Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 18:41   #2491
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Moj Jasiek oglada Kiepskich z dziadkiem, normalnie jak leci ta muzyczka "papapapapapapa to jest wlasnie..." To patrzy i nie oddycha

Samba dzieki za pomysl z zespoleniem ksiegi dzwiekow u nas tez kazda kartka osobno, Jasiek ja bardzo lubi, ale wogike nie wiedzialam jak ja skleic :/

Dziewczyny a jakie sniegowce kupilyscie?
Vea i spi tak w spiworku ? Tez sie kreci z nim w lozeczku?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 18:47   #2492
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Dokładnie
Trochę butów już przerobiłam i jedno jest pewne- nie warto patrzeć tylko na to czy są ładne

Osobiście na siłownię chodziłam w takich http://allegro.pl/buty-damskie-adida...5_Adidas-15575

te akurat sa ladne
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:19   #2493
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Natala, czekam na info!

Misia, masz przy tym infekcje? Inwersja kiedyś pisała, że przy krązku lubią się pojawiać
nie Kochana, nie mam.
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
tez przez mysl przeszedl mi sylwester

gorgulku, robicie pokoik Miłoszkowi?

my dzis spotkalysmy sie z Poli i Lilusią
nie, pisałam moj ojciec ma wtedy urodziny, a tego nie zniosę !
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:35   #2494
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
no to chyba wiecej przytylas bo teraz do 30ktoregos tyg 5 kg, a wczesniej przez 17 tc 4,5 kg?

Super ze na usg wszystko dobrze



czyli ze porod w sylwestra?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

ja dzis przez prawie godzine kleilam ksiazeczke Bartusia i i tak chyba nic z tego nie bedzie ta ksiege dzwiekow... Bartek lubi przegladac i juz jest w kartkach...

czym to kleisz? Tusia też porozwalała Księgę Dźwięków i jeszcze jedną książeczkę o zwierzątkach ( z twardymi stronami). Każda strona jest osobno...

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Mariiasia, spoko każdy może się pomylić


Wracamy z Ikei nie pytajcie ile wydalam
Ale dobrze pojechać i obejrzeć bo zmieniła mi się koncepcja i trochę innych rzeczy wzielam. Pora wynosić się z sypialni.
przenosicie sie do salonu i robicie pokój Miłoszowi? i jaka koncepcja?

nas pewnie też to czeka przez jakiś czas.

Ech koleżanka mi mówiła o jakiejś fajnej metodzie budowania domu (niby z drewna, ale coś lepszego niż system kanadyjski) i tak mi opowiadała,że myślałam,że fajna cena będzie. Podobno jeden dziany znajomy wybudował w tym systemie dom 350 mkw za 550 tys ( już wykończony, łącznie z oknami automatycznymi).
I wszystko pięknie wyglądało, a wczoraj była na spotkaniu z gościem co te domy buduje i się okazuje,że po prostu domy 350 mkw buduje po jakichś zniżkach i w związku z tym, wybudowanie domu 120 mkw i 350 mkw to prawie ten sam koszt także nie wiem kiedy my się wybudujemy
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:44   #2495
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Laski, nie zmieniamy aż tak dużo.
Zuzia ma swoje łóżko, szafe i komorę na ciuchy. Dokupilam biurko z szafkami, jakieś polki na książki, krzesło do biurka, komode na zabawki, ajkies pudla na szafę i takie tam duperelki. Muszę dokupić dywan bo nie było akurat tego co miałam.

Miłosz będzie spał w lozeczku i cos tam po Zuzi z mebli "odziedziczy"

Motyl, planowalam inne szafki do biurka, inny dywan, inne polki. Ale jak się obejrzy to człowiek zmienia. W sumie zła byłam bo musialam trochę na nowo wybierać a czasu niewiele.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

O właśnie! Bajka, na czym spicie? Pokazesz mi swoja sofe?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:55   #2496
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość

w temacie bombek. Dawno temu tata kupił nietłukące się. Rzuciłam jedną i wow, faktycznie nie tłuką się rzuciłam wszystkie i wszystkie się potłukły


Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Natala, czekam na info!


więc tak, ortopeda nie widzi żadnych powodów do zmartwień czas na chodzenie jak wszyscy wiemy ma do 18 miesiąca i nawet jeśli do tego czasu będzie poginać na kolanach - nic złego im się nie stanie. choć mówi że wątpi żeby jej to tak długo zajęło, skoro potrafi już sama chodzić. to raczej kwestia poczucia się bardziej pewnie i tyle. obejrzał dokładnie stópki, łydki, kolana, bioderka - wszystko ok, nigdzie nie ma żadnego napięcia, nic jej nie blokuje przed chodzeniem, oprócz głowy więc jestem zdecydowanie spokojniejsza

Vea, metodę patyczkową znam no i kurcze, mierzyłam Hani stópkę i ona ma malutką - 11/12 cm.
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:56   #2497
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
czym to kleisz? Tusia też porozwalała Księgę Dźwięków i jeszcze jedną książeczkę o zwierzątkach ( z twardymi stronami). Każda strona jest osobno...


przenosicie sie do salonu i robicie pokój Miłoszowi? i jaka koncepcja?

nas pewnie też to czeka przez jakiś czas.

Ech koleżanka mi mówiła o jakiejś fajnej metodzie budowania domu (niby z drewna, ale coś lepszego niż system kanadyjski) i tak mi opowiadała,że myślałam,że fajna cena będzie. Podobno jeden dziany znajomy wybudował w tym systemie dom 350 mkw za 550 tys ( już wykończony, łącznie z oknami automatycznymi).
I wszystko pięknie wyglądało, a wczoraj była na spotkaniu z gościem co te domy buduje i się okazuje,że po prostu domy 350 mkw buduje po jakichś zniżkach i w związku z tym, wybudowanie domu 120 mkw i 350 mkw to prawie ten sam koszt także nie wiem kiedy my się wybudujemy
maz kiedys skleil klejem ale na dlugo nie starczylo skleilam dzisiaj tasma klejaca taka gruba przezroczysta ale tez lipa.... chyba pomysl z dziurkowaniem jest lepszy...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 20:08   #2498
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Natala na pewno Ci ulżyło
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:10   #2499
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość





więc tak, ortopeda nie widzi żadnych powodów do zmartwień czas na chodzenie jak wszyscy wiemy ma do 18 miesiąca i nawet jeśli do tego czasu będzie poginać na kolanach - nic złego im się nie stanie. choć mówi że wątpi żeby jej to tak długo zajęło, skoro potrafi już sama chodzić. to raczej kwestia poczucia się bardziej pewnie i tyle. obejrzał dokładnie stópki, łydki, kolana, bioderka - wszystko ok, nigdzie nie ma żadnego napięcia, nic jej nie blokuje przed chodzeniem, oprócz głowy więc jestem zdecydowanie spokojniejsza

Vea, metodę patyczkową znam no i kurcze, mierzyłam Hani stópkę i ona ma malutką - 11/12 cm.
super,że dobre wieści

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
maz kiedys skleil klejem ale na dlugo nie starczylo skleilam dzisiaj tasma klejaca taka gruba przezroczysta ale tez lipa.... chyba pomysl z dziurkowaniem jest lepszy...
no ale klej i taśma to tak niezbyt, bo ona wkłada książki do buzi. a taśmę to już tym bardziej by jadła. faktycznie, tylko dziurkaczem można podziałać.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:29   #2500
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Laski, nie zmieniamy aż tak dużo.
Zuzia ma swoje łóżko, szafe i komorę na ciuchy. Dokupilam biurko z szafkami, jakieś polki na książki, krzesło do biurka, komode na zabawki, ajkies pudla na szafę i takie tam duperelki. Muszę dokupić dywan bo nie było akurat tego co miałam.

Miłosz będzie spał w lozeczku i cos tam po Zuzi z mebli "odziedziczy"

Motyl, planowalam inne szafki do biurka, inny dywan, inne polki. Ale jak się obejrzy to człowiek zmienia. W sumie zła byłam bo musialam trochę na nowo wybierać a czasu niewiele.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

O właśnie! Bajka, na czym spicie? Pokazesz mi swoja sofe?
my mamy wielki naroznik, ale powierzchnia spania nie jest wielka ale mimo wszystko jest zadziwiajaco wygodny, bo obie polowki sa w sumie jednakowej twardosci, wiec nie wstaje polamana. mamy ten http://www.agatameble.pl/produkty/pr...aroznik-otis-1 tyle ze szary, a bok mamy taki jak w tym http://www.agatameble.pl/produkty/pr.../naroznik-otis
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:29   #2501
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

W temacie książeczek Mamy serię książeczek obrazki dla maluchów i Emilka dziś ciągle pokazywała na tą książeczkę

i mówiła mniam mniam, myślałam, że chce zobaczyć jeżyny, lub poziomki, a ona uparcie otwierała na stronie z jeżem i mówiła mniam mniam. Potem dopiero załapałam o co chodzi Jak pokazuję obrazki, to mówię co to jest na kolejnych stronach jelonek, wiewiórka... no i jeż, który jej się z jedzeniem skojarzył (jesz) mniam mniam
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 20:32   #2502
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Emilka rządzi!!!!
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:34   #2503
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Vea nie czaję o co im chodzi z tym żłobkiem

w temacie bombek. Dawno temu tata kupił nietłukące się. Rzuciłam jedną i wow, faktycznie nie tłuką się rzuciłam wszystkie i wszystkie się potłukły
O to że sanepid się czepił jakichś pierdół (po zgłoszeniu sprawdzenia "na zlecenie" - zawsze coś wtedy znajdują), które wymagają remontu (prace brudne, dwa tygodnie zamknięcia) i dopóki tego nie zrobią, to muszą ograniczyć liczbę dzieci. No i właścicielka (czemu się w sumie nie dziwię) zdecydowała, że rozwiąże albo zawiesi umowy z rodzicami, których dzieci nie są na "pełny etat" czyli nie są codziennie na 8 godzin.
I tym sposobem Żuk, który jest 3 razy w tygodniu po 6h będzie mógł wrócić dopiero po remoncie, czyli realnie rzecz biorąc po połowie stycznia.

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Pewnie zęby, współczuje.
I faktycznie, nieciekawie z tym żłobkiem
Ano
Pomacałam dziąsła i dziwna rzecz - dziąsła opuchnięte w miejscach 4 potem dołek i kolejne górki - idą piątki też? I wydaje mi się, że coś drapie w miejscu górnej lewej czwórki, ale nie na szczycie dziąsła, tylko na zewnętrznej powierzchni - zęby tak rosną

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Ja juz po USG, szczęście malutkie waży 2000g, ginka powiedziała, że nie dobije nawet do wagi Kornika. Sprawdziła przepływy, wszystko ok. Antos pokazał swoj sprzęt w całej okazałości. Także napewno jest chłopcem.
I wiecie ma piekne duże oczy !


Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Dziewczyny do ćwiczeń jakie najlepsze buty? Mogą być do biegania?

Zależy co dokładnie chcesz robić, ale do biegania zupełnie inne - do fitnessu maja miękką podeszwę i częściej są wyższe.

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Boja, czytaj, że szpinak robi mniam mniam. My tak robimy. A na rozwalone kartki mam plan, żeby porobić dziurki dziurkaczem i związać tasiemką. Nasza Księga w kawałkach, ale od namiętnego czytania.
U mnie też szpinak robi mniam, pociąg ciuf-ciuf, a klakson pipip
Dzisiaj dostał i się zakochał Nosi, przegląda, siada z nią, albo pakuje się na kolana... I po całym dniu mam dosyć udawania syreny strażackiej

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
vea już niedługo nowa fura pokaż jakie śniegowce kupiłaś, bo ja też w końcu muszę jakieś zamówić.
a cod o baby ze żłoba to no comment
Mariiasia, ja ją rozumiem - albo ograniczy ilość dzieci, do tych, z których ma pewny stały zysk, albo jej zamkną - wybór jest prosty. Co do zgłaszającej matki - nie rozumiem Zanim puściłam tam Żuka, sprawdziłam żłobek - nieoficjalnie sprawdziłam też w Sanepidzie i wszystkie odbiory były ok. Sanepid nasyła się jak coś jest rażąco nie tak, albo jak chce się życie utrudnić - i ta druga sytuacja miała tu miejsce... no nie rozumiem i tyle

Śniegowce takie ło tylko tanie j trochę

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Vea i spi tak w spiworku ? Tez sie kreci z nim w lozeczku?
Śpi i masakrycznie się kręci Ale śpiworek kręci się razem z nim

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
więc tak, ortopeda nie widzi żadnych powodów do zmartwień czas na chodzenie jak wszyscy wiemy ma do 18 miesiąca i nawet jeśli do tego czasu będzie poginać na kolanach - nic złego im się nie stanie. choć mówi że wątpi żeby jej to tak długo zajęło, skoro potrafi już sama chodzić. to raczej kwestia poczucia się bardziej pewnie i tyle. obejrzał dokładnie stópki, łydki, kolana, bioderka - wszystko ok, nigdzie nie ma żadnego napięcia, nic jej nie blokuje przed chodzeniem, oprócz głowy więc jestem zdecydowanie spokojniejsza

Vea, metodę patyczkową znam no i kurcze, mierzyłam Hani stópkę i ona ma malutką - 11/12 cm.
Super wieści
No to patyczek w dłoń i na łowy

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
W temacie książeczek Mamy serię książeczek obrazki dla maluchów i Emilka dziś ciągle pokazywała na tą książeczkę

i mówiła mniam mniam, myślałam, że chce zobaczyć jeżyny, lub poziomki, a ona uparcie otwierała na stronie z jeżem i mówiła mniam mniam. Potem dopiero załapałam o co chodzi Jak pokazuję obrazki, to mówię co to jest na kolejnych stronach jelonek, wiewiórka... no i jeż, który jej się z jedzeniem skojarzył (jesz) mniam mniam
Spryciula
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:39   #2504
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
super,że dobre wieści



no ale klej i taśma to tak niezbyt, bo ona wkłada książki do buzi. a taśmę to już tym bardziej by jadła. faktycznie, tylko dziurkaczem można podziałać.
Bartek na szczescie ksiazek nie je ale dlugo to to nie wytrzyma....
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:01   #2505
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
W temacie książeczek Mamy serię książeczek obrazki dla maluchów i Emilka dziś ciągle pokazywała na tą książeczkę

i mówiła mniam mniam, myślałam, że chce zobaczyć jeżyny, lub poziomki, a ona uparcie otwierała na stronie z jeżem i mówiła mniam mniam. Potem dopiero załapałam o co chodzi Jak pokazuję obrazki, to mówię co to jest na kolejnych stronach jelonek, wiewiórka... no i jeż, który jej się z jedzeniem skojarzył (jesz) mniam mniam


Odwieczne hasło mojego taty:
na pytanie "co jesz?" zawsze odpowiada "co zając? "

NATALA Nina chodziła 1 dzień i przestała, też pomyka na kolanach teraz, w zasadzie takim krokiem odstawno rozkrocznym na jednym kolanie
Fajnie, że jest ok

Byłam dziś 14h w pracy. Mam kawę zamiast krwi w żyłach.
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:08   #2506
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

A ja mam znów problem. Ostatnio Bartek się uderzył i dziąsła mu krwawiły, teraz w okolicach jedynek i dwójek lekko dotknę a już mu krew leci. No i ten zapach z ust jest przez to, że właśnie za górnym jedynkami i dwójkami ma jakiś biały nalot który śmierdzi ropą, już mi ręce opadają. Ale ogólnie czuje się już dobrze, je ładnie i jest wesoły
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:08   #2507
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość





więc tak, ortopeda nie widzi żadnych powodów do zmartwień czas na chodzenie jak wszyscy wiemy ma do 18 miesiąca i nawet jeśli do tego czasu będzie poginać na kolanach - nic złego im się nie stanie. choć mówi że wątpi żeby jej to tak długo zajęło, skoro potrafi już sama chodzić. to raczej kwestia poczucia się bardziej pewnie i tyle. obejrzał dokładnie stópki, łydki, kolana, bioderka - wszystko ok, nigdzie nie ma żadnego napięcia, nic jej nie blokuje przed chodzeniem, oprócz głowy więc jestem zdecydowanie spokojniejsza

Vea, metodę patyczkową znam no i kurcze, mierzyłam Hani stópkę i ona ma malutką - 11/12 cm.
podobnie jak Igor
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:12   #2508
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Jaika, tez mamy parę ksiązeczek z tej serii, Maja uwielbia je obgryzać
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:17   #2509
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Vea za pierwszym razem nie zrozumiałam o co chodzi

Natala super ze to chodzenie to nic złego
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
W temacie książeczek Mamy serię książeczek obrazki dla maluchów i Emilka dziś ciągle pokazywała na tą książeczkę

i mówiła mniam mniam, myślałam, że chce zobaczyć jeżyny, lub poziomki, a ona uparcie otwierała na stronie z jeżem i mówiła mniam mniam. Potem dopiero załapałam o co chodzi Jak pokazuję obrazki, to mówię co to jest na kolejnych stronach jelonek, wiewiórka... no i jeż, który jej się z jedzeniem skojarzył (jesz) mniam mniam
Łał jaka spryciulka w tych książkach sa miękkie kartki?

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A ja mam znów problem. Ostatnio Bartek się uderzył i dziąsła mu krwawiły, teraz w okolicach jedynek i dwójek lekko dotknę a już mu krew leci. No i ten zapach z ust jest przez to, że właśnie za górnym jedynkami i dwójkami ma jakiś biały nalot który śmierdzi ropą, już mi ręce opadają. Ale ogólnie czuje się już dobrze, je ładnie i jest wesoły
Jak leo wbił sobie zeby to wszyscy tylko sprawdzali czy ropa sie nie zbiera, a nie kojarzysz, zeby cos tam sie wydarzyło przy tych ząbkach, jakis uraz?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 21:20   #2510
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Vea za pierwszym razem nie zrozumiałam o co chodzi

Natala super ze to chodzenie to nic złego

Łał jaka spryciulka w tych książkach sa miękkie kartki?



Jak leo wbił sobie zeby to wszyscy tylko sprawdzali czy ropa sie nie zbiera, a nie kojarzysz, zeby cos tam sie wydarzyło przy tych ząbkach, jakis uraz?
On się ciągle wywala ale żeby za zębami?
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:20   #2511
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Jaika, tez mamy parę ksiązeczek z tej serii, Maja uwielbia je obgryzać
u nas też we wszystkich boki zjedzone jutro jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie w jak opłakanym są stanie
Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

Łał jaka spryciulka w tych książkach sa miękkie kartki?
twarde, ale Emcia ugryzie wszystko ostatnio nawet wannę próbowała
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:25   #2512
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Lula mnie juz nic nie zdziwi patrząc na zeby Leona. Każdy stoi w inna stronę nie no, nie życzę Wam tego tak tylko mi sie skojarzyło jak wspomniałaś o ropie.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:35   #2513
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Lula mnie juz nic nie zdziwi patrząc na zeby Leona. Każdy stoi w inna stronę nie no, nie życzę Wam tego tak tylko mi sie skojarzyło jak wspomniałaś o ropie.
Kornel tak zgrzyta, że ma dwa uszczerbione.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:36   #2514
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Poziomka Bartek ma proste zęby a ropa jest od wewnętrznej strony
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:51   #2515
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Kornel tak zgrzyta, że ma dwa uszczerbione.
No moj po tym wypadku wygląda jak wygląda.
Och jak ja sie cieszę ze Leo nie zgrzyta! Nie znoszę tego... jak chyba każdy
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:29   #2516
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV



jestem w miarę na bieżąco, ale nie mam kiedy pisać

Zuza jutro idzie na 2 godz do żłobka i już się boję, mam nadzieję że będzie ok!
I dzisiaj 1 raz od baaaardzo dawna nie płakała na rehabilitacji, tylko się bawiła stwierdziłyśmy z jej rehabilitantką że chyba to gdzieś wpiszemy bo to dziwne

i z tych mniej fajnych to jak wracałam od rodziców to tam się idzie do samochodu po takim mega nierównych chodniku. No i miałam Zuzkę na rękach i się potknęłam Na szczęście (nie wiem jak) Zuzię dałam do góry jakoś a ja spadłam na kolana, jutro pewnie będę wyglądać jak ofiara przemocy domowej, myślałam że nie dojadę do domu bo mnie kolana bolały, ale już na szczęście ok, poza meeeega siniakami. Zuza tylko na d.upkę lekko klapła, dobrze że jej nic nie jest...

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

dziewczyny co byście wybrały?nie mogę się zdecydować.
rodzice chcą Tusi kupić coś pod choinkę i nie wiem coz tego

http://allegro.pl/tomy-domek-odkrywc...817732097.html


http://allegro.pl/sklep-lego-duplo-1...793531381.html

jesuuuu jestem piana
Zuzia ma ten namiot i się w nim bawi, co prawda nie codziennie, ale potrafi się sobą w nim zająć.
Co do lego to nie mamy, takie nie wiem


Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie przeraza was fakt choinki w tym roku? U mnie Bartek + choinka to bedzie chyba niezla jazda
przeraża Rodzice mają małą do postawienia na komodzie, my będziemy mieli większą i mam nadzieje że na siebie jej nie zrzuci ani nic

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Hej. U położnej wszystko ok. Macica w porządku, nie obniża się jeszcze, tętno 148 ud, moje ciśnienie UWAGA 85/52 . Waga 62,5 kg. Skurczami mam się nie przejmować, bo to normalne na tym etapie ciąży.
A jutro USG
Kornik ma tydzień muzyki w żłobku, przyniósł jakieś kastaniety i wali o podłogę a mi łeb peka.

U nas prezenty na Mikołaja i BN, ale w Hiszpanii dzieci dostają tylko na 3 Króli, Kornel dostanie na BN i 3 Króli.
ja mam takie przez większość czasu, niektórzy sie dziwią, jak ja się czuję, w ciąży pytali czy mi nie słabo, a jak mam np. 110/80 to mnie strasznie głowa boli już.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Igor od wczoraj chodzi wreszcie co prawda baaaardzo chwiejnym krokiem ale już śmiga po salonie wzdłuż i wszerz
myślałam że nigdy to nie nastąpi
gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość

Ja juz po USG, szczęście malutkie waży 2000g, ginka powiedziała, że nie dobije nawet do wagi Kornika. Sprawdziła przepływy, wszystko ok. Antos pokazał swoj sprzęt w całej okazałości. Także napewno jest chłopcem.
I wiecie ma piekne duże oczy !
Misia ja Cię nie chcę martwić, ale Zuzka na USG dokładnie 5 tyg przed porodem ważyła 2300, gin mi mówił, że nawet 3 kg nie będzie, żebym się nie martwiła. Jak się urodziła ważyła 3470
Mam nadzieje że nie będziesz miała takiego zaskoczenia.
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 06:17   #2517
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Kaśka i inne Katarzyny! Imieninowe, spóźnione życzenia, pomyślności
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 06:43   #2518
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Boja, czytaj, że szpinak robi mniam mniam. My tak robimy. A na rozwalone kartki mam plan, żeby porobić dziurki dziurkaczem i związać tasiemką. Nasza Księga w kawałkach, ale od namiętnego czytania.
Nasza też w częściach. Czytam z ostatniej kartki (takich małych obrazków)

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a jakie sniegowce kupilyscie?
Vea i spi tak w spiworku ? Tez sie kreci z nim w lozeczku?

.
w decathlonie, słyszałam, że dziewczyny tu kupowały
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 06:52   #2519
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Kama, mam nadzieję, że kolana się szybko zagoją i powodzenia dla Zuzi w żłobku
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:11   #2520
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Głowa siwa, wszystko boli, moje dziecko ciągle broi! Mamusie IX-X 2013, cz. XV

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
W temacie książeczek Mamy serię książeczek obrazki dla maluchów i Emilka dziś ciągle pokazywała na tą książeczkę

i mówiła mniam mniam, myślałam, że chce zobaczyć jeżyny, lub poziomki, a ona uparcie otwierała na stronie z jeżem i mówiła mniam mniam. Potem dopiero załapałam o co chodzi Jak pokazuję obrazki, to mówię co to jest na kolejnych stronach jelonek, wiewiórka... no i jeż, który jej się z jedzeniem skojarzył (jesz) mniam mniam
znajomej corka na hasło :jak robi koza" smarkala nosem. nie rozumieli tego do czasu az babcia powiedziala do niej "wysmarkaj kozy z nosa"
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.