Chłopak wciąż mi coś wmawia... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-06, 16:45   #1
merryxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6

Chłopak wciąż mi coś wmawia...


Mam taki problem...
Jestem z moim facetem rok. Wszystko niby ok, ale bardzo często się kłócimy. Przynajmniej raz w tygodniu :/ często są to głupoty, ale czasami... problem w tym, że on na wszystko może mi zwracać uwagę, krytykować, ale jak ja mu coś powiem to zaraz hałas i teksty typu "znowu ja jestem winny!". A on obwinić mnie może oczywiście o wszystko. Straszny hipokryta. Non stop mi coś wypomina z przeszłości co było powiedziane w złości i za co oczywiście przeprosiłam. Tylko, że za nim trzeba dosłownie biegać. Strasznie obrażalski. Często bolą mnie jego słowa. Np. to jak zachwyca się innymi kobietami. Mówi mi "ta jest kosa" itd. I się z tego oczywiście cieszy. Sytuacja z dzisiaj: ślinił się do jednej z pracy, która akurat przyszła do nas na zmianę (pracuję z moim ukochanym), ciągle pojawiał się w jej towarzystwie, mnie już nie widział. Na końcu nawet jak szedł wcześniej do domu to spojrzał tylko na mnie i zignorował... gdy mu napisałam później wiadomość, że mi przykro to... stwierdził, ze ja mu zabraniam rozmawiać z innymi ludźmi! Że ja mu wszystkiego zabraniam, i że zawsze jego wina... tyle tylko, że nigdy niczego mu nie zabraniałam. Ciągle mi coś wmawia, wzbudza poczucie winy. Płacze praktycznie codziennie. Nie chcę go stracić, ale tak dalej tez nie można... nie pamiętam kiedy usłyszałam, że mnie kocha. Raz stwierdził, że mu przeszło... miło bardzo.
merryxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 16:52   #2
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez merryxd Pokaż wiadomość
Nie chcę go stracić.
Kłótnie, krytykowanie, obwinianie, wypominanie, wmawianie, wzbudzanie poczucia winy, ślinienie się do innych kobiet, olewanie ciebie w towarzystwie innych kobiet, brak wyznawania uczuć, a może i nawet brak uczuć, doprowadzanie do płaczu.

Naprawdę nie chcesz stracić tego wszystkiego?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:03   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Skoro powiedział, że mu przeszło, to czego się spodziewasz?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:06   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

łooo ale beznadziejny związek.
Po co się tak męczyć? Boisz się być sama?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:07   #5
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Dlaczego jeszcze z nim jestes?

Mowisz, ze niby wszystko ok, a ja juz nawet po tych kilku zdaniach widze, ze wszystko jest bardzo nie ok.

Laczy was cos w ogole, czy jestescie ze soba, bo nikt inny sie nie trafil?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:07   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez merryxd Pokaż wiadomość
Mam taki problem...
Jestem z moim facetem rok. Wszystko niby ok, ale bardzo często się kłócimy. Przynajmniej raz w tygodniu :/ często są to głupoty, ale czasami... problem w tym, że on na wszystko może mi zwracać uwagę, krytykować, ale jak ja mu coś powiem to zaraz hałas i teksty typu "znowu ja jestem winny!". A on obwinić mnie może oczywiście o wszystko. Straszny hipokryta. Non stop mi coś wypomina z przeszłości co było powiedziane w złości i za co oczywiście przeprosiłam. Tylko, że za nim trzeba dosłownie biegać. Strasznie obrażalski. Często bolą mnie jego słowa. Np. to jak zachwyca się innymi kobietami. Mówi mi "ta jest kosa" itd. I się z tego oczywiście cieszy. Sytuacja z dzisiaj: ślinił się do jednej z pracy, która akurat przyszła do nas na zmianę (pracuję z moim ukochanym), ciągle pojawiał się w jej towarzystwie, mnie już nie widział. Na końcu nawet jak szedł wcześniej do domu to spojrzał tylko na mnie i zignorował... gdy mu napisałam później wiadomość, że mi przykro to... stwierdził, ze ja mu zabraniam rozmawiać z innymi ludźmi! Że ja mu wszystkiego zabraniam, i że zawsze jego wina... tyle tylko, że nigdy niczego mu nie zabraniałam. Ciągle mi coś wmawia, wzbudza poczucie winy. Płacze praktycznie codziennie. Nie chcę go stracić, ale tak dalej tez nie można... nie pamiętam kiedy usłyszałam, że mnie kocha. Raz stwierdził, że mu przeszło... miło bardzo.
a co dobrego daje ci tkwienie w tym związku?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:10   #7
merryxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Jak się nie kłócimy to jest naprawdę kochany. Jak dzieje się krzywda to zawsze mogę na niego liczyć. To, że mu niby przeszło powiedział, gdy nie chciał się spotkać jak zbliżała się nasza pierwsza rocznica, bo wtedy przestał się do mnie odzywać bez powody, tak o. Na moje "byś raz pokazał, że ci zależy" odpowiedział, że pokazywał nie raz i mu już chyba przeszło. A później znowu było dobrze. I miłych wspomnieć mamy naprawdę bardzo dużo...

Edytowane przez merryxd
Czas edycji: 2016-09-06 o 17:13
merryxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 17:13   #8
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

On Cię nie kocha.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:14   #9
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Codziennie płaczesz przez faceta i jeszcze z nim jesteś? Masochizm w czystej postaci....
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:15   #10
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

nie mogę się nadziwić, jak bardzo siebie trzeba nie lubić, żeby karać się tkwieniem w takim związku?
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:19   #11
merryxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Jak go pytam czy mnie kocha to słyszę:" znowu się zaczyna" albo no... Gdy ja mówię, że go kocham to z uśmiechem, wesoło odpowiada "no pewnie"
I mówił, że ja go też ignoruję jak wychodzę z pracy... wracamy zawsze razem, a wcześniej wyszłam od niego dwa razy w tym raz mu machałam, a raz się zagadałam, i niby szlam jakbym go nie znała. Straszny hipokryta... ale jak jestem smutna to przyjdzie, przytuli, pocałuje, pocieszy.

Edytowane przez merryxd
Czas edycji: 2016-09-06 o 17:21
merryxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 17:23   #12
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

No jak chcesz z nim być to bądź, tylko miej świadomość że to się NIGDY nie zmieni, a jak pozna kogoś w kim się zadurzy to Cię od razu zostawi.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:23   #13
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez merryxd Pokaż wiadomość
Jak go pytam czy mnie kocha to słyszę:" znowu się zaczyna" albo no... Gdy ja mówię, że go kocham to z uśmiechem, wesoło odpowiada "no pewnie"
I mówił, że ja go też ignoruję jak wychodzę z pracy... wracamy zawsze razem, a wcześniej wyszłam od niego dwa razy w tym raz mu machałam, a raz się zagadałam, i niby szlam jakbym go nie znała. Straszny hipokryta... ale jak jestem smutna to przyjdzie, przytuli, pocałuje, pocieszy.
Bardzo mało wymagasz. Skazujesz siebie na straszne katusze w tym związku.
Sama zabiegasz o uczucia, skoro musisz pytać, czy on cię kocha, jego odpowiedź natomiast jest dla mnie jednoznaczna - nie. Kochający facet się tak nie zachowuje i nie urywa relacji na trochę, bez powodu.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
No jak chcesz z nim być to bądź, tylko miej świadomość że to się NIGDY nie zmieni, a jak pozna kogoś w kim się zadurzy to Cię od razu zostawi.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:32   #14
merryxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Ale z drugiej strony on trochę racji ma, bo sam nie jest zazdrosny o to, że mam kolegów czy że ostatnio długo rozmawiałam z byłym zostawiając go samego na imprezie. Tylko, że ja za bardzo chyba chcę mieć kogoś, bo w sumie mimo moich 24 lat to mój pierwszy poważny związek.
merryxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:46   #15
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Standardowo po kilku postach rozpoczyna się usprawiedliwianie misiaka i pisanie jaki to on jest wspaniały i ta nadzieja, że się zmieni i nagle zacznie inaczej zachowywać.
__________________
22.04.2017
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:50   #16
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez merryxd Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony on trochę racji ma, bo sam nie jest zazdrosny o to, że mam kolegów czy że ostatnio długo rozmawiałam z byłym zostawiając go samego na imprezie. Tylko, że ja za bardzo chyba chcę mieć kogoś, bo w sumie mimo moich 24 lat to mój pierwszy poważny związek.
Jesteś w beznadziejnym związku. Płacz sobie codziennie i męcz się dla kilku miłych chwil. Bezsens.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:09   #17
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Jest cudowny jak sie nie klocimy xD... Kiedy? Wy sie wiecznie klocicie...

Dalabys sie siana, dojrzala i sie ogarnela. Wiesz co to godnosc i szacunek do samej siebie?

Koles Cie nie kocha, nie zalezy mu i tyle. Skoncz z ta desperacja, bo az to niesmaczne...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:29   #18
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

To jakaś ruina a nie związek.

Płaczesz codziennie przez faceta??
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:03   #19
merryxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Ja nikogo nie usprawiedliwiam tylko mówię jak jest.
merryxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 19:05   #20
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez merryxd Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie usprawiedliwiam tylko mówię jak jest.
Jesteś KOŁEM ZAPASOWYM.
Gdyby Cie kochał to by Ci powiedzial a nie marudzil i wymigiwal sie. Cala reszta nawet nie wymaga komentarza. Jest z Tobą bo jest. Znajdzie lepsza i odejdzie, wiec odejdz pierwsza i zwiąż się z kimś kto CIE CENI. Dla obecnego chlopaka nie jestes nikim wyjątkowym. Im szybciej sobie zdasz z tego sprawe tym lepiej, bo potem bedzie wielki placz ze poszedl w siną dal!
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:21   #21
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Jesteś KOŁEM ZAPASOWYM.
Gdyby Cie kochał to by Ci powiedzial a nie marudzil i wymigiwal sie. Cala reszta nawet nie wymaga komentarza. Jest z Tobą bo jest. Znajdzie lepsza i odejdzie, wiec odejdz pierwsza i zwiąż się z kimś kto CIE CENI. Dla obecnego chlopaka nie jestes nikim wyjątkowym. Im szybciej sobie zdasz z tego sprawe tym lepiej, bo potem bedzie wielki placz ze poszedl w siną dal!
Zgadzam się.
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:38   #22
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez merryxd Pokaż wiadomość
Mam taki problem...
Jestem z moim facetem rok. Wszystko niby ok, ale bardzo często się kłócimy. Przynajmniej raz w tygodniu :/ często są to głupoty, ale czasami... problem w tym, że on na wszystko może mi zwracać uwagę, krytykować, ale jak ja mu coś powiem to zaraz hałas i teksty typu "znowu ja jestem winny!". A on obwinić mnie może oczywiście o wszystko. Straszny hipokryta. Non stop mi coś wypomina z przeszłości co było powiedziane w złości i za co oczywiście przeprosiłam. Tylko, że za nim trzeba dosłownie biegać. Strasznie obrażalski. Często bolą mnie jego słowa. Np. to jak zachwyca się innymi kobietami. Mówi mi "ta jest kosa" itd. I się z tego oczywiście cieszy. Sytuacja z dzisiaj: ślinił się do jednej z pracy, która akurat przyszła do nas na zmianę (pracuję z moim ukochanym), ciągle pojawiał się w jej towarzystwie, mnie już nie widział. Na końcu nawet jak szedł wcześniej do domu to spojrzał tylko na mnie i zignorował... gdy mu napisałam później wiadomość, że mi przykro to... stwierdził, ze ja mu zabraniam rozmawiać z innymi ludźmi! Że ja mu wszystkiego zabraniam, i że zawsze jego wina... tyle tylko, że nigdy niczego mu nie zabraniałam. Ciągle mi coś wmawia, wzbudza poczucie winy. Płacze praktycznie codziennie. Nie chcę go stracić, ale tak dalej tez nie można... nie pamiętam kiedy usłyszałam, że mnie kocha. Raz stwierdził, że mu przeszło... miło bardzo.
Przykro mi, ale to jakiś burak nie facet. Weź sama przeczytaj co napisałaś i jak to brzmi
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 21:48   #23
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Przepraszam, ale on ma rację bo nie jest zazdrosny że masz kolegów??? Zonk! Naprawdę, ani nie chcę Cię dobijać ani dołować, ale jak ktoś stwierdził przeczytaj jeszcze raz co napisałaś i powiedz dlaczego chcesz w ogóle być z tym facetem? Czy widzisz Was razem za 5/10/15 lat? Czy wyobrażasz sobie zakładać z nim rodzinę?

A najlepiej pomyśl sobie co by było gdyby za jakieś kilkanaście lat przyszła do Ciebie Twoja córka i zaczęła opowiadać, że codziennie płacze przez swojego chłopaka. Co byś jej odpowiedziała?
__________________
Friday I'm in love

Edytowane przez mairi
Czas edycji: 2016-09-06 o 21:52
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 22:11   #24
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Nie jest zazdrosny o kolegów, bo mu na Tobie nie zależy i Cie nie kocha. Obojętne mu to co robisz.

Powiedział że mu przeszło - po tym powinien zostać zakończony związek.

Tymi wszystkimi czynami jak z tą dziewczyną - pokazuje Ci, abys sama z nim zerwała. On naprawdę kompletnie się nawet Tobą nie interesuje i powiedziałabym nawet, że Cie chyba nie lubi.

Czemu z Tobą jest?
Bo jesteś kobietą do łóżka, bo innych nie ma.
Zapewne ugotujesz, poprzytulasz się, postarasz się dla niego.
Przyjdzie, zje, prześpi się z Tobą, popatrzy jak go kochasz, jak go przytulasz i wychodzi. On już dawno z Tobą nie jest, nawet nie wiem czy kiedykolwiek był.

Przepraszam, za możliwie ostrego posta, ale Autorko, byłam w czyms identycznym i jedyne co można zrobić, to odciąć się.

Ile w ogóle jesteście razem?
Na początku też tak wyszydzał Twoje wyznania i słowa? W ogole, ile macie lat?
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 16:07   #25
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez ladymezmerize Pokaż wiadomość
Nie jest zazdrosny o kolegów, bo mu na Tobie nie zależy i Cie nie kocha. Obojętne mu to co robisz.

Powiedział że mu przeszło - po tym powinien zostać zakończony związek.

Tymi wszystkimi czynami jak z tą dziewczyną - pokazuje Ci, abys sama z nim zerwała. On naprawdę kompletnie się nawet Tobą nie interesuje i powiedziałabym nawet, że Cie chyba nie lubi.

Czemu z Tobą jest?
Bo jesteś kobietą do łóżka, bo innych nie ma.
Zapewne ugotujesz, poprzytulasz się, postarasz się dla niego.
Przyjdzie, zje, prześpi się z Tobą, popatrzy jak go kochasz, jak go przytulasz i wychodzi. On już dawno z Tobą nie jest, nawet nie wiem czy kiedykolwiek był.

Przepraszam, za możliwie ostrego posta, ale Autorko, byłam w czyms identycznym i jedyne co można zrobić, to odciąć się.

Ile w ogóle jesteście razem?
Na początku też tak wyszydzał Twoje wyznania i słowa? W ogole, ile macie lat?
konkretnie i na temat. Ale czasem trzeba ostrzej powiedzieć, aby do dziewczyny dotarło. Jest zakochana, ślepa. Pożałuje, że go broniła. Związek nie ma fundamentów, facet do odstrzału.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 16:24   #26
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Borze, jaka to jest klasyka gatunku (i z tegoż powodu jakie to jest smutne)...

Autorko, post ladymezmerize przełknij jak gorzką pigułkę, potem kopnij tego dziada w , następnie wspomniany post sobie wydrukuj w kilku nakładach, obwieś nimi ściany i w razie słabszych momentów na nie patrz, aż sobie utrwalisz jak dekalog, jak tabliczkę mnożenia. Powodzenia
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 17:28   #27
merryxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Ja mam 24, on 28... nic się nie zmieniło. Kiedyś był inny...
merryxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 17:58   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

moze czas zmienic chlopaka na lepszy model?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 19:45   #29
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
moze czas zmienic chlopaka na lepszy model?
Zgadzam się. Pogoń tego kolesia! Spotkasz kogoś normalnego i zobaczysz co to udany związek!!
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 20:12   #30
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Chłopak wciąż mi coś wmawia...

Ja się zastanawiam po co ten post skoro odrzucasz każdą odpowiedź krytykującą twojego faceta i wasz związek? Chcesz porady, wiedzieć jak widzą to inni czy uspokojenia, że to nic, że flirtuje na Twoich oczach z innymi dziewczynami, że jest przewrażliwionym na swoim punkcie, zapatrzonym w siebie dupkiem i robi Ci ciągle jazdy o nic? Próbujesz sobie wmówić, że na swój dziwny sposób ob Cie kocha i swoim egoistycznym zachowanie to pokazuje i jeszcze wymagasz od racjonalnie myślących ludzi potwierdzenia tego...
Ja rozumiem, że uczucia robią nam sieczkę z mózgu, że jest przywiązanie i czasem ciężko podjąć decyzję ale skoro tak wiele osób mówi Ci, że coś jest nie tak, to chyba tak jest. Każdy ma ludzkie odruchy, że powie coś miłego i potraktuje łagodnie osobę, którą niespecjalnie szanuje i Tobie się wtedy wydaje, że on zakochany i trzeba trwać w związku bo pogłaskał po głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-19 08:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.