Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 16:25   #2401
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta dziekujemy

A kiedy mozna nosic tak normalnie w pionie ale tylem/bokiem do swiata?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:07   #2402
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ua00, ale Emerald tez sie sprzeda,bo ladna Kiedys chcialam ja kupic, ale laska miala cene z kosmosu (taniej mi nowa wychodzila )

Magda, aano ale Ty szczuplejsza ode mnie I nie wiem jak wzrostowo

Mięta, z nośnością raczej spoko, teraz Indio jest na wymiance, dziewczyna ma córkę 9-10 kg i mówi, ze jest oki

Witek spi juz 2h

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

ua00, co do chusty, to popraw sobie nazwę w opisie, bo chusta nazywa się Ivy Emerald, a nie Emerland Bo jak ktoś szuka po nazwie w wyszukiwarce, to mu Twoja nie wyskoczy

No i cena moze za wysoka? Spojrzalam u producenta, to nowa 4,6 kosztuje ok. 210zl. Ale na razie spokojnie, ja bym czekala

Ja Storchena kupilam za 170, a sprzedalam za 230
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:18   #2403
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ua00, ale Emerald tez sie sprzeda,bo ladna Kiedys chcialam ja kupic, ale laska miala cene z kosmosu (taniej mi nowa wychodzila )

Magda, aano ale Ty szczuplejsza ode mnie I nie wiem jak wzrostowo

Mięta, z nośnością raczej spoko, teraz Indio jest na wymiance, dziewczyna ma córkę 9-10 kg i mówi, ze jest oki

Witek spi juz 2h

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

ua00, co do chusty, to popraw sobie nazwę w opisie, bo chusta nazywa się Ivy Emerald, a nie Emerland Bo jak ktoś szuka po nazwie w wyszukiwarce, to mu Twoja nie wyskoczy

No i cena moze za wysoka? Spojrzalam u producenta, to nowa 4,6 kosztuje ok. 210zl. Ale na razie spokojnie, ja bym czekala

Ja Storchena kupilam za 170, a sprzedalam za 230

Dotka, ale ja mam cały czas poprawną nazwe tzn. Ivy Emerland
Nówkę sztukę kupiłam za 230 zł, wystawiłam za 250 zł, bo widziałam, że laska taką samą sprzedała za tyle, póki co obniżyłam do 220 zł.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:22   #2404
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ale ona się Emerald nazywa Tak na stronie producenta widzę?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:31   #2405
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ale ona się Emerald nazywa Tak na stronie producenta widzę?
nie, Ivy Emerald. Są różne Emerald'y np. basket, la vita..

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

aaaa Ci chodzi o literówkę?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:33   #2406
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kurde cos sie nie dogadamy

Chodzi mi o to ze:

- Ty masz wpisane Ivy EMERLAND
- a na stronie producenta widzę Ivy EMERALD

To sa dwie rozne chusty?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość

[/COLOR]aaaa Ci chodzi o literówkę?
Nooo!

Ze jak ktos szuka Emerald i wpisze tak w szukajkę, to nie znajdzie Twojej, bo masz Emerland
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 17:36   #2407
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dogadałyśmy sie a tam, człowiek by se poradził :P też wyskakuje moja, ale dzięki już poprawiam.

edit: dobra chodzi ci o wyszukiwarke na chustowym xd
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 17:37   #2408
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mi teraz Twoja nie wyskakuje, jak wpisuje Emerald
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:14   #2409
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzien dobry wszystkim

Kinga jak obiecałam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (136,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (238,2 KB, 47 załadowań)
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 19:30   #2410
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ewusia oby antybiotyk szybko i skutecznie zadziałał!

Ruda to Wy w krynicy aaa toż to raptem 30km ode mnie uwiebiam tam jeździć na spacery

Koktajlowa przegonilas gorączkę?

Keas u nas chrypka sama przeszla ale byla od krzykow

Magda dla Bartka!



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Tak, udało się pozbyć, to musiało być po szczepieniu.





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ciasto nie wygląda najgorzej, przekroiłam, przełożyłam i obecnie stoi w lodówce i się chłodzi, tylko tak się zastanawiam czy nie ukroić z brzegu i spróbować czy faktycznie sie nadaje, bo najgorzej jak zaniosę a coś z nim nie tak. Prezent spakowany, nie wiem czy mówiłam, że zamówiłam ten czarny kuferek i dokupiłam jeszcze szczoteczkę do twarzy była tanio w TK Maxx i wzięłam czarną gąbkę do mycia bo mi się spodobała, niby ma jakieś właściwości.

Ja bym spróbowała


Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Mieta dziekujemy

A kiedy mozna nosic tak normalnie w pionie ale tylem/bokiem do swiata?
Nie mam pojęcia ale my się tak już dawno nosimy, najczęściej tyłem do świata ale też przodem.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 21:02   #2411
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

My tez duzo nosimy przodem do swiata albo przez ramię.

Ahnessy milo mi ze pytasz! Moje nadgarstki sa w oplakanym stanie - nie ma terminów na nfz a prywatnie musialabym miec wór pieniędzy. Ogolnie jakos z tym funkcjonuje najgorzej jak sie zapomne i za mocno odegne kciuka, wczoraj sie poplakalam z bolu. I najgorzej je rano rozruszac ogólnie

Pol sloiczka to juz fajna ilosc! A ziemniaczka tak jak mowisz spokojnie mozna w innych potrawach przemycic

Mieta super ze chusta sie u Was tak sprawdza! Ja w takie upaly nie myślę o motaniu nawet

Uaoo a Twoje yaro to 100% bawelna?

Ee Dotka tos Ty jeszcze na swojej chuscie zarobiła moze tez mi sie tak uda



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 21:21   #2412
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen, laska raczej nie wiedziala co sprzedaje
Bo ogolnie ja ją kupilam za 150zl, ale przez OLX i sie balam oszusta, wiec wzielam za pobraniem no to wysylka 25zl prawie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:22   #2413
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
A kiedy mozna nosic tak normalnie w pionie ale tylem/bokiem do swiata?
Też nie wiem od kiedy, my też się już tak nosimy, ale jednak przewaga jest przodem do świata, chociaż ciężko mi go ostatnio utrzymać bo wygina się do przodu i ciężki jest, muszę na następnym spotkaniu rehabilitantki zapytać co źle robię, że tak się wygina.

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kinga jak obiecałam zdjęcia
Super, ten wzór wygląda, ale miś mnie rozwalił ( ten taki rozwalony ) i ja muszę kupić, ale chyba zdecyduję się na całe łóżeczko. Musze zapytać co to za balon wisi za drzwiami?

Byliśmy na urodzinach, Szymek oczywiście towarzyski chłopak,wychwalony, wynoszony, tylko przeciągnęliśmy prawie godzinę mycie i spanie i póki byliśmy tam to ok, ale w domu się zaczęło, ciężko było go uspokoić.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-07-02 o 22:23
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:19   #2414
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzien dobry

a my wczoraj byliśmy na imprezie w lokali w którym za tydzień my mamy chrzciny
mlody dal rade ale wiadomo wieczorem odreagowal... eh maruder moj

mam na chrZciny dwie sukienki nie mam pojęcia ktora wybrac
rany zebym ja w zyciu tylko takie problemy miala

kinga to nie jest żaden mis tylko LALA CHLOPIEC ciezko o takiego człowiek sie stara szuka a ta ci z misiem pomyli

a balon który sie zalapal na fotke to chyba ulubiona zabawka Kubuli półmetrowa pozytywka (elodie details moon baloon)
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:09   #2415
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Hej.bylam u lekarza jednak bo ta chrypa jakby wieksza. Osluchowo ok, gardelko troszke zaczerwienione i dala wit c. Mowi ze nic innego dac nie moze. A i ze absolutnie nie mozna uzywac klimy..
I w ogole brala go do siadu za rece i stwierdzila ze za bardzo ma zaokraglone plecy???? Ze garbik mu sie robi? Kazala nosik go przodem do swiata plecy proste i ugiete kolanka??
A wy ja teraz nosicie swoje dzieci?
Zdrówka

My nosimy właśnie tak, przodem do świata, jak tyłem to muszą być rączki przez ramię przełożone
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ewusia, nooo, ja się super cieszę, bo ona też miała trudne początki z chustą, a wózek jest nudny, to bym się wykończyła nosząc ją na rękach. Z tym że widzę że ona by się lepiej na plecach chyba czuła, więc musimy intensywnie plecak trenować, żeby mi się nie zraziła 😜

Ahnessy, no jest gorąco 😊 jak ją odwiązuje, to obie mamy brzuchy mokre. Tylko jak nie w chuście, to w wózku będzie płacz i z nerwów byłabym i tak mokra 😉 to już wolę w chuście w ciszy 😜 w domu w taki upał nie nosiłam, ale tam więcej możliwości jest jednak.

Ruda, z tż i znajomymi 😊 tylko oni jeżdżą na koncerty wieczorami na openera, to zostajemy same wtedy. Ale to zwykle idziemy na szybki spacer, kąpiel i spanie, więc nie trzeba dużo jej samej ogarniać 😉
Oby Kornelka wieczorem padła szybko po tylu wrażeniach

Keas, my czasami nosimy przodem do świata, tak jak dziewczyny piszą, ale w sumie nie jakoś bardzo często. Najczęściej w pozycji na lemura/leniwca 😉, brzuchem do dołu na jednej ręce.
Zdrowia dla Olafa
U nas właśnie początki były spoko, a im starszy tym większy bunt



U nas po wczorajszej imprezie spoko nocka pogoda dziś okropna ale przynajmniej jest oddech od upału.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:17   #2416
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll co za nietakt z mojej strony jak mogłam nazwać lalkę misiem, należą mi się baty jak nic żałuję i przepraszam

Elodie details mi się ich wózki podobają, nawet się zastanawiam nad ich spacerówką tylko pewnie wygra coś tańszego, a motyw balona piękny, kocyk z balonami
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:39   #2417
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

kinga ja te sie bije z myslami o spacerowce albo graphic devotion albo ze zlota rama tylko cena tez ladna no... ale mam od nich mate kosz na zabawki ten balon i jakosc na prawde super

Kuba Ci wybacza pomylenie lail z misiem mozesz spac spokojnie
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:42   #2418
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A u nas pada.... i nuda.... na szczęście udało się małą na drzemkę uśpić bo już trochę marudzila. A rodzice czytają po cichu. Mógłby już ten deszcz minąć, żebyśmy się gdzieś wytoczyli....
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-07-03 o 10:48
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 19:04   #2419
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

łoooo jaka cisza

Ruda jak tam sytuacja na froncie z pogoda?

ciekawe jak tam ewula sobie radzi z mlodym mam nadzieje ze ju lepiej

keas jak ta chrypka?

wszystkiego dobrego dla wszystkich
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 19:34   #2420
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Tak się zastanawiam co oni pakują do tych słoiczków.. mojej marchewki z ogródka nie chciała jeść ani ugotowanej ani surowej więc dostała słoiczek z Hipp i jakby mogła to zjadłaby cały, nawet sama buzię otwierała, byłam w szoku.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 19:46   #2421
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ Olaf ma jeszcze chrypke ale troszke mniejsza.

Koktajlowa mi doktor powiedziala ze ta marchewka ktora my gotujemy jest gorzka dla dziecka a ta ze sloiczka nie i ze moze mi Olaf wlasnie nie bedzie chcial jej jesc. Mimo ze swoja bez nawozu i moze byc lipa. No sprobujemy i my, zobaczymy.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:08   #2422
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
A u nas pada.... i nuda.... na szczęście udało się małą na drzemkę uśpić bo już trochę marudzila. A rodzice czytają po cichu. Mógłby już ten deszcz minąć, żebyśmy się gdzieś wytoczyli....
I jak tam pogoda? Poprawiła się?
Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam co oni pakują do tych słoiczków.. mojej marchewki z ogródka nie chciała jeść ani ugotowanej ani surowej więc dostała słoiczek z Hipp i jakby mogła to zjadłaby cały, nawet sama buzię otwierała, byłam w szoku.
Może jakaś słodka odmiana marchewki jeśli w składzie sama marchew to raczej nic tam nie kombinowali



Uspilam marude, cały wieczór jeczal i zawodzil, mam nadzieję że będzie ładnie spał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:40   #2423
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

keas super ze przechodzi

ewusia Tobie to dobrze moj jeszcze imprezuje na calego
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 21:23   #2424
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Ahnessy milo mi ze pytasz! Moje nadgarstki sa w oplakanym stanie - nie ma terminów na nfz a prywatnie musialabym miec wór pieniędzy. Ogolnie jakos z tym funkcjonuje najgorzej jak sie zapomne i za mocno odegne kciuka, wczoraj sie poplakalam z bolu. I najgorzej je rano rozruszac ogólnie
no a wiadomo co ci jest? jakies zapalenie stawów, nadwyrężenie? i od czego ci sie to stało czy moze zawsze miałaś problemy? sorry ze tak dopytuje ale mnie po porodzie jak zaczełam nosic duzo dziecko tez bolały ale po miesiacu sie uspokoiło......

moja młoda juz śpi wymeczyla sie dzis bo byłam na wiosce u rodziców i zaliczyłam awanture z babcią ehhh teraz mam wyrzuty ze mogłam sobie darowac ale ja słabe nerwy mam, ogólnie dałam małej skórkę od chleba a babcia zaczeła swoją litanię "ja bym jej nie dąła, zakrztusi sie, udusi się, wymien jej bo jest juz obsliniona, zadławi się, ja bym jej w zyciu nie dała, tak sie nie robi, daj jej pietkę...." az w koncu powiedziałam jej ze ja wiem juz ze ona by nie dała dlatego ja jej dałam i zeby sie uspokoiła bo to moje dziecko i babcia sie obraziła

gdyby ktos szukał to kaszki Sun Baby to kupiłam dzis w Auchan, są tam jaglana, owsiana i orkiszowa - kupiła tą ostatnią bo była na promocji po 9 zł zamiast 14
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:20   #2425
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen, a powiedz łapie Cię czasem nagle taki silny chwilowy ból ze aż z nóg zwala? Mój mąż teraz coś takiego ma, pogorszyła się jak jechaliśmy do Polski, nadgarstki mu wysiadł całkowicie,byliśmy w Polsce u lekarza bo nic nie mógł zrobić, ale jak zobaczyli niemieckie ubezpieczenie to nie chcieli go przyjąć tylko od lekarza do lekarza w końcu zwykła rodzinna go przyjęła. Prywatnie też nikt nie miał terminu od tak, ba nawet prześwietlenia prywatnie nie chcieli zrobić bo trzeba mieć skierowanie i koło się zamyka. Ta rodzinna przepisał antybiotyk, który mu pomógł, przynajmniej może coś robić. Tylko, że on ma problemy reumatyczne i to najprawdopodobniej od tego, czekamy tutaj na wizytę do reumatologa żeby zobaczyć co to tym razem. Ale ma dokładnie jak Ty plus te nagle bóle, chodzi cały czas z owiniętymi nadgarstkami.

Ahnessy nie przejmuj się,ja wczoraj na urodzinach znajomej usłyszałam, że co ja robię dziecku banana daje, jak owoce to po roku się daje.

Koktajlowa ja mam właśnie zasiane dwa rodzaje marchewki jedna słodka druga jakaś normalna i tej normalnej nie chce, a słodkiej to daj więcej i pewnie ta w słoiczkach to ta słodka.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:31 ----------

Wstał zjadł, śpi wiec odkładam, nie nie da się, ok noszę , śpi, odkładam, minuta nie śpi, noszę, odkładam, krzyk przeraźliwie, nie da się uspokoić, cyc w buzi pomaga nawet nie je, nie ssie porostu go ma. Odkładam, kręci się, szybko ściągam koszulkę przykrywamy dziecko, dziecko śpi.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-07-03 o 23:21
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 07:24   #2426
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
łoooo jaka cisza

Ruda jak tam sytuacja na froncie z pogoda?

ciekawe jak tam ewula sobie radzi z mlodym mam nadzieje ze ju lepiej

keas jak ta chrypka?

wszystkiego dobrego dla wszystkich
Pogoda się poprawiła. A wczoraj popołudniu w końcu w galerii handlowej wylądowaliśmy. Ale dużo nie kupiliśmy, bo pół wizyty szukaliśmy pokoju do karmienia a jeżdżenie winami w gh pożera masę czasu. Zjedliśmy lody i oczywiście Kornelka musiała polizać od babci - ładne to nasze rozszerzenie diety, nie ma co...





Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam co oni pakują do tych słoiczków.. mojej marchewki z ogródka nie chciała jeść ani ugotowanej ani surowej więc dostała słoiczek z Hipp i jakby mogła to zjadłaby cały, nawet sama buzię otwierała, byłam w szoku.






Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Russ Olaf ma jeszcze chrypke ale troszke mniejsza.

Koktajlowa mi doktor powiedziala ze ta marchewka ktora my go tujemy jest gorzka dla dziecka a ta ze sloiczka nie i ze moze mi Olaf wlasnie nie bedzie chcial jej jesc. Mimo ze swoja bez nawozu i moze byc lipa. No sprobujemy i my, zobaczymy.
Ale wiecie, ja ugotowalam marchewkę młodą i była o niebo lepsza niż ta że sloiczka hipp. Mam wrażenie że ta ugotowana była słodsza. Ale Kornelka i jedną i drugą z rezerwą potraktowala.

U nas wszystkie zasady wzięły w łeb - bo były próby z marchewką, ziemniakiem, ale zaraz potem dostała jabłko, truskawke, banana, sorbet malinowy..... loda od babci do polizania..... no trudno przy niej coś jeść, bo się gapi.... ;-)
Mam jeszcze kaszki kupione, mama mnie namawia, żeby na wieczór podać, ale mi szkoda usypiania na cycku, bo to wygodne
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 07:49   #2427
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry
my sie witamy po okrutnej nocy ale z nadzieja na lepsze jutro
u nas marchewkę to moge sobie sama jesc ...

moja Kuba odkryła stopy (swoje stopy dla ścisłości bo moje od dluzszego czasu wywołują banana na twarzy zwłaszcza jak pazury kolorowe albo jak mam jakiekolwiek melissy szał i impreza normalnie )

3majcie kciuki za okuliste dobre kobitki
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 07:56   #2428
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 08:00   #2429
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cześć russ kciuki,
my właśnie wstajemy po nocy jak każda inna, nie wiem co się dzieje, a może już nauczyłam go spać z nami i dlatego od godziny 3 jest nie odkładalny do łóżeczka, a z nami śpi?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 08:07   #2430
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Aaaaaa i zapomniałam, Kornelka dzisiaj kończy pół roku
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.