Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 20:12   #4651
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Okej dzięki, nie no jasne powstrzymać się możemy, chciałam po prostu wiedzieć jak to wygląda . Myślałam, że jak napisali że nie można współżyć to bardziej chodziło im o względy hmm higieniczne i zarażania się wzajemnie ale skoro otarcia mogą też negatywnie wpływać to już wszystko rozumiem. Aha i spokojnie w kwestii gumek myślałam tylko o ich dodatkowym użyciu na ten czas (nie shizujemy ), udaje mi się już z 6 rok na samych tabsach ciągnąć (nie kracząc ofkors )
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:56   #4652
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Wiem, że jestem pewnie najczęściej publikującą w tym wątku osobą, ale tym razem miałam jeszcze jedną sytuację.

Około 20:30 zażyłam standardowo tabletkę (jestem teraz w 3 tyg. brania), natomiast ok. 21:20 zaczęło mnie "brać" uczucie biegunki, natomiast w toalecie nie byłam - jednym słowem nie skończyło się to niczym oprócz "ciśnienia". Czy tabletka się wchłonęła, czy powinnam wziąć kolejną? Gdzie się wchłaniają tabletki antykoncepcyjne?
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:04   #4653
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem pewnie najczęściej publikującą w tym wątku osobą, ale tym razem miałam jeszcze jedną sytuację.

Około 20:30 zażyłam standardowo tabletkę (jestem teraz w 3 tyg. brania), natomiast ok. 21:20 zaczęło mnie "brać" uczucie biegunki, natomiast w toalecie nie byłam - jednym słowem nie skończyło się to niczym oprócz "ciśnienia". Czy tabletka się wchłonęła, czy powinnam wziąć kolejną? Gdzie się wchłaniają tabletki antykoncepcyjne?
Tam gdzie każde inne tabletki
Nie, skoro w łazience nie byłaś to wszystko ok
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:09   #4654
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

ok, czyli nie ma znaczenia gdzie ta tabletka "czeka"?
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:20   #4655
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem pewnie najczęściej publikującą w tym wątku osobą, ale tym razem miałam jeszcze jedną sytuację.

Około 20:30 zażyłam standardowo tabletkę (jestem teraz w 3 tyg. brania), natomiast ok. 21:20 zaczęło mnie "brać" uczucie biegunki, natomiast w toalecie nie byłam - jednym słowem nie skończyło się to niczym oprócz "ciśnienia". Czy tabletka się wchłonęła, czy powinnam wziąć kolejną? Gdzie się wchłaniają tabletki antykoncepcyjne?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:41   #4656
BeMyLil
Raczkowanie
 
Avatar BeMyLil
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 67
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, pomocy, bo ulotka nie mowi co zrobic w tej sytuacji.

Biore Naraye, pierwsze opakowanie, 3 tydzien brania. W sobote niezbyt trzezwa pomylilam tabletke sobotnia i wzielam srodowa. W niedziele spojrzalam na blister, zobaczylam, ze sobotniej nie wzielam i ja lyknelam.. teraz jak porownalam aplikacje w telefonie z blistrem, to dopiero sie zorientowalam, ze w ta sobote wzielam srodowa tabletke. Czyli brakuje mi jednej do konca cyklu. Co robic? Brac nastepbe opakowanie bez przerwy? Zaczac przerwe bez tej jednej tabletki? Pomozcie Jestem chroniona przed ciaza raczej?



Alez jestem na siebie wsciekla, alkohol to zlo.. :/
BeMyLil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:55   #4657
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez BeMyLil Pokaż wiadomość
Co robic? Brac nastepbe opakowanie bez przerwy? Zaczac przerwe bez tej jednej tabletki? Pomozcie Jestem chroniona przed ciaza raczej
wez wszystkie tabletki do konca i po prostu zacznij przerwe dzien wczesniej... oczywiscie max 7-dniowa. Jestes zabezpieczona i nie ma zadnego powodu do niepokoju. Serio ulotka nie mowi co zrobic w tej sytuacji?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 06:30   #4658
BeMyLil
Raczkowanie
 
Avatar BeMyLil
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 67
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nie mowi, jest tylko wzmianka, ze wziecie zbyt wielu tabletek nie jest szkodliwe

Dzieki za podpowiedz
BeMyLil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:05   #4659
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Mi się już zdarzyło i skrócić i wydłużyć cykl, nic się nie stało w żadnym z przypadków. Nawet idealnie 4 dnia dostawałam krwawienie jak zawsze
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:50   #4660
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej Mam pytanie od miesiąca biorę tabletki belarę (aktualnie zostało mi 5 do końca opakowania) dostałam je z powodu torbieli na jajniku i zaraz kiedy dostanę krwawienie mam wrócić do Artilli. Dzisiaj kiedy kochałam się z chłopakiem zauważyłam jednak że mam brązowawy śluz nie leje się na zewnątrz ale jest w środku, czy to może znaczyć że dostanę krwawienie w nieodpowiednij czasie alebo coś jest nie tak? czy po prostyu tak sie zdarza?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:53   #4661
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Kurde 22 mam wizytę u gin(idę pierwszy raz do tego doktora) a okres ma się skończyć 21 a jak będę trochę plamić to zbada mnie ? A i właśnie jak to jest z tabletkami ? Przepiszę mi receptę od razu ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 15:01   #4662
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kurde 22 mam wizytę u gin(idę pierwszy raz do tego doktora) a okres ma się skończyć 21 a jak będę trochę plamić to zbada mnie ? A i właśnie jak to jest z tabletkami ? Przepiszę mi receptę od razu ?
Nic się nie stanie, dla nich to norma, serio.
Jak Cię zbada, zrobi wywiad i nie będzie przeciwwskazań to pewnie tak. Mam nadzieję że najpierw jednak wyśle Cię na badania krwi
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:41   #4663
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nic się nie stanie, dla nich to norma, serio.
Jak Cię zbada, zrobi wywiad i nie będzie przeciwwskazań to pewnie tak. Mam nadzieję że najpierw jednak wyśle Cię na badania krwi
No ja tam się nie krępuje nawet jeśli będzie jakieś krwawienie z góry jestem dość odważną panną
Ba nawet mogę paradować na fotel z pupą na wierzchu doktorek na pewno widzi dużo tyłeczków i wgl jakoś mi to nie przeszkadza xd

No też bym wolała, żeby najpierw mnie skierować na badania krwi-jeśli tego nie zrobi sama mu to zasugeruje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:46   #4664
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

I dobrze, upominaj się o swoje
Right, taki mają zawód
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:08   #4665
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Od dwóch tygodni biorę tabletki Lipanthyl, dziś od rana "bolał" mnie brzuch jak przed normalnym krwawieniem z odstawienia, a potem pojawiło się plamienie. Jestem w drugim tygodniu opakowania anty, ogólnie biorę je od ponad roku, obecne (Belara) od września i nigdy nie miałam problemów z plamieniem. Czy wyżej wspomniany lek mógł mieć na to wpływ? W sumie w ulotce wyczytałam,że jedyny związek jest taki, że antyki podnoszą poziom lipidów we krwi, więc raczej nie powinnam się martwić o zachwianie działania antykoncepcyjnego?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:57   #4666
Ovinee
Raczkowanie
 
Avatar Ovinee
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Od dwóch miesięcy biorę Sylvie 20. Jednak od niedawna zaobserwowałam u siebie małe, popękane żyłki, a na nogach jakby wystające żyły (coś jak początek żylaków). Od dawna miałam takie ciało, ale teraz jakby to wszystko stało się bardziej zauważalne. Wyniki badań przed braniem anty miałam w porządku. Czy to wszystko mogło się zacząć od brania anty? Nie mam raczej innych dolegliwości. Wizytę u lekarza mam dopiero 30 marca, więc trochę minie zanim się dowiem.
Ovinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:14   #4667
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ovinee Pokaż wiadomość
Od dwóch miesięcy biorę Sylvie 20. Jednak od niedawna zaobserwowałam u siebie małe, popękane żyłki, a na nogach jakby wystające żyły (coś jak początek żylaków). Od dawna miałam takie ciało, ale teraz jakby to wszystko stało się bardziej zauważalne. Wyniki badań przed braniem anty miałam w porządku. Czy to wszystko mogło się zacząć od brania anty? Nie mam raczej innych dolegliwości. Wizytę u lekarza mam dopiero 30 marca, więc trochę minie zanim się dowiem.
Mogło, skonsultuj się chociaż z lekarzem rodzinnym
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:40   #4668
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny ratunku!
Dopadła mnie schiza.
Tabletki biore regularnie, max pare godzin spóżnienia.
W styczniu mialam zamiast normalnego krwawienia w czasie przerwy brązowe plamienia. Potraktowałam to jako krwawienie z odstawienia, bo już tak miałam w lipcu i wtedy robiłam test ciążowy dodatkowo.
W styczniu nie zrobiłam testu, a teraz luty - 3 dzień przerwy i nic nawet bólu brzucha ... jak to ciąża ?
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:11   #4669
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zlosnica12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!
Dopadła mnie schiza.
Tabletki biore regularnie, max pare godzin spóżnienia.
W styczniu mialam zamiast normalnego krwawienia w czasie przerwy brązowe plamienia. Potraktowałam to jako krwawienie z odstawienia, bo już tak miałam w lipcu i wtedy robiłam test ciążowy dodatkowo.
W styczniu nie zrobiłam testu, a teraz luty - 3 dzień przerwy i nic nawet bólu brzucha ... jak to ciąża ?
Ale jaka ciąża? Z czego? Masz jakiekolwiek powody do obaw? Czytałaś ulotkę? Krwawienie może przyjść każdego dnia przerwy. Może nie przyjść wcale i nie oznacza to od razu ciąży.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 21:31   #4670
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ale jaka ciąża? Z czego? Masz jakiekolwiek powody do obaw? Czytałaś ulotkę? Krwawienie może przyjść każdego dnia przerwy. Może nie przyjść wcale i nie oznacza to od razu ciąży.
dzięki
wstrząs był mi potrzebny, krwawienie już jest.
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:54   #4671
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ano właśnie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 22:19   #4672
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ja już jutro maszeruje do nowego gin i po tabsy dość niebezpiecznego seksu!
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 22:23   #4673
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja już jutro maszeruje do nowego gin i po tabsy dość niebezpiecznego seksu!
Zdaj relację łobuzie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 22:28   #4674
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Zdaj relację łobuzie
Ta zdam Będę teraz pilnować jak będzie ruchanie żeby gumka była a od okresu w marcu już tabletki i będzie jazda bez (lubimy lubimy xd chyba aż, za bardzo bo 4 lata rzadko gumka była i w ciąży na szczęście nie zaszła a uwierzcie różnie to wyjść mogło i w różnych byliśmy stanach xd) idę spać 5 wstaje prysznic golenie na zero bo już trochę bobr jest -_-,makijaż śniadanie i lecę z koleżanką bo idzie ze mną to będę miała z kim gadać w poczekalni i pier biorę krótka bluzke normalnie i jeansy xd

Edit:Z tym tz 4 minie w czerwcu o ile wytrzymamy ze sobą xd ale z innymi tez raczej bez tak wiem BRAVO GABI JESTEŚ W UJ MĄDRA -_- bez komentarza.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-02-21 o 22:34
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:34   #4675
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Plamienie, o którym pisałam parę postów wyżej nadal się utrzymuje i przechodzi w słabe krwawienie... Czy to coś niepokojącego? Umawiać się do gina czy poczekać, bo może to jednorazowy wyskok organizmu? Czy takie plamienie może oznaczać,że jestem niezabezpieczona?
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 11:46   #4676
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

No ja juz po lekarz spoko zrobił usg i cytologii za dwa tyg mam zadzwonić i się dowiedzieć.Przepisał mi tabletki anty Vixpo jakieś nowe na rynku ich zamiennik to Naraya Plus ja zobaczę jaki kupię, gdyż muszę w Słonecznej zapytać o ceny.Po dwóch opakowaniach mam przyjść do niego znów.Ale tu mam przerwać branie czy zapisać się pod koniec drugiego opakowania tak, żeby nie mieszać w organizmie i jeszcze podczas wizyty brać i wypisze receptę na nowe(3 opakowania jeśli będzie wszytko okej)?
Podczas usg musiałam pod pośladki dać dwie pięści ✊ ogólnie nie było źle.

Tylko zrobił mi cytologie a okres mi się skończył wczoraj wiec nie wiem czy wyniki dobre wyjdą gdzieś czytałam, że nie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-02-22 o 11:55
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:07   #4677
Dominika12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy krwawienie z odstawienia na 100% wyklucza ciaze?
Dominika12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:23   #4678
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Czy krwawienie z odstawienia na 100% wyklucza ciaze?
Tak.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 20:35   #4679
rozalia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez rozalia1 Pokaż wiadomość
Pewnie mnie ochrzanicie, ale co tam. Jesteście dla mnie teraz jedyną możliwością anty-schiza
Tabletki biorę od 3 lat regularnie, od 2 lat nieprzerwanie Lesine. Podczas ostatniego opakowania 10 dni brałam antybiotyk, potem już na czysto 5 dni pigułki i miałam przerwę. W trakcie przerwy stosunek mógł być niezabezpieczony ? Dodam, że był tylko jeden, a zaczęłam się martwić. Na drugi dzień dostałam krwawienie z odstawienia.
Wiem, że antybiotyki obniżają skuteczność. Po prostu zrobiłam głupotę i liczę na CUD. Ale czy to możliwe, że antybiotyk może aż tak osłabić działanie tabletek? Jeśli by osłabił to bym miała już w trakcie antybiotyku jakieś sensacje? Plamienie czy podobne? Czy nic bym nie miała? Wariuję już, a następne krwawienie z odstawienia dopiero za 25/26 dni...
Proszę o odpowiedź.
Witajcie ponownie,
chciałam ostatni raz Was o coś zapytać, bo za tydzień powinnam dostać krwawienie z odstawienia, wiec będę już pewna co jest grane. 9 dni po stosunku zrobiłam betę. Wynik o,176. Nie wiem czy nie powinno byc 0,00 ? Kilka razy robiłam test ciążowy. Ostatni 16-swego dnia po stosunku rano po wstaniu. Wszystkie negatywne. Czy mam jeszcze się czym martwić ? Najgorsze jest to, że przez cały miesiąc jestem mega zestresowana, ciągle mysle o tym, ze jednak coś się dzieje... Poza tym od pierwszej tabletki odczuwam codziennie bol podbrzusza. Jakby jajniki... Sama nie wiem co mnie boli. Wizyta u lekarza dopiero na poczatku marca, dopiero wtedy się dowiem co mnie w środku tak ciągnie. Proszę o odpowiedz. Będę wdzięczna
rozalia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 20:52   #4680
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez rozalia1 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie,
chciałam ostatni raz Was o coś zapytać, bo za tydzień powinnam dostać krwawienie z odstawienia, wiec będę już pewna co jest grane. 9 dni po stosunku zrobiłam betę. Wynik o,176. Nie wiem czy nie powinno byc 0,00 ? Kilka razy robiłam test ciążowy. Ostatni 16-swego dnia po stosunku rano po wstaniu. Wszystkie negatywne. Czy mam jeszcze się czym martwić ? Najgorsze jest to, że przez cały miesiąc jestem mega zestresowana, ciągle mysle o tym, ze jednak coś się dzieje... Poza tym od pierwszej tabletki odczuwam codziennie bol podbrzusza. Jakby jajniki... Sama nie wiem co mnie boli. Wizyta u lekarza dopiero na poczatku marca, dopiero wtedy się dowiem co mnie w środku tak ciągnie. Proszę o odpowiedz. Będę wdzięczna
Nie szkoda Ci kasy na te testy, skoro są jasne?
Nie, beta nie musi być równa zeru Z resztą na pewno masz podane widełki na wyniku z laboratorium.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.