Mamusie lipcowe 2018 cz.III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-23, 10:31   #3691
Patrycja28100
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja28100
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 815
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Kitosa oczywiście,że wynik jak najbardziej taki może być.

Bursztynku ja też chce na rok iść, bo ja albo musiałabym wrócić do szkoły po wakacjach -mała będzie mieć 2 miesiące (dla lepszej organizacji szkoły) albo za rok.
Czyli rozumiem,że bardziej opłaca się 80%??

Ela super łowy!

Patrycja co bierzesz na kaszel?

Ciuszki z kapphala śliczne!!!
Ja jestem na antybiotyku od wtorku. Biore jeszcze syrop dla kobiet w ciazy i tab na gardlo i nic. Dostalam dzisiaj suchego kaszlu i mnie meczy
Cytat:
Napisane przez fioletowe okulary Pokaż wiadomość
Patrycja jakoś leczysz ten kaszel ? Ja nie daje rady sama wyłeczyć przeziębienie, dzisiaj idę do lekarza

Sent from my LG-M250 using Wizaz Forum mobile app
Patrycja28100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:34   #3692
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

cześć dziewczyny ja po wizycie
z malutką wszystko dobrze, jest ułożona główką w dół i ma ponad 700g, łożysko ok i ilość płynu w normie. W ogóle to leży sobie po mojej prawej stronie, a z lewej jest tylko płyn to by wyjaśniało dyskomfort po prawej stronie pod żebrami. Dostałam zaświadczenie do szkoły rodzenia w szpitalu, potrzebne jest do wersji w ćwiczeniami. Ciągnięcie w pachwinach jak najbardziej normalne, no i wyniki ok.
A i poprosiłam o coś do nawilżenia pochwy, bo ostatnio chcieliśmy się kochać i lipa była dał mi globulki z kwasem hialuronowym aż 3 opakowania ponoć bez recepty są w razie w
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2018-03-23 o 10:37
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:36   #3693
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

zUa_tysica pola25 xxxbursztynekxxx kitosa Dziewczyny, dziękuję za tak ciepłą reakcję na info o książce! Bardzo miło mi się zrobiło. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to książka powinna być dostępna w czerwcu. Dam znać. A i gdyby któraś chciała, to można chyba jeszcze dołączyć do grupy Fb, wziąć udział w dyskusjach i nie jestem pewna, ale jakieś rozdziały do napisania chyba też zostały.
odowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:37   #3694
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Nie mam minimalnej krajowej,
u mnie się zmieniało w zależności ile miałam nadgodzin w miesiącu,zrobiłam też awans zawodowy od września miałam wyższą pensję i stażowy mi podnosi (kadrowa mówiła,że od września będę miała trochę więcej ze względu właśnie o kolejny 1%)A czy gdzieś sobie mogę to obliczyć,co się bardziej opłaca?są jakieś kalkulatory?
Polu edytowałam wiadomość, bo tam powinnam mieć 80 %. Poniżej minimalnej to akurat tylko mój przypadek U Ciebie jako nauczycielu będzie inaczej Po prostu wzięłabym średnią roczną pensję i podzieliła na 80%, a następnie na 60% i na 100% i zsumowała. A najlepiej to się poradziła w kadrach
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:37   #3695
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny !

Emma czekamy na foto !

Camelitos do wracaj do żywych w łóżeczku najlepiej

Polu ja też decyduje się na 80%. Ale faktycznie musisz to sobie policzyć, tylko że jak nie wiesz dokładnie jaki wymiar wynagrodzenia to ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zwymiotowalam bo tak mi się nie dobrze zrobiło
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:46   #3696
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ja po wizycie
z malutką wszystko dobrze, jest ułożona główką w dół i ma ponad 700g, łożysko ok i ilość płynu w normie. W ogóle to leży sobie po mojej prawej stronie, a z lewej jest tylko płyn to by wyjaśniało dyskomfort po prawej stronie pod żebrami. Dostałam zaświadczenie do szkoły rodzenia w szpitalu, potrzebne jest do wersji w ćwiczeniami. Ciągnięcie w pachwinach jak najbardziej normalne, no i wyniki ok.
A i poprosiłam o coś do nawilżenia pochwy, bo ostatnio chcieliśmy się kochać i lipa była dał mi globulki z kwasem hialuronowym aż 3 opakowania ponoć bez recepty są w razie w
GRATULACJE! 700 g, to już kawał babeczki!

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Polu edytowałam wiadomość, bo tam powinnam mieć 80 %. Poniżej minimalnej to akurat tylko mój przypadek U Ciebie jako nauczycielu będzie inaczej Po prostu wzięłabym średnią roczną pensję i podzieliła na 80%, a następnie na 60% i na 100% i zsumowała. A najlepiej to się poradziła w kadrach
Matematycznie, to chyba wychodzi na to samo. W sensie, że na koniec macierzyńskiego i te co brały po 80 i te co 100 i 60 wychodzą na to samo. Ja się spotkałam z taką radą, że lepiej najpierw 100, nadwyżki na lokatę niech sobie pracują, a potem 60 i ew. podbierać z tej lokaty, jak będzie potrzeba. Tylko nie wiem na ile lokaty się opłacają, a w dodatku dochodzi jeszcze drobna niedogodność pamiętania o złożeniu dodatkowego wniosku po pół roku.

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Właśnie zwymiotowalam bo tak mi się nie dobrze zrobiło
Dobrze, że teraz a nie podczas badania!
odowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:52   #3697
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ja po wizycie
z malutką wszystko dobrze, jest ułożona główką w dół i ma ponad 700g, łożysko ok i ilość płynu w normie. W ogóle to leży sobie po mojej prawej stronie, a z lewej jest tylko płyn to by wyjaśniało dyskomfort po prawej stronie pod żebrami. Dostałam zaświadczenie do szkoły rodzenia w szpitalu, potrzebne jest do wersji w ćwiczeniami. Ciągnięcie w pachwinach jak najbardziej normalne, no i wyniki ok.
A i poprosiłam o coś do nawilżenia pochwy, bo ostatnio chcieliśmy się kochać i lipa była dał mi globulki z kwasem hialuronowym aż 3 opakowania ponoć bez recepty są w razie w
Dobrze, że ok. Właśnie sobie uświadomiłam, że nie kochaliśmy się z TŻ od czasu dwóch kresek Chyba podświadomie się boimy i nawet nie poruszamy tego tematu

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Właśnie zwymiotowalam bo tak mi się nie dobrze zrobiło
BiednaTrzymaj się!

U mnie glukoza:
na czczo - 82
po 1 h - 97
po 2 h - 98. Myślę, że nie jest źle. Będę sobie codziennie mierzyć.

Odowska możliwe Dlatego ja bym popytała w kadrach.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach

Edytowane przez kitosa
Czas edycji: 2018-03-23 o 10:57
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 10:58   #3698
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dobrze, że ok. Właśnie sobie uświadomiłam, że nie kochaliśmy się z TŻ od czasu dwóch kresek Chyba podświadomie się boimy i nawet nie poruszamy tego tematu
My też tyle że dopiero od miesiąca wszystko jest dobrze i można bez obaw no i stąd nasza ochota. Niestety sahara była i nic z tego nie wyszło, może teraz się uda bo prawie pół roku wstrzemięźliwości wystarczy
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:08   #3699
nesska89
Raczkowanie
 
Avatar nesska89
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 363
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Ja na macierzyńskim brałam 80% i teraz też zamierzam wziąść 80%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
D

K
nesska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:09   #3700
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Pola też dostałam SMS o zniżce w Kapphal, ale już nawet nie patrzę boje się, że znów na coś sie skuszę :P
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:12   #3701
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
My też tyle że dopiero od miesiąca wszystko jest dobrze i można bez obaw no i stąd nasza ochota. Niestety sahara była i nic z tego nie wyszło, może teraz się uda bo prawie pół roku wstrzemięźliwości wystarczy
Najważniejsze, że ochota jest My z TŻ zachowujemy się tak, jakbyśmy nie wiedzieli o istnieniu seksu. Mam nadzieję, że nie zostanie tak nam na zawsze
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 11:18   #3702
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Poluś, ja biorę 100% na pół roku, a potem 60% na kolejne pół i do tysiąca będę miała wyrównanie z kosiniakowego. Robię tak, gdyż jak pisałam, firma upadła, więc nie będę miała do czego wracać, a wypłata to prawie najniższa krajowa, więc mi bardziej opłaci się tak kombinować.
Dziękuję Dziewczyny za dobre słówko, jesteście kochane!
Eluś, prześliczne łowy, piękne kolory, będzie mały Batmanik.
Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Właśnie zwymiotowalam bo tak mi się nie dobrze zrobiło
Karmelku, to po glukozie może?
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2018-03-23 o 11:19
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:20   #3703
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dzięki Dziewczyny za odp w sprawie macierzyńskiego!!

Dla tych co nie pracują,przypominam o kosiniakowym!

Emma ja się na pewno skuszę!

Kitosa wyniki ok.

Dorka duży dzieciaczek!

Camelitos lepiej Ci??

Blanka odezwij się!

Edytowane przez pola25
Czas edycji: 2018-03-23 o 11:22
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:29   #3704
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dobry
Ale dziś tematów od rana ciekawych... Pewnie nie zdążę napisać wszystkiego co bym chciała, dziś moja kolej poskakać więcej przy obowiązkach domowych. Tż ostatnio chory, a jeszcze uparł się na nadgodziny i skakał nade mną, więc niech mi się dziś chłopina wyśpi cały dzień po nocce.

Dziękuję Kochane, ja dziś już w formie, nic nie boli Tż też już się marzyło, że wezmę L4 i nie będę sobie musiała zawracać głowy pracą i kręcił głową, jak wróciłam od lekarza. Ale nie wiem, co ja bym tam musiała nakłamać, żeby dostać L4... Zresztą powiedziałam, że zobaczę co będzie w nd (następny dzień pracy), bo gdyby było faktycznie źle, to pierwszy tydzień L4 tylko się zgłasza pracodawcy bez żadnego papieru od lekarza, ale skoro już jest dobrze dziś, to jeszcze sobie pochodzę zapewne do pracy, zmienić trochę klimat od pieluch, prania i sprzątania

Blanka nic nie pisze... To niedobrze Ale może odsypia do południa Oby!

Udanych wizyt u fryzjera dziś!

Cytat:
Napisane przez fioletowe okulary Pokaż wiadomość
Polecalyscie termometr bezdotykowy Microlife, chodzi o jakiś konkretny model ?
Ja mam nc100 od 6 lat. Jest też nowszy nc150. Oba mają, zdaje się, bardzo dobre opinie w necie.

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Co do tej kolyski/bujaka czy tam hustawki to mam pytanie- dziecko nie lezy w tym calkowicie prosto, w zwizku z tym teoretycznie nie powinno leżeć w takich urządzeniach. Przecież jest to pozycja podobna do pozycji w foteliku samochodowym a w takim foteliku dziecko moze być max. 2h...
A może dziecko ilaczej tam jest ułożone? Możesz troche rozwinac temat jezeli wiesz cos wiecej?
Tak, tak, tak! Masz rację, oczywiście. Miałam też o tym napomknąć wczoraj, ale już tak się rozpisałam, że mi uciekło. A myślałam o tym, bo tak mi trochę nieswojo, że ja, piewca leżenia na płasko, chcę kupić huśtawkę Ale żadne z moich dzieci nie miało i tak sobie zamarzyłam...
Cóż, można by powiedzieć, że wszystko jest dla ludzi byle z umiarem. To nie jest tak, że dziecko nie powinno leżeć tak w ogóle, ale na pewno nie powinno się tego nadużywać. Ja naprawdę przykładam dużą wagę do tego, żeby dziecię dużą część dnia spędzało na płasko, często na brzuszku, najlepiej na kocyku na ziemi, otoczone paroma zabawkami, co je motywuje do podnoszenia głowy i turlania się. Przy poprzedniej dwójce za przeproszeniem srałam się, żeby mieli super zdrowotne płaskie leżaczki głównie po to, żebym nie musiała zawracać sobie głowy czy dziś już dzieć był pół godziny czy może półtorej w leżaczku jak sprzątałam i gotowałam, a tu jeszcze trzeba jechać w foteliku na zakupy... A dzieciaki i tak, i tak nie chciały mi w tych leżakach leżeć, więc jak było 10 min leżenia w spokoju, to już się cieszyłam. I tak to teraz wyszło, że zdecydowałam, że chcę taką huśtawkę, bo liczba dzieci do ogarnięcia rośnie, więc wolę tam dziecko włożyć na krótko, ale żeby tą chwilę zechciało tam łaskawie poleżeć spokojnie Tak się łudzę, że to huśtanie coś da
Wiesz, jest wiele sprzętów dziecięcych, w których dziecię jest w tej wymuszonej pozycji. Jeszcze te wózki z kubełkowymi siedziskami, których za nic nie ogarniam To nie jest powiedziane, że wszystkie te dzieci mają potem problemy z kręgosłupem czy rozwojem ruchowym, musimy rozważyć, które sprzęty nam pasują i w jakim czasie z głową będziemy z nich korzystać. Ba, ostatnio nawet usłyszałam dwa argumenty za tym, że to zdrowe Pierwszy - taki leżaczek, gdzie dziecko ma wymuszoną ale prostą pozycję wspomaga zapobieganie asymetrii (fizjoterapeuta w tv), drugi - siedzisko kubełkowe sprawia, że dziecko ma wyżej nogi w pozycji leżącej, a to poprawia krążenie (sprzedawca w sklepie). No jakoś mnie to nie przekonało... Ale huśtawka będzie
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:33   #3705
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Folinko super,że ok

Pisałam do Blanki na fejsie,ale się nie odezwała
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:40   #3706
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Pewnie odsypia
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:58   #3707
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Radena Pokaż wiadomość
Hej, ja już po wizycie w domu, dziękuję za wszystkie kciuki
Lekarz trochę stary, więc szybka akcja
Wszystko dobrze, nic się nie skraca, nie napina itp., hemoglobina cały czas 11,5 więc nadal mam brać tylko ciążowy suplement.
Nie dał mi jeszcze skierowania na krzywą, dziwne rzeczy, powiedział, że to między 24 a 28 tyg ciąży, więc jeszcze mam trochę czasu. Na następną wizytę się będę umawiać dopiero na początku kwietnia, bo nie wiadomo kiedy mój gin będzie przyjmować
Krótko i na temat Bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
A tego mopa parowego masz jakiegoś markowego czy noname? Jest to jedno z moich marzeń obok samodzielnego odkurzacza i tak czasem się zastanawiam czy nie warto by kupić jakiegoś taniego?
Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Folinko Super, że wspomniałaś o mopie parowym, bo chcę go kupić przed narodzinami. Jak się zachowują panele po nim? Nie jest za mokro? Może trzeba przetrzeć dodatkowo suchym mopem?
Dziewczynki, ciężko mi ocenić "markowość" tego mojego, bo nie jest to znana firma jak jakiś Bosch czy coś w ten deseń, ale naszukałam się długo i jestem przeszczęśliwa z nim Najtańszy też nie był. Mam taki odkurzacz z mopem 2 w 1
https://www.bisselldirect.co.uk/bissell-vac-steam-1132e
Tu z polskiej strony, powinien być taki sam...
https://www.bissell.pl/produkty/czys...132n-vac-steam
To był "wyprawkowy" zakup dla Lidki!
Ma minusy też, jest ciężkawy i nie zastąpi całkowicie normalnego odkurzacza w domu (trudno dotrzeć do kątów czy pod meble), ale ratuje mi życie i tak W czasie jak Lidka raczkowała, obśliniała wszystko i wkładała do buzi, a do tego było blw i upuszczanie połowy jedzenia na podłogę, to myłam co drugi dzień zwykle, szczęśliwa, że jest to szybkie, jest odkażone i czysto, a przy tym bez chemii! Miotła stała praktycznie zapomniana w kącie, bo naraz się odkurza i myje.
Czas raczkowania chłopców i to wieczne mycie podłogi wspominam ciężko, najpierw z płynem, potem wodą, żeby lepiej brud i chemię sciągnąć... I tak ciągle strach, że zjadają tony zarazków z podłogi na zabawkach... Ja mam takie zapędy do przesadnej sterylności, ale staram się zachować złoty środek, bo przesada w żadną stronę nie jest tu zdrowa. I Lidka jadła dosłownie z podłogi jak coś upuściła, zresztą ja i chłopcy wtedy też i nie było żadnych pleśniawek, aft (w przeciwieństwie do chłopców w niemowlęctwie) czy innych chorób
kitosa, po tym wręcz szybciej schnie, bo podłoga jest ciepła!
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:58   #3708
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Poluś, ja biorę 100% na pół roku, a potem 60% na kolejne pół i do tysiąca będę miała wyrównanie z kosiniakowego. Robię tak, gdyż jak pisałam, firma upadła, więc nie będę miała do czego wracać, a wypłata to prawie najniższa krajowa, więc mi bardziej opłaci się tak kombinować.
Dziękuję Dziewczyny za dobre słówko, jesteście kochane!
Eluś, prześliczne łowy, piękne kolory, będzie mały Batmanik. Karmelku, to po glukozie może?
Tak Norciu to z pewnością po glukozie ale zjadłam przed chwilą obiad i JEST lepiej

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za odp w sprawie macierzyńskiego!!

Dla tych co nie pracują,przypominam o kosiniakowym!

Emma ja się na pewno skuszę!

Kitosa wyniki ok.

Dorka duży dzieciaczek!

Camelitos lepiej Ci??

Blanka odezwij się!
Pola, dzięki już lepiej dalej leżę do 16 nam czas bo później do dentysty

Edytowane przez Camelitos
Czas edycji: 2018-03-23 o 12:06
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:08   #3709
Patrycja28100
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja28100
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 815
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Blanka dostanie po dupie bo sie martwimy.

Zrobilam chustę dla malej pod szyje jeszcze czapeczka, opaska i buciki

Sent from my LG-M250 using Wizaz Forum mobile app
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180323_125925.jpg (79,6 KB, 42 załadowań)
Patrycja28100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 12:09   #3710
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Hej dziewczyny, przepraszam że się nie odzywałam, ale spałam do 11.00
Odsypialam chyba te stresy, potem od razu pojechałam do sklepu kupić pizame do szpitala, bo ta która kupiłam na początku no cóż, jest za mała... 😂 bo ja głupia wzięłam sobie S...
Tak więc torbę już spakowana ze wszystkim w razie czego, oczywiście takie podstawy, pizama, majtki, ręcznik x2, klapki... Mały szampon, żel pod prysznic i gąbka.
Bo mam wrażenie że po poniedziałkowej wizycie może być potrzeba... Coś mi z tyłu głowy siedzi, że mi się szyjka skraca.

Torbę do szpitala na poród zamierzam dopiero pakować po 32tc...

Ja dziś się czuję w miarę, narazie odpukać brzuch ok, mała się rusza,ja się trochę poklocilam z M. Bo wziął się za sprzątanie, żebym ja nic nie robila.. No ale ja muszę mieć sprzątane idealnie.. No a on aż taki dokładny nie jest, no i nie mogłam się powstrzymać aby mu uwagi kilka razy nie zwrócić, w sumie o takie głupoty...
Ja nie umiem siedzieć na dupie za przeproszeniem i patrzeć jak ktoś robi coś za mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:18   #3711
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Patrycja28100 Pokaż wiadomość
Blanka dostanie po dupie bo sie martwimy.

Zrobilam chustę dla malej pod szyje jeszcze czapeczka, opaska i buciki

Sent from my LG-M250 using Wizaz Forum mobile app
Pati Ty zdolniacho
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:18   #3712
Patrycja28100
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja28100
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 815
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Pati Ty zdolniacho
Dzieki

Sent from my LG-M250 using Wizaz Forum mobile app
Patrycja28100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:37   #3713
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Patrycja piękne rzeczy robisz.

Camelitos dobrze,że lepiej!

Blanka będzie wszystko dobrze,nic Ci się nie skraca. Mój mąż niestety sie nie wyrabia z porządkami,ale przez weekend go bardziej zmobilizuje.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:43   #3714
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Patrycja piękne rzeczy robisz.

Camelitos dobrze,że lepiej!

Blanka będzie wszystko dobrze,nic Ci się nie skraca. Mój mąż niestety sie nie wyrabia z porządkami,ale przez weekend go bardziej zmobilizuje.
Mój ogólnie sprząta normalnie.. To zemna jest problem, bo ja muszę mieć np. Panele umyte po kolanach, a nie na mopie,odkurzam używając końcówek, a nie tylka ta największą 😂

Więc to ja mam zjechane na tym punkcie po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:45   #3715
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Mój ogólnie sprząta normalnie.. To zemna jest problem, bo ja muszę mieć np. Panele umyte po kolanach, a nie na mopie,odkurzam używając końcówek, a nie tylka ta największą 😂

Więc to ja mam zjechane na tym punkcie po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:brzyda l:
Biedny Twój Mąż
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:48   #3716
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
:brzyda l:
Biedny Twój Mąż
Bardzo biedny.. Wiem,musze się uspokoić bo przesadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:53   #3717
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Mój ogólnie sprząta normalnie.. To zemna jest problem, bo ja muszę mieć np. Panele umyte po kolanach, a nie na mopie,odkurzam używając końcówek, a nie tylka ta największą 😂

Więc to ja mam zjechane na tym punkcie po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy już od lat podział że on odkurza i myje podłogi, a ja kurze i łazienka. Teraz nie chce żebym cokolwiek robiła, ale ja nie co tydzień ale co dwa robię swoje bo szczególnie kurze są niedokładnie powycierane. Ale nauczyłam się odpuszczać szczególnie jak się źle czuję. No miałam takie zapędy jak moja mama że tylko ja najlepiej potrafię i musi być idealnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:56   #3718
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
My mamy już od lat podział że on odkurza i myje podłogi, a ja kurze i łazienka. Teraz nie chce żebym cokolwiek robiła, ale ja nie co tydzień ale co dwa robię swoje bo szczególnie kurze są niedokładnie powycierane. Ale nauczyłam się odpuszczać szczególnie jak się źle czuję. No miałam takie zapędy jak moja mama że tylko ja najlepiej potrafię i musi być idealnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myśmy też tak mieli, ale odkąd pracuje jako kierowca, to bym nie wytrzymała dwa dni bez odkurzania, czy bez startych kurzy.. Szczególnie, że mamy dwa psy i jest dużo sierści..

U mnie nie musi być idealnie, w sensie ze dla kogoś, bo co ludzie powiedzą, a po prostu bardzo lubię mieć cały czas czysto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:56   #3719
monyaa108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 367
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dziewczyny! Dziekuję Wam z całego za serca wszystkim razem i każdej z osobna za dobre słowa

Wiem , ze musze ogarnąc dla dobra małego Mareczka i bardzo sie cieszę ze bede mama. Na pewno bede walczyc o jak najlpesze zycie dla juniora. Nie potrafie ot tak zapomniec i przestac kochac jego ojca z dnia na dzień, probuje sie czyms zajac ale srednio mi to wychodzi, ciagle placze i nie moge na niczym skupic.

Blanka - trzymam kciuki bedzie dobrze

Fioletowe okulary - dziekuje za podsumowanie
Bylam w ZUS pytac o ewentlany zasilek po ustaniu zatrudneinia uslyszalam ze w mojej sytuacji nic mi sie nie nalezy no zalamalam sie....

Folinko - super odkurzacz&mop chyba cos podobnego kupie nienawidze sprzatac a przy dziecku bede musiala sie mocniej sprezyc.

Jak czytam dziewczyny jak sprztacie gotujecie etc to sie zastanawiam jak ja ogarne dom i dziecko - przez wiele lat mieszkajac sama i prowadzac singielskie zycie nie gotowalam i niewiele sprzatalam zero obowizkow nic, wiec mam tez obawy jak dam rade uczyc sie tak naparwde od podsatw wsyztskiego..... ehhh no nie planowalam zakaldania rodziny wiec zawsze bylam "słabym materialem na zone" zero pojecia o kuchni i prowadzeniu domu tylko praca praca praca.....
monyaa108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 13:03   #3720
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Monya jak zaczęłam mieszkać z TŻ nie umiałam gotować,w domu rodzinnym praktycznie nic nie pomagałam,nigdy pralki nie uruchamiałam!!!Wszystkieg o się nauczyłam,a największe chęci miałam ,aby zrobić/ugotować to ze względu na synka,bo wiedziałam ,że lubi. Wszystko powoli ogarniesz,a jakby co to są bary mleczne,także luz.
Ja dużo bardziej lubię gotować (o co bym się nigdy nie podejrzewała,zawsze zarzekałąm się,że ja n ie będę gotowała,a teraz mi to całkiem nieźle wychodzi),nie lubię porządków,nie jestem typem pedanta,tylko bałaganiarza,robota mi się w rękach nie pali,lubię sobie usiąść z kawką poczytać itd
Jak syn był mały,to naprawdę momentami mieliśmy bałagan.
Co do Twojej sytuacji w pracy,to mają obowiązek Ci przedłużyć do porodu,potem zasiłek macierzyński wypłaca Ci Zus (masz umowę o pracę???). Potem sporo rzeczy należy Ci się ,jako samotnej matce.

Edytowane przez pola25
Czas edycji: 2018-03-23 o 13:05
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-11 14:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.