylko czy nie gorące, przeraża mnie też oblizywanie smoczków( a z tym spotykam się często). Pola też je raz prawą rączką, raz lewą, na razie nie zwracam na to specjalnie uwagi. Z zębami też jest różnie, my mamy czwórki górne a trójek brak

Od jakiegoś czasu mam straszny problem co do spania Poli, tzn warunków, bo musi mieć TOTALNĄ CISZĘ. W dzień jak śpi siadam cichutko przed tv i nic nie robię, bo jakikolwiek hałas to się budzi. Jak nie śpi nie mogę nic zrobić, bo uczepi się mojej nogi i koniec, jak wsadzę do kojca to jest krzyk. Wieczorem to już w ogóle. Posprzątać nie mogę, bo miotłę nawet słyszy, do zmywarki szklanki włożyć nie idzie, dziś nawet deszcz jej przeszkadza (byłam już u niej 6 razy) po prostu już wysiadam... Jak ją przyzwyczajać do hałasu? Myślałam żeby usypiać przy włączonym radiu, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Dynie gotuje, blenduje, dodaje żółtko, szklanke mleka i lyżke mąki ziemniaczanej-robiłam wczoraj pierwszy raz





Cytat:
Napisane przez mydream_ Pokaż wiadomość
mialam Was pytac juz wczesniej, czy ktoras z mamus zamiast mm podaje mleko krowie ? i czy dziecko zaspokoi glod mlekiem krowim tak jak mm ?
U nas to dodatek do manny i placków


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 19:05   #1963
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Mydream u nas mleko krowie jako dodatek w nalesnikach. Nie podawalam jeszcze takiego mleka jako w zastepstwie mm.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Mamaszkrabka i jak tam Igi z ciocia? PlakaL jak sie obudzil?
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 19:28   #1964
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

U nas krowie jest czasem np. jak teściowa zabiela (u nas się mówi "zakłócać") zupę śmietaną ale staram się panować nad ilościami.

Ja się przyznam, że zdarzyło mi się oblizać smoczek jak Igor bo wrzucił do piachu i tak się darł, że musiałam mu go dać ale nie mogłam mu podać brudnego. Byliśmy na spacerze więc nie miałam jak umyć ale takie rzeczy to tylko w ekstremalnych sytuacjach.
Igi czasem chce mi włożyć smoka do buzi ale wtedy chwytam drugą stronę czyli za uchwyt a nie za samą tą część smoczkową

Dzięki za odpowiedzi w sprawie rączek.
Po prostu zaczęłam to zauważać i się zastanawiałam czy to normalne bo nigdy wcześniej nie czytałam o tym. Nie robię nic na siłę, nie przekładam specjalnie a dobrze wiedzieć, żeby nie korygować bo szkody można narobić.

Pierwszy dzień u cioci super, Igi roześmiany bawił się z jej dwiema córkami w wieku 13 i 15 lat.

Poza tym się wkurzyłam bo pojechałam dziś pierwszy dzień na ten kurs, 30km w jedną stronę i okazało się na miejscu, że jednak kurs się nie odbędzie to dwie kobiety zrezygnowały ale nie raczyły nikogo powiadomić, a dla 3-ech kursantów to im szkoda czasu. Min. 4 osoby muszą być :/
Więc dałam upust emocjom i poszłam na zakupy kupiłam Igorowi trochę rzeczy, pieska śpiewającego i poduszkę z Kubusiem Puchatkiem Najbardziej zadowolony był z pieska.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 19:41   #1965
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Mamaszkraba super że podobało się u cioci
Lipa z tym kursem.


Ja to musze isc dziś wcześniej spać. Noc była tak ciężka że zaspałam zamaist wstac o 7 wstałam 7:30. Nie slyszalam budzika wcale a piotrek tez spal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 20:04   #1966
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

FIAZO jak idę do pracy to wstaję o 5:40 masakra. Mykaj spać. U nas nocki też były lepsze niż teraz.

PIANKA pytałaś jeszcze o Igora. Jak wychodziłam to prawie się obudził więc go jeszcze przytuliłam ale musiałam lecieć więc ciocia go przejęła. Troszkę popłakiwał ale szybko mu przeszło.
Jedno dobre w tym wszystkim to jest to, że Igi bez problemu zostaje z innymi ludźmi. Wiadomo, że jak mnie widzi to jest przylepa i od nogi nie chce odejść ale problemu z zostawianiem go też nie mam
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 20:10   #1967
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Siedze przed tv i czekam na mezs, zeby mi wino otworzyl :P
Winogrona sa,.serek plesniowy tez

My dzisiaj od wlasciwie 12 caly czas poza domem. Wpadlismy na 40 min. do sasiadki, ktora spodziewa sie coreczki, pozniej spacer, odebralismy meza z przystanku,.spacer, pojechalismy do tesciow, bo maz znowu mial u nich cos do zrobienia,.zakupy i w domu bylismy na kolacje. Olus zasnal, juz lepiej sie czuje,.glutki sa, ale juz sie tak nie leja. Oby juz nic nie doszlo, chce go puscic do zlobka jutro. Dzisiaj dostal od dziadkow mega wielka wywrotke, az mozna go na pace sadzac zadowolony

Tez slyszalam o ksieznej..kurde wyprzedzila nas :P



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 04:11   #1968
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej, wstaje juz..Olek przespal cala noc u siebie, ale po 4 juz sie krecil i ciagle sie boje, ze sie za predko obudzi. Musze szybko sie wyszykowac. Na dworze leje, w nocy straszna pompa byla. Tak po.dachu dawalo, ze odglos jakby pralka na wirowaniu. Mam nadzieje, ze przestanie lac do naszego wyjscia :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 06:12   #1969
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej
Nie spie od 6 bo musialam Tzowi siki do labka naszykowac
U nas slonko wiec pralka juz dziala.Wstawilam zupke pomidorową i leze a Laura chodzi z kromka chleba i nie wie co z nia zrobic :P
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 06:41   #1970
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Perse ty nadal odciągasz? Podziwiam cię! Ja jeszcze karmię bo mi się dziecko odcycować nie chce, ale laktatorem już bym nie miała siły się bawić.

Pamietacie akcję z moją teściową z czwartku? Dziś przyjechała do dzieci (we wt i czw ma być z nimi) i się do mnie nie odzywa! Ona do mnie! Ona jest na mnie obrażona! Czy ja śnie? No niby ją opierdzieliłam, ale użyłam w słów: nieodpowiedzialne, niedopuszczalne i dziękuję za pomoc! No jestem w szoku. Aaaa a w ogóle to w sob dzwoniła do mojego męża, że może zabrałaby dziewczynki do zoo! W sob gdzie ja pomocy nie potrzebuję i chcę spędzić dzień z dziećmi! Ręce opadają.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 07:17   #1971
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Mela takiej tesciowej nie da sie polubic.

Olek w zlobku. Myslalam, ze po 3 dniowej przerwie zapomni troche gdzie idzie i po co, a tu gorzej niz w piatek. Plakal od wejscia. Fajnie, ze w zlobku od wejscia muzyka wlaczona, w salach tez. Pani wziela Olka i zaczela z nim tanczyc. Ja szybko sie ulotnilam.
W czwartek pierwsze spotkanie organizacyjnie.

Nastawilam pralke, zaraz karczek przyprawie. Po 9 chce wyjsc na szmatki. Ostatnio kupilam tam parke. Pani ma sporo ciekawych laszkow, jezdzi po nie sama i osobiscie wybiera, w sobote do Berlina miala jechac. Fajnie, bo ciuchy sa lepszej jakosci i jak to sama powiedziala wybiera tak by klientka nie tupnela na nie nozka Cena ciut wyzsza, niz w typowych szmaciakach, ale i tak tanirj niz w.galerii i niepowtarzalne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 07:38   #1972
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

perse ale mialas przygody

mamaszkrabka czyli Igi szczesliwy w towarzystwie dziewczyn a z tym kursem to tez bym sie niezle wkurzyla.

mela jejku co za tesciowa czy one musza byc takie wredne

Dzien dobry, ale malo nadrabiania . nocka spoko, przed pierwsza byl ryk, ale tz wstal i uspokoil. Oli juz po sniadaniu i chyba wyczuwam pelnego pampersa ja juz tez wstalam i gotuje buraczki do obiadu
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 09:01   #1973
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Plan dnia wykonany i luuuz dziecko sie budzi po 1,5 h.Zaraz wmusze w nia zupke i wyrzuce na dwór :P
Wogole to wyszedł jej ząb. Gorny po jej lewej stronie obok jedynek.To dwojka gorna prawda? Nie ogarniam tych zębów :P

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Pogoda super. Cieplo i slonecznie Bosko
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 09:10   #1974
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Plan dnia wykonany i luuuz dziecko sie budzi po 1,5 h.Zaraz wmusze w nia zupke i wyrzuce na dwór :P
Wogole to wyszedł jej ząb. Gorny po jej lewej stronie obok jedynek.To dwojka gorna prawda? Nie ogarniam tych zębów :P

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Pogoda super. Cieplo i slonecznie Bosko
tak to gorna dwojka
u nas wczoraj bylo ladnie, a dzisiaj juz cos sie chmurzy.
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:09   #1975
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MELA Twoja teściowa to jednak też niezły przypadek! Współczuję, zamiast mieć pomoc to jeszcze Cię wk...!

SZKRABKOWA ale fajnie, że Igorkowi podobało się u cioteczki oby tak dalej!

PERSE szacun za odciąganie!

MYDREAM jak tam Twoje samopoczucie? testujesz czy obawy przeszły?

Pisałyście o pracy i wyjściu do ludzi. Oj powiem wam, że ja przed wyjazdem do IRl pracowałam praktycznie do ostatniego dnia. Teraz bardzo brakuje mi spotykania się z ludzikami dlatego tak się cieszyłam tymi 2 m-cami kiedy pracowałam. Ale zgodziłam się na taki "układ" i dlatego zdecydowaliśmy wyjechać z PL na jakiś czas bo tutaj na pewno nie byłoby nas stać na to żebym siedziała w domu. odchowamy dzieciaczki i również zamierzam pracować.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Podczytuję trochę tą książkę o spaniu Karpia i pamiętam, ze tam było coś o spaniu przy radio- chyba nie polecał. Ale czytałam też, że czasami dziecko wybudza sie bo jest właśnie za cicho a nam się wydaje, ze dlatego że coś stuknęło.
Jak znajdę to przeczytam dokładnie. Słyszałam też, że faktycznie dużo dzieciaczków śpi przy radio ale to ponoć nie jest korzystne dla układu nerwowego.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

DZOANA tez uwielbiam lumpki, zawsze cos wynajdę. Dzisiaj kupiłam Maksiowi ogrodniczki sztruksowe na jesień.

A tak w ogóle to tak poszalałam podczas tego pobytu (oczywiście w lumpkach), ze nie mogłam zmieścić ubrań do kartonu który nadawalismy kurierem. Musiałam odłożyć Maksiowe letnie i te za małe

Bo my już w czwartek wracamy

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

A teraz się jeszcze pochwalimy, ze wychodzi nam w końcu piąty ząbek (lewa dwójka górna), już praktycznie chodzimy samodzielnie i wskazujemy wszystko paluszkiem
Nocnik nadal parzy i nie mamy na niego czasu (choć kupiłam prawdziwe majcioszki do chodzenia), smoka kochamy nadal, nocki są różne ale rano tatuś pozwala mi się wyspać.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Dzisiaj powtórka kremu z dyni na obiadek


(widziałam przepis na budyń dyniowy- zgapię;-p i wrzucę przepis do k.)
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:35   #1976
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Umowę mi przedłużą, co do podwyżki to niet Ale czego się spodziewać po 3 mcach pracy? Aczkolwiek przejęłam dodatkowe obowiązki od koleżanki bo poszłą na zwolnienie. Jest szansa, że dostanę ciut jak przejmę jeszcze jedną rzecz od kolegii. Jak tylko wróci z urlopu będę go o to molestowała!
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:46   #1977
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz



góra się nade mną zlitowala. Kuba wczoraj na noc wypił mleko - zmieszane pół na pół stare z nowym, a w nocy podałam mu już 2 miarki starego na 4 nowego i poszło. I spał od 3.00 do 8.00, ani razu nie wstawałam w tym czasie. Kurcze, nie wiem czy to możliwe, żeby już mu ulżyło?...

Miszka dla Maksia

Mamaszkrabka fajnie, że Igi dał radę i ciotka też

Perse a długo jeszcze planujesz odciągać? czy nie ma żadnego założenia? o księżnej czytałam, dobrze, że nie czekają tylko produkcja jak ta lala

Dzoan o winko, serki, winogrona...była jakaś okazja?

Rocky za zęba

Mela porażka z tą teściową...

Co do oblizywania smoków - ble ale i mnie się zdarzyło. Co do oblizywania łyżeczki - ble ale i mnie się zdarzyło zrobiłam to odruchowo kilka razy, nie wiem czemu. Ale bardziej brzydzi mnie - a tego nie zrobiłam - kąpanie się z maluchem w jednej wannie. Dla mnie to jest dopiero mikrobiologicznie nie do przyjęcia
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:51   #1978
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

SAMMI mój Tż był kilka razy z Miniem w wannie. Ale Tż najpierw się myje, a później wchodzi z Małym.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:55   #1979
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Potrzebuję wiarygodnej opinii:

Któras ma może fotelik BeSafe lub MaxiCosi Tobi?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Agrafka tylko żeby było jasne, ja tam tego nie potępiam, ja osobiście mam opory i ja bym tego nie zrobiła za to łyżeczkę obliżę czasem
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 12:11   #1980
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Musialam dziecko na dworze smokiem zatkac bo bierze palca do buzi i ssie.Z dwojga zlego wole smoczek

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Dziewczyny jakie mm 1 polecacie w dobrej cenie z nienajgorszym składem?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Dzoan-kciuki za adaptacje.Z czasem będzie coraz lepiej.

Mela-rece przy teściowej opadają

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Miszkaa-to nam ten sam ząb sie przebił

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Tęsknię tez za ludzmi, pracą. ....ale juz wiosną. ..
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 19:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.